Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hajhullás. SOS

émih
Létrehozva: 2009. október 7. 19:51

Sziasztok. Hajhullással kapcs. lenne kérdésem. Félhosszu hajam van, és nagyon hullik,minden fésülködésnél,hajmosásnál..:S

Mit használjak , ami "elállitja"

 

Most vettem Aktiv F sampont és hajszeszt, ezt használom..

A revalid nekem nem segitett.

Melyik ilyen kapszula jó még?

Hairclinik

Biovanne    ?

 

Az élesztötabletta tényleg hatásos?

Amugy kezeltük már Vichyvel, Bánfi hajszesszel..stb.. nem segitett..:(

 

A stresszes életmód is kiválthatja, de ezt nem tul könnyü most iskolaidöben megszüntetni, ugyhogy vmi megoldás kellene..

köszönöm elöre is :)

  1. 2016. december 26. 23:20312.

    Szia! Sikerult megoldas talalni a hajhullas problemara?köszönöm!

    előzmény:
    geenus (309)
    2013-12-07  20:05
  2. 2013. december 10. 11:42311.

    Köszi,

    megpróbálom majd, igazán nem számít már egyel több vagy kevesebb :/ Előbb-utóbb csak meglesz a megoldás...remélem! 

    előzmény:
    zimmezumma (310)
    2013-12-07  20:21
  3. 2013. december 7. 20:21310.

    Szia!

     

    Nekem ugyan nem hullik, de ebben a hideg időben elkezdett zsírosodni... kipróbáltam mindenféle drága sampont/balzsamot, de semmit nem használt. A múltkor első felindulásomban vettem egy Bojtorján sampont - na, látványos javulást látok a fejemen:)

     

    Nem tudom, hajhullásra való  van-e ebben a fajtában, de egy próbálkozást megér, nem drága.

     

     A fodrász NIOXIN nevű csodaszert ajánlott hajhullásra az egyik ismerősömnek - nem tudom, jó e?!

    előzmény:
    geenus (309)
    2013-12-07  20:05
  4. 2013. december 7. 20:05309.

    Sziasztok,

     

    nekem is nagyon hullik a hajam....már fogalmam sincs mitől vagy mi használna....
    Volt év elején egy folyamatosan visszatérő nőgyógyászati problémám plussz egy kezeletlen méhszájsebem amit lefagyasztottak. Plussz egy gyulladt fogam, aminek gyökérkezelés majd húzás lett a vége.
    Nőgyószászati téren elvileg teljesen helyrejöttem, voltam góckutatáson fogászaton panorámaröntgennel és fül-orr-gégészeten is torokváladékmintavétellel, semmit nem találtak. A vérképem is tökéletes. A háziorvos nagyjából ennyit tett majd közölte szedjek vasat és örüljek mert egészséges vagyok. Csak lassan a sírás kerülget minden hajmosásnál...
    A gyulladás kezelése óta valamennyivel jobb lett, de még mindig a napi 100szál körül lehetek...
    Szedtem már Forcapilt, Haircliniket és most épp Biovannet. Szedek vasat, és A vitamint is. Hajszeszek közül is használtam már a Forcapilt, egy német márkájút és most épp a Helia D-t. Lassan már kifogyok minden ötletből :( 

    Van valakinek valami javaslata?

    Egyébként elég sok babahajam van, az talán valami reményt ad....de kb már a fele hajam kihullott :((((

  5. 2013. július 16. 18:35308.

    Szia kedves émih                                                                     

     

     Szia szeretettel köszöntelek az a helyzet,hogy én ishasonló problémával

     

    küzdök,Az viszont igaz,hogy a stresszes élet mód is össze függ a haj

     

    hullással.Ha kapnál olyan segítséget léci oszd meg velem is oké.

    előzmény:
    émih (1)
    2009-10-07  19:51
  6. 2013. július 16. 16:55307.
    Hajhullás elleni tabletták - follixin.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.
  7. 2011. szeptember 19. 22:51306.

    Szia Gemike,

     

    nincs neked véletlenül a pajzsmirigyeddel valami baj? Ha azt még nem nézték, akkor mindenképp csináltass egy tesztet! Amúgy mindenkinek más jön be hajhullásra. Ha úgy érzed, hogy segített a Varga-csepp, akkor kúra szeruen valamilyen vitaminnal mindenkép csináld végig. 

     

     

    előzmény:
    gemike (305)
    2011-09-15  07:03
  8. 2011. szeptember 15. 07:03305.

    szia !

     

    elmentem dokihoz, ránézett a hajamra , mutattam azt a területet ahol kevesebb a haj , és felírta az alpicort plus hajszeszt meg a cink tablettát javasolta , lassan elfogynak és nem tudom hogy ezt lehet folyamatosan használni vagy szünetet kell tartani a kúrák között.

    annyit mondott hogy hány  éves vagyok ? ill.nem akar hormonpótlást adni . (40 éves vagyok , és babát szerettünk volna csak nem jött össze , meddőségibe jártunk és ott nézték a hormonszintemet és már 35 évesen azt mondták hogy korai petefészek kiürülésem van ) ezért gondolom hogy esetleg a klimax miatt hullik a hajam .  

    a planturt én is használom. olyan fura nekem oldalt kevesebb a hajam de csak a bal oldalon, tehát nem a fejtetőn, nem foltos hajhullásom van ,

    a varga cseppeket is használtam , oldalt kenegettem és azt figyeltem meg hogy kicsit lefojt a homlokomnál és ott elkezdett pelyhesedni a haj.

     

    üdv

    gémike     

    előzmény:
    Dzsennell (303)
    2011-09-14  10:13
  9. 2011. szeptember 14. 10:15304.
    Még egy tutibiztos tipp hormonális hajhullásra a szelén!
    előzmény:
    émih (1)
    2009-10-07  19:51
  10. 2011. szeptember 14. 10:13303.

    Szia!

     

    Én is a Plantur 39-et használom, pár napja vettem, kiváncsi vagyok, hogy használ-e valamit. Eddig az Oltre sampont+beauty kapszulát+Oltre hajszeszt használtam, de nem segített semennyit sem...A Hair clinik kapszula és a Varga-cseppek is felesleges pénzkiadás volt. De hát mit meg nem tesz az ember, a hajkoronáért:-(

     

    Ami felbosszantott, mi az, hogy az orvos nem foglalkozik veled??? Eszem megáll, nem hiszem el, hogy ennyire leszarják az ember problémáit! Teljesen ki vagyok akadva! Én visszamennék a helyedben és mégegyszer kikérdezném...ha meg nem segít, akkor egy másik doki!

    előzmény:
    gemike (302)
    2011-09-14  06:39
  11. 2011. szeptember 14. 06:39302.

    sziasztokLányok!

     

    a múltkor itt kaptam egy tippet hajhullásra ,Alpicort hajszesz , meg használom a plantur 39-es sampont, elmentem a bőrgyógyászhoz de nem nagyon foglalkozott velem , felírta az alpicortot , lassan elfogy , azt meddig lehet használni ?? írassak fel újból vagy kell szünetet tartani ??

    hormonális eredeű hajhullásra még valami??

      

     

    üdv 

    gémike  

    előzmény:
    émih (1)
    2009-10-07  19:51

Címlap

top