Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Első inszemináció Kaáliban

princi
Létrehozva: 2010. május 31. 21:41

Első inszeminációra készülök a napokban.

A helyzet az hogy, több, mint 3 éve várunk a babára. Sikertelenül.

Volt 5 miómám, amit januárban tökéletesen eltávolítottak belőlem.

Átjárhatósági vizsgálatot is csináltak rendben volt. Az én eddigi hormon eredményeim jók, párommal is úgymond rendben van minden, nem kimagaslóan jó, de közepes értékűt produkált.

Kovács Péternél voltunk.

Várom a menstruációmat, hogy utána tudjak menni uh-ra.

És innentől nincs infóm....

ekkor repesztenek tüsszőt??? egyedül kell mennem? pihennem kell utána? mire kell figyelni? enni-inni mit szabad?

 

Akik túl vannak már ezen, kérem készítsenek fel a nagy eseményre!

 

Tudom, hogy nem biztos, hogy az első sikerül, de én hiszek benne, hogy nálam így lesz!!!!

 

 

 

  1. 2017. február 15. 19:3029.

    Sziasztok!2 hete Csütörtökön voltam az első inszemen,1éven keresztül próbálkoztunk természetes úton,de sajna nem jött össze!😞Ma vettem terhességi tesztet,de negatív lett!😢Kicsit most elkeseredtem,de a Menzesz még nem jött meg,úgyhogy még nagyon bízom benne,hogy sikerült!😀😀😀

  2. 2010. december 3. 16:1228.

    Sziasztok! Negyedéves szülésznő hallgató vagyok, szakdolgozatot írok "Meddőség" témában, kérdőves kutatáshoz szeretném kérni a segítségeteket. Ezen a linken elérhető a kérdőív:
    http://ripet.hu/feedback.php?kid=6zad72h54thu8fa1

    Remé le m nem veszitek tolakodásnak, vagy sértőnek. Ha mégis elnézéseteket kérem, de próbálok minden lehetőséget kihasználni az anyaggyűjtésre. Minden segítséget, tanácsot előre is köszönök! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  3. 2010. október 28. 17:5227.

    Szia

     

    Én is a pesti Kaáliba járok. Én a 4. iszem után mondtam a dokinőnek,hogy nem akarok többet. Most kezdjük az első lombikot,holnap megyek leszívásra. Már nagyon várom,hogy mi lesz.

    a vizsgálatok amik kellettek a lombikhoz clamidia és azt hiszem rákszűrés mert már régebben volt. Vérvételre kellett mennem és ekg vizsálatra. A menszeszem 2.napjától 1 injeciót kellett beadnom,a 7.napon ultrahang pluszban még egy másik injekció 9.nap este injekció(ami elindítja a peteérést)és holnap megyek leszívásra. Holnap lesz a 11 napom. Az injekciók neveit sajnos nemtudom,de 3 fajta volt. Remélem azért tudtam segíteni. 

    előzmény:
    princi (26)
    2010-08-23  14:01

Címlap

top