Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem mernek védekezni?

Torolt_felhasznalo_285580
Torolt_felhasznalo_285580
Létrehozva: 2010. augusztus 31. 23:08

Az unokatesóm panaszkodott (16 éves) hogy az egyik negyedikes srác folyton piszkálja és nyomul rá. Ez nagyon zavarja, taperolja gunyolja + egyebek
Kérdeztem Tőle miért nem meri megvédeni magát?
Azt mondta nem meri megrugni ott a srácot mert nem tudja hogy kell, és fél ha nem találja el neki vagy nem elég erősen akkor nem tud majd odébbálni.

Kicsit megdöbbentem ezen.
Így hát közreadok néhány praktikát annak aki tényleg ennyire nem jártas ezekben a dolgokban.
Mondtam neki hogy ez nem így működik, ha rászolgált az illető és más észérv nem maradt használja bátran ezt a fegyvert.

A hatás nem marad el...
Elrontani a rúgást nem igazán lehet, a két combja oda vezeti a lábat pont ahol a golyók lógnak. Ha meg nem sikerül akkor sem fog az illető olyan hevesen tovább próbálkozni mivel félti a legérzékenyebb testrészét.
Ha védi is kézzel a heréit teljesen úgysem tudja megvédeni.
Ha gyengébb rugás éri akár csak az egyik heregolyót is az is térdre kényszeríti az illetőt.
Persze akkor igazán hatásos a dolog ha megvan a lendület és a heregolyókat sikerül úgy eltalálni hogy azok a lábfej és az illető szeméremcsontja között kicsit összemorzsolódjanak.

 

 

  1. 2010. szeptember 4. 15:3976.
    Nyersen te fogalmazol. En csupan az igazsagot irtam. Amit te is ugy latnal, ha Magyarorszagon lennenek torvenyek es olyanok, amik valoban torvenyek lennenek. Az egyik hozzaszolo szerint, akinek kisfia van, 18 eves???? kisfia???? es ha az o 18 eves kisfia szexualisan zaklatna egy lanyt es a lany megprobalna megvedeni magat, o azt mondja, o jelentene fel a lanyt es a lany kerulne bortonbe. Igy allunk. Ha szekszualis eroszakoskodas kozben a lany vedekezese miatt a ficko is karosul, az mar csak elore nem lathato megerdemelt potbuntetes a fickonak. Akik ilyen ertelemben hiszik az Istent, az o buntetese.
    Te meg szallj mar le a temarol, mar fobiad lett a fickok heregolyoja. Foglalkozz ertelmes temaval, pl kosson le a tanulas az iskolaban. Plane ha a veszelyforras megszunt, mert a ficko valoban felti mostmar a golyojat, mert megtanulta, hogy o is megjarhatja. Zard le a temat. Ha nem megy, keress szakembert. Egy onvedelmi tanfolyam azonban valoban nem art.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285580 (75)
    2010-09-03  22:26
  2. Torolt_felhasznalo_285580
    Torolt_felhasznalo_285580
    2010. szeptember 3. 22:2675.

    Elég nyersen fogalmazol de sok igazság van benne...

     

    Kicsit utánna néztem a témának és a pasik nemzőképessége brutálsan lecsökkent az utóbbi időben.

    Lehet hogy tényleg nem szabad ropogtatni a mogyorókat?

    Ez ilyen fiatalon az embernek nem jut az eszébe mert minden harmadik filmben tökön rúgnak valakit, már-már elfogadott dolog legalábbis a generációnkban azt érzem.

    Az osztályban több lány is használta ezt a fegyvert, mint írtam Én is.

    előzmény:
    Selloke (74)
    2010-09-03  10:52
  3. 2010. szeptember 3. 10:5274.
    Sirva fakadok, egy aldozatnak sajnalnia kell a szexualis zaklatojat? Igy felfordult a vilag? Oruljon az urge, ha ep borrel megussza. Kaphatna eletfogytiglan bortont, ott aztan zsugorgathatna a heregolyojat. Az meg, hogy szegenykenek nem lehet gyereke, en ha megtudnam, hogy kedvenc pasim valaha szexualis zaklato volt, elkuldnem a francba a zsugorodott heregolyojaval egyutt. Egy ilyentol gyereket? Egy hanyinger. Meg hogy szegenyke.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285580 (72)
    2010-09-02  20:56
  4. 2010. szeptember 3. 10:4573.
    Eleg egy mocskos egy urge, ne is haragudj, egy hanyinger. Ket jol iranyzott pofont megerdemelne, vagy tobbet, ill tobb buntetest. Nem kell semmit tul dramatizalni. Ha utes eri a golyoikat, lehet belole baj, meg nem is. Szikrat nem sajnalom ezt a pasit. De hogy vegre vege lett a zaklatasnak, hagyd el ezt a temat, ill ovatossagbol tenyleg szerezz be valami jo onvedelmi technikat a jovore nezve. Borzalmas, hogy fiatal eveidet ilyen mocsok modon kell elned ilyen aljas szemet alakok miatt. Probalj lenyugodni. Mindnesetre jelentsd az urgetaz osztalyfonoknel, ha nem hatasos,az igazgatodnal, ill ha az sem, a rendorsegen. Nem vicc. Ha egyet elkapnak, a tobbi talan csendesebb lesz. Ne probalj meg ilyen komoly dolgokat egyedul intezni. Ez igaz, amit tanacsolnak itt neked.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285580 (72)
    2010-09-02  20:56
  5. Torolt_felhasznalo_285580
    Torolt_felhasznalo_285580
    2010. szeptember 2. 20:5672.

    Érdekes amit írtál

     

    a legfrapánsabb rész:

     

    "aki felti a toket, az ne nyulkaljon"

     

    Szerinted féltik a pasik?

    Vagyis védik tudat alatt vagy tudatosan?

     

    Én amikor tökön rúgtam meglepődtem nagyon hogy sikerült.

     

    Alámnyúlt (előtte már többször előfordult, és a békés módszerek nem váltak be) megfordultom felé léptem és megrúgtam.

    Azt hittem el fog fordulni vagy oda teszi a kezét előtte.

     

    Azt nem hiszem hogy nem tudta mire készülök, többször is figyelmeztettem előtte már, és szikrázott a szemem.

     

    Teli találat volt...

    Mint a filmeken

    Sajnáltam ahogy fetrengett de tényleg nem láttam más módját hogy leállítsam.

    Azóta nem csinált ilyet Velem.

    Megkérdeztem pár nap mulva hogy nem lett-e baja azt mondta nem.

    Nem tudom meddig fáj a mogyorójuk ilyenkor.

    1-2 két perc múlva már fel tudott állni.

    Utánna hogy mit csinált Velük azt persze nem tudom.

     

     

    előzmény:
    Selloke (68)
    2010-09-02  03:18
  6. Torolt_felhasznalo_285580
    Torolt_felhasznalo_285580
    2010. szeptember 2. 20:4271.

    Természetesen a békés módszer lenne a legjobb...

     

    Ez a herebiopszia elég dúrva, ezek szerint amit kivágnak az már nem nő vissza többet, ha eleve picike a golyó az tényleg gáz.

     

    Hát elég ronda a heregolyó a képen amit csatoltál

    Nem tudtam hogy így néz ki.

    előzmény:
    *Tiara (67)
    2010-09-02  02:22
  7. Torolt_felhasznalo_285580
    Torolt_felhasznalo_285580
    2010. szeptember 2. 20:3570.
    Hát a kád széle az dürva lehetett valóban...
    előzmény:
    *Tiara (66)
    2010-09-02  02:16
  8. 2010. szeptember 2. 03:2669.
    Szerinted iskolaban megengedett a szexualis zaklatas? Az ellene valo vedekezes meg nem? Miert veded annyira az eroszakos fiukat? Nos,aki eroszakos, o maga is megkaphatja a magaet. Akinek meg nem inge, minek veszi magara? Vagy gondolod, a torveny kesztyus kezzel banik az eroszakos tamadoval? A te fiacskad? Hat tanitsd meg te. O csavargatja mas nemiszervet, ha az ovet csavargatjak, az miert esik rosszul? Nem ertem.
    előzmény:
    csutak51 (16)
    2010-08-31  23:55
  9. 2010. szeptember 2. 03:1868.
    Igen, a rendorseg is az eros paprika sprayt javasolja. Ok mar csak tudjak. Ha ilyen serulessel keresi fel oket egy ficko. mellesleg aki felti a toket, az ne nyulkaljon mas emberek nemi szervehez, mert amint irjatok, annak vegelathatatlan kovetkezmenyei lehetnek. No es ha a lany nem direkt celozza a toket, hanem annal tokeltesebben talalja el veletlenul, amikor elkezd utni vagni ketsebeeseseben es nem latja, hogy hova ut, rug? Majd azt fogja keresgelni, kozben, hogy hova ne, ja. A ficko azt keresgeli, hogy hova. mellesleg egy 18 eves mar nem gyerek, hanem egy tudatos dog. Dog, szemet allat, aki ilyet csinal. Igenis felelos. Itt volt egy ficko, udvarolt egy kislanynak, a kolyok itt is fentebb osztalyba jart, de csak kamubol udvarolt szegenynek, aztan megeroszakolta. Mikor masodjara is elkapta a lanyt, az vedekezett, valami akadt a kezebe, azzal priccolt, a fiu szemebe ment veletlen, aki el kezdett orditani, hogy nem lat.... Az ilyen allat sosem tanul a jo szobol, sajnos. Jo vicc, lanyok mennek az iskolaba, a kolykok meg sorban fogdossak a nemi szervuket, hat hol elunk?
    előzmény:
    rahan (4)
    2010-08-31  23:22
  10. 2010. szeptember 2. 02:2267.

    Rugas kozben eros utes eri, Eros utes pedig art. Eros utes erheti maskeppen is, hogy nem lab "uti" meg, hanem mas kemeny, vagy gyorsan mozgo targy, ami hatasa ugyanaz lehet. innentol fizika, mozgs, surlodas stb. De ebbe nem megyek bele, tanari diplomam az egyik, de nem fizika.

    herebiopszia keppel,leirassal

    ha figyelmesen olvasol, lathatod, hoyg csokkent meret eseten, nagyon kell ugyelni, hogy mar az "mutet" sikeres legyen, ugyanis nem biztos, hogy ismetelheto a muvelet. Szoval ovatosan azzal  a rugassal . Elobb megprobalni bekesebb uton rendezni, mert rendezni kell, hiszen a no nem erre valo, hogy barmifele "maki" tapizza, zaklassa...stb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285580 (64)
    2010-09-01  21:36
  11. 2010. szeptember 2. 02:1666.
    Ugy remlik, a kadbol szallt ki, mikor megutotte a hereit. Az elso alkalommal talan meg focizas kozben erte baleset. Mindketto utan sulyos herezsugorodas volt a kovetkezmeny es csokkentett mukodes.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285580 (65)
    2010-09-01  21:45
  12. Torolt_felhasznalo_285580
    Torolt_felhasznalo_285580
    2010. szeptember 1. 21:4565.

    Megteszed hogy ezt pontosítod:

     

    "nem rugasbol, hanem ma sutesbol eredo"

     

    Megsütötte vagy megütötte? 

    előzmény:
    *Tiara (55)
    2010-09-01  04:30
  13. Torolt_felhasznalo_285580
    Torolt_felhasznalo_285580
    2010. szeptember 1. 21:3664.

    A herebiopszia nem tudom mi de biztos nem jó dolog

     

    Ezek szerint azonban Te is azt írod a rúgástól még nem halottál olyat hogy valakinek baja esett volna

    előzmény:
    *Tiara (55)
    2010-09-01  04:30
  14. Torolt_felhasznalo_285580
    Torolt_felhasznalo_285580
    2010. szeptember 1. 21:2863.
    Ebben igazad van túl sok ötlet nem érkezett...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (59)
    2010-09-01  08:09
  15. 2010. szeptember 1. 10:1362.

    Nem tartalak mániákusnak, csak ezesetben értetlennek!

     

    Mert leírtam, és mások is, miért is nem megfelelő módja a rugdosás az itt leírt probléma megoldásának (sem!)!

     

    S ismét, ne felejtsük már el, hogy itt tizenéves, éretlen gyerekekről, és nem felnőtt, nagykorú emberekről van szó!

    Akiknek végre, ha már a szülő valahogy "elfelejtette" , valaki -mondjuk, a pedagógus- megmagyarázhatná, hogy MINDKETTŐ helytelen, elítélendő, a lány beleegyezése nélküli taperolás is, mert az emberi méltóságot sérti, és a tökönrúgás is, mert az a testi épséget is!

    A topikban leírt esetet nem kell továbbgondolni, "mi lesz, ha...", mert itt arról szó nincs, amit felvázoltál!

    Viszont LEHET, ha nem ebben, más esetekben, abban igazad van!

     

    Lányok, gondoljatok erre a topikra a gyereknevelésnél, akármilyen nemű a gyereketek!

     

    előzmény:
    rahan (53)
    2010-09-01  00:55
  16. 2010. szeptember 1. 09:5461.

    Ha Neked az az orvosi vélemény nem eléggé egyértelmű, akkor igazán nem tudom, mit is írjak!

     

    Igaz, a "tökönrúgás" nincs így, konkrétan megnevezve benne, de nem eléggé meggyőző, ami le van írva? Az, hogy a férfi nemiszerv bármiféle sérüléséből lehetnek súlyos, egy életre kiható orvosi problémák?????????

     

    De ettől függetlenül is, miféle tanács az, hogy a gyerek verekedjen, ahelyett, hogy a gond rendezésére más, emberileg elfogadott módot találna?????? Leírtam, az mi!

     

    Függetlenül attól, hogy lányról, vagy fiúról van szó, ne erőszakossággal oldja meg az ügyeit, mert van arra más mód is!

     

    Nem fogadom el, hogy már szólt valaki felnőttnek, nem írod, kinek is??!

     

    Akkor menjen tovább, szóljon másiknak, harmadiknak, a szüleinek, a fiú szüleinek, addig, amíg nem lesz megoldás!

     

    Legalább valaki értelmes felnőtt elmondja a fiúnak is, hogy egy életre megjegyezze, az udvarlásnak nem épp ez a célravezető módja!

     

    Szólni szégyen, de rúgni nem?????????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285580 (54)
    2010-09-01  01:00
  17. Torolt_felhasznalo_659204
    Torolt_felhasznalo_659204
    2010. szeptember 1. 08:2860.

    Ezt a tökös dolgot ugye nem gondoltad komolyan???

    Önvédelemre kellene beíratni,ott már az alapoknál olyanokat tanul,hogy bárki csillagokat lát egy gyenge csavarintástól.És nem okoz vele maradandó sérülést.Például ha lefogják a kezét,csak megtekeri,és máris a másik keze fáj de irgalmatlanul.Ha nem tudja hogy milyen erővel üssön-vágjon,akkor ezt ne tanácsold neki.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285580 (1)
    2010-08-31  23:08
  18. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2010. szeptember 1. 08:0959.

    Egyik ötlet pocsékabb a másiknál.

    Meglepő, hogy némely felnöttnek milyen kevés esze van - s akkor a probléma megoldó képességről nem is tettem említést.

    idézet:
    savagee (56)
    2010-09-01 07:14:10

    Meglepő, hogy némely felnöttnek milyen kevés esze van - s akkor a probléma megoldó képességről nem is tettem említést.

     

    ...es ezek szabadlabon koztunk elnek

    előzmény:
    savagee (56)
    2010-09-01  07:14
  19. Torolt_felhasznalo_560995
    Torolt_felhasznalo_560995
    2010. szeptember 1. 07:2958.
    Az erőszak erőszakot szül, erről még nem hallottál? Szerintem egy ilyen "visszavágás" nem megoldás erre...akármilyen ciki is ennyi idősen, de sztem tanárnak kellene szólnia....nem hinném h utána a gyerek többet próbálkozna, mert azért ha ilyenért vkit elővesznek, az több mint gáz....
    előzmény:
    savagee (56)
    2010-09-01  07:14
  20. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2010. szeptember 1. 07:2057.

    Imadom az elmeleti tokonrugod oktatasttenyleg mar csak ez hianyzott az NLCrol. Nekem fiu testvereim vannak. Veluk jartam uszni, vivni, teniszezni, kajakozni, lovagolni, hegyet maszni, loveszklubba es ejtoernyozni is egy rovid ideig. Itt megtanultuk a masik nem tiszteletet is es megtanultunk egy bizonyos hatarokon belul nem kacernak lenni.

    Megerododtunk es alkalmasint futni is tudtunk nem rovod tavon jo eredmennyel. Idoben kivalaszthattuk azt a kozeget amiben jol es biztonsagban erezhattuk/tuk magunkat. Ezt kovettek a kepzomuveszeti csoportok, a nyelv es zenetanulasi kurzusok. Tokonrugasra nem kerult sor.

    Mas modszereink voltak a konfliktusok kezelesere.

    Tanaraink,edzoink,trenereink  remekek voltak barhol is voltunk.

     

    Tokonrugast most fogok tanulni toled.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_285580 (1)
    2010-08-31  23:08
  21. 2010. szeptember 1. 07:1456.

    Egyik ötlet pocsékabb a másiknál.

    Meglepő, hogy némely felnöttnek milyen kevés esze van - s akkor a probléma megoldó képességről nem is tettem említést.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  22. 2010. szeptember 1. 04:3055.
    A topik nagy reszet atolvastam. 1, en inkabb szolnek felnottnek, a rugas inakbb tenylegesen onvedelem legyen vegso esetben, pl. tamadas eseten. Nem vedeni akarom a fiut! De. Olvastam olyan (nem rugasbol, hanem ma sutesbol eredo serulesrol, ahol kovetkezmenykent a herek zsugorodtak, nem mukodnek megfeleloen es a meddo par egyetlen eselye a gyermekaldasra a herebiopszia....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_285580
    Torolt_felhasznalo_285580
    2010. szeptember 1. 01:0054.

    Szerintem amit itt meghivatkoztál az nem írja a tökön rugást egyértelmúen

     

    Nem hinném hogy egy lány akkorát tudna rúgni hogy szétmenjenek a golyók

     

     

    előzmény:
    csutak51 (51)
    2010-09-01  00:54
  24. 2010. szeptember 1. 00:5553.

    Megkockáztatom, hogy mániákusnak tartasz, de muszáj erre (is) válaszolnom

     

    Egyrészt attól, hogy valaki szexel akárhány éves korában, még nem jogosít fel más, vele kapcsolatban nem lévő egyént, hogy az erőszakkal fogdossa.

    Másrészt ezek a "nyúlkászok" nem tipikusan azokkal a lányokkal kezdenek ki, akik nagyhangúak, tapasztaltak, netán végigment rajtuk a fél iskola a tanári kart is beleértve........mert tőlük FÉLNEK.

    Harmadrészt: szerinted HA nem használt se a szép szó, se a "felnőtt" bevonása és a leány továbbra is retteg, netán már az öltözködését is az befolyásolja, hogy nehogy magára vonja a figyelmet, AKKOR jöhet a tökönrúgás?

    Vagy inkább járjon "szakemberhez" a lány éveken át, hogy valahogy megtanulja elfogadni a saját szexualitását?

    előzmény:
    csutak51 (47)
    2010-09-01  00:43
  25. Torolt_felhasznalo_285580
    Torolt_felhasznalo_285580
    2010. szeptember 1. 00:5452.

    Jó hogy értett a jó szóból

    végre egy pozitiv példa

     

    Hogy meg merted-e volna tenni vagy sem így az szerencsre sosem derülhet ki

     

    Az is érdekes hogy látjuk a filmekbe hogy csak úgy odarugnak de igazából amikor erre kényszerültem nem tudtam hogy kell csinálni

     

    Önvédelmi tanfolyamokon biztos meg lehet tanulni ezen kivüli kevésbé fájdalmas módszereket (hogy ne tökön kelljen rúgni) is de azon nem mindenki vesz részt

    előzmény:
    rahan (49)
    2010-09-01  00:46

Címlap

top