Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk: Nenus, a látó

adrijan
Létrehozva: 2010. október 28. 14:43
Sziasztok!

Ismeritek Nenus jósnőt? Már gyerekkorában is kísérték képek, meglátta, ha valaki már a halál közelében van. De nem foglalkozott vele. Sokáig nem. Csak megjegyezte. Tudta például, hogy édesapját autóbalesetben veszíti el.

Nos, november 2-n, délután 2 órától 2 órán keresztül vendégünk lesz Nenus jósnő - látó, sorselemző, eltünt személyek kutatója.

Tudtok tőle kérdezni, ő pedig személyesen válaszol. Ha szeretnétek, már előre írhattok neki kérdéseket.
  1. 2010. november 2. 14:23276.

    Kedves Nenus!

     

    Az első kérdésem az lenne, hogy a hosszú keresgélés után sikerül-e végre munkát találnom még az idén?

     

    A második kérdésem pedig, hogy azzal a férfival, akit régóta szeretek  már, sikerül-e szorosabbá fűzni a szálakat,hogy együtt fogunk-e élni a közeljövőben, ha igen, ez tartós is lesz, ha pedig nem , akkor a távolabbi jövőben szerepe lesz-e még az életemben?

    Születési dátumok: 84.10.14.(enyém) , 76.01.18.

     

    Remélem lesz rá lehetősége, hogy a kérdésem megválaszolja, amit előre is nagyon köszönök!!!

     

    Szép napot kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. november 2. 14:23275.

    Kedves Nenus

     

    Lányom házasságával kapcsolatban lenne egy kérdésem

     

    Lányom Andrea 1971 XI.14-én született

     

    , férje Robert 1970 VIII.31-én született

     

    Két éve házasok , van egy tündéri unokám aki kétéves kislány.Dórika.

     

    Szeretném megtudni , hogy házasságuk tartós lesz e?

     

     

    Valamint , hogy vejemnek sikerül e elhelyezkednie. Szakács , jelenleg nincs állása

     

    Ebben az évben 6 hónapót dolgozott.

     

    Köszönettel

     

    Ilus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_892899
    Torolt_felhasznalo_892899
    2010. november 2. 14:23274.

    Kedves Nenus!

     

    1.) Az anyagi dolgokon kívül nagyon elégedett vagyok (család, egészség, boldogság). Megmarad nekem ez a sok jó hosszú távon is?

     

    2.) Anyagi helyzetünkben várható javulás? Nagy vágyunk a férjemmel családi ház és 3 gyerek? Teljesülhet ebben az életben? Ha igen, mit kell tennünk érte?

     

    3.) ,,Rendesen" eszem, sportolok, régen vékony voltam, ám pár éve elhíztam. Mi lehet az oka, és hogyan tudok rajta változtatni?

     

    Születésem: 1978.04.23.

     

    Előre is nagyon köszönöm, ha válaszolsz!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  4. 2010. november 2. 14:22273.

    Kedves Nenus, egy probat nekem is meger:)

    1, hogyan alakul a parkapcsolatom?

    2, mikor tudom eladni a jelenlegi laksom es mikor vehetek masikat helyette? 

    3, munkahelyel kapcsolatban mikor talalok masikat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  5. 2010. november 2. 14:22272.

    Kedves Nenus!

     

    Ezt a kérdést megbízásból teszem fel.

    Van egy fiú, meg egy lány.

    A születési dátumok:

     1982.01.05. (lány) és 1973.12.17 (fiú)

     

    A kérdés, hogy lesz e köztük komoly kapcsolat?

    Köszönöm!

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  6. nő
    2010. november 2. 14:22271.

    Elnézést kérek, de a sz.dátumot elfelejtettem megírni, most pótolom: 1966. 08. 21., 00:00:15másodperc "Mosoly"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  7. 2010. november 2. 14:22270.

    Szia Nenus!

     

    Párkapcsolat terén lennének kérdéseim:

     

    1981.06.15-én születtem, párom 1966.03.15-én.

    A kérdésem az lenne, hogyan alakul a kapcsolatunk, bodogok leszünk-e, házasság...stb...együtt éljük-e le az életünket, lesznek-e közös gyerekeink?

     

    Köszönöm a választ!

     

    Üdv: B.

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  8. 2010. november 2. 14:21269.

    Szia !

     

    Érdeklődnék, hogy tudnál-e segíteni egy dologban, ami nagyon érdekelne.

     

    Lesz-e még gyermekem (márciusban vesztettem el a 4 hónapos kislányomat) és ha igen, egészséges lesz-e.

     

    A párom is szeretné-e ezt a babát majd ? Most félelmekkel van tele, úgy mint én.

    A születési dátumunk:



    Az enyém: 1980.07.19.

    A páromé: 1977.09.12.

     

    Köszönettel

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  9. 2010. november 2. 14:21268.

    Szia,

     

    Több mint 5 éve váltam el (de már 8,5 éve élek társ nélkül, bár nem egyedül, a fiammal) Vágyom egy társra... valahogy nem tudom bevonzani. Kérdésem sikerül? mikor?

    A másik kérdésem: Lesz változás a munkámban?

     

    Születési dátumom: 1967 október 26.

     

    Nagyon köszönöm!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  10. 2010. november 2. 14:21267.

    Kedves Nenus!

     

    Szeretettel köszöntelek, és úgy érzem, hogy nem hiába "találtam" Rád.  Mert nincsenek véletlenek...

    Szeretném, ha rávilágítanál a jövőmmel kapcsolatban,:

    -szerelmi életem hogyan alakul, a nemrég visszatért ffival? Folytatódik, elmélyül, vagy jön egy másik ffi az életembe?

    -sikerül-e munkát találnom rövid időn belül?

    -mire kell nagyon odafigyelnem az életemben?

    Én 1964.08.20.-án Pincehelyen születtem.

    Köszönöm, hogy általad "tisztán" láthatok.

    Ircsike

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  11. 2010. november 2. 14:20266.
    Kiegészítem a kérdésemet az adatokkal. 61.11.11-én Szegeden születtem. Van két felnőtt germekem, 30 éve munkaviszonyban állok és 30 éve vagyok házas.  A kérdésem a 218-as számon van a fórumon. Köszönöm, üdv Kati
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  12. 2010. november 2. 14:20265.

      Szia!   A családomban mostanában nem mennek igazán jól a dolgok. Én,és a fiam is munkanélküliek vagyunk, és nem találunk munkát. Ő még pályakezdő, de a rengeteg jelentkezés sem hoz eredményt számára. Az egészségi állapotunk sincs igazán a topon. Az lenne a kérdésem, hogy ezen a két téren várható-e változás?

    Válaszodat előre is köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  13. 2010. november 2. 14:20264.

    Kedves Nenus!

    Az lenne a kérdésem, hogy a fiam mikor talál munkát és társat magának. Előre is köszönöm!

    idézet:
    babiszi (17)
    2010-10-29 13:03:03
    szükségem van a dátumra...
    előzmény:
    babiszi (17)
    2010-10-29  13:03
  14. 2010. november 2. 14:19263.

    Tisztelt Nenus !

     

    Belekezdtem idén egy gyógygombát tartalmazó kávé MLM hálózatos értékesítésébe.

    Érdeklődnék, hogy lesz ebből a munkából tisztes jövedelmem? Van értelme számomra ezzel foglalkozni? A termék jó, az egész családom használja.

    Mit javasolnál, hogy mi az igazi hivatásom ebben az életszakaszomban.

    Születési dátumom 1953.10.17 Tatabánya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  15. 2010. november 2. 14:19262.

    Kedves Nenus!

     

    4 db kérdésem lenne: 1. Meggyógyulok - e valaha a cukorbetegségből? 2. Fogok - e még ebben a hónapban pénzt keresni? Mikor tudunk a párommal házat venni? 4. Fogom még magam anyagi biztonságban érezni?

     

    Köszönöm válaszod! Zsuzsi 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  16. 2010. november 2. 14:18261.
    Nenus kedves: Ha nem terhelmeg a kerdesem..Nagyon szepen kerlek, meg tudnad latni nekem, hogy ki volt az aki 2008.januar 3-an ejjel meghalt/12-or-korul. Mi volt a betegsege?Miert nem jelentkezik? Ki volt O nekem? Nagy kerdes tudom..Te meg tudod,hogy nagy gond ez nekem....Koszonom elore is.  Brukk
    idézet:
    Brukk (16)
    2010-10-29 12:28:39
    jó...és mikor született?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_990521 (16)
    2010-10-29  12:28
  17. Torolt_felhasznalo_889645
    Torolt_felhasznalo_889645
    2010. november 2. 14:17260.
    Kedves Nenus!
    29 éves lány vagyok, 1981.07.19-én születtem Kecskeméten. 4 kérdésem lenne hozzád.
    1. Hogyan tudnék lefogyni? 
    2. Hogyan találhatnék viszonylag gyorsan hosszútávra munkahelyet? 
    3. Miért érzem azt, hogy nem érdekelnek más emberek, nem akarok találkozni a barátaimmal sem? 
    4. Hogyan kerülhetnék közelebb a saját érzelmeimhez? 
    Köszönöm előre is, üdvözlettel,M.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  18. 2010. november 2. 14:17259.

    Szia Nenus!

     

    Akkor a kérdésem az lenne, amit már írtam, hogyjövőre sikerül-e nagyobb lakásba költöznünk. Mert már nagyon kinőttük ezt amiben lakunk.

    Ráadásul ez nem is a mienk. 

    Nagyon szeretnénk sajátot végre.

    A másik kérdésem lenne, hogy augusztusban született meg a második babám császárral, és még mindig nem vagyok a "toppon" egészségileg a gerincem fáj a szúrás helyén és sokszor szédelgeg. Mikor lesz ez jobb???

     

    Köszönettel: Anita

    idézet:
    ancsi79 (15)
    2010-10-29 11:29:11

    igen, már válaszoltam is...

     

    az egészségeddel kapcsolatban azt látom, a lelki terhek miatt sem sikerül ujra toppon lenned... kérj minnél előbb segítséget, mert szükséged van rá...

     

    N. 

    előzmény:
    ancsi79 (15)
    2010-10-29  11:29
  19. 2010. november 2. 14:17258.

    Szia nenus! Két kérdésem lesz, az egyik párkapcsolatról. A születési dátumunk 90. 05. 31 és 78. 05. 23 , lesz-e esküvőnk, babánk, és kb. mikor. Már 6 éve együtt vagyunk, nagy a szerelem, és nem zavar minket egyelatlán a korkülönbség.

    A másik kérdésem, hogy itt fogok-e lakni ahol most élek, vagy el kell majd költgöznöm?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  20. 2010. november 2. 14:17257.

    Kedves Nenus!

     

    Én arra szeretnék választ kapni, hogy lesz e gyermekünk? Hét éve szeretnénk kisbabát, már sok mindent megtettünk ezért, orvosilag és egyéb módon is. Boldog házasságban élünk, nem vagyunk gazdagok, de megvan mindenünk és a barátaink, ismerőseink szerint is jó szülők lennénk, de a mi kisbabánk még várat magára, csak azt nem tudjuk, hogy meddig?

    Előre is köszönöm szépen, ha tudsz erre a kérdésre válaszolni.

    Születési dátumom: 1979.04.13. 1óra 30 perc

     

    További szép napot!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  21. 2010. november 2. 14:16256.

    Drága Nenus!!

     

    Én egy 20 éves lány vagyok a nevem Viki.

    1990.10.10én születtem du. 12:58kor.

     

    Nagymamámmal élek,lakom együtt a szüleim lemondtam rólam sajnos..

     

    Nekem csak nagymamám van,aki szeret,nevel és gondoskodik rólam.

     

    2kérdésem lenne feléd!

     

    1. A mamámnál 2évvel ezelőtt daganatot diagnosztizáltak,de megműtötték és azóta rendben van. Azt szeretném kérdezni,hogy milyen lesz a nagymamám egészségi állapota a jövőben? -Visszatér e a betegsége vagy nem?

    Ill. hogy nekem milyen lesz az egészségi állapotom mert kb.8hónapja volt egy petefészek cisztám, és a jövőben milyen lesz az egészségi állapotom-ezt szeretném tőled megtudni.

     

    2. és a saját sorsomat szeretném megtudni,mi lesz ha  már nem lesz nekem a nagymamám??-hogyan alakul a sorsom?

     

     

     

    Mamám:1942.07.02án született. Neve:Katalin

     

     

    Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszodat Kedves Krisztina!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  22. 2010. november 2. 14:15255.

    Szia! 1958.06.03-án születtem.

    Ez év december közepén Londonba megyek a lányomhoz. Már egy éve munkanélküli vagyok. Azt tervezem, hogy angolt tanulok, dolgozom és remélem megismerkedek egy hozzám illő jó pasival. Fél évet akarok kint maradni aztán meglátom maradok vagy hazajövök.

    Szerinted van rá esélyem, hogy ott új életet kezdjek?

    Üdv: Agi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  23. 2010. november 2. 14:14254.

    kedves Nenus!

    Házamat mikor, mennyire reaális áron tudom majd eladni??

    Köszönöm:

    Eper

    idézet:
    Eperke2222 (14)
    2010-10-29 11:16:50

    szia...

    sajnos semmennyire... reális áron 2012 ben, de jövő május és júl között akad komoly érdeklődőd, alacsonyabb áron. 

    előzmény:
    Eperke2222 (14)
    2010-10-29  11:16
  24. 2010. november 2. 14:14253.

    Kedves Nenus!

     

     

    Kisfiunk, Ádám (1999. december 9.) augusztusban nagyon beteg lett. Végül az orrüregében találtak egy szövetburjánzást, amelyet szeptemberben kioperáltak. A szövettani eredmény negatív, meg is nyugodhatnánk, de a műtét előtt egy természetgyógyász ránk ijesztett, hogy „ha hozzányúlunk, abból baj lehet”, meg hogy „fél éven belül kiújul majd”. Gyermekünk egyébként allergiás, asztmás, gyakran beteg. Kérdésünk: Várható-e az elkövetkezendő időszakban, hogy állapota javul, és nem romlik majd, és a szöveburjánzás sem jelenik meg újra?

    Előre is köszönjük!

     

    Tünde

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  25. 2010. november 2. 14:14252.

    Kedves Nenus!

     

    Gratulálok a képességeidhez és a lelkierődhöz, hogy ilyen pozitívan tudod használni az adottságaidat :) Minden jót kívánok :)

     

    "Véletlenül" olvastam ma rólad a cikket és érdekelne, tudnál-e segíteni 3+1pár dologban:

     

    kérdéseimet most kiegészíteném a születési dátumainkkal: az én születési dátumom 1972.10.27, reggel 5:15, a páromé 1955.03.12. mindketten a Balatonfelvidéken születtünk, a volt férjem születési dátuma: 1963.06.08 és Olaszország....

    A gyermekeim 2005.10.12-én, és 2009.12.17-én születtek remélem velük kapcsolatban is tudsz majd mondani valamit a többi kérdésemen kívűl

     

    1.,

    - a volt déltiroli férjemmel még mindíg gondjaink vannak egy közösen vett ház miatt, aminek ő se a hiteltörlesztését nem hajlandó fizetni, se az eladásába nem hajlandó belemenni - hogyan tudnánk ezt megoldani?

    - a kisfiammal is próbál mindíg zsarolni, pedig igazából már több, mint fél éve nem is látta, nem is fizet utána, nem is foglalkozik vele... mennyi ideig kell még miatta aggódnom? találunk erre valaha is megoldást? Ha igen, hogyan, mikor, milyet?

    2.,

    - a mostani férjemnek kb. két éve meghalt a volt felesége és nekem gyakran van olyan érzésem, mintha látnám őt itt a házunkban!? Tudok neki segíteni? Beszéltem róla a férjemnek, hogy látok valakit, aki csak néz, nem akar bántani érzem, de mégis olyan furcsa érzés... mondtam neki már egy éve is, meg most is, hogy el kéne őt engednie, de a férjem csak kinevet, mondván, hogy ilyen nincs, meg hogy ő elengedte őt, de én mégs így érzem...  Még úgy éreztem, köszönetet is mondott ezután a beszélgetés után nekem... Lehet valamit tenni ezügyben? Vagy csak képzelődöm?!?

    3.,

    - Meghalt a nagymamám márciusban, akit már nagyon rég nem láttam, rettenetesen sajnálom, hogy nem tudtam vele már találkozni, szerettem volna neki ezt megmondani és megkérdezni tőle, miért álmodom gyakran azt, hogy meg kellene valamit keresnem a szekrényében... Tud valamit a születésemről? Tényleg azoknak a gyereke vagyok, akik az anyakönyvi kivonatomban vannak? És ha igen, miért bánnak velem olyan furcsán, olyan hidegen? Tettem valami rosszat velük, ellenük? Meg tudnám javítani a kapcsolatunkat? Ha igen, hogyan? Fel tudnám én is venni a kapcsolatot a nagymamámmal? Remélem jól érzi magát, ott, ahol van :) mond meg neki légyszíves, hogy nagyon hiányzik és hogy nagyon szeretem...

    +1.,

    - mostanában szörnyen kimerült és energiátlan vagyok, nincs se kedvem, se lendületem semmihez, a két kismanóm kifáraszt, nincs türelmem semmihez, lefogyni se tudok, eltűnt az akaraterőm.... mit tegyek, hogy helyreálljak? Régen annyi energiám volt, mindíg jókedvű és életerős voltam, most meg csak vánszorgok egyik napról a másikra és fogalmam sincs mit tegyek, hogy ezt az egészet túléljem és ne bántsak meg senkit se az állandó fáradtságom és kedvtelenségem miatti kaffogásommal... A kislányommal és főleg a kisfiammal szeretném megjavítani a kapcsolatom, tudom, hogy neki se egyszerű és szeretnék segíteni neki,  nagyon szeretem és a férjemet, a kislányomat is, azt szeretném, ha ezt ők is tudnák és ha én ezt jobban ki tudnám fejezni őirántuk... Hogyan csináljam? Mit tegyek, hogy újra embernek érezzem magam?

    -ez az ezotérikus főiskola, amiről beszélsz a riportban, szerinted ez megoldás lenne nekem? Érdekelnek engem is ezek a dolgok, reikimesteri vizsgám is van, bár a nagy kedvtelenségem miatt nem használom ki, pedig ott azt mondták, el se hiszik, hogy én kezdő vagyok... megkérdezte az egyik résztvevő, hogy ki vagyok én és miért mentem el oda a atanfolyamra, hiszen nekem sokkal nagtyobb energiám van szerinte, mint nem is tudom pontosan mit mondott már? Szerinted van ebben valami? De akkor miért vagyok ennyire leblokkolódva??? És miért érzem magam ennyire elveszettnek mostanában??

    - ja mégegy eszembe jutott: elkezdtem az év elején egy projektet egy magazinnal kapcsolatban, de abba kellett hagynom a kimerültségem miatt - érdemes lenne ezzel tovább foglalkoznom, vagy inkább a párom konkrét javaslata jobb, ami ide helyhez köt bennünket? Esetleg menjünk külföldre és éljük ott? Ha igen hol és hogyan boldogulnánk legjobban? Szerinted meddíg számíthatok még a mostani páromra???? Nem lenne jó két kismanóval egyedül maradni lelkileg és anyagilag felkészületlenül......

     

    Remélem nem merítettem ki túlságosan a mai keretedet  ;)

    Előre is megköszönöm a kedves segítségedet!

     

    Szeretettel:

    ChiliGirl

    (M.)

     

     

    előzmény:
    Nenus (225)
    2010-11-02  14:01

Címlap

top