Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk: Nenus, a látó

adrijan
Létrehozva: 2010. október 28. 14:43
Sziasztok!

Ismeritek Nenus jósnőt? Már gyerekkorában is kísérték képek, meglátta, ha valaki már a halál közelében van. De nem foglalkozott vele. Sokáig nem. Csak megjegyezte. Tudta például, hogy édesapját autóbalesetben veszíti el.

Nos, november 2-n, délután 2 órától 2 órán keresztül vendégünk lesz Nenus jósnő - látó, sorselemző, eltünt személyek kutatója.

Tudtok tőle kérdezni, ő pedig személyesen válaszol. Ha szeretnétek, már előre írhattok neki kérdéseket.
  1. 2010. november 2. 13:48201.

    Kedves Nenus!

     

    1983.08.20-án születtem.

    Első kérdésem egy halotthoz kapcsolódik: Fehér Attila, nővérem előző férje, autóbalesetben halt meg 1994. márc 15-én hajnalban, Pécs mellett. Soha nem derült ki, hogy vajon miért, mi okozta a balesetet. Ez érdekelne, és az, hogy most jól van-e, üzen-e valamit?

    Saját részre azzal a kérdéssel fordulnék Hozzád, hogy meglátásod szerint jelenlegi párommal együtt maradunk-e, netán házasság is lesz-e belőle?

    Szüleim el fogják-e tudni adni a házunkat 5 éven belül?

    Valamint fogok-e valaha olyan munkát végezni, amit valóban élvezek?

     

    köszönöm megtisztelő segítségedet!

     

    Selyme

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. november 2. 13:47200.

    Kedves Nanus,

    Remélem hogy Te vagy a megoldás,.. a válasz a kérdéseimre...

    Az életemben egy férfi van, a szivemben kettő,.. és egyre csak örlődök, nem mehet ez igy tovább, ha bármit látsz ezzel, vagy velem kapcsolatban, nagyon hálás lennék érte...

    (1985-04-04)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  3. 2010. november 2. 13:46199.

    Kedves Nenus!

     

    Egy kollegám 3 éve meglopott, ma sem tudom, hogy ki lehetett az. A cégünknél ezért elég kellemetlen helyzetbe kerültem, mert én voltam a pénzért a felelős. Ilyen ügyben is tudsz segíteni, mert akkor felvenném veled a kapcsolatot.

    Az ügyből már úgysem lesz semmi, de én azért szeretném tudni, ki az, aki mosolyog, de hátulról támad.

     

    Köszi előre is!

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  4. Ket
    Ket
    2010. november 2. 13:45198.

    Szia Nenus!

    1984.08.15-én születtem Budapesten.Szeretnék érdeklődni, hogy mi várható nekem a pénzügyeimben és a magánéletemben?Pénzügyi tervezőként dolgozom,ebben a szakmában mi várható nekem?A párkacsolatban meg kötődöm még egy személyhez,és szerintem ő is hozzám, de érdekelne,hogy lesz is köztünk még kapcsolat vagy sem?Ha igen mikor?Meddig fog tartani?De valószínűleg bővebb információkért úgyis felkeresem,de ezeket szeretném tudni ha lehet:) Köszönöm előre is!Kata

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  5. 2010. november 2. 13:45197.

    Szia Nenus!

     

     1955.5.01. talán délelőtt születtem.

     

    Honnan is tudhatnám mi vár rám, a gyerekeimre a jövőben?

    Hogyan alakulhat az életem , hisz mind különböző temperamentumokkal vagyunk megáldva?

    Mi szükséges ehhez, hogy legalább hozzávetőlegesen valami betekintést nyerjek, vagy tudatosabban kell, hogy éljek?

    Minden érdekel a jövőbeni életemmel kapcsolatosan. (privát válaszban)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  6. 2010. november 2. 13:44196.

    Igaz már írtam kérdést ma,de eszembe jutott mégegy.

    1980.10.18án születtem 13:50kor.

    Van egy kisfiam. Szeretném tudni lesz e még gyermekem,ha igen mikor kb? Kislányra vágyunk nagyon.

    Kisfiam 2007.03.10én született. Nem tudom neki mit tudsz mondani,mint jövőkép?!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  7. 2010. november 2. 13:38195.

    Kedves Nenus,

     

    1980.06.14-én születtem, a férjem 1975.02.22-én. A kérdésem az volna, hogy mikor születik gyermekünk és egészséges lesz-e? Ha valamilyen elkerülhető problémát látsz az életünkben, a jó tanácsot is megköszönöm.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  8. 2010. november 2. 13:37194.

    Kedves Nenus!

     

     

    en egy 26 eves no vagyok aki sajnos egy ismert anyagcsere betegseg miatt nem tud teherbe esni. szeptember ota kezelnek egy gyogyszerrel, amitol varhatoan hamarosan sikerulhet vegre a hon ahitott gyermekunk. kerdesem az lenne hogy on hogy latja lehetseges hogy meg iden sikerul teherbe esnem? nagyon elkeseredettek vagyunk a ferjemmel, mar tobb mint egy eve allok gyogyszeres kezeles alatt melynek eredmenye nem sok joval kecsegtetett minket. sajnos Lombik programra nincsen penzunk igy mar csak ez az egyetlen amiben most bizhatok.. kerem ha lat valamit a mi eletunket illetoen ossza meg velem!

     

    szuletesi datumom: 1984.04.16 05:30 reggel Tata

     

    valaszat elore is koszonom!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  9. 2010. november 2. 13:34193.

    Kedves Nenus!

     

    Örülök, hogy ma már szabad, lehet a te tudásodhoz kapcsolódó témában nyíltan kérdezni. 

     Én a családom 2 férfi tagjáról szeretnék kérdezni.

     

    1., Apámmal /1930.09.05/ sajnos még a gyermekkoromban elromlott az addig viszonylag bensőséges kapcsolatom. 1983-ban váltak el a szüleim. Apu most 70 éves és távol lakik tőlem. Már a sokadik éllettársával ossza meg az életét. Nem tudok kettesben lenni és beszélgetni vele. Már telefonon sem. :-( 

    Tudni szeretném javul-e még az apa-lánya viszonyunk?

     

    2., A másik férfi, akinek érdekel a sorsa, ő anyu élettársa. Nov. 17-én komoly műtét vár rá. Sok alkoholt iszik, most már a műtéttől való félelemében is ezt teszi. Jó volna tudni, mi lesz a műtét kimenetele. Reméljük rendbe jön. Neki is van egy felnőtt fia, akivel alig tartják a kapcsolatot. Papa kérése ellenére mi szólunk a fiának milyen műtétre készül. Kell hogy tudjon róla, mire készül az apukája. (Mi nem sejtük a jövőt, lehetőséget kell adni a fiának.)

    Az érdekel mire számítsunk a papa /1942.?02.17./ jövőjével kapcsolatban?

     

    Köszönöm, hogy feltehettem a kérdéseimet.

    További sikeres életet kívánok neked !

     

    Unicornis /1970.07.02/

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  10. 2010. november 2. 13:33192.

    Kedves Nenus!

     

    Két dologról szeretnélek kérdezni, az egyik a házasságom, kis családom: meddig tart, sikerül-e egyenesbe jönnünk egymással, együtt neveljük-e fel a kislányunkat (2008.06.21.)?  (tegnap  volt egy mélypont, megtudtam valamit, ami nekem eléggé fáj, és még nem emésztettem meg). Én 1982.01.01.-én születem, a férjem 1981.05.10.-én.

     

    A másik, az otthoni gondjainkat  nagyrészt okozza, az anyagi helyzetünk..hiába teszünk meg mindent, egyre rosszabb a helyzet - sok dologba kezdtem bele, várhatok-e valamelyiktől egy kis anyagi fellendülést, könyebbséget?

     

    Előre is köszönöm a segítségedet! 

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  11. 2010. november 2. 13:29191.

    Kedves Nenus,

     

    Párkapcsolatomra vonatkozóan szeretnék valamiféle információt kapni, amennyiben lehetséges. Boldog leszek-e a jelenlegi párommal, mire számíthatok a jövőben?

    A jelenlegi kapcsolatomat kicsit bizonytalannak érzem. Elképzelhető, hogy igazából nincs vele probléma, csak a korábbi rossz tapasztalatom miatt már nem igazán tudok igazán őszintén bízni, hinni az emberekben és valószínűleg már magamban sem, a véleményemben sem, ezért érdekelne, hogy látsz-e ezzel kapcsolatosan valamit.

    1978.12.24-én születtem reggel 09:05 perckor Székesfehérváron.

     

    Előre is köszönöm válaszodat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  12. 2010. november 2. 13:25190.

    Kedves Nenus!

    Én(1969.06.16) azt szeretném megtudni,hogy mi várható a jövőmben munka,párkapcsolat terén.Boldogság vagy magány...?!Fel tudom vajon nevelni egészségben a kislányomat?

    És még egy (talán)nem ide illő, de számomra nagyon fontos dolog:a kutyusom(1998.03.28) beteg, meddig lesz velünk?

    Előre is köszönöm a választ, és szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_164594
    Torolt_felhasznalo_164594
    2010. november 2. 13:24189.

    :-) szegény Nenus jól le lett támadva kérdésekkel:-D

    Bár amit lehetett az interjúban már megkérdeztek tőle-saját magával és családjával kapcsoaltban.Mindenesetre elég hátborzongató egy ilyen képesség..

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  14. 2010. november 2. 13:22188.

    Kedves Nenus!

    1983.01.16-án születtem Budapesten. A férjem 1974.04.04-én Jászberényben. A házasságunk nem túl rózsásan alakult. Találkoztam egy férfivel, akiről kiderült, hogy nagyon beteg. Csak reménykedni tudok, hogy nem hal meg a közeljövőben. 1966. május 22-én született. Nagyon szeretem őt és tudom hogy ő is engem. Szeretném tudni, mi vár rám a következő időszakban szerelem terén. Megtalálom mellette a boldogságot? Vagy talán jön egy másik férfi, kinek oldalán boldog lehetek végre?

    Válaszát előre is köszönöm

    Csilla

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_951663
    Torolt_felhasznalo_951663
    2010. november 2. 13:21187.

     

    Kedves Nenus!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  16. 2010. november 2. 13:17186.

    Kedves Nenus!

     

    Mindig tudtam, hogy a jó irányba haladok, mintha egy láthatatlan segítő egyengette volna utamat, de valamiért már nem érzem őt.

    Néha emiatt elbizonytalanodok.

    Ezért kérdezlek téged, hogy a jó irányba tartok-e még mindig?

     

    Köszönöm.

     

    Bogi

    (85.07.17)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  17. 2010. november 2. 13:16185.
    Kedves Nenus!

    Én is az életemmel kapcsolatban szeretnélek kérdezni. Hajnal vagyok 35 éves,és három gyermek édesannyja. Szeretném kérdezni,hogy amit tervezek a jövőben sikerül-e? (válás,házeladás,egy olcsobb ház vétele,mivel most sok a hitelünk, és egy jobb párkapcsolat,) És még lenne egy fontos kérdésem. Egy éve vették észre,hogy májbeteg vagyok, ezzel kapcsolatban mit tudsz,mit szabad nekem mondanod? Nagyon szépen köszönöm a segítséget,remélem nagy erőt ad a jövőmre nézve.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  18. 2010. november 2. 13:16184.
    Kedves Nenus! Nagyon szertnék még egy-több gyereket, bár a jelenlegi helyzetemben ez elég irreális kívánságnak tűnik. 38 éves vagyok, és válófélben. (1972.09.17.) Látsz rá lehetőséget? Nagyon szépen köszönöm a választ! Üdv.: L.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  19. 2010. november 2. 13:14183.

    Kedves Nenus !

     

    Jómagam 1960.04.24-én születtem. Érdekelne, hogy milyen sorsa lesz a lányomnak és a fiamnak. A fiam még nem állapodott meg, megtalálja a párját? Elmarasztalják a munkahelyén ?(adódtak problémák ). Sokat aggódom miattuk,joggal? 

    Egy kicsit rólam is: egyedül élek,így marad? Mit várhatok az egészségemmel kapcsolatban? Látsz-e valamit édesanyámmal ill.unokámmal kapcsolatban? Mire figyelmeztetnél?

     

    Előre is köszönöm a válaszodat, jó egészséget kívánok Neked és a családodnak.

    Üdv.: kiváncsi fáncsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  20. 2010. november 2. 13:13182.

    Szia Nenus!

     

    Én afelől szeretnék érdeklődni (1993.03.23. 17:50), hogy szerinted mekkora az esélye, hogy bekerüljek a színművészetire jövőre, tudom ez nem csak ettől függ, de kíváncsi vagyok. Emellett, milyen szakmára vagyok hivatott? Másik kérdesem pedig, hogy mikor talál rám az igaz szerelem?

    Köszönettel: Liliána 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  21. 2010. november 2. 13:11181.

    Kedves Nenus!

     

    A kérdésem velem, illetve a testvéremmel kapcsolatos. Sajnos elég sok negatív dolog történt az elmúlt években velünk (édesanyánk, nagybátyám, keresztapám és nagyapám eltávozott), és az érdekelne hogy ez a "sorozat" folytatódik -e a közeljövőben, mire számíthatunk(akár betegség vagy bármilyen más dolog)? Én 1983.10.04-én a testvérem pedig 1985.09.19-én született. Főleg azért érdekelne, mivel - nem hivatalosan - de hirtelen halált jósoltak nekem, illetve a testvéremmel kapcsolatban is félelmeim vannak.

     

    Előre is köszönöm válaszodat!

     

    Detti

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  22. 2010. november 2. 13:10180.

    Szia Nenus!

     

    Szeretném megtudni mi vár rám az elkövezkezendő időkben? Megtalálom-e a nyugalmat- és a mindenki által hőn  áhított párkapcsolatot- hányatott sorsom után? születési dátumom:1966.10.16. 5:45

     

    Köszi

     

    Üsdvözlettel: lolkabolka2

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  23. 2010. november 2. 13:07179.

    Kedves Nenus!

    Régóta vágyok egy igazi kapcsolatra.Kérem mondja meg lát-e szerelmi kapcsolatot köztem és Ő között. (az én adataim 1954.07.04. és az övé 1952.06.05)

    Valamint a lányommal való kapcsolatom javulását látja-e a közeljövőben.

    Szeretettel kérdeztem és nagyon szépen köszönöm  a válaszát előre is.

    Szeretettel: Zsuzsy

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  24. 2010. november 2. 13:07178.

    Kedves Nenus!

    1966.01.20-án  hajnalban születtem. 42 éves koromig viszonylag simán mentek a dolgaim. Azóta nem igazán jönnek össze a dolgok. A munkahelyem megszűnőben, pedig nagyon szeretnék dolgozni. Hogy fog alakulni a jövőben az anyagi helyzetem? Lesz munkám? A párkapcsolatomban mi várható? Van egy barátom, szeretjük egymást, de mégis van valami furcsa érzésem az egésszel kapcsolatban. 

    Nagyon várom és köszönöm válaszod. 

    Tibolya

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  25. 2010. november 2. 13:04177.

    Kedves Krisztina!

     

    24 éve élek házasságban, van egy 18 éves fiam.

    Házasságom már nagyon megromlott, kihűlt, egymás mellett élés jellemzi.

    Nekem megjelent az életemben egy barát, aki sajnos nem megbízható, de amikor együtt vagyunk jól érezzük magunkat.

    Nem tudom mit tegyek elmerjek válni vagy maradjak ebben a "langyi" házasságban.

    Kérem Önt, hogy írja meg Nekem mit lát vagy érez a jövőmmel kapcsolatban, mire számíthatok ha válok és mire számíthatok maradok.

    Megtalálom-e ideális társamat?

     

    Köszönöm a válaszát.

     

    Gyöngyi

    1967.01.15.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     

Címlap

top