Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Macskaleukózis

bukfenc
Létrehozva: 2010. november 23. 14:12

Kedves Fórumozók!

 

Azoknak a véleményét és tapasztalatát szeretném kikérni, akiknek már volt dolga testközelből megélni mit is jelent ez a betegség. Elsősorban a különböző gyógyszerek és a gyógyhatású készítmények hatásossága érdekelne, amivel ezt a vírust próbálják/próbálták kordában tartani a gazdik kedvencük szervezetében.  

 

A helyzet röviden: találtam egy 3 éves nőstény macskát, akinek a vérvizsgálat eredményei leukózisra pozitív lett. Az állat remek kondiban van, szemmel látható jele csak a vérszegénységének volt.

 

Bukfenc

  1. 2018. március 22. 21:5429.

    Sziasztok! 


    A cicám után megmaradt 5 db LTCI injekció, amit az USA-ból hozattunk, leukózisos, illetve macska aids-es cicáknál bevált gyógyszer. Akinek szüksége lenne a gyógyszerre, a következő email címen fel tudja venni a kapcsolatot velem: cs.adrienn92@gmail.com


    Ára: 20 000 Ft/db


    Üdv.


    Adri

    idézet:
    lostris01 (28)
    2016-11-03 15:46:40

    Sziasztok!
    A korábban kiírt injekciók már régesrég elfogytak. Sajnos úgy tudom, többet nem is lehet Magyarországról beszerezni. Mivel rendszeres üzeneteket kapok, van-e még nálam, így gondoltam jobb, ha ezt tisztázom, mivel a korábbi hozzászólásom nem tudtam törölni. Jobbulást a cicáknak!

    előzmény:
    lostris01 (28)
    2016-11-03  15:46
  2. 2016. november 3. 15:4628.

    Sziasztok! 


    A cicám után megmaradt 5 db LTCI injekció, amit az USA-ból hozattunk, leukózisos, illetve macska aids-es cicáknál bevált gyógyszer. Akinek szüksége lenne a gyógyszerre, a következő email címen fel tudja venni a kapcsolatot velem: cs.adrienn92@gmail.com


    Ára: 20 000 Ft/db


    Üdv.


    Adri

  3. 2016. szeptember 21. 16:1227.

    hat inkabb ilyenre koltse a penzet mint az afriakai ehezok kolykeire.


    vagy a cigany0kra.

    előzmény:
    demise (25)
    2016-09-20  22:20

Címlap

top