Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Schobert Norbert a fórumon

adrijan
Létrehozva: 2011. június 16. 16:27

Kedves fórumozók!

 

Június 20-án, hétfőn délután 1 órától a Fórum vendége Schobert Norbert, tornász, üzletember, a Norbi-update atyja.

 

Fogadjátok szeretettel, és ha bármi testedzéssel, diétával, életmóddal kapcsolatos kérdésetek van, már most bátran feltehetitek - vendégünk hétfőn egy órán keresztül válaszol a kérdésekre.

  1. Torolt_felhasznalo_410189
    Torolt_felhasznalo_410189
    2011. június 20. 13:25101.

    Kedves Norbi,

     

    Bár az előbb már kérdeztem , most még egy kérdés erejéig élnék a lehetőséggel

     

    Barátnőm fogyni szeretne viszont epeműtéten esett át. 

     

    A kérdésem az lenne a zöldségeket mivel válthatná ki, hiszen ez epediéta miatt ezeket nem eheti, a szénhidrátot pedig fogyás szempontjából hanyagolná. Mit tudnál ajánlani neki?

     

    köszönöm mégegyszer

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. június 20. 13:25100.

    Szia Norbi!

    Régóta gondolkodom rajta, hogy személyesen is megkeresselek.

    Januárban kezdtem el az update alapján étkezni és márciusig nagyon látványos eredményt értem el (12kg). Sajnos márciusban egy családi tragédia miatt a mozgással nem tudtam foglalkozni, de amennyire tudtam próbáltam továbbra is betartani az update szerinti étkezést (azért párszor már kilengéseim voltak, sajnos nem volt lehetőségem mindig update termékhez jutni).

    Áprilisban kiderült hogy terhes vagyok, így azóta kevésbé szigorúan de továbbra is próbálom kiiktatni a tiltott dolgokat. A mozgás sajnos csak néha- néha volt, de most hogy 18 hetes terhes vagyok szeretnék nekiállni.

    Mit javasolsz? Szobabicikli és Réka kismamatornája mehet? Mennyi CH fogyaszthatok szerinted? A terhesség első négy hónapja alatt még kg-ban nem híztam, csak a méhem nőtt- így a hasamon látszik már hogy babát várok.

     

    Előző terhességnél 10kg-ot híztam a végére, de sajnos már túlsúllyal kezdte akkor is :( Most azért jóval kevesebb kg-val estem teherbe.

     

    Még egy kérdés, mivel pécsi vagyok nagyon nehezen jutok update termékekhez :( Mikor lesz végre pékség itt? Nagyon kevés dologhoz tudunk hozzájutni a városban, így nehéz betartani az update elveket.

     

    Várom válaszodat!

     

    Előre is köszi,

    Andi 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-06-16  16:27
  3. Torolt_felhasznalo_850563
    Torolt_felhasznalo_850563
    2011. június 20. 13:2499.

    Szia Norbi:)

     

    biztos nézte már a környező országok külpiacait is.

    A konkurencia közt  ott is megtalalhato "helyi Norbi" ,vagy ez magyar sajáátosság?

     (a tőkén kívül) Ön szerint mi hiányzik ahhoz,h külföldön is hasonló eredményeket érjen el az Ön terméke?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. június 20. 13:2398.

    Szia Norbi!

    Lenne még egy kérdésem. Írtad, hogy vacsora helyett tornázzak.5 után nem eszem semmit, és délután már csak zöldségfélét.

    Tornázni viszont korán reggel szoktam. Elég pörgős vagyok napközben, ezért sokszor már reggel  6-kor kezdem a Duci Tréninget 1-et  amit szívesen csinálok. Olyankor érek igazán rá :-)

    Lehethogy ez túl korán van? Inkább este kellene?

     

    Addigra már kissé fáradt vagyok és csipőprotézisem is van, amit kimélnem is kell. Biciklizni viszont este szoktam. általában 5 km-t, időnként 10-et.

    Válaszod köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. június 20. 13:2397.

    Kedves Norbi!

     

    Dubai-ban van upadte pékség? Mert ezt hallottuk akkoriban...

    idézet:
    magnifique (35)
    2011-06-20 02:53:58

    Elindult egy kezdeményezés, de akik bevállalták, egymással is összevesztek, így most ez az ügy megrekedt. 

     

    Szlovákia 15 bolttal dübörög fölfelé, most nyáron indul Románia, ősszel Ausztria és Horvátország.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_874733 (35)
    2011-06-20  02:53
  6. 2011. június 20. 13:2296.

    Kedves Norbert!

     

    Nehany eve Denverben voltak egy kiallitason, ahol ott helyben finomsagokat (kakaoscsiga,stb) sutottek a latogatoknak, es ugy emlekszem igen nagy sikeruk volt vele.

    Mi lett ennek a folytatasa? Kotottek valamilyen szerzodest a finomsagok forgalmazasara? Ha igen, hol lehet Coloradoban illetve az USA teruleten megvasarolni a termekeket?

     

    Olvastam, hogy hamarosan megnyilik Tukorhegyen az Update Pekseg es Bisztro. Mikorra tervezik a megnyitast? (mintha majusrol irtak volna). Nagy uzletrol van szo, nagy valasztekkal, ahol meleg eteleket is arulnak?

     

    A felesege munkassagat nem igazan ismerem, de szeretnem megjegyezni, hogy nagyon szep neve van!!! :-)

    Ot igy anyakonyveztek Rubint Rekanak, vagy ez egy felvett "muvesznev", mint mondjuk Kid Rock? :-)

     

    Udvozlom, es koszonom ha valaszol!

     

     

     

    idézet:
    Olasimbo (34)
    2011-06-20 00:17:22

    Amerikában tényleg nagy sikert arattunk, de a kinti pártfogónkról kiderült, hogy egy ruppója sincs, és inkább tőlünk várt mindent ingyen. Így jártunk...

     

    Törökbálinton az Update-pékség és Bisztró egy hét múlva nyílik, a jövő hétvégén.

     

    Rékának pedig ez az igazi neve.  

    előzmény:
    Olasimbo (34)
    2011-06-20  00:17
  7. 2011. június 20. 13:2195.

    Szia Norbi!

     

    Kezdetnek melyik könyvedet ajánlanád és melyik Réka tornát??

     

    Köszönettel:

     

    MIhi

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-06-16  16:27
  8. 2011. június 20. 13:2094.

    Kedves Norbi

     

    En is az update modszerrel fogytam le kb vagy 7 kilot + sok mozgassal. A Reka tornaja is sokat segitett, nagyon hatekony!

     

    Az lenne a kerdesem hogy ti tenyleg egyaltalan soha nem esztek cukrot es feher kenyeret ? En is probalok nagyon odafigyelni es elkerulni ezeket  , de nem tudom teljesen kizarni az eletembol. Soha ne egyek meg egy fagyit vagy egy pizzat? Vagy evente egyszer ne sussunk szalonnat a kertben? ( ami  persze csak feher kenyerrel finom )

    Ha kulfoldon vagytok, nyaraltok , nem kostoljatok meg a helyi eteleket , edessegeket ? Szerintem egyszeruen nem lehet az ev minden napjan 100% ban mellozni sem a kenyeret sem a cukrot. De ez csak az en velemenyem.

     

    idézet:
    reina (33)
    2011-06-19 22:58:02
    Néha én vétkezem - nem is nézek ki olyan jól, mint a Réka, mert ő soha nem nyúl mellé.
    előzmény:
    reina (33)
    2011-06-19  22:58
  9. Torolt_felhasznalo_410189
    Torolt_felhasznalo_410189
    2011. június 20. 13:1993.

    Kedves Norbi,

     

    Először is szeretnék gratulálni Neked, Nektek mindenhez amit elértetek!

     

    Ne foglalkozzatok senkivel tegyétek azt amit eddig is:)

     

    Én azt szeretném megkérdezni, hogyan hangolhatom össze a te módszeredet az inzulinrezisztenciámmal?

     

    Kevesebb tejterméket ehetek amik eddig nagy segítséget nyújtottak az esti vacsora kiválasztásánál. Sajnos a betegségemmel összefüggésben jó pár kilótól szeretnék megszabadulni.

     

    köszönöm előre is és további sok kitartást és sikereket Nektek

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. június 20. 13:1992.

    Szia Norbi!

     

    Régóta futok, gyerekem születésekor kimaradt 3 év (nem volt sürgető, mivel 48 kg voltam), de hiányzott mozgás, fájt a derekam stb.

    2 éve újra futok, így mentem 50 kg fölé (már nem vagyok csontsovány, kicsit izmosabb lettem), egyre többet bírok, de sokan mondják, hogy erősíteni is kéne. Sajnos a futáson kívül miden más sportot unalmasnak találok, sőt sokal időigényesebbek is család mellett.

    Elég az, ha csak futok (heti 5-6 alkalom), vagy tényleg kéne mást is csinálnom? Idén leszek 32 és 40 évesen is így szeretnék kinézni, és ilyen állóképességet szeretnék, mint most.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. június 20. 13:1991.

    Kedves Norbi!

     

    Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan javaslod a futást?

    Rendszeresen mozgok, 18 éves lány vagyok. 171 cm és 62 kg. Mennyi lenne nekem az ideális testsúly?  

     

    Előre is köszönöm a választ :)

     

    Zalán nagyon aranyos:)  

     

    Alex. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. június 20. 13:1890.

    Kedves Norbi!

    Nálam egy nagy baj van és az a csoki evés.

    Tudnál valami jó tanácsot adni arra, hogy küzdjem le ?

    Ha egész napra be tartom a fogyit , estére biztos kattanik nálam valami és felkutatom a még nem létező csokit is a lakásban.

    Persze ha felfaltam utánna jön az önmarcangolóállapot és az igérgelődés.

    Mi a véleményed a különböző fogyi segédletekről. Pl. a Hoodia spray-ről?

    Válaszodat megköszönöm.

    Üdv .Katus

    idézet:
    katusom (32)
    2011-06-19 22:23:55
    A nem létező csokit nem lehet felkutatni. Ne vigyél haza csokit, ajánlom neked a teljesen cukormentes, természetes édesítővel készült Update-csokit, vagy diókrémet. Eszel, de nem kapsz falásrohamot tőle, és a Hoodia spray hatását semmilyen hiteles klinikai vizsgálat nem támasztotta alá. Én nem hiszek benne. Ha eszel egy kis kenyeret, édességet, fagyit, és megindul az inzulintermelés, akkor az egész spray-t is lenyelheted, de meg fogsz őrülni az éhségtől. 
    előzmény:
    katusom (32)
    2011-06-19  22:23
  13. 2011. június 20. 13:1589.

    szia Norbi :)

     

     a többiekéhez képest kicsit másmilyen kérdésem lenne :))

     

    a módszeretek nagyon jó lehet, tömegeket mozgattok, különleges receptek szerint készült termékeket kínáltok az egészség jegyében.. és tényleg, szépek, izmosak, frissek, majd ki csattan aki követ benneteket :) 

     

    viszont erő is tartozik a szépen karbantartott testhez, vagy csak jó közérzet és esztétikus látvány csupán?

     

    tapasztalatom szerint jóval (nagyon jóval) gyengébbek azok az ismerőseim, akik fittneszterembe járnak és speciális készítményeket esznek-isznak ..

     

    ps: nem úúúgy gyengébbek ;)) szekrénytologatás, ágycipelés, költözködés... ilyesmi :)

    idézet:
    pihe** (30)
    2011-06-19 21:21:15
    Nem érzem magam gyengének, és nem iszunk semmilyen port, és nem eszünk semmilyen tablettát. A Réka nyolcat gugol a 115 kg. szabadsúlyban, miközben ő 55 kiló. Szerintem arréb tudná tenni a szekrényt is. 
    előzmény:
    pihe** (30)
    2011-06-19  21:21
  14. 2011. június 20. 13:1488.

    Szia Norbi!!!

    Akinek a hormonja genetikailag rossz mínőségű,azok hiába akarnának sosem tudnak lefogyni!!!

    nekem is átlag testalkatom van,de a derékbőségem,és a hasam 80 cm alá sosem ment..annyit éheztem már diétáztam életemben,hogy ez lesz a halálom.

    néha éhségroham jön rám,s egyszerűen muszály szénhidrátot egyek,mert elájulok...aztán csak néha a cukorral vagyok jobban...

    NEM ÁLLAPITOTTAK MEG CUKROT NEKEM!!!!

    én csak ezeket érzem,de nem tudom mi van velem,közben pánikbeteg is vagyok,mert anyum is 40 évesen halt meg,epilepsziában,meg pco ba.

    hogyan lehet ezt megelőzni,ha az orvos azt mondja csak beképzele a betegséget nincs is bajom,mert a vérkép jo!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2011. június 20. 13:1387.

    Gratulalok Norbi!

    Sok emberen segitett es meg segiteni is fog..  Csak igy tovabb a megkezdett uton!

     

    A Wikipediban talaltam

     

    , a világon elsőként klinikailag bizonyított életmód program, az Update megalapítója, üzletember...

     

     

     

      Tudna nekem errol bovebben beszelni?

    Hol vegeztek el a klinikai vizsgalatot?

    Kik csinaltak?

    Hany napos volt?

    Hany egyent erintett?

    Azok aranya no ferfi kor szerint, hogy alakult?

    Voltak e a vizsgalatban resztvevoknek

    emesztoszervi, anyagcsere problemaik? 

    Szedtek-e  a vizsgalat elott, alatt utan fogamzasgatlot?

    Hol talalhato ennek hivatalos  ertekelese a neten?

    Mit kapott a kontrollcsoport?

     

      Elore is koszonom valaszat, tovabbi  sok sikert kivanva .

    idézet:
    aszklepiosz (29)
    2011-06-19 20:06:02

    Hol vegeztek el a klinikai vizsgalatot?

    Szent Imre Kórház, Budapest, Lipidológia Osztály. 

     

    Kik csinaltak?

    Dr. Pados Gyula és Dr. Audikovszky Mária 

     

    Hany napos volt?

    Négyszer egy hét volt, bezárással. Tehát senki nem mehetett haza, nem ehetett mellé.  

     

    Hany egyent erintett?

    Négyszer 20 főt. 

     

    Azok aranya no ferfi kor szerint, hogy alakult?

    60%-ban voltak nők, 40%-ban férfiak. 18 és 60 éves kor között voltak, de a zöme 40 feletti.  

     

    emesztoszervi, anyagcsere problemaik? 

    Voltak e a vizsgalatban resztvevoknek 

    A 80 főből 64 cukorbeteg volt, szinte mindenkinek volt vérnyomásproblémája, refluxa, minden, ami jár a túlsúllyal. 

     

    Szedtek-e  a vizsgalat elott, alatt utan fogamzasgatlot?

    A vizsgálat alatt nem szedtek gyógyszereket. Kiemelkedő volt az, hogy az Update-diéta alatt a tablettás cukorbetegek elhagyhatták a gyógyszereket.  

     

    Hol talalhato ennek hivatalos  ertekelese a neten?

    www.norbiupdatepekseg.com, ott megtalálja.  

     

    Mit kapott a kontrollcsoport?

    Mind a kontrollcsoport, mind az Update-csoport ugyanannyi kalóriát kapott, de az Update a lisztes ételeket az Update-lisztből kapta, a cukros ételeket édesítőszerrel (természetes alapú), és az Update kisebb súlyról indult, mégis többet fogyott, egy hét alatt átlagban 3,5 kilót, amíg a kórházi 3-at. Élvezeti értékben pedig szignifikánsan magasabbra értékelték az Update-et a résztvevők. 


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277607 (29)
    2011-06-19  20:06
  16. 2011. június 20. 13:0986.

    Szia Norbi!

     

    Én is gratulálok az elért sikereidhez és a gyönyörű családodhoz!

    A kérdésem az lenne,hogy milyen mozgással tudnálm a combjaim és a karjaimat vékonyítani???Renszeresen járok futni és tornázok is de a kezem és a combom még mindig vastag

    Oda figyelek a táplálkozásra is de van rajtam kb 4 kg plusz amit sehogy sem tudok leadni.Tudom ezt a legnehezebb

    Kérlek segíts!

    Köszi a válaszod előre is!

    Minden jót neked

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. június 20. 13:0785.

    Szia Norbi!

     

    Jó, hogy itt vagy és lehet tőled kérdezni :)

     

    Nekem is ugynaz a problémám, mint a többieknek, néhány kiló felesleg :) Nem vészes, mert 170 centi vagyok és 60 kiló, de tíz évvel ezelőtt még csak 50 voltam, és úgy sokkal jobban éreztem magam a bőrömben. Tudom, keseregni kell, hanem tenni a plussz kilók ellen, de olyan nehéz :( Van egy férjem és egy kislányom, mindketten elképesztően vékonyak, túlságosan is :( Mikor leülnek este 11-kor bolognai sapgettit enni, képtelen vagyok elővenni egy tál salátát. Ez nem olyan, mint amikor valaki egyedül él, és csak azt tud elővenni a hűtőből, amit tudatosan eltervezve bavásárolt. 

    Biztos, hogy nem fogok tudni teljesen az Update rendszer szerint élni, hiszen a világon nincs annyi idő, hogy minden ebédre, vacsorár kétfélét főzzek, de van olyan egy-két dolog, ami nagyon-nagyon fontos, és ha heti 3-4 alkalom futás mellett elősegíti azt, hogy vissza tudjak fogyni? Nem egy hét alatt szeretnék visszafogyni, hanem olyan dolgot kersek, ami nem drasztikus változás, mégis lényeges, és hosszú távon tényleg van hatása.

     

    És én is szeretnék neked gratulálni, nagyon jó dolgokat csinálsz, és gyönyörű a családod! Rékát nagyon szeretem! 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-06-16  16:27
  18. 2011. június 20. 13:0284.

    Kedves Norbi,

     

    olyan kérdésem lenne, hogy a szentendrei pékség mikor nyílik meg pontosan?? mert már nagyon várom. :):)

     

    Köszönöm Nektek ezt a módszert mert szuperül átálltam. Most már a cukorról is leálltam.

     

     És szuperül érzem magamat :):):)

     

     

    További sok sikert kívánok!

    zsuzska :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2011. június 20. 12:5783.
    Sziasztok! 5 perc kávészünet, és jövünk vissza!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2011. június 20. 12:5782.

    Norbiéknak csak gratulálni lehet!!!!

    Nyugodtan egyél hurkát is vagy ami jólesik! Duci kisfiúból  lettél, amivé...Gyönyörű családod van, imádjátok egymást, minden "találmányod" jó, követhető, eredményes. Bárki szívesen élné az életed. Kérdésem nincs, mert a válasz a dvd-ken van.

    idézet:
    enyaw (26)
    2011-06-18 00:42:26

    Köszönöm, enyaw!

     

    Most átállok a ropogós sült csülökre, hordós káposztával és Update-kenyérrel ;))) 

    előzmény:
    enyaw (26)
    2011-06-18  00:42
  21. 2011. június 20. 12:5681.

    Ne haragudj Norbi elfelejtettem meg az elozo levelemben megkerdezni toled,hogy ha a kesz eteleteket megrendelem az meddig all el a hutoben,mert kulfoldre szeretnem kivinni magamnak,?

    Koszonom,Vivien

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2011. június 20. 12:5680.

    Norbi, te drága jó lélek!

     

    Nem kellene vigyázni a nyíltszíneb való sültkolbász és hurkaevéssel, ha már annyira hirdeted a lájtos étkezést?

     

    idézet:
    Csendike (24)
    2011-06-17 22:57:06

    Nem, nem kell vigyázni. A hurka és a kolbász belefér az Update-be, kettes és egyes kóddal, az uborka szintén egyes.

     

    Lángost meg palacsintát nem kell enni, és cukros üdítőket. Amúgy ha hurkazsírt ennék porcukorral, néha egy napon, azt is megtehetném, és te is, ha már nem kell fogyni. Az bulizzon, aki elérte a célsúlyát. Utána hízzon két kilót, és kezdődik az Update újra.

     

    Arra kell figyelni, hogy ne hízzon tizet - onnan már nehéz fordítani.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_325942 (24)
    2011-06-17  22:57
  23. 2011. június 20. 12:5379.

    Kedves Norbi!

       Már régóta "ismerlek",tornáidra kezdtem el tornázni,bírom a stílusodat.Sajnos abbahagytam a rendszeres mozgást, kisebb-nagyobb kihagyásokkal csináltam,fel is szedtem jópár kilót.

       Tavasszal elhatároztam,hogy követem az update életmódot és rendszeresen mozgok.a célom régi  súlyom elérése.Két hónap alatt lement 11 kg.Eleinte 2-3 naponta tornáztam,majd áttértem a napira.Minden nap min.60 percet,de inkább többet mozgok.A hasamról megy le a legnehezebben,kérnék szépen tanácsot,hogy ott is jóval láthatóbb legyen az eredmény.Réka 20 perces hasizomedzését csinálom kb 2naponta,többi napokon az alakreformon lévőt .

      Mégegy kérdésem lenne kódokkal kapcsolatban,láttam ez már másokban is felmerült.Az egyik a zabpehely,amit nagyon megszerettem,a puffasztott rizs és búza ,valamint a görögdinnye és cseresznye-hányas kódúak?

     Még kb 6 kg-t szeretnék fogyni,most megállt a súlycsökkenés ,illetve lelassult.De nem adom fel,mert tudom,hogy sikerülni fog!

       Sajnos a környékünkön nincs update üzlet,így a könyved alapján étkezem,a kódok betartásával.

      Köszi,hogy annyi emberen segítettél már te is és Réka is a fantasztikus kitartásával és energiájával.Csak így tovább!

      Várom válaszaidat:V. 

    idézet:
    Villő23 (23)
    2011-06-17 22:14:31

    A cseresznye egyes, a többi kettes, mert nagyon magas a vércukorindexük, és éhes leszel tőle, sok inzulint termelsz. 

     

    Mindenhonnan egységesen kell fogynod, nem is tudsz másképp. És szép lesz a hasad. Például hogy ha 165 centi vagy, akkor kb. 50 kiló súlyod, ha férfi, akkor meg 60. Itt látszódik a has.  

    előzmény:
    Villő23 (23)
    2011-06-17  22:14
  24. 2011. június 20. 12:5278.

    Kedves Norbi

     

    Eloszor is gratulalni szeretnek az eddigi munkatokhoz,rengeteg embernek segitetek es adtok energiat a fogyashoz Rekaval egyutt.

     

    Ket kerdesem is lenne.Az a helyzet ,hogy kulfoldon elek Becsben es nem tudom,hogy esetleg Sopronban van e Norbi pekseg vagy,hogy etelt lehet e toletek rendelni Becsbe??

     

    A masik az,hogy dietazni kezdtem ket hete.A kenyeret.rizst,krumplit ,tesztat,edesseget teljesen kihagyom az etrendenbol(ez mar nagy szo nalam ,mert amugy edessegfuggo vagyok,imadom a csokit sajnos :(

     Probalok egeszseges eteleket magamhoz venni es 5x enni kissebb adagokat egy nap.Mindennap edzem 1.5h(futas,sulyzok)

    Meg egy honapig szeretnem tartani a dietat,mert 8kgtol kellene megszabadulnom.Most jelenleg 59kg es 165cm,de mivel regebben elsportolo voltam igy ez a suly nalam mar rengetegnek szamit.

     

    Nem tudom,hogy a dieta utan mit ajanlanal,hogy vezessem vissza a magamat a rendes taplalkozasra???Sajnos attol tartok,hogy ne,hogy vissza hizzam,ha elkezdek esetleg rizst vagy egy kis kenyeret enni.

     Amugy az egyetlen dolog ami nehez az az edesseg??Ezt mivel tudnam helyetesiteni a dieta utan??

     

    Nagyon Halas vagyok a valaszodert es a legjobbakat kivanom neked es a csaladodnak,

    Vivien ,21 eves lany

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  25. 2011. június 20. 12:5177.

    Szia Norbi!

     

    Szeretnék tanácsot kérni tőled.

     

    Munkahelyemen a névnapokat ünnepeljük.

     

    Általában sütit sütünk, de van aki rendes főtt ételt is hoz. update 1 max. 2 kódú kaját szeretnék főzni a kollégáimnak csak azért, mert megtöbbje szerint salátán élve fogytam 20 kilót az elmúlt fél évben...szeretném bebizonyítani nekik, hogy a diétás kaja is finom.

     

    Viszont az a gondom, hogy olyan kaja kellene, amit előző este el tudok készíteni és másnap is finom, mert a melóhelyen már csak melegíteni tudom mikroban.

    Milyen receptet javasolsz? valami olyan kellene, amitől egy férfiember is padlót fog és a csajoknak is ízlik....:)

     

    Köszönöm előre is!

     

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-06-16  16:27

Címlap

top