Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szállás Londonban-sürgősen

sunnyend
Létrehozva: 2011. szeptember 10. 13:34

Sziasztok!

 

Egy hét múlva, szeptember 17-én megyünk a párommal Londonba 4 éjszakára. A barátunk akinél laktunk volna lemondta. Ezzel a költséggel nem számoltunk és a költségvetésünk elég szűkös.

 

Kérdésen lenne tehát:

Tudnátok-e ajánlani olyan szállást, ahol esetleg ti már laktatok és bevált, vagy van-e esetleg olyan ismerősötök Londoban, aki kiadja szobáját, lakását...stb.?

 

Előre is köszönöm a segítséget!

  1. 2011. október 2. 13:0932.
    :) Örülök, hogy jól sikerült. És hát bizony, Londonra nem elég 4-5 nap, sőt a sokszorosa sem!:)
    előzmény:
    sunnyend (31)
    2011-10-01  20:14
  2. 2011. október 1. 20:1431.

    Sziasztok!

     

    Már másfél hete hazajöttünk Londonból, elnézést, hogy csak most keveredtem ide.

     

    Mindenkinek szeretném megköszönni az ötleteket és a segítséget!!! Mint már írtam a fórumon keresztül találtunk végül szállást, ami nagyon be is vált, mai napig tartjuk a kapcsolatot a szállásadónkkal, szóval tényleg nagyon jól sült el.

     

    London szép, de ennyi idő sajnos kevés volt arra, hogy mindent végig járjunk. Mivel ilyen jó ismeretséget kötöttünk és a város is tetszett ha tehetjük visszamegyünk majd.

     

    Ha bárkinek szüksége van szállásra Londoban csak szóljon, most már én is tudok segíteni benne, akár rövid, akár hosszú távról lenne szó. 

     

    További szép estét kívánok! :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. szeptember 20. 15:4530.

    Kiado szoba turistaknak Londonban kedvezo aron, baratsagos kornyeken Londonban.

     

    Tovabbi es bovebb informacio megtalalhato a www.londoniszallas.weebly.com weboldalon.

    Erdeklodni: nagyob@gmail.com -on lehet.

    Orsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. szeptember 16. 22:4029.
    Hát nem volt nagy tolongás
    előzmény:
    Feeng (28)
    2011-09-16  09:26
  5. 2011. szeptember 16. 09:2628.

      Nem vagyok itt egész nap, ha tudtok segíteni,  akkor a londonszallas@gmail.hu-ra írjatok emailt, azt gyakrabban meg tudom nézni. De este ide is benézek

    Köszönöm!

    előzmény:
    Feeng (27)
    2011-09-16  07:59
  6. 2011. szeptember 16. 07:5927.

    Sziasztok, én is próbálkozom. Szeptember 20-tól pár napra olcsó szállást keres egy fiatal férfi Kelet-Londonban.  Ha tudtok ilyen rövid időre kiadó szobát, legyetek szívesek privit írni.   A neten található  hirdetéseket nézzük, inkább olyan kellene ami helyi ujságban, szórólapon található, vagy valami ismerős szeretné kiadni a szobáját.   A srác kulturált,  leinformálható, nem dohányzik, állásinterjúra megy Purflee-be , ahhoz kellene olcsó alvási lehetőség.

    Előre is köszönöm ha ötlettel szolgáltok.

    előzmény:
    Bölcssali (26)
    2011-09-15  10:44

Címlap

top