Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Észak-Amerika napjainkban

hus
hus
Létrehozva: 2011. október 12. 02:47

Azert nyitom, mert tudod miert nyitom Houstonkam.  Tekints el a haziasszonyi szerepemtol, ezt nem tudnam jol vegezni, ebben te vagy a nagyon jo.

 

Nagyon nagy szeretettel adom at neked, iranyitsd ezt a topikon kedved szerint.

 

 

Ez a topik is mint minden topik  szoljon a mindennapokrol, legyen benne egy kis ez, egy kis az, minden ami az itteni eletunkkel kapcsolatos.

  1. hus
    hus
    2015. szeptember 17. 06:118401.

    Azt mar csak te tudod, hogy miert jossz ide allandoan es kritizalsz.


    Legyen meg a te akaratod, csinald, de ugy erzem, hogy most mar epp itt az ideje, hogy megkerdezzem, hogy ugyan miert is erzed magad kulonbnek, mint en.


    Ne lepj vissza, mondd.  


    Jot, rosszat, nekem mindegy, de  indokold meg.  Fogok ra valaszolni.  Szamolva a kifogasaidra, hogy osszekeverlek valakivel, mert te nem az vagy, akinek gondollak. 


    Ha pedig ezzel az indokkal valaszolsz: 


    "Arra  meg,  hogy  ki,-hol,- e's  mikor    "ku"lo"nb"    egy  ma'sik  emberne'l,  ----- azt  csak  a  Jo  Isten  tudja."


     - akkor ne gyere ide kritizalni se engem, se mas ide beirot.


    Egyszeruen  ezek utan nincs ra alapod. Beszelgess, mondd a velemenyed.


    Orulok, hogy rendszeres olvasom vagy,   hogy evek ota adok neked unalom elleni elfoglaltsagot.


    Problemaidat ezzel is probalom es gondolom Houston is probalja elüzni, kikapcsolodsz, meg van a rendszeres kis szobad itt, szeretettel vagy fogadva altalunk, jokat nevetsz, es haborogsz.


    "Ima'dkozom,  hogy  a  Kereszte'nyek  Joistene   ve'djen  meg  Te'ged  is  e's  csala'dodat,  e's  minden  joindulatu  Kanadai  embert  is !"


    Koszonom, hogy imatkozol ertunk, a vedelmunkert, neked  es a kornyezetedben elo embereknek is  szinten es minden jot kivanok en is .


    Isten alldjon meg a joindulatodert  es uzze ki beloled a meg benned levo  rosszindulatot. 


     

    előzmény:
    tsalanka8 (8392)
    2015-09-16  05:56
  2. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 17. 06:028400.

    oszinten, fogalmam sincs milyen hir jar a sved nokrol. De... ugye nem azt akarod mondani, ha valaki "lengen" oltozik, akkor mar egy ferfinek joga van az eroszakra??? 


    ezt meg veletlenul sem szeretnem hinni hogy ilyet gondolsz.. mert annak a mondatnak a masik fele.. hogy akkor ne csodalkozzanak...


    ezzel nem azt akarom mondani hogy a mai fiatalok soksor eldobjak a sulykot es foleg az en korombol nezve, igen hulyen viselkednek, oltozkodnek. De tudomasul veszem hogy ezek a mai fiatal nok vegtelenul okosak, onalloak, es most EZ a divat. 


    nezd meg az amerikai rock enekeseket.. meg nem mondom a nevet, de ahogy kinez, ahogy szerepel... arcpirito.. 


    de... 


    o dolga.. es meg igy is ugy gondolom hogy senkinek nem volna joga eroszakot elkovetni rajta. 


    tudod a velemenyem, en meg az ugynevezett "kurvak" at sem vetem meg, pedig eletemben egyet nem ismertem szemelyesen. De ugy gondolom hogy amikor egyet letartoztatnak a ferfit is le kene ... mert a no - izlesbol, vagy SZUKSEGLETBOL - EBBOL EL..


    DE MI A FERFI EXCUSE????????????????? 


     

    előzmény:
    hus (8390)
    2015-09-16  05:42
  3. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 17. 05:538399.

    Oszinten, mit lehet csinalni a primitivseg ellen? Mit lehet csinalni a fanatizmus ellen? 


     


    Mi a megoldasa? Elerheto?


     


    Miert mindig a liberalisokat emlegeted, minat tehetetleneket?


     


    Ha tudnanak valtoztatni rajta, akkor mar reg valtoztattak volna, mert ennyi problemaval jar, hogy igen csak eleg lehetne mar belole.  A nem liberalisok is valtoztathatnanak rajta, nekik sem sikerul. 


    ---------------------


    pl... nem beigerni 800,000 embernek hogy jojjon.. 


    fanatizmus ellen: NEM TOLERALNI! 


    de amig a csapbol is az folyik hogy TOLERALJ!!! TOLERAJ... mert ha nem akkor naci/raszista/szelsojobb/fasiszta dmeg a jo Isten tudja mi jon ki a szajukbol. Lasd.... idelatogato fustos baratunkat. Voltam en mar minden csak nagysagos asszony nem. Holott en eletemben egyszer nem mentem utana, hozza nem szoltam, beirasara nem reagaltam ahova beirt. 


    vagyis... nekem ILLIK TOLERALNI... OK A SZOTARUKBAN SEM SZEREPEL.. CSAK NEKUNK POFAZZAK EJJEL NAPPAL. 


    ez a legnagyobb kulonbseg a liberalisok es nem liberalisok kozott! 


     

    előzmény:
    hus (8385)
    2015-09-16  04:53
  4. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 17. 05:478398.

    azt hiszem te ertettel engem felre... jo akkor ujbol


    ------------


    en... mondom mi lesz tobb mint 100,000 fiatal ferfivel.. mert most meneteles kozben a legfontosabb az eves , ivas.


    de mint tudjuk EMBERI osztonos kivansag/koveteles a sex. Ezek a muzulman ferfiak egy kicsit mas keppen vannak nevelve az imam altal mint az europai ferfi. 


    mikor te azt irod erre hogy mi lesz ennyi "ehes" ferfivel... a te valaszod hogy Talan erre az ide iro ferfiak tudnanak valaszolni, hogy ugyan mit tennenek, ha kiehezettek lennenek   nőhianyukban. 


    ----


    mire en.. hogy ha ferfi lennek, es erre a forumra jarnek en ezt sertonek talalnam... hogy miert?


    mert - es lehet hogy most en vagyok naiv- az europai ferfit nem hasonlitanam ossze hogy viselkedik/banik egy europai novel hasonlitva egy muzulman ferfi MINDEN NOVEL AKAR MUZULMAN AKAR EUROPAI. 


    nincs itt mit felremagyarazni, vagy felreeerteni... 

    előzmény:
    hus (8382)
    2015-09-16  03:58
  5. 2015. szeptember 17. 04:388397.

    A keresztes haboruk idejeben az arabok sem voltak artatlan baranykak. Terjeszkedtek, pusztitotak o"k is. A kegyetlenseg 2 oldalu volt, es az akkori kiralyok is hoditani akartak ugy mint napjainkban.


    A romaiak is 70 AD-ben az izraelitakat is elpusztitottak es a tulelok szetszorodtak szerte a vilagban. Ezutan pedig a keresztyeneket oldostek es dobaltak oket a vadalatok ele a nep szorakoztatasara. Nem tudom milyen isten vagy vallas neveben tettek.


    Stalin es tarsai a nep neveben oltek a sajat nepuket es ha tehettek masokat is. Hitler az o" maga o"rultse'ge neveben pusztitott milliokat.  Akik vallas neveben oltek vagy teszik most is, azok csak koponyegnek hasznaljak a vallasukat es az un. hituket.


    A vilag kezdete ota az emberek mindig talaltak es talalnak okot az oldoklesre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8378)
    2015-09-15  23:48
  6. 2015. szeptember 17. 00:118396.

    Ha mar megint sok az idod,tanulj meg kotni,horgolni,ne uszits itt,olyan jo volt amikor hianyoztal....

    előzmény:
    tsalanka8 (8394)
    2015-09-16  06:27
  7. 2015. szeptember 16. 23:588395.

    Szia Jucus-Bumerang,mar megint vissza pantattal?Ha mar nevet cserelsz,cserelj gepet is..


    A stilustalansagos i maradt,es hogy folyton letagadod ki vagy?


    Mindenki tudja..

    előzmény:
    tsalanka8 (8379)
    2015-09-16  00:23
  8. 2015. szeptember 16. 06:278394.

    Re:    amit  hus  beirt:       "Egyszeruen elhihetned azt is, hogy panik van az arab felszigeten, ami atterjed mashova is. Probald igy is  nezni.  "


     


     


    Of  course,  of   course,  hus  ne'ni   szerint  ugy  kell  ne'zni,   ahogy  azt  O"  la'tja!!!  Mit lehet csinalni az emberekkel, ha mar ennyien lettek?   Miert??   Szimpla   a  va'lasz  erre;


    A  Forumnyito  ezt  mondta,   enne'lfogva  csakis  neki  lehet  igaza!!!


     


    SAJNOS,  ez  nem  ege'szen  igy van!!!!!!!!!!!!   Ma'soknak  is  lehet  ve'leme'nyu"k,----vagy  az  nincs  megengedve  ebben  a  forumban???'          ---tala'n   egyszer   egy  ma'sik  beironak  is  igaza  lehet???  N e  M   ??


     


     


    azt  irtad, :    "mit  lehet  csina'lni  az  emberekkel,  ha  ma'r   ennyien  lettek "....????


    Ko"nnyu"   erre  a  va'lasz,  hus- asszony,   de  e'n  nem  uszita'sra  jo"ttem   be  erre  "forum"-ra. 


    Olvass  bele  abba  a  forumba   ahol  ezt  ta'rgyalja'k   ma'r   napok  ota.


     


     


     

    előzmény:
    hus (8391)
    2015-09-16  05:55
  9. 2015. szeptember 16. 06:068393.

    Te  nagyon  is  LEFELE'  besze'lsz  a  Houstonnal,  hus.....   Mie'rt?   Aze'rt  tala'n,  mert  nagyon  re'gen  valahol,  TE  nyitottad  ezt  a  "Forum"-ot ??????


    Fura  egy  alak  vagy  TE  HUS!!!!    Mindig  a  feje're  koppintasz  mindenkinek,----elolvastam   visszafele'  sok  beira'sodat,  amelyben   fentro"l   lefele'   leszolod   az  olyan  forumbeirokat  akiknek Isten  ments,   ma's  a  ve'leme'nyu"k   mint  a  tied.


     


    Ha't  egy  dolog  biztos,-- e'n  nagyon  fura'n  e'rezne'm   magamat,  ha   veled   egy  szinten  ke'ne  lennem   :-)))


    Vive  la  difference!!!    :-))))


     

    előzmény:
    hus (8391)
    2015-09-16  05:55
  10. 2015. szeptember 16. 05:568392.

    Ko"szo"no"m,  Hus,  hogy  ujbol  betetted  a  teljes  hozza'szolasomat  amit  irtam  Neked  az  elo"bb.....
    meg  vagyok  tisztelve.


     


    Arra  meg,  hogy  ki,-hol,- e's  mikor    "ku"lo"nb"    egy  ma'sik  emberne'l,  ----- azt  csak  a  Jo  Isten  tudja.


     


    De,  egy  dolog  BIZTOS-----az,  hogy  e'n  a  kereszte'ny  Europaiakat  IGENIS  kultura'ltabnak,  e's 


    KU"LO"NB"-nek


    tartom  mint  azokat a piszkos,  ugynevezett    "meneku"lteket"     akik  most  ela'rasztja'k   Europa't  !!!!!  Mert,  ke'rem,   azok  N E M   "meneku"ltek"   hanem    MEGSZA'LLO'k    !!!!   E'ppen  ugy,  mint  ahogy  valamikor  a To"ro"ko"k  is  azok  voltak  Magyarorsza'gon  e's  Europa'ban   sok   sza'z  e'vvel  ezelo"tt   !!!


     


    Ima'dkozom,  hogy  a  Kereszte'nyek  Joistene   ve'djen  meg  Te'ged  is  e's  csala'dodat,  e's  minden  joindulatu  Kanadai  embert  is !


     


     

    előzmény:
    hus (8386)
    2015-09-16  05:01
  11. hus
    hus
    2015. szeptember 16. 05:558391.

    Draga Houstonkam, mar mikor meg lett irva es kiszamolva, hogy a nepszaporulat kovetkezmenye mi lesz.


    Mit tehet errol Merkel.  Ha nem fogad be embereket, akkor azert mondjak, hogy a masik  nemet Hitler.  


    Probalj mar ugy gonndolkodni, hogy a Foldon. Es ne szukitsd le allamvezetokig.


    Mit lehet csinalni az emberekkel, ha mar ennyien lettek? 


    Rafogni, hogy a jelenlegi  orszagok vezetoi tehetnek rola? 


    Nem, a jeloenlegi vezeeto probalja megoldani a jelenlegi kul es belpolitikajat az orszaganak.


    Nemetek jol haladatak a fejlodesukben, mert amugy is egy eros nep. Visszavettek az orszaguk  masik reszet is, azota is segitenek osszetqartani Europat, meg akkor is, ha te ugy gondolod, hogy ez dirigalas.


    Plane az Angolok erzekenyek a tortenelmi multjukat nezve a ket orszagnak.


    Latod,  a  II.vil.haborut is  II. Erzsebet anyja probalta mindig csillapitani. Ameddig tudta.


    Egyszeruen elhihetned azt is, hogy panik van az arab felszigeten, ami atterjed mashova is. Probald igy is  nezni.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8388)
    2015-09-16  05:22
  12. hus
    hus
    2015. szeptember 16. 05:428390.

    Mi a baj a hozzaszolasommal?  Nem hasonlitok en ossze egy ferfit sem, hanem , az a velemenyem, aki megeroszakol egy not azt elitelem.


    Most ird ide nekem, hogy  a te szemedben egy magyar ferfi miert sertodne meg ram, mit irtam veluk szemben sertonek a 8382-es hozzaszolasomban.


     


    Ugyan mar, amikor azt halljak, hogy a nemeteknel olyan jo elete van, akkor rosszul halljak? Nem az a hir terjedt inkabb el roluk?  


    A sved nokrol nem az a hir jarja amit irtam?  


    Nagyon felre akarsz erteni? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8387)
    2015-09-16  05:19
  13. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 16. 05:418389.

    En nagyon kedveltem Torocsiket.. sosem felejtem el Ibsen a Peer Gynt-ben o jatszotta Solveng-et. (Gobi Hilda volt Oze anyo ) 


     


    www.youtube.com/watch?v=JkfpKqzPFZA


    de regen volt.. talan igaz sem volt. 


     

    előzmény:
    hus (8383)
    2015-09-16  04:07
  14. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 16. 05:228388.

    Ugyan, mi a JoIstent tudnanak most csinalni EU-ban? Nem allhatja utjukat Merkel es szettett labbal megmenteni a noket az alja ferfiak elol?


    nem, ilyenre nem gondoltam... de.. how about 


    NEM HITEGEETNI, IDECSALNI AFRIKAT EUROPABA, AZTAN PARANCSOLGATNI MINDEN EU ORSZAGNAK HOGY MENNYIT FOGADJON BE!!! 


    ehhez nincs joga... egy masik Hitler, aki azt hiszi mindenkinek o parancsol! Es ha igy folytatja, mint az angolok mar selytettek, talan meg ki is lepnek, de nem fogjak turni hogy Frau Merkel megmondja nekik hanyat fogadjanak be.


    a Visegradi 4 se fogad be.. ugy tudom igy egyeztek meg. 


    szoval?????????????? egye meg a kedves Merkel asszony amit fozott!!!! 

    előzmény:
    hus (8382)
    2015-09-16  03:58
  15. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 16. 05:198387.

    no jo... tudom hogy a ferfi az ferfi...


    de azert ha en most magyar ferfi lennek, (ide nem jarnak ) azert amit most beirtal igen megsertodnek! 


    mar csak nem hasonlitasz egy europai ferfi viselkedest egy muzulman ferfihez? a neveltetesuk, a gondolkodasuk a mit szabad/illek ... ugye te sem gondoltad EZT komolyan?????

    előzmény:
    hus (8382)
    2015-09-16  03:58
  16. hus
    hus
    2015. szeptember 16. 05:018386.

    Mit lehet erre irni?


     Barcsak benned lenne annyi tisztesseg, mint bennem. 


    De, ha ugy gondolod, hogy nem ugy van, ahogy irom, akkor mondhatod, sorolhatod fel nekem, hogy mivel erzed magad kulonbnek, mint en vagyok.


    Rajta.   


     


    A masik, hogy keresd kji a szovegben azt, amikor sajat magadnak mondasz ellen.  Koszonom. 


    "


    Előzmény: tsalanka8

    Kedves Hus!




    Azt  irtad:  "te  mindig  Canadat  hibaztatod".




     




    WHAT  the  heck  are  you  talking  about?




     




      Hiszen  nem  is  ismerlek,   sosem  irtam  Neked!!!!!!!!!!!!!




     




    Ha  ilyenekkel  v'adolsz,  legyen  meg  benned  a  tisztesse'g  es ird  be  IDE  hogy  mikor  es  HOL irtam  Neked,  es,  hogy   HOL  hiba'ztattam  Canadat  ba'rmiben  is!!!  




    Azt  hittem,  hogy  ez  itt  egy  nyilvanos  Forum,  e's  szabad  hozza'szolni.




     




    Nem  csoda'lom,  hogy  ve'gul  is  csak  3-4  ember  ir  be  ide.




     




    E's,  IGENIS,   Hus,   Canada'bol   szo"knek  ide  be  sza'za'val  e's  EZRE'VEL  a  terroristak,  mert   N I N C S E N  a  hata'ron  keletto"l  nyugatig  semmi  utleve'l   vizsgalat, ---- azt  csakis  a  repu"lo"-te'reken  ,  e's  olyan  turista  helyeken csina'lja'k  ahova  a  turista'k  mennek.




    please,  LOOK  AROUND,  and  CHECK  YOU  FACTS  and,  please,  look  at  a   MAP  (!!!!)before  you  publish  your  so-called  "FACTS"    here,  on  a  public  FORUM!!!!!!!!




     




    Ami  a  Mr.  Trump-ot  illeti,   o"  egy  ero"s  egye'nise'g,   e's  a  CRUZ  is  egy  jo  kandidatus.  A  va'laszta'sok  me'g  messze  vannak.   Sok-sok  minden  to"rte'nhet  addig. "


     


     



     


     

    előzmény:
    tsalanka8 (8379)
    2015-09-16  00:23
  17. hus
    hus
    2015. szeptember 16. 04:538385.

    Oszinten, mit lehet csinalni a primitivseg ellen? Mit lehet csinalni a fanatizmus ellen? 


    Mi a megoldasa? Elerheto?


    Miert mindig a liberalisokat emlegeted, minat tehetetleneket?


    Ha tudnanak valtoztatni rajta, akkor mar reg valtoztattak volna, mert ennyi problemaval jar, hogy igen csak eleg lehetne mar belole.  A nem liberalisok is valtoztathatnanak rajta, nekik sem sikerul. 


    EMBEREK.  Azok minden tulajdonsagaikkal. Remelem erted. 


    Nem kell neked toleralni senkit sem, ugy elsz, ahogy akarsz.


    Ami nem tetszik, azt mondjad. Igy van vele mas is. 


     


    "no akkor hivjal racistanak! 


     


    es akkor mi van? KINEVETLEK.. "


     Akkor nevetsz rajtam, amikor akarsz.  Megengedem.  Es meg csak le sem kell, hogy rasszistazzalak hozza. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8376)
    2015-09-15  22:37
  18. hus
    hus
    2015. szeptember 16. 04:348384.

    Megneztem a filmet, sok fele keppen lehet elemezni az itt elo es kulonbozo vallasu embereket.


    Ez egy olyan orszag, ahol minden vallast elfogadnak.


    A miniszterunk, ha veszelyesnek ertekel egy helyzetet, nyugodj bele, hogy az az is.


    Ot is ki akartak vegezni, meg szerintem o is a listan van, mint kivegezendo miniszter, egy neki dolgozo es iszlam vallasunak a fia megolt egy katonat, aki diszorseget allt es behatolt lovoldozni a parlamentbe, az iszlam vallas hirdetoi a keresztenyek kivegzeset fennhangon mondjak uton, utfelen es nem csak mondjak, hanem cselekednek is ugy.


    A holgyek ruhajara, hogy miert viselik, mar irtam regen, hogy szerintem feltunesi viszketegsegbol, hiszen mondta is az egyik, hogy igy akarja es  vallalja a veszelyet is direkt. Na erre mit lehet mondani?  


    Canada nagyon sok segitseget ad a muzulmanoknak is. De akkor, ha visszaelnek vele, azt nem szeretik. 


    Visszaeleseket soroljam? Nem szukseges, sokkal kevesebbet lehet rola olvasni, mint a valosag.


    Minden esetre az itt elok egymas kozotti "haboruzasuk"  szama is megemelkedett.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8375)
    2015-09-15  22:19
  19. hus
    hus
    2015. szeptember 16. 04:078383.

    Mit mondjak erre neked?  Szornyu olvasni ezt a sok magyar hozzaszolot, akik ennyire nem ertekelik az emberi ertekekete. 


    Torocsik ugyan nem a kedvencem, de annak ellenere tapasztalt es szorgalmas szineszno volt mindig, rengeteget dolgozott es a maximumot hozta ki magabol. Persze, ha ez nem erteke a sok magyarnak, akkor mit csodalkozol, hogy hol all az az orszag? 


    Vajon az a sok reklamalo es bezzeg magyar, aki nem latja meg emberekben a jo es ertekes tulajdonsagot, az vajon kihozza magabol a legjobbata?  


    DEHOGYIS!


    Csak azt hiszik, hogy ha jol megaszontak, akkor attol lesznek ok nagyok.  Nagyok, de masban.  


    Ugy latom az illeto pottyos nevu voalt, vajon a mája is az? 


    Mas anyagi helyzetehez nem sok koze van Torocsik Marinak, ha csak az illeto el nem szinhazjegyezte a fizeteset. Persze akkor bebizonyosodna, hogy bizony o egy kivalosag valojaban. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8374)
    2015-09-15  22:08
  20. hus
    hus
    2015. szeptember 16. 03:588382.

    A sved noknek mostanra   az lett a problemajuk a muzulmanokkal, hogy  vilagszerte elterjedt roluk az, hogy sexualis teren eleg nyitottak. Persze, hogy "sajat"  körben is mas,  meg lehet erteni oket, ha nem kivanjak  csak sajat ferfiaikat. 


     


    Houstonkam, minden sajnalatom ellenere, amikor egy not megeroszakolnak, az borzalmas lehet, de ez is sajnos az elettel jar es plane ilyenkor elkerulhetetlen.  Mi nok, mi tudjuk igazan, hogy ez mit jelent.


    Allat ferfiak pedig vannak.


    Ugyan, mi a JoIstent tudnanak most csinalni EU-ban? Nem allhatja utjukat Merkel es szettett labbal megmenteni a noket az alja ferfiak elol?


     


    "mert most meg csak menetelnek.. most a tuleles az elso.. de ha letelepedett.. munkaja nincs, IDEJE VAN.. MIT FOG KEZDENI A SEXUALI VAGYAIVAL ENNYI FERFI EUROPABAN?????????????? "


    Talan erre az ide iro ferfiak tudnanak valaszolni, hogy ugyan mit tennenek, ha kiehezettek lennenek   nőhianyukban. 


     


    Franciaorszagban a rendoroknek nincs fegyveruk ugy tudom. Azert nem is mennek be olyan utcakba, ahol nincsenek biztonsagban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8373)
    2015-09-15  18:49
  21. hus
    hus
    2015. szeptember 16. 03:328381.

     "Canada szigoruan vizsgalja a hatart, irtam neked mikor lanyomek a Niagaranal voltak,  kellett az utleveluk. Nincs ebben semmi rossz. " 


     


     Nahat ezt , hogy fogod elmagyarazni USA " haverodnak" , mert mindig azzal jon nekem, hogy nincs hatarellenorzes. OK. igazat adok neki, nincs szoges drot. 


    Pontosan igy latom en is.  Az egyesulese a ket orszagnak nem okozhatna oriasi problemat. Mondjuk  Canada rosszabb h elyzetbe kerulne ezzel, de egyenlore USA erosebb es ha nem enged szepen, csunyan elveszik tole amit akarnak.  Tehat USA-nak, ha szuksege van Canadara, barmikor megkaphatna. 


    Meg viszonylag jol el tudnanak elni  ugy is egymassal, igaz ami igaz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8372)
    2015-09-15  18:35
  22. hus
    hus
    2015. szeptember 16. 03:268380.

    "viccelsz? a politikusok meg soha semmit nem oldottak meg csak ami NEKIK JO! "    - irod nekem.


    Nem, a politikusok sok mindent megoldottak mar az eletben. Az okosak sok nehezseget  el tudtak kerulni az emberek reszere.


    Ha azok nem tudtak, akkor volt segitseguk is, pl. az a sportolo, aki N. Korea vezetojevel szokott TVb-t nezni. Meg sok  ember meg, akiket hallottam, hogy fel tudott oldani politikai  problemakat.


    Amikor mar sem politikusok, sem szervezetek, sem  kulso segitsegek nem tudnak helyzeteket megoldani, akkor jon a baj. Minel tobb baj es problema van orszagon belul es kivul, annal nagyobb lehetoseg van a haborus hangulatra. Szerintem, es  tudod mindig hozzateszem. 


    Nem barom az a Merkel asszony, csak nem hitt Orbannak, azt gondolta, hogy a problemat nem jol oldja meg csapata.. Meg szerencse, hogy tortent az eset, kulonben Orban lett volna megint a fekete barany, mit szokott az EU-ban.


    Azt, hogy most Merkel  el szeretne passzolni a bevandorlokkal valo  problemat, azon nem csodalkozom. De akinek tud, segit. Megtesz mindent, mivel no , raadasdul a tortenelemben elkovetett  nemet hiba  miatt probalja  a legjobbakat annak ellenere is, hogy el vannak mar arasztva ok is a bevandorlokkal. Semmi keppen nem tehette meg azt, hogy nem fogad menekulteket.


    Bele-bele gondolok Europa helyzetebe es kb. 30 ev szukseges, hogy azok, akik mozst oda mentek es ott akarnak maradni, azok labra alljanak csaladjaikkal egyutt es belerazodjanak, megszokjak  az ottani eletet. A kornyezet, ahova kerultek, az sokkal jobb ugyan, de ok nem ehhez szoktak. Ha be lettek csaspva, akkor eloszor a csalodast kell elfogadniuk. De ki tudja, hogy milyen csaladi  legkorben  nevelkedtek fel. Csak gondolatunk lehet rola.


    Engem nem er csalodas a politikusokkal kapcsolatban, hiszen "valami"  csak ram ragadt a tortenelembol is,  hogy oldottak meg politikaval foglalkozok dolgokat.


    Hamar bekovetkezik, irod. Hiszen  tobb szaz eve Europa a cel. Most tomegesen elindultak, es meggyozodesem, hogy egy mehettekre vartak.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8371)
    2015-09-15  18:31
  23. 2015. szeptember 16. 00:238379.

    Kedves Hus!


    Azt  irtad:  "te  mindig  Canadat  hibaztatod".


     


    WHAT  the  heck  are  you  talking  about?


     


      Hiszen  nem  is  ismerlek,   sosem  irtam  Neked!!!!!!!!!!!!!


     


    Ha  ilyenekkel  v'adolsz,  legyen  meg  benned  a  tisztesse'g  es ird  be  IDE  hogy  mikor  es  HOL irtam  Neked,  es,  hogy   HOL  hiba'ztattam  Canadat  ba'rmiben  is!!!  


    Azt  hittem,  hogy  ez  itt  egy  nyilvanos  Forum,  e's  szabad  hozza'szolni.


     


    Nem  csoda'lom,  hogy  ve'gul  is  csak  3-4  ember  ir  be  ide.


     


    E's,  IGENIS,   Hus,   Canada'bol   szo"knek  ide  be  sza'za'val  e's  EZRE'VEL  a  terroristak,  mert   N I N C S E N  a  hata'ron  keletto"l  nyugatig  semmi  utleve'l   vizsgalat, ---- azt  csakis  a  repu"lo"-te'reken  ,  e's  olyan  turista  helyeken csina'lja'k  ahova  a  turista'k  mennek.


    please,  LOOK  AROUND,  and  CHECK  YOU  FACTS  and,  please,  look  at  a   MAP  (!!!!)before  you  publish  your  so-called  "FACTS"    here,  on  a  public  FORUM!!!!!!!!


     


    Ami  a  Mr.  Trump-ot  illeti,   o"  egy  ero"s  egye'nise'g,   e's  a  CRUZ  is  egy  jo  kandidatus.  A  va'laszta'sok  me'g  messze  vannak.   Sok-sok  minden  to"rte'nhet  addig.


     


     

    előzmény:
    hus (8369)
    2015-09-15  04:40
  24. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 15. 23:488378.

    sajnos egyetertek. Ezert nem vagyok vallasos. 


    Isten vagy akarminek hivod, neveben tobb gyilkossag tortent mint akarmi mi. EZ van felhasznalva hogy oljuk egymast. Es persze akik kihasznaljak, meggazdagodjanak belole. A keresztes haboruk , meg a boszorkany uldozes sem volt kulonb.. csak mas! 


    szomoru.... 


     

    előzmény:
    Bagoly (8377)
    2015-09-15  23:16
  25. 2015. szeptember 15. 23:168377.

    Megneztem.


    Az emberek vallasos meggyozodesbol nagy lelkesedessel es odaadassal tudjak elkovetni a legnagyobb gonoszsagokat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8375)
    2015-09-15  22:19
  26. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 15. 22:378376.

    ez nem uj, de a helyzet nem valtozott, 


    es minden keresteny aki probalja magyarazni hogy OK IS EMBEREK.. tehat nekunk EMBEREKNEK KELL VELUK MARADNI... elfelejt egy valamit..


    ok is emberek.. EGY MAS KULTURAVAL, NEVELESSEL, VALLASSAL.


    ES AZON VALTOZTATNI, MINT A LIBERALIS , NEM FOG MEG A LIBERALISOK KEDVEERT SEM. 


    OK, AKIK SEM BEOLVADNI, SEM MEGVALTOZNI ESZUK AGABAN SINCS, MIKOR A KERESZTENY TARSADALOM BEFOGADJA OKET, ONMAGA ELLEN BESZEL. 


    egyetlen EGYOLDALU szerzodes nem mukodik!!!!! 


    marpedig a kereszteny es izlam NEM KETOLDALU SZERZODES. 


    az az izlam aki UGYAN AZERT MEGY KERESZTENY VILAGBA, MERT TANULNI AKAR, BEOLVADNI, EGYE VALNI , MIKOZBEN MEGTARTJA AZ EGYENISEGET, AZZAL NINCS BAJ. 


    de akik mint lathatok minden orszagban Eu- es Canada/Usa akik azert mennek hogy AZT ATVALTOZTASSAK AHONNAN JOTTEK...


    hat akkor arrol az a velemenyem... MARADJANAK OTTHON. 


    nincs kedvem TOLERALNI! MIVEL O SEM ENGEM. 


    no akkor hivjal racistanak! 


    es akkor mi van? KINEVETLEK.. 


    HALLGASD MEG, EZ EGY INTELLIGENS MUSLAM NO! 


    ------------------


    www.youtube.com/watch?v=r7OYRknGgEc


     


     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  27. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 15. 22:198375.

    olyan ritkan latok Canadarol/Canadabol hireket.. most talaltam egyet. 


    neked, aki ott laksz, mi a velemenyed rola...


     


    www.youtube.com/watch?v=aZBof59aMGI


     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  28. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 15. 22:088374.

    egy "magyar" hozzaszolo a cikkhez hogy Torocsik Mari ujra korhazba kerult...


    pottyos a neve.. en valami egesz mas nevet adnek neki 


    -------------------


    Vén FIDESZ nyaló, más 80 évesnek kedve sincsen a lakásból kimenni, nyomorog a havi 40.000-50.000 ft jából. Ennek a vénségnek semmi nem elég azt kívánom bukjon fel egyszer a színpadon. Telhetetlen, igaza van egy hozzá szólónak üljön otthon a seggén, 80 évesen.Mert unatkoznak, a melós is unatkozik, de nem tud elmenni dolgozni mert sehová nem kell már. Ezek meg az átkosban is egy seggnyalók voltak, övék volt a világ. Most is azt hiszik övék a világ


    --------------------


    NO COMMENT 



     

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  29. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 15. 18:498373.

    Miert halt volna ki a kereszteny vilagbol a tulelesi oszton?


    MERT A PELDA AZT MUTATJA!


    ha megnezed mi folyik Eu-ban, mar regen... ezek akik vendegmunkaskent jottek meg valaha mar azota masodik generacio el.. es meg mindig NEM OLVADT BE. OK OTT A MASIK ORSZAGBAN AKARJAK MEGVALOSITANI AZT AMIT ELHAGYTAK . 


    most akkor ezt latva - mar nem uj... hogy mondhatjak hogy MAJD MEGLATJUK... mar lathatjak, es megis WELCOME MEG TAPSIKALASSAL VARJAK? 


    szombaton Malmoeben, vasarnap Stockholmban tizezrek kivonultak pro-refugee demonstracion.. ott ahol a sajat lanyaik mar fekete festik a hajukat, meg csoportokban mernek csak jarni???? kivonul hogy csak jojjenek????


    hol itt a jozan esz... MUTASD MAR MEG NEKEM... 


    de tegyuk fel hogy nincs jozan eszunk.. .csak egyszeruen EMBEREK VAGYUNK AKIK ENNI, INNI, ES SEXELNI AKARNAK... 


    kivel?????????????????? tessek mar molndani a 180 ezer aki eddig bejott Euba Magyarorszagon keresztul 80% ferfi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    mondjam hogy  a svedek dalolva onkent mennek a rape ele???? vagy fognak hazasodni??? 


    es mivel sokkal tobben vannak mint a nok... megosszak oket maguk kozott... vagy mond hogy lesz???????????? 


    mert most meg csak menetelnek.. most a tuleles az elso.. de ha letelepedett.. munkaja nincs, IDEJE VAN.. MIT FOG KEZDENI A SEXUALI VAGYAIVAL ENNYI FERFI EUROPABAN?????????????? 


    Franciorszagban vannak varosok ahove meg a rendor sem megy be. 


    Nemetorszagban felegetik a hazakat ahova a government beteszi oket. 


    rendetlenseg, torvenytelenseg, eroszak, uvoltozes amere vonulnak. az hogy a cnn a noket, gyerekeket mutatja, azt ugye teljesen pszihologiai okoknal fogja csinalja a media.. 


    no en biztos vagyok benne, hogy azok a verzoszivu liberalis egyenek aki ertuk menetel... egyike sem szeretne ha bekoltozne a szomszedjaba a pasi 3 felesegevel es 12 gyerekevel welfare-ren. 

    előzmény:
    hus (8370)
    2015-09-15  05:19
  30. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 15. 18:358372.

    Canada szigoruan vizsgalja a hatart, irtam neked mikor lanyomek a Niagaranal voltak,  kellett az utleveluk. Nincs ebben semmi rossz. 


    hogy egy napon Canada es USA egyesulne? Abban sem latok rosszat. Mindket orszag NAGYJABOL egyforma. Nem kene egyiknek eltartani a masikat, nem lenne polgarhaboru es gyilkolas kozottuk. Ide mindket orszagba JOTTEK es akik jottek a legalis bevandorlok tettek mindket orszagot azza ami! 


    Canada szerintem ugyan ugy meltink pot mint az USA. es mindket orszagba a LEGALIS bevandorlok azert mentek hogy JOBB ELETET TEREMTSENEK. 


    vagyis a ket orszag nagyjabol azonos modon alakult, es el. 


    ha egyesulunk, semmi gondom, orommel veszem. ket jobol csak JOBB LEHET. 

    előzmény:
    hus (8369)
    2015-09-15  04:40
  31. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 15. 18:318371.

    vRemelem a politikusok osszefogassal es kozos akarattal rendezni fogjak ezt a nehez kerdest.


    viccelsz? a politikusok meg soha semmit nem oldottak meg csak ami NEKIK JO! 


    a legjobb pelda jelen pillanatban hogy mar VEGRE a nep sem hisz nekik.


    nem veletlen hogy az osszes jelolt azok vezetnek AKIK NEM POLITIKUS. 


    Ami pedig Eu-ban megy, meg ennel is rosszabb. Az elmult napokban meghallgattam a magyar tv-bol Nogradi Gyorgy beszedet. Percenkent mindegyik allam vezetoje MAST MOND. 


    nezd ezt a barom Merkelt!!! felbosziti Afrikat, aztan mikor az elso 13,000 megerkezik akkor bek@@@ es masnap lezarja a hatart! mit gondolsz mi lesz akik mar UTON VANNAK???? 


    HA TE POLITIKUSOKKAL GONDOLOD HOGY MEGOLDODIK A VILAG HELYZETE... sok csalodas fog meg erni. 


    emlekszel, mar evek ota irom, hogy ELOBB UTOBB MEGUNJA A NEP hogy atverik, rajon hogy hazudnak neki... EMLEKSZEL?


    nem is gondoltam hogy ilyen hamar bekovetkezik!!!!!

    előzmény:
    hus (8368)
    2015-09-15  04:20
  32. hus
    hus
    2015. szeptember 15. 05:198370.

    Az eletben barmihez hozza szamolhatod a 10% -os termeszet adta elvaltozast, itt pl. azt, hogy nem az megy ki tapsolni, akinek a nyakat el akarjak nyisszantani , mint  a homosexualisoknak.


    Itt azok mentek tapsolni, akik emberseget ereznek irantuk.


    Lehenek t az azonos orszagban elok, meg  masok  is, akik reszere a figyelmeztetesek nem jutnak el es nem felnek a valtozasoktol.


    Miert halt volna ki a kereszteny vilagbol a tulelesi oszton?  


    Meg kell tanulniuk vedekezni.


    Regen volt mar ilyen tomeges nepvandorlas. 


    Okos az a Merkel asszony, embersegesen beengedte oket es idoben leallitotta a szabad atkelest.


    Elkepzelem, amikor a torokok milliokat beengedtek es segitseggel menedeket nyujtottak nekik.


    Innen valahogy ugy latom, hogy inkabb az oroszokhoz kellett volna menniuk, hiszen ott annyi minden van, meg ennivalo is felesleges, mert a multkor ez a cseles Putin feldaraltatta es betragyazta a foldben az ennivalot. Milyen jo lett volna az a szegeny ehezoknek.


     Rogton jofiju lett volna a szemembe, ha felkinalja es  gyorsvonaton odaszallitja az elemozsiat nekik.


     Nem, o inkabb  tragyat csinaltatott belole. 


    Bosszuallo kis sexibaby. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8362)
    2015-09-14  22:57
  33. hus
    hus
    2015. szeptember 15. 04:408369.

    Valaszoljunk? Valaszoljak azzal, ami elkepzelheto es hosszutavon inkabb bejon, mint jelenleg?


     


    "YES  Ms.  hus,    ( e's  ma's   kanadai   a'lmodozo'k   )   they  come  in  from  your  side!!!!!


     


    No, most  mit  csinaljunk,   eh????


     


    "Vasfu"ggo"nyt    tegyu"nk  be  mi  is,   ve'gig,     Keletro"l,  Nyugatra   az  USA  e's  Kanada  ko"ze'  ??????????????


     


    ERRE  va'laszoljatok!!!!!  "


     


    Te mindig Canadat hibaztatod, hogy minden  itt elo rossz ember oda megy hozzatok.  Eszedbe sem jut, hogy hany rossz ember jon at ide  toletek, akiket uldoz a rendorseg es ide menekulnek. 


    Folytathatnam, de nem akarom.


    Ugyan miert kellene hatart epiteni a ket orszag koze, amikor az is lehet egy  hosszutavu elkepzeles, hogy a ket orszag egyesul az evek folyaman?


    Nem Canadanak  az erdeke lesz ez, hanem az USA-nak. Akkor hova fog menni az a rengeteg ember?  Ide, itt akarjak majd folytatni tovabb az eletuket, mert elviselhetetlenne fog valni ott az eletuk.


    Mit gondolsz, Trump miert nem ide akarja a "nagyfalat" felepiteni, a ket orszag kozott ? Ha valoban ugy lesz, hogy ezen a kontinensen 2 orszag lesz, eszakot es delt megosztva, akkor  minden felesleges penzkoltest meg kell gondolni.


    Ha a paenz egyerteku lesz, az egeszsegugyetek meg fog egyezni a miennkel, ha... , a torvenyekkel mar csak kikinlodnak valahogy, hiszen itt is es nalatok is gyakorlatban minden tartomany es allam mas mas torvenyt alkalmaz.


     


    Ennivalo USA-bol lesz, innivalo Canadabol, kozben meg lehet majd elni a foldi kincsekbol, a penzt meg majd csak nyomjak majd , mit  suket a csengot. 


     


    Megfelelt a valasz?  En is varom masok velemenyet errol .  

  34. hus
    hus
    2015. szeptember 15. 04:208368.

    Koszonom szepen a nevukben, mar csak holnap tudom atadni nekik a jokivansagodat. 


    Meg tudjak-e allitani es szebb jovot biztositani?


    Remelem a politikusok osszefogassal es kozos akarattal rendezni fogjak ezt a nehez kerdest.


    Mikor lesz ez? Nem tudom.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8363)
    2015-09-14  22:58
  35. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 15. 01:048366.

    a frau-nak nem csak a jozan esze ment el, hanem szamolni sem tud. Mert ugye  szamoljunk 


    Mo lakosaga, ha jol tudom 10 millio.. legyen 12


    ami kb azt jelenti hogy fele a haztartas.. tehat legyen 6 millio haztartas. De nincs ennyi, mert a gyereknek nincs kulon, sot talan legtobb ido embernek sem. Tegyuk fel 5 millio haztartas letezik, benne legalabb 1 fo, vagy tobb... (mert van ahol 16 vannak ahogy tudjuk!!! ) 


    no most ha frau szerint 40,000 menekultet kell befogadni minden orszagnak akkor osszuk el az 5 milliot 40,000 es mit tudunk meg?


    hogy minden haztartasnak 125 menekultet kell ellatni, vagyis iskolaztatni (nyelv tanitas) etetni mig nyelvet tanul, gyereket iskolaztatni, lakassal es annak koltsegevel , egeszsugyi ellatassal, ruhazkodassal... zsebpenzzel... ellatni. LEGALABB EGY EV, ENNYIT IGERNEK A SVEDEK. 


    kerdesem minden verzo szivu, liberalis gondolkodo emberhez, EZ MEGVALOSITHATO E ANYAGILAG MA MAGYARORSZAGON. ????


    de akarki valaszat nagyon szivesen varom... politikai , vallasi , hovatartozasi kulonbseg nelkul. 


    HOL TEVEDEK HOGY EZ FIZIKAILAG MEGOLDHATATLAN. 

    előzmény:
    Tova (8365)
    2015-09-15  00:49
  36. 2015. szeptember 15. 00:498365.

    onagysaga ide csalogatta oket, idaig osztotta az eszt a kegyetlen magyarokank. Most az o feje felett csap ossze a hullam, az osztrakok is roskadoznak alattuk. Ezek a megrekedt emberek nem fognak elparologni, se visszamenni. Majd el lesznek osztva hogy mindenkinek jusson. Tobbek kozott ezzel az a baj, hogy o"k csak nemetbe vagy svedbe akarnak menni. Akik Daniaba jutottak el, onnan is a svedekhez igyekeztek, mert a danok mar levagtak a szoc. jutattasokat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8359)
    2015-09-14  18:43
  37. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 14. 22:598364.

    PRO-REFUGEE.... nem pre

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8362)
    2015-09-14  22:57
  38. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 14. 22:588363.

    gratulalok az ifju parnak.. es sok boldogsagot kivanok! 


    talan majd ok megallitjak a vilag bolondjait! hogy szebb jovojuk legyen. 

    előzmény:
    hus (8361)
    2015-09-14  22:21
  39. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 14. 22:578362.

    a te kerdesed is jo.. de en arra lennek kivancsi hogy akkor amikor pl Svedorszagban megnolt a megeroszakolt nok szama, akkor amikor a szoke no feketere festi a hajat hogy "megussza" , csoportokban mernek csak jarni egyes varosokban, akkor MOND KI AZ A 10EZER AKI MOST VASARNAP PRE-REFUGEE MENETELEST TARTOTT ES MEGHALLGATTA A POLITIKUST, HOGY MI NEM AKARUNK OLYAN EUROPAT AHOL KERITES VAN!!!! 


    ES TAPSOLT A TOMEG!


    magyarazza meg nekem valaki EZT!!!


    hogy a homosexualis egyenek akik tobbsege liberalis, miert varja tart karokkal a muzulmanokat, mikor azok nem titkoljak hogy a nyakat vagjak aki az....


    hogy van az hogy Franciaorszagban mar olyan varosok vannak ahova meg rendor sem teszi be a labat, es befogadnak meg 40 ezeret??? 


    HOL ITT AZ ESZ? A LOGIKA? MAGYARAZZA MAR MEG VALAKI! 


    ONPUSZTITAS! pedig allitolag az onvedelem oszton! 


    tehat a kereszteny vilagbol mar az egyszeru tulelesi oszton IS KIHALT???? 


     

    előzmény:
    Bagoly (8360)
    2015-09-14  19:02
  40. hus
    hus
    2015. szeptember 14. 22:218361.

    Houstonkam, ide masolom, amait a masikba is irtam, kicsi valtozassal. 


      


     


    MENYEM LETT!   Jelentem nektek nagy boldogan.  


     


    Mas pedig veletlen egy jo napunk a gyerekekkel. A fiam itthon maradt, a ferjem sem ment dolgozni, a lanyok iskolaba mentek, igy egy csodalatos idot toltottem a gyerekeimmel.


     


    Megneztuk a lanyom es en keszitette kepeket mindharman,  mikozben a ferjem aludt egy jot reggeli utan.


     


    Csiripeltunk mint a verebek, mondtuk az elmenyeket, abba se hagytuk volna, de jottek a satorert es megzavartak bennunket. De ez a keves ido osszefoglalta minden oromunket. 


     


    Mindig mondom , hogy ezeket a kulonleges idoket amit  a gyerekekkel tudok tolteni, nincs ami felul mulja. Kiveve ez a varatlan reggel, amit el nem felejtek, amig emlekezni tudok. Pont volt az i-re.    


     


     


     


    Jovok am es fogok beszamolni .


     


    Gondoltam rad tobbszor, mint minden szerettemre, hogy milyen kivalo lett volna, ha itt tudtatok volna ti is lenni.


     


    Mivel az elet ilyen, ezert gondoltam ratok tobbszor is es keszitettem kepet, amit ide felteszek. 


     


    Meg mindig van elpakolni valo edeny, de minden elmosogatva, feltisztitva es amit kellett fagyasztoba tettunk.


     


    Jovok majd amikor tudok ma, anyosomnak  viszek egy par finomsagot meg.


     


    Epp most vittek el a satrat, vege lett a balnak, de az emlekek Houstonkam, azok felejthetetlenek.


    Ugy vettem eszre, ugy mondtak nekem tobben es ugy erzem, hogy mindenki nagyon jol erezte magat, felszabadultan, jo kedv volt vegig. 


     


      Jovok majd, lesz mirol beszelgetnunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8359)
    2015-09-14  18:43
  41. 2015. szeptember 14. 19:028360.

    Vajon kinek az erdeke, hogy tonkre tegye Europat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8359)
    2015-09-14  18:43
  42. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 14. 18:438359.

    azert megdobbento hogy a politikusok mennyire meggondolatlanul beszelnek, cselekednek. 


    Mikozben Merkel felbosziti Afrikat hogy befogadja.. kritizalja Mo hogy nem bant megfeleloen 13000 emberrel... de mikor ugyan ezek megerkeznek meg a nemet is BEKREPAL. NEM TUDJA HOVA TENNI, ES KEZELNI. 


    most nagy hirtelen koppenyt fordit hogy nincs belepes.. most mi lesz akik "megrekedtek" utkozben...???????????? 


    most hogy a magyarok is lezaartak, biztos lehetsz benne hogy a hajok nem alltak le.. azok jonnek.. hogy fogja a gorog BIRNI A NYOMAST???? 


    RETTENTES!!!!

    előzmény:
    hus (1)
    2011-10-12  02:47
  43. 2015. szeptember 12. 01:478358.

    Hat igen, a sok jo eroben levo ferfinak nem csak elelemre, hajlekra van szuksege. Lehetseges hogy az egyebb szuksegleteikre Merkel felkeri  a honleanyokat az adakozasra.


    A norveg, sved youtube filmet nem lattam, de egy sved ferfi beirasat olvastam. Haborgott nagyon az ott levo helyzet miatt. Tobbek kozott ezt irta: Az egyik mufti szerint a sved no"n elkovetett eroszak nem olyan nagy bun mint egy arab no"n, mert a sved no" hianyosan oltozik es nem hord fejkendot. So she is asking for it!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8354)
    2015-09-11  23:12
  44. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 12. 00:388357.

    Az igazsag az, hogy engem felelemmel tolt el amit latok. Mert meg en, aki Eu-bol jott, sem tudtam mi folyik ott.. ez nem uj, csak ugye sotetben vagyunk tortva. Nem veletlen. 


    de most hogy a magyar botrany ami napokig ment a cnn csoda-csatornan, felkeltette mindnyajunk erdkelodeset, mi is folyik ott.


    es egymas utan vegignezve a youtubon hogy Eu-ban mar mi tortenik, hogy micsoda pokol van elszabadulva, hogy minden orszagban a politikusok hamis humanitas elve alapjan beengedtek ezt az orszagokba, es hogy a nep mar mit szenved toluk, ez felelmetes, es felhaborito. 


    meg az is, hogy SOTETBEN TARTANAK MINKET A MOCSOK MEDIA. 


    eladtak a lelkuket az ordognek, mert ezek nem emberek. Ezek a pokolbol jottek, es ordogok. Talan mert a nyugati civilizacio rosszul vett ertelemben a szabadsag neve alatt Istentelenne valt, most mindegy hogy ki milyen Istenben hisz, de hidjen valamiben. 


    helyette a penz, az alkohol, a drog veszi hatalmaba a fiatalokat. 


    talan ezert is ilyen konnyu az ordognek atvenni a hatalmat! 

    előzmény:
    kysslina (8355)
    2015-09-11  23:39
  45. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 12. 00:158356.

    csak azt tudom mondani, hogy remelem a Merkel asszonysaggal kezdik! 


    nem ertem, es egyre jobban nem ertem, hova lett a jozan , normalis esz??? valoban agymosotta tettek nemzeteket? ennyire sikerult??? 


    el tudod kepzelni ennyi ferfi!!!!!! mind ereje/hormonjai "teljeben" mi var ott a nokre??????????? 


    szegeny Europa... aztan mi... lattam a calgary filmet amit betettel, ott vannak rokonaim, voltam tobbszor is mikor meg nagybatyam elt. persze nem kell Canadaba menni, itt is ez van/lesz.. csak ido kerdese. 

    előzmény:
    kysslina (8355)
    2015-09-11  23:39
  46. 2015. szeptember 11. 23:398355.

    Szunniták Houston.. az Isten irgalmazzon az Europai nőknek:


     


    a videó borzalmas (csak jelzem)


     


    https://www.facebook.com/strawb31/videos/978619055503871/


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (8354)
    2015-09-11  23:12
  47. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 11. 23:128354.

    azt hiszem baratnom nem teved sokat, azt mondja Merkel egy masik HITLER. 


    Az is mindenkinek parancsolt, es a zsidosagot akarta kiirtani a vilagbol. 


    Merkel is mindenkinek parancsolni akar, es a keresztenyseget, meg a zsidokat akarja kipusztitani, mert ha befogadnak 800 ezert, azzal vege is Nemetorszagnak. 


    mert ugye mit is mondanak, nincs eleg szules.. 


    no nemet kislanyok, kossetek fel a bugyitokat, mert jon a muzlam sereg... FERFIAK TIZEZREVEL NO NELKUL. 


    lesz utanpotlas Nemetorszagban 9 honapon belul. 


    lattad a youtube filmeket, mi folyik Norveg es Svedorszagban? 


    a szoke nok mar nem mernek egyedul jarni, es a hajukat is sotetre festik. persze EZT nem mutatja a CNN.... 

    előzmény:
    Tova (8350)
    2015-09-08  22:25
  48. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2015. szeptember 11. 23:088353.

    nem hiszem hogy ezen a ponton aggodni kell Hillary kisasszonyert. Neki ugy erzem a palyafutasanak vege!


    Trump ur viszont egyre jobban emelkedik, igaz, mindenhol ott van, mindenhol lathatod. 


    en meg azon csodalkozom ha barki "rosszat " mer rola mondani..mert az aztan megkapja Trumptol egy 24 oran belul. 


    no jovoheten jon az ujjabb "osszecsapas"... nezek elebe. 


     

    előzmény:
    Tova (8352)
    2015-09-11  00:48
  49. 2015. szeptember 11. 00:488352.

    Hillary Clintons former staffer, B. Pagliano who worked on her personal email server, invoked his 5th Amendment rights and did not answer the House Select Committee on Benghazi's questions.   Igen, jobb csendben maradni, mint az igazat megmondani.

Címlap

top