Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért nem eszik???????

raffancs
Létrehozva: 2012. december 26. 10:17

Sziasztok!

Beszélgetni szeretnék olyan szülőkkel, akiknek szintén nem hajlandó enni a gyermekük! Kérem, hogy azok írjanak, akiknek már nagyobb ( 5-6 ... éves gyermekükkel történik ez), a kisbabásoktól elnézést, de az a korosztály megint más ebben az étkezés kérdésben.

Szóval az én gyermekem már 5.5 éves, és szinte a kakón kívűl semmit nem hajlandó megenni. Édességet az szívesen eszik bármikor ( de azt csak mérsékelten kap), de rendes ételt nem hajlandó enni. Zöldséget, gyümölcsöt egyátalán nem eszik, az ételekre ránéz, és közli,hogy nem kéri. El sem jut odáig, hogy megkóstólja. Már mindent kipróbáltunk, már csak egy kivizsgálás lenne hátra, de az a bajom ezzel, hogy igazából neki nincs kedve enni. Amúgy mozgékony, nem fáradékony, nem beteges gyermek és van mindennap széklete. Tudom,most sokan azt gondoljátok,hogy akkor mit problémázok, de ezt csak az értheti, aki hasonló helyzetben van. 115 cm magas, és 16.4 kg . A gyermekorvos azt mondja, ne aggódjak, mert nem beteges, stb.. akkor nincs baj. Én viszont már beleőszülök!

Ha valaki hasonló cipőben jár, kérem jöjjön és beszélgessünk!

Köszönöm!

 

  1. 2018. december 29. 20:2578.

    Gondolom megnott2012-es a hozzaszolas

    előzmény:
    Cathy (77)
    2018-12-29  19:59
  2. 2018. december 29. 19:5977.

    Detto ugyanez a kisfiam. Nálatok hogyan oldódott ez meg?

    előzmény:
    Milu (59)
    2012-12-27  06:09

Címlap

top