Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Női lét kérdései

nadrika2
Létrehozva: 2013. január 7. 15:52

sziasztok.

 

az lenne a nagy kérdésem, hogy ki hogyan éli meg a női mivoltát. örülsz vagy nem annak, hogy nő vagy? szeretsz szoknyában járni? szereted ha udvariasak veled a pasik? stb.

 

én minidg utáltam a szoknyát, fiús, rövid hajú vásott gyerek voltam. a mensesemet szó szerint szenvedésnek élem meg. anyukám szerint azért mert belül nem fogadom el hogy nő vagyok. nem tudom... mert a gyerekeimet imádom, itthon lenni szeretek velük, szeretem a "kiszolgáló" főző-mosó-takarítő-ételadó-éelatdó-kertészkedő-anyáskodó-pl etykálkodó női szerepet. na akkor most hogy is van ez? veletek hogy van?

de a mensesemet ettől még utálom.

  1. Torolt_felhasznalo_769614
    Torolt_felhasznalo_769614
    2013. január 9. 17:48101.

    kedves cosmopolita123!

    gondolod, hogy az a sok ,,villogo ördögfattya,, nöies? szereny velemenyem szerint abszolute NEM!!! egy nö legyen nö, ne csak mondogassa, hanem csinalja is. es ne a ,,szög beverese,, v. nem beverese juttassa kifejezesre a nöiesseget! mar bocsass meg! ha valaki  ferfigyülölö, - szinte csöpög a hsz.-böl - az a sajat problemaja...

    az is elgondolkodtato: vajon miert lesz egy nö ilyen??? 

     

        senki nem mondta egy szoval sem, hogy a nö nem ember...SÖT! nem mellesleg, eppen egy IGAZI FERFI(?) miatt lettem anno egyedülallo gyermeknevelö. amit becsületesen teljesitettem. büszke is vagyok rajuk!

    egesz eletemben dolgoztam, felneveltem 2 gyermeket e g y e d ü l! masodallasban szombatonkent könyveltem, vasarnap a gyermekeimmel voltam, mert a ,,kulcsos,,-gyermekeimnek  kellett egy nap, amikor ,,csalad-nap,, volt.  40 km-re jartam dolgozni, busz 1,5 ora oda, este 1,5 ora haza.

     

    egyszoval: nekem ne mondja senki, hogy ez a nöiesseg!!!  es a szülni ,,alomra valot,, - jo lenne, ha nem sertegetne senki egy anyat, aki több gyermeket akart - mert ugye manapsag meg 1-et sem hoznak a vilagra, mondvan: miböl tartsam el? hat abbol a fene nagy munkabol...ami növe tesz! hany- meg hany gyermek nö fel apa nelkül. a valasokrol nem is beszelek...mert ugye az egyedülallo nök szemeiket kivetik batran a csaladapakra is! akik egyebkent nem is hazassagban elnek...csak ugy együtt... igy könnyebb lelepni, ha egy ,,kidobott,, kebel tünik fel a lathataron... manapsag mar mindent lehet mutogatni, semmi titok nincs a nökben / TISZTELET A KIVETELNEK!!! az pedig erösiti a szabalyt!/

     

       es sorolhatnam az un. -te szerinted ,,selejt,, ferfiakat, akiket az anyukajuk igenis ferfinek nevelt, de a mai ,,femin,, nök /akik mellesleg mar a ffi penztarcajat kerdezik elöször, aztan lakas, kocsi, stb.../ mellözik öket, mondvan: hogy-hogy meg nincs semmije??? erröl az en korosztalyom meselhetne. mert a CSALAD összetarto ereje meg müködik ezeknel a ffiaknal es nöknel. 

       meg valami! tisztesseg, becsület, undvariassag, tolerancia...az idösebb korosztallyal szemben!!! 

    /szerinted ezeket  merre kell keresni??? egyaltalan fellelhetök manapsag?/ 

        kivanok neked szep eletet, es egy tisztesseges EMBER-t partnernek, ha egyaltalan ilyen gondolkodasmoddal talalni fogsz... 

    előzmény:
    cosmopolita123 (96)
    2013-01-09  16:40
  2. 2013. január 9. 17:15100.

    nanana, stop! ne keverjuk a fazont a szezonnal!

     

    a csalad mukodesehez, a szuksegek kielegitesehez (kaja, higienia, stb.) hozza kell jarulni mindket felnek. hogy ki mit csinal, es hogyan ezen belul, az megegyezes kerdese, es nem nemi kerdes.

    a keson hazaero ferfi esete ugyanugy a nore is ervenyes, mindket fel orul neki, ha torodessel veszik korul, es raadasul mindkettonek erdeke, hogy fontosnak tartsak a masik szukseget, hiszen ez "muveli" a kapcsolatot. 

     

    a homokos ferfiaknak semmi koze a temahoz. 

    a denegeralt, anyu mellett elo 40-eseket pedig a jo edes anyjuk rontotta el, olyan iszonyatos hulyegyereket csinaltak beloluk, hogy egy teat sem tudnak megfozni, hiszen az noi munka, marpedig a kutyanak sem kell manapsag egy ilyen tesze-tosza puhapocs az archaikus hulye fejevel.:-) a nok TARSra vagynak, nem egy ellatnivalo felnott gyerekre.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (99)
    2013-01-09  16:55
  3. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2013. január 9. 16:5599.

    Nem hinném. Nem egy olyan kapcsolat van, ahol biza a ffi szeretné, ha hazamegy este, meleg kaját raknának elé, vagy leglább 2 karéj kenyeret...de urambocsá, ha szóvá teszi, minnyá jön az önérzetes feleségecske, aki meg otthon fészbukozik..., na ehhez kell pofazacskó...

     

    Igen is kell, mert a gyerek nem látja, hogy, mi a különbség. 

     

    Ezért van ez a sok homokos, meg degenerált, meg anyu mellett élő 40-es ffi, akinek fingja nincs, hogy mit akar... 

     

    Én így gonodlom, te úgy. 

     

    Semmi baj ezzel.

     

     

     

     

    előzmény:
    saschamora (95)
    2013-01-09  16:19
  4. 2013. január 9. 16:5498.
    " szereted ha udvariasak veled a pasik " Na ettől nem kell félni !!! A mai pasik ezt már nem tanulták !!! Elavult , régimodi !!!
    előzmény:
    nadrika2 (1)
    2013-01-07  15:52
  5. 2013. január 9. 16:4197.
    Hölgyen, de tényleg tájékozódjunk már mielőtt megszólalunk...
    előzmény:
    cosmopolita123 (96)
    2013-01-09  16:40
  6. 2013. január 9. 16:4096.

    az a fene nagy feminizmus teszi olyanna a ferfiakat, amilyenek."""

    áááááááááááááááááááááááááá

     

    Hát ugyan szálljanak már le rólunk, mind a klasszikus nők meg a férfiak baccccccccccccus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nők 1%-a vallja magét feministának!!!!! Mi tesszük tönkre a fériakat?!?!?!?! Meg a többi nőt?!?!?!

     

    A feminizmus az a radikális gondolat, hogy a nő is ember!"

     

    Ezzel nem ért egyet valaki?! Mellesleg nem muszáj!

     

    A feminizmus a férfiak fene nagy idióta nőkhöz való hozzááálása  miatt alakult ki. Pölö: asszonyállat-ők ezt így is gondolták. Felesége éy egyéb barmai-ezt is így gondolták. HA az fájna a klasszikusoknak, h dolgozni kell, hát ezt sem nekünkmegköszönni! A nők mindig dolgoztak, vagy a földeken vagy a gyárakban, még a feminizmus előtt is! Persze otthon is teljesíteniük kellett meg szülni alomra valót mert ez volt a feladata ezért teremette a hím-Isten!!!! A feminizmus nem mondja azt, hogy julcsika ne kovácsnéként képzelje el az életét és ne klasszikus módon éljen hanem azt, hogy HA egy nő másként akar hadd tehesse meg! Ennyi!!!!

     

    Még valami, ha a férfi selejt az azért selejt mert anyukája nem nevel belőle férfit csak egy pénisszel bíró kochogot! Még ez sem a mi hibánk! Egy feminista nő fia nem nézi le a nőt, és nem zsenánt pelusozni neki vagy házmunkát végezni, sőt, nem alázza a nőt sem verbálisan sem mentálisan és nem üti azért, h szerencsétlen férfinak érezze magát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769614 (80)
    2013-01-08  20:56
  7. 2013. január 9. 16:1995.

    megint?? :-)) eddig hanyszor ertettem felre? es nem lehet hogy csupan maskent velekedunk dolgokrol, tehat nem a "nem ertes" esete forog fenn?

     

    es ugy latom hogy nem ertettem felre semmit, mert ismet irod:

     

     "Számomra, igenis fontos a határvonal, hogy egy ffi ffias dolgokat csináljon, egy nő, nőiesst, mint a főzés, stb, ugyan varrni utálok!"

     

    errol beszeltem. ha neked igy jo, akkor ok, nekem attol senki nem lesz ferfi, mert fur, farag, szerel, beveri a szoget. nem kell ehhez ferfinak lenni, csak ugyesnek, vagy hivni kell a szakembert.

     

    " Egy idő után el fog veszni az a tudat, hogy hol a helye egy ffinak vagy nőnek?"

     

    nem lenne kar erte... jot tenne az emberi kapcsolatoknak, es a csaladnak...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (94)
    2013-01-09  16:04
  8. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2013. január 9. 16:0494.

    Megint félreértetted...

     

    Ha nincs kedvem, nem csinálom meg, ma neteztem, egész nap, tv-ztem, szabin vagyok.

     

    Ha ő akar főzni, megteszi, elmosogat, renfet rak, mindent közösen csinálunk, mi nem élünk együtt, semmi gond ezzel.

     

    Nem tartom nőiesnek, hogy szereljek, polcot fúrjak, meg tudom csinálni, de nem teszem, max. együtt.

     

    Egy idő után el fog veszni az a tudat, hogy hol a helye egy ffinak vagy nőnek?

     

    Bár, már most sincs...

     

    Számomra, igenis fontos a határvonal, hogy egy ffi ffias dolgokat csináljon, egy nő, nőiesst, mint a főzés, stb, ugyan varrni utálok! 

     

    De, az, hogy segíítünk egymásnak, megosztjuk a feladatokat, a kettő nem zárja ki egymást.

     

     

     

     

    előzmény:
    saschamora (91)
    2013-01-09  14:18
  9. 2013. január 9. 15:5393.
    Engem ugyan nem...csak így fősulin nehezen találtam barátokat. Ennyi. De jelen élethelyzetemben már semmi hátrányom nincs belőle.
    előzmény:
    vérmatska (82)
    2013-01-08  21:02
  10. 2013. január 9. 14:2292.

    na, visszatertunk a szokasos sztereotipiahoz, a no az, aki gondoskodo, hiszen ez a noi mivoltahoz tartozik...

     

    nem szuksegbol csinalja, dehogy, mero noiessegbol! :-))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (90)
    2013-01-09  10:37
  11. 2013. január 9. 14:1891.

    rendben, igy is meg lehet elni egy kapcsolatot, a hatarvonalak betartasaval, elesen elvalasztva a ffi, es noi feladatokat.

    neked igy jo, tehat ok. 

    es ugy is meg lehet elni, hogy nincsenek eles hatarvonalak, nincsenek lebontva a tevekenysegek ffi es noi dolgokra, es ennek ellenere, vagy eppen ezert, kitunoen mukodhet igy is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (88)
    2013-01-09  09:17
  12. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2013. január 9. 10:3790.

    Úgy gonolom, ezek mind hozzátartoznak a női mivoltunkhoz.

     

    Felvehet bárki szoknyát, tűsarkút, ha belülről nem nő, ha nincs kisugárzása, ha nem a nőt látják benne, hanem egy fiús kislányt, mert ő nem érzi azt.

    előzmény:
    KN18 (89)
    2013-01-09  10:29
  13. 2013. január 9. 10:2989.

    " ő is megteszi, ha nekem van arra szükségem."

     

    Valahogyan így.

    Én szeretem hagyni, hogy a férfi férfinek érezze magát mellettem. Nálunk megmaradtak a hagyományok, apa kertben anya a lakásban teszi a dolgát. Ő nem várja el, hogy én túrjam a földet, de én sem, hogy ő mosson.

     

    De nekem pl. november közepétől már annyi a munkám, hogy mellette csak a mosást és vasalást tudom bevállalni.

    Akkor apu, aki nem szokot házimunkát végezni vagy hivatalos ügyeket intézni, kiveszi szépen a szabadságát és főz, mosogat, vásárol, postán áll sorban és elvégez minden egyéb teendőt. 

     

    Én utálok főzni, sütni, de minden este főzök valami, mert a férjem nem hajlandó ebédelni a munkahelyén. Ő ilyen, és  kész. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (88)
    2013-01-09  09:17
  14. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2013. január 9. 09:1788.

    Szióka!

     

    Szerintem félreértettél minket, Monát és engem. 

     

    Nem azt írtam, hogy nem csinálom meg, és/vagy, hogy  elvárja, hogy kiszolgálják, hanem azt, hogy számomra nagyon is fontos, hogy meglegyenek a határvonalak, és hidd le, hogy szereti érezni, hogy ő a ffi, a legtöbb ffi szereti azt érezni.

     

    De, ha te ezt nem látod, nem érzed, hogy a másiknak, akit teszemazt szeretsz, ezt kimutasd, éreztesd vele, hogy ő a ffi, akkor ez van. 

     

    Ezek nem elvárások, ez úgy jön, mert szeretem, mert annak örülök, ha azt látom, hogy jól esik neki, hogy kiszolgálom, ha megjön, mert fáradt, mert ő is dolgozik, de ő is megteszi, ha nekem van arra szükségem.

     

    Sok nőnél azt látom, hogy ez egyfajta dac, nehogymár kiszolgáljam, háthisz én is dolgozom...nane! Ez mekkora egy unintelligens hozzáállás!

     

    Sok nő, azért, mert olyan nagyra tartja magát, még nembizots, hogy intelligencs , mert a kettő nem jár párban. 

     

    Egy jó kapcsolat a KÖLCSÖNÖSSÉGRŐL szól, akár baráti, akár társ, akár családi.

    előzmény:
    vérmatska (83)
    2013-01-08  21:04
  15. Torolt_felhasznalo_769614
    Torolt_felhasznalo_769614
    2013. január 8. 21:5187.

    hi, sargarepa!

    nagyon örülök, hogy igy felvetetted: igenis van oriasi különbseg a felsorolt tulajdonsagok között! de meg mennyire!

    en sem vagyok elveszett - DE SZERETET NELKÜL NEM TUDOK, NEM AKAROK, ES NEM IS ERDEMES ELNI!!! - azt hiszem ez a leglenyegesebb ebben a temaban. 

    a masik dolog. ha valaki ugyis jol erzi magat, hogy nincs senki körülötte, csak neha - am legyen. hala Istennek, nem vagyunk egyformak! en nem erzem jol igy magam. ezt is a csaladbol, környezetünkböl hozzuk. mi 7-en voltunk testverek. ez az oka, hogy en elkepzelni sem tudom, hogy valaki olyan tökeletesen jol erzi magat egyedül!!!

        mindig dolgozo nö voltam. el sem tudnam kepzelni ,,klasszikus feleseg,,-kent. feminista csak annyira vagyok, hogy nem engedem, hogy egy nöt kevesebbre tartsanak, mint egy ferfit!!! barmi okbol is...

        a törtetö nöket /embereket/ meg tavolrol sem szeretem!!! ,,tetemeken atgyaloglo,,-kat nem tisztelem, mert ,,hullak,, az elszenvedök...

       maganyos vagyok, mert a sors igy rendezte... de mar kezdem összeszedni megint magam, es ezt egy ,,erzes,,-nek köszönhetem, amit ajandekba kaptam a sorstol...de ez most itt, nem tema...

       /a stramm csajok igazan irigylesre meltoak, de en inkabb erzem magam  a klasszikus ertelembe vett nöies nönek, imadok sütni-fözni, imadom az otthonomat, es ezt mind magamtol csinalni. a kenyszert nem türnem!!! 

    nem utolsosorban szeretek ,,kiöltözni,, ,,hegyi levegö,,-t magamra pingalni, es szinhazba menni...soroljam meg?/  

     

    előzmény:
    sárgarépa (86)
    2013-01-08  21:31
  16. 2013. január 8. 21:3186.

    A magány szörnyű, de én pl nem akarok mindenáron kapcsolatot.Vannak olyan dolgok, amikből nem engedek. 

     

    Nem tartom magam feministának, de semmiképp sem vagyok egymagam elveszett nő. Nem esek kétségbe, ha szöget kell beverni, jó kis buheraötleteim vannak (ha nincs kéznél célszerszám, hát kitalálok valamit), de mondjuk nem ugrálok az első sorban, ha ilyen dolgokról van szó. 

     

    (És én bírom a stramm csajokat, példaképem a párom anyukája, aki az évek során mrs macgyver lett kb :))

     

    Szerintem van átmenet a feminista, magányos, törtető nő és a klasszikus feleség között. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769614 (80)
    2013-01-08  20:56
  17. Torolt_felhasznalo_769614
    Torolt_felhasznalo_769614
    2013. január 8. 21:2085.

    hi, vermatska!

    azt hiszem, felreertettel! nem arra gondoltam, hogy ertektelennek, feleslegesnek stb. erzem magam. en a ,,regi,, ertekekre gondoltam, amikor megvolt mindenkinek a ,,feladata,, mert akkor a biztos hatter biztositva volt. amikor hazamentünk gyerekek, otthon anyank vart. amikor bulizni mentem, nem tudott lefeküdni, mig nem ertem haza...stb. 

          nekem meg 1 macskam sincs... de jol erzem magam a magam tarsasagaban. van elfoglaltsagom, -rajzolok - a magam kedvere!!!  vannak gyerekeim, söt: unokaim is, akikre büszke vagyok. 

         en is elkeltem mar 2-szor is, es sajnos özvegy vagyok...a sors maskent akarta. ezert mondtam, hogy a paradicsomnak is karo kell, hogy jol erezze magat!  a függöseget nem szeretem, az egy masik kerdes.  a mai vilagban - sajna - sokszor elöfordul, hogy -az elanyagiasodott  vilag  fogva tart embereket!  ez lesz a központ, az iranyado, ez az ertek...ebböl indulnak ki! TEVEDES!!! egyszer ök is be fogjak latni ezt...

     

    nem tudom hany eves vagy, de meg nem olyan biztos, hogy nem egyedül 

    fogsz ,,elpusztulni,, en sem gondoltam egykor, hogy egyedül maradok...

    mindenesetre a HIT-edet tartsd meg, de ne felejtsd el, hogy minden idö kerdese! az idö nagy ur! ,,es ha minden jol megy,, akkor megered azt a kort, amit en...

    kivanok neked a hatralevö eveidhez kitartast, es hovabbi HIT-et!  

    előzmény:
    vérmatska (81)
    2013-01-08  21:01
  18. 2013. január 8. 21:0884.

    Én örülök, hogy nő vagyok. Szeretem, hogy ha elegánsan kell felöltözni, akkor nem csak ing-zakó áll rendelkezésre, meg hogy egy átlag napon is eldönthetem, hogy szoknya, ruha, vagy nadrág. Mostanság rákaptam az előbbi kettőre. Szeretem azt is, hogy kifesthetem a körmeimet, gyűrűt, fülbevalót illeszthek az öltözetemhez és azt is, hogy egy szemhéjfestékkel, rúzzsal egészen más karaktert adhatok az arcomnak-amilyen napom van épp.

    Szeretem azt is, hogy a gyermek első éveit elsősorban én szemlélem és én foglalkozom vele, és néha még azt is szeretem, hogy több feladatom van(gyermek,háztartás, suli--> vizsgaidősuckban azért a férjem is aktivizálja magát a mosogatásban).

    De az is jó, hogy a nő mostmár eldöntheti mit akar (persze sok esetben nyilván nem, de elméletben igen), otthon gyerekeket nevelni pár/sok évig, vagy karrierezni egész életen át. Utóbbi típusú nő régen csak a férjét noszogathatta, hogy legyen már alispán...

    előzmény:
    nadrika2 (1)
    2013-01-07  15:52
  19. 2013. január 8. 21:0483.

    "Mondjuk, én is ve tudok verni egy szöget a falba, ve is verem, ha épp úgy adódik, de ha mellettem van egy ffi, elvárom, hogy ő verje be, ésatöbbi..."

     

    Én nem; de ő sem várja el, hogy kiszolgáljam. Nekünk ez így jó.

    Nektek meg máshogy. Nem vagyunk egyformák. El tudod fogadni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (77)
    2013-01-08  20:47
  20. 2013. január 8. 21:0282.

    " Ez az okostelefonos, facebook-os, partiról partira járó, Cosmopolitan-os mentalitás nagyon távol áll tőlem..."

     

    És valaki rákényszerít? 

    előzmény:
    biobula (78)
    2013-01-08  20:48
  21. 2013. január 8. 21:0181.

    ".en nem szegyenlem töredelmesen bevallani, hogy egyedül nem vagyok semmi.."

     

    Hát, lelked rajta, én bizony egyedül is vagyok valaki. Önmagában értékes, autonóm ember.

    Ahhoz, hogy szeressen valaki és szeressek valakit, nem kell függnöm tőle semmilyen értelemben. 

    Oszt' mégis elkeltem, és ha minden jól megy, nem harminc macska társaságában, magányosan fogok elpusztulni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769614 (80)
    2013-01-08  20:56
  22. Torolt_felhasznalo_769614
    Torolt_felhasznalo_769614
    2013. január 8. 20:5680.

    hi, keki!

    nagyon jol kapizsgalod. az a fene nagy feminizmus teszi olyanna a ferfiakat, amilyenek. nem is lehet csodalkozni ezen...en nem szegyenlem töredelmesen bevallani, hogy egyedül nem vagyok semmi... mert igazan nönek erzem magam!  en sem vagyok elveszett, de az ember ereje veges! idövel elhagy minket! akkor aztan eszrevesszük, hogy bizony azt a franya szöget is nehez beverni egyedül... csakhogy, akik olyan fennen hirdetik, hogy nekik bizony nincs szüksegük ferfire, ha szerencsejük van, megöregednek - es akkor jön a nagy ,,pofaraeses,, mert a magany szörnyü...es siralmas, ha egyedül meg pisilni sem tud kimenni...  igen, fenemod forditott vilagban elünk...szomoru!!!   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (77)
    2013-01-08  20:47
  23. 2013. január 8. 20:5279.
    Van Tari Annamáriának az Y generáció és a Z generáció c. könyve, elég részletesen körbejárja bennük ezt a kérdést. Sajnos nem csoda és nem véletlen, hogy ez a "minden azonnal kell" szemlélet uralkodik a fiataloknál. Alapvetően nem ők okolhatók ezért.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_462187 (64)
    2013-01-08  19:53
  24. 2013. január 8. 20:4878.

    Én kb. 30 évvel ezelőttre szoktam visszavágyódni, szívesen lennék a szüleim idejében fiatal. Akkor még olyan nyugis volt az élet, nem volt ekkora pörgés, ekkora ingertúltengés. Húszas éveim legvégén járok, de mindig is kicsit zombinak éreztem magam a kortársaim között. Ez az okostelefonos, facebook-os, partiról partira járó, Cosmopolitan-os mentalitás nagyon távol áll tőlem...

    Egyébként még mindig örülök neki, valahányszor egy évvel idősebb leszek:) Most épp azt várom, hogy betöltsem a 30-at. Az öregedés engem egyáltalán nem tölt el semmi negatív érzéssel, sőt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_462187 (58)
    2013-01-08  19:44
  25. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2013. január 8. 20:4777.

     

     

    Igen, mert hagyjuk, hogy kivesszen...

     

    Mondjuk, én is ve tudok verni egy szöget a falba, ve is verem, ha épp úgy adódik, de ha mellettem van egy ffi, elvárom, hogy ő verje be, ésatöbbi...

     

    Ha ő is megteszi, amit egy ffitől elvárhat az ember, én is kiszolgálom, és szeretem. Már csak ilyen számító vagyok...

     

    Ellenben a sok mai nővel, aki fennen hirdeti, hogy neki aztán nem kell ffi, aztán 40 felett kezd el hirtelen kapkodni, mert azért még is kéne...

     

    Ja, meg ez a sok élhetetlen, tutyi ffi, megveszek tőlük..., ezt sikerült elérni.

     

    Fene mód édekes világot élünk!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769614 (76)
    2013-01-08  20:28

Címlap

top