Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kukac! Ide!!

Torolt_felhasznalo_814295
Torolt_felhasznalo_814295
Létrehozva: 2013. december 8. 13:34
Ezo , mert hihetetlen....
  1. 2015. október 5. 21:09201.

    ez csak a harmad, nem fért be több..ha érdekel még folytatom

    előzmény:
    kysslina (200)
    2015-10-05  21:08
  2. 2015. október 5. 21:08200.

    kis olvasgatni való:


     


    Nemi erőszak dzsihád Németországban:


     


    Höchstädt: Augusztus 28-án egy 22 éves eritreai "menekült" egy év nyolc hónapra lett ítélve, amiért megkísérelt megerőszakolni egy 30 éves iraki-kurd nőt egy menekültszállón.
    http://www.augsburger-allgemeine.de/we rtingen/Versuchte-Vergewaltigung-Asylbewerber-muss-ins-Gefae ngnis-id35269917.html
    Stralsund: Augusztus 26-án egy 34 éves "menekült" próbált megerőszakolni egy 34 éves nőt a menekültszállás mosodájában.
    http://www.presseportal.de/blaulicht/pm/1087 47/3107677
    Detmold: Csak augusztus 6-án jelentette be a rendőrség, hogy egy 13 éves lányt megerőszakoltak az egyik menekültszálláson, bár az eset még júniusban történt, a rendőrség visszatartotta az információt, amíg a helyi média be nem számolt róla. A lap szerkesztői megjegyzése szerint a rendőrség azért hallgatja el a bevándorlókkal kapcsolatos bűneseteket, hogy "ne adjon legitimációt a bevándorlást ellenzők kritikáinak". 
    http://www.westfalen-blatt.de/OWL/Lokales/ Kreis-Lippe/Detmold/2069675-13-jaehriges-Maedchen-aus-Asien- von-Landsmann-missbraucht-Verdaechtiger-in-U-Haft-Polizei-ae ussert-sich-nach-Berichterstattung-Im-Fluechtlingsheim-verge waltigt-Oeffentlichkeit-soll-nichts-erfahren
    Habenhausen: Június 12-14. között egy 15 éves menekült lányt folytatólagosan megerőszakolta két másik muzulmán férfi. A helyet "rémségek házának" is nevezik, mert koszovói és afrikai fiatalkorú bandák rivalizálnak benne s emiatt az erőszak gyakori. 
    http://weserreport.blogspot.hu/2015/06/minderja hrige-fluchtlinge-missbrauch-in.html
    Németország az elmúlt hónapokból: 
    Heilbronn: Július 26-án egy 14 éves fiút bántalmaztak szexuálisan egy vonat mellékhelyiségében. A rendőrség egy "sötétbőrű" 30 év körüli férfit keres és egy 40 év körülit, aki "arabosan nézett ki". 
    http://www.rnz.de/politik/suedwest/polizeibericht-su edwest_artikel,-Heilbronn-14-Jaehriger-auf-Regionalzug-Toile tte-sexuell-missbraucht-_arid,116338.html
    Karlsruhe: Szintén július 26-án egy 21 éves tunéziai "menekült" erőszakolt meg egy nőt. A rendőrség elhallgatta augusztus 14-ig, mikor a helyi sajtó beszámolt róla.
    https://koptisch.files.wordpress.com/…/08/vergewa ltigung.jpg
    Bad Kreuznach: Június 9-én egy 20 és egy 18 éves szomáliai "menekült" lett elítélve hét és fél évre, amiért megerőszakoltak egy 21 éves nőt, még 2014 december 13-án.
    https://messerattacke.wordpress.com/2015/06/09/bad -kreuznach-afrikanische-asylanten-vergewaltigen-21-jahrige-u nd-brechen-ihr-gesichtsknochen/
    München: Június 5-én egy 30 éves szomáliai muzulmán, akit Ali S-nek hívnak, négy év kilenc hónapra lett ítélve amiért megkísérelt megerőszakolni egy 20 éves nőt. A férfi már ült hét évet nemi erőszakért és öt hónappal a bűnismétlés előtt szabadult. Azért, hogy védje a bűnöző személyazonosságát, egy helyi lap "Joseph T."-nek nevezte, mely így németesen hangzik 
    http://www.abendzeitung-muenchen.de/inhalt.proze ss-versuchte-vergewaltigung-sex-taeter-muss-lange-in-haft.89 331248-f395-4d28-9168-b8fb490a9820.html
    München: Május 20-án egy 25 éves szenegáli muzulmánt tartóztattak le, miután megkísérelt megerőszakolni egy 21 éves német nőt. 
    https://www.muenchen.tv/stachus-sicherheitsdient-ve rhindert-vergewaltigung-102690/

  3. 2015. október 5. 20:51198.

    Véletlen nem svájc tollasodott meg a nácik által odahordott pénzből?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (197)
    2015-10-05  20:27
  4. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 5. 20:27197.

    Ha nem tudod, akkor hogyan tudsz/mersz  allast foglalni ??????????


    Nem a hagyomanyorzes vakarja a Vonat !


    dzsihadfigyelo


     


    Ezek a hoseitek birkanyajat terelo viktatorok/diktatorok...
    Magyarorszag oda lesz biggyesztve a megsemmisitendo ideologiak listajara ....


    Svajci ujsag siratja a demokraciaert , emberi jogokert , extremjobboldal ellen kardoskodo 1989-es fiatalembert

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_888009 (196)
    2015-10-05  19:56
  5. Torolt_felhasznalo_888009
    Torolt_felhasznalo_888009
    2015. október 5. 19:56196.

    Mondjuk legalább félig igaza van, ami a globális liberalizmus sötétségét illeti. Arról nem tudok, mit írt az önéletrajzában (nem hinném, hogy azt, amit itt írnak), de szerintem a cikkből kiderül, hogy nem az iszlám a  mondanivalója lényege, hanem a hagyományőrzés.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (189)
    2015-10-05  19:12
  6. 2015. október 5. 19:47195.

    Ezért írtam jó rég, hogy a töketlenkedés tényleg oda fog vezetni, hogy valódi elmebetegek kerülnek hatalomra. 


    Esküszöm nem tudok mit írni erre a manusra...


    Remélem az emberek észnél lesznek a köv. Választáson. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (194)
    2015-10-05  19:42
  7. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 5. 19:42194.

     Kettős kereszt és sámándob, kereszténykedés és pogány ezotéria, orosz orientáció és iszlám-rajongás: úgy tűnik, a Jobbik ideológiája maga a megvalósult multikulti.

    előzmény:
    kukacapja (192)
    2015-10-05  19:37
  8. 2015. október 5. 19:39193.

    Látod, mondtam, hogy érdemes Hofit hallgatni. Marx-engelsz már rég elfeledett, még akkor is aktuális lesz :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (190)
    2015-10-05  19:21
  9. 2015. október 5. 19:37192.

    Wow!


    Elmebeteg ez is, ha ez igaz. Vagy tud valamit, hogy ide is fog érkezni 1 milla és gyűjti a szavazótábort. 


    Na, ezért nem járok szavazni. Egy kiadós alvás is értékesebb program. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (189)
    2015-10-05  19:12
  10. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 5. 19:29191.

    Egy kicsit trojai falo , nem ?


    "...........az iszlám az emberiség utolsó reménysége a globalizáció és a liberalizmus sötétségében."


     


     


     

  11. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 5. 19:21190.

    kiforditom - beforditom


    Megis bunda a bunda.... Most akkor mi is van ?


  12. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 5. 19:12189.

    Ki mondta , Picikeim ?


    " Az iszlam az emberiseg utolso remenye !"


    megoldas

  13. 2015. október 5. 18:35188.

    Óh Lina, mertem remélni.


    És most én jövök.


    Váltanánk néhány hozzászólást, és ismét kifordítanálak önmagadból.


    De nem teszem.

  14. 2015. október 5. 17:45187.

    olvasgatom itt "olcsó munkerő, olcsó munkaerő"


     


    az olcsó munkaerő a tanulatlan. Ide nem kellenek. A jelenlegi szabályozás a native-okat kívánja ezen posztokra (őket nem kérdezte senki, ugyanis nekik eszük ágában sincs dolgozni, de mindegy), vagy az itteni képzetlen réteget.


     


    A szakmát, képzettséget igénylő tevékenységekhez pedig nincs szükség olcsó munkaerőre Albertában, sőt a külföldi munkások estén nem is alapfizetést, hanem az adott szakmában a térségben meglévő magas fizetést kínáló cégek kapják meg a foreign workerek alkalmazásának.


     


    A besorolás jelen pillanatban:


     


    high skilled-high wage= megkapja az LMIA (engedély külföldi behozatalára Labor market impact assesment)


    high skilled-low wage= elutasítják


     


    low skilled-high wage = ha hatalmas a hiány, megkapja


    low skilled-low wage= semmi esélye


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (175)
    2015-10-05  07:53
  15. 2015. október 5. 17:32186.

    :-D Na, ez is jó volt! :-D

  16. 2015. október 5. 17:30185.

    Én nem copatok senkit. Mozdonj humornak szánta, én annak vettem, s remélhetőleg (Lina nem egy ostoba nőszemély) Lina is poénra veszi...


    Volt már, hogy Linával nem voltunk egy véleményen, de ez nem jelenti, hogy nem tisztelem annyira, hogy... Nem lehet mindig mindenben egyetérteni. Én nem hogy egyet értek, de már lassan egyet se... :-D


     


    (Szerintem aranyos poén volt Mozdonjtól. Amit el kell ismerni, ezt el kell ismerni....)

  17. 2015. október 5. 17:27184.

    Bizonytalan a válaszom a kérdéseidre, a következő miatt:


    1. A genetikai eltérés nem azt jelenti, amit a 2 delikvens ki szeretne hozni belőle, csak hogy egy hét múlva már Mengelézhessen.... Ahogy a kutya egy faj és ezen belül vannak fejták, emígyen lehetne értelmezni (kellene, csak úgy nem lehetne nácizni). Azaz, egy kínai nem lesz fehér, ha te erről uniós jogszabályt alkotsz, akkor sem. Akkor lesz fehér, ha genetikai keveredés folytán a megtermékenyülésnél a bőrszínért felelős domináns gén pld egy europidé lesz. Ettől még az utódban jelen van az eredeti gén, és akár egy, vagy két generáció múlva kerül dominanciába és hozza létre a kihagyások után újra a sárga bőrszínt. Ilyen genetikai tulajdonság pld egy négernél az afro haj, amiért sok európai ezreket fizet, hogy bongyi legyen... Erre lett volna illendő gondolni és tetszik, nem tesztik, más típusú ember él ott.


    Kis segítség (én nem írok degradálást a gondolkodásra. Hupsz, mégis írtam :-DDDD):


    http://embartanitipusok.blog.hu/


    Kezdetnek. Aztán, ha akarsz, belemélyedsz.


     


    2.Idézet a cikkből:


    "A magyar nép soha nem volt őshonos a Kárpát-medencében, csupán mintegy 1100 éve érkezett meg ide Ázsiából. Az út során pedig az eredeti népcsoport sok más, eltérő genetikai adottságú népcsoporttal keveredett."


    Na! Hát ez az! Kb 20 évvel van lemaradva drága publicistánk.


    A poén, hogy ezt nem magyarok, hanem angolok és japánok kutatják. Nekünk valahogy nem szabad, mert akkor az iyen típusú bunkó nem tudna mit odavágni az emberhez :-DDD Persze, ez csak feltételezés, mert ez a típus, ha elfogy, akkor azt vágja, ami a keze ügyébe kerül.


    A magyar vándor nép volt. Sokat mozgott. De nem itt foglalt hont 1100 éve, hanem hazatért. Erre régészeti leletek is vannak.


    Azt meg hogy a magyarok a vándorlások közepette milyen keveredéssel volt, nem tudom, honnan szedte. Se pro, se kontra erre vonatkozó bizonyított lelet nem volt. Sőt. Inkább valószínű, hogy a végső letelepedést követően indult meg keveredés. Viszont nem ázsiai népekkel, ahogy nem keveredett a tatárral, sem a törökkel sem. (egy-két dugást leszámítva, de ott sem mi kezdeményeztünk :-D).


     


    Innen még min is gondolkodjak el? Hogy andersennek igaza lehet? Vagy azon, hogy a darwini elmélet ismét elvérzett, mert az egysejtűek is tudnak írni, mint a cikkíró? Vagy min?


     


    Az a legszebb, hogy folyamatosan én vagyok uszítózva, nácizva és hogy gonosz híreket teszek be... Mert ez ugye nem rosszindulatú abszolút.


    A másik, amit nem értek. A biblia is azt mondja, járt utat a járatlanért fel ne adj. Akkor mit nem lehet azon érteni és miért kell az orbán nyakába varrni az egész szart, hogy itt Mo-n a többség nem akar ide egy több százezres muszlim közösséget? Mert akkor nácik vagyunk? Mert tartunk attól, hogy ha ott szétbaszták az élőkörnyezetüket, a saját országukat, itt folytatják? Ahogy látható? Miért nem beszél senki arról, csak minket rasszistáz és náciz, hogy a menekültek egymásra is fújnak. Hogy egymással lévő balhéjukat itt is folytatják (többnyire etnikai és vallási alapon, és ezt vállalják és ki is mondják). Nem kettős mérce ez, amivel mindig én vagyok megvádolva? Vagy a migránsok lehetnek rasszisták? Nekik joguk van hozzá?


    Épp elég bizonytalansági tényező van az életünkbe, nem kell plusz egy. Ha kiírnának népszavazást, akkor sanszosan elsöprő a ne fogadjunk be vélemény. Amit ez a drága világ úgy értékelne, hogy Orbán agymosásának az eredménye. El se tudja képzelni, hogy nem. Itt mindenki ostoba és bevette... Szart. Egyszerűen egyetért vele, oszt pont.


    Lehet más véleményen lenni... de ez a folyamatos kajabálás már kezd sok lenni...


    Basszus, lassan már ott tartunk, hogy bárki jöhet hozzám is "vendégségbe" lakni, meg szarni, meg aludni, meg lóvéért, mert nácista szemét vagyok, ha a házamba nem engedem be... Esküszöm, nem normálisak az emberek.


    Mindegy, foglalkozom a sayát dolgommal. Épp egy saya-t csiszolok. Annak legalább értelme van...

    előzmény:
    HataMari (182)
    2015-10-05  16:08
  18. 2015. október 5. 17:15183.

    Én nem fejvadász vagyok, hanem recruiter, illetve mindkettő. Nincs a cégeknek saját személyzetis osztálya manapság,. akkor sem kopna fel az állam, ha minden országot elözönlenének.


     


    Főleg, hogy olyan szigorú, és komplikált még az országon belüli szakmai követelményekszabályozása, hogy már az is elég, ha valaki átlát rajta, főleg, hogy az összes emigrációt keni-vágja-)) Ráadásul vannak itt azért követelmények, amelyeknek a tanulatlan, írástudatlan migránstömeg (uniós hivatalos statisztika) akkor sem tudna teljesíteni, ha nem volna tanulatlan ("I prefer european applicant") - a kiírásokban nincs benne, elutasítás oka sem lehet, de ez van-) még az arab munkáltatók is őket akarják-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (180)
    2015-10-05  10:21
  19. 2015. október 5. 16:08182.

    Neked is mas a genetikai adottsagod, mint az enyem - vagy mint Mozdonye! Megis magyarok vagyunk, es tudunk is olvasni magyarul, nemde? Talan gondolkozni is?


    Ha mind2 kerdesemre igen a valaszod, tessek, olvass es elmelkedj/gondolkozz:


    http://www.168ora.hu/bluzone/genetika-menekultek-boross-p eter-azsia-magyarok-139042.html


     

    előzmény:
    kukacapja (179)
    2015-10-05  08:30
  20. 2015. október 5. 10:54181.

    3 gyerek után? Nem nagy érvágás... :-)


    előbb-utóbb úgyis beesne a 'töje :-)))


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (180)
    2015-10-05  10:21
  21. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 5. 10:21180.

    Nem is baj. Nem fog ártani, ha kicsit csökken az igyenélők száma a világban. Ezt a munkát is közgazdász találta ki :-) 

    idézet:
    kukacapja (179)
    2015-10-05 08:04:39

    Pontosan ez a velemenyem.
    Felo, hogy Kysslina leharapja a tokeidet , Picim


     

    előzmény:
    kukacapja (178)
    2015-10-05  08:04
  22. 2015. október 5. 08:30179.

    1. Elolvastam. Sajnos. Nem érte meg az időt.


    2. Állatozom azokat, akik azok. Akik nem azok, azokat nem. Nekem nincs mentség egy békés országban ácsorogva megtámadni egy másik ország határát, mert nem kényünk-kedvünk szerint engednek át. Nem. Vannak szabályok. Aki nem tartja be, az meg húzzon vissza, ahol megteheti ezt. Itt nem teheti meg. Eztán is fogok, ha nem ember módjára viselkedik valaki. Pld. verekszik, tör-zúz, mert nem tetszik valaki. A huszon szarik, bár ilyet állatok nem tesznek... ennél több eszük van.


    3. nem civilizációs vagy kulturális, hanem etnikai konfliktus”. Ez ellen a kabinet nem tiltakozott. Boross szabadon kifejthette, hogy a muszlimoknak „nemcsak a kultúrájuk más, hanem az ösztönrendszerük, biológiai, genetikai adottságaik is”.


     


    Lehet képmutatónak lenni, de ez tény:


    - az ottani kultúra más. Ld kövezés halálra, stb. Asszonyokhoz való viszony, soroljam?


    - Az ottani ösztönrendszer más.


    - Az ottani genetikai adottságok mások.


    Mi a tök fasza ezen olyan nagy dolog? Vagy a kínai is genetikailag azonos embertípus velünk, meg a néger is? Vagy már az is bűn, ha ezt észrevesszük? Mert akkor a legnagyobb nácik azok, akik az embertípusokat kutatják, ne adj isten vallásfilozófiát, vagy épp bölcsészek...


    A muszlim emberek, akik ott élnek, mások, mint mi. Oszt?


     


    "Amivel nem pusztán egy másik – a többivel keverhető – rasszba, hanem egy – más genetikájú, tehát keverhetetlen – fajba, értelemszerűen az állati szintre sorolta be az arabokat (hiszen az emberi fajon kívüli faj már csak állati lehet)."


    Ezt hol mondta? Levont egy következtetést a másik szájába adva a szavakat? Senki nem mondta, hogy keverhetetlen. Azt sem, hogy nem ember.


    "(hiszen az emberi fajon kívüli faj már csak állati lehet)."


    Ennyi esze van a nőnek. Csodálkozik, ha a növények beperlik. Igazi rasszista, sikertelen barom. Pedig nem véletlenül baszkodták ki mindenhonnan... Talán azon érdemesebb lenne elgondolkodnia, mielőtt okfejtő cikket ír.


     


    "Ki lesz Magyarorszag vagva az EU-bol , kispad , szamarful...vege a megpalyazhato penzeknek, a varosfelujitasoknak , minden segelynek, befellegzett a "minek orulsz ma?"-nak = az Eu-s penzem megerkezesenek..."


     


    Nem értesz te semmit. Tudod kik rettegnek ettől? A sok genyó, aki eladta a népét. Az igen. Meg a sleppje. A másik bunkóság a kérdéskörben, hogy mindig csak arról van szó, hogy itt ingyen lóvé van a nagyszerű uniótól. Hát persze. Elég nagy árat fizettünk/fizetünk érte. És a lóvét sem a nép tapsikolta el :-D


     


    Azt meg nézd el nekem, hogy Solana-tól nem esem hasra, hogy viszolyog.... Akkor viszolygott volna, amikor az IFOR bement a szerb-horvát területre, miután szétbaszták a yugót...


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (173)
    2015-10-05  07:41
  23. 2015. október 5. 08:04178.

    Nem is baj. Nem fog ártani, ha kicsit csökken az igyenélők száma a világban. Ezt a munkát is közgazdász találta ki :-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (175)
    2015-10-05  07:53
  24. 2015. október 5. 08:01177.

    Nem kerülgeti, de elmebetegek, meg felületesek véleményére nem adok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (176)
    2015-10-05  07:55
  25. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 5. 07:55176.

    Olvas a kukikam , olvas : de hiaba kerulgeti a forro kasat , a viz ki- kiveti a hullat ...


    Sajnos : el....

  26. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 5. 07:53175.

    A fejvadasz csajok nezhetnek uj munka utan.... itt a mégolcsobb munkaero , nem fognak tudni pecazni ebben az altaluk terroristanak es nyaknyisszantonak katalogizalt friss es olcso munkaero-tomegben... a fejvadaszoknak befellegzett : mehetnek kocsit fenyezni az eletuk parjaval az egykori jolétbol megjobb lét fele migralt   gazdasagi "koldusok"

  27. 2015. október 5. 07:45174.

    800-1000 vizsgált a 300000-ből. És nem mind szír.


    Tudsz még hozni ilyen igazán releváns cikkeket?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (172)
    2015-10-05  07:29
  28. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 5. 07:41173.

    Valóban. Ugyan a világ nem náciz, de egy rasszista igen. Igazán mérvadó...


     

    idézet:
    kukacapja (172)
    2015-10-05 07:11:54

    Cikket elolvastad ? Allatozni mar allatoztal menekultet...


    Hogy mindezek után miért is kérheti ki magának Orbán a nácizmus fölemlegetését, az már csak azért is furcsa, mert hiszen augusztusban Boross Péter, a  Nemzeti Emlékhely és Kegyeleti Bizottság elnöke egy interjújában (Nem kulturális, hanem etnikai konfliktus a bevándorlás, Magyar Hírlap, 2015. 08.19.) egyértelművé tette a náci kapcsolódást. Világosan kimondta, hogy az általuk új népvándorlásnak nevezett jelenség az ő szemükben „nem civilizációs vagy kulturális, hanem etnikai konfliktus”. Ez ellen a kabinet nem tiltakozott. Boross szabadon kifejthette, hogy a muszlimoknak „nemcsak a kultúrájuk más, hanem az ösztönrendszerük, biológiai, genetikai adottságaik is”. Amivel nem pusztán egy másik – a többivel keverhető – rasszba, hanem egy – más genetikájú, tehát keverhetetlen – fajba, értelemszerűen az állati szintre sorolta be az arabokat (hiszen az emberi fajon kívüli faj már csak állati lehet). Másrészt nyilvánvalóvá tette, hogy a származást társadalmi rendezőelvnek tekinti (=szociáldarwinizmus). A keverhetetlenséget azután részletesen el is


     


    Ki lesz Magyarorszag vagva az EU-bol , kispad , szamarful...vege a megpalyazhato penzeknek, a varosfelujitasoknak , minden segelynek, befellegzett a "minek orulsz ma?"-nak = az Eu-s penzem megerkezesenek...


    Nem lesz ujabb Holokauszt


    Rosszul van Magyarországtól a volt NATO-főtitkár

    Javier Solana volt NATO-főtitkár, korábbi uniós kül- és biztonságpolitikai főképviselő szerdán egy sajtónyilvános eszmecserét követően újságírói kérdésre kemény megjegyzést tett a magyar kormány migrációs politikájára.


    Solana azt mondta, hogy az uniós intézmények jó választ adnak a menekültválságra, a tagállamok viszont nem elégségeset. A politikus „kicsinyességnek” nevezte, ha a bevándorlók vallási hovatartozását szempontként kezelik a befogadásukról szóló döntéshozatalban, és kritikával illette Orbán Viktor miniszterelnököt, aki állítása szerint azt mondta – annak ellenére, hogy Ferenc pápa minden európai plébániát a családok befogadására buzdított –, hogy nem fog befogadni „senkit, aki nem keresztény”.


    Javier Solana úgy fogalmazott, „nem akarok többet beszélni Magyarországról, mert rosszul vagyok tőle”, és „borzolja az idegeit” a téma.

    előzmény:
    kukacapja (171)
    2015-10-05  07:11
  29. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 5. 07:29172.

    Ezt is el kell olvasni....


    Van, aki sohasem heveri ki azt a traumát, hogy el kellett hagynia otthonát, szétszakadt a családja, megölték a szeretteit. Menekülés közben a túlélésre törekvés egészséges magatartás – mondja Hárdi Lilla pszichiáter, a menekültek pszichoterápiáját végző Cordelia Alapítvány orvos igazgatója...........


    ....................................

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (170)
    2015-10-04  23:39
  30. 2015. október 5. 07:11171.

    Valóban. Ugyan a világ nem náciz, de egy rasszista igen. Igazán mérvadó...


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (170)
    2015-10-04  23:39
  31. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. október 4. 23:39170.

    Jéééééééé!
    Nem csak en nacizom le ezt a diszes szarbandat...hanem az egesz VILAG !
    Mikor ebrednek fel, hogy Veluk sullyed az a komikus sziget ?


    Igen: ez fasiszta-náci szellemiség

     


     


     

  32. 2015. szeptember 28. 09:07169.

    Nálam a bármi nyilvános egyenlő a semmivel.


    Sokan arra használják a nyilvánost, hogy megpróbálják demonstrálni a fejükben lévő tudást. Ami igen kevés.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (135)
    2015-09-13  23:23
  33. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. szeptember 28. 08:19168.

    Tessek fijam, vesezzed...


    folyamatos bűntudattal nem lehet élni. Ezért ettől a feszültségtől valóban úgy lehet a legegyszerűbben megszabadulni, ha ennek a „bűn”-nek a megtorlását szépen delegálják a hajléktalanokra, cigányokra, menekültekre, bárkire, aki éppen megtestesíti előttünk a kiszolgáltatottságot. Esetünkben egy ló rúgta ismeretlenre. És kéjesen kielégülnek az elhullásuk láttán.


     


    „Sekély e kéj”, mondaná erre József Attila, de úgy látszik, hiába, hogy a nemzeti identitásunk legbiztosabb alapja az irodalmunk. Sokan még ennek a mondatnak a jelentőségét sem értik. Amivel nincs mit tenni, ilyenek mindig lesznek, és végső soron jogukban áll értetlennek és empátiahiányosnak is lenni. Amihez viszont senkinek sincs joga, az az, hogy az ő mentalitásukat tegye uralkodóvá, és hogy ennek jegyében kormányozzon. Márpedig most ennek lehetünk tanúi, és így bizony, ha túlzásnak látszik, ha nem, egy ilyen videó minden egyes megosztása és minden egyes lájkja ezt a politikai hatalmat erősíti.
    Levai Julia


    Egy lórúgásról és a helyesléséről


     


     

  34. 2015. szeptember 26. 01:23167.

    Ha te mondod....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (138)
    2015-09-14  07:23
  35. 2015. szeptember 16. 11:29166.
  36. 2015. szeptember 16. 09:46165.

    És ezt a doktorrr úr is tudjaaa már rólam?


    Megyek, beveszem az orvosságot...

    előzmény:
    Kundalini (164)
    2015-09-16  09:42
  37. 2015. szeptember 16. 09:42164.

    Mármint én?


     

    idézet:
    kukacapja (163)
    2015-09-16 06:22:34

    Nem.Nem te vagy a mozdonj:)

    előzmény:
    kukacapja (163)
    2015-09-16  06:22
  38. 2015. szeptember 16. 06:22163.

    Mármint én?


     

    előzmény:
    Kundalini (162)
    2015-09-15  22:21
  39. 2015. szeptember 15. 22:21162.

    Na ez is egy jó kérdés!


    és mire eljutunk az oviba, hogy "ő kezdte", addig ártatlanok fognak szívni. Jó esetben csak szívni. 


    Kiváncsi leszek a válaszra. 

    idézet:
    kukacapja (154)
    2015-09-15 21:29:17

    Másrčszről hogy ha vlaki meghallja hogy dzsihad vagy iszlamista megretten.De nem mindenki fossa le ijedtčben a bokáját es teli a nadrágját.Hallod te gőzös?:)

    előzmény:
    kukacapja (154)
    2015-09-15  21:29
  40. 2015. szeptember 15. 21:59161.

    Igen, elkéstek. én ezen azért csodálkoztam is, hogy egyáltalán semmi sem védte.. most tényleg, milyen egy ország országhatárok nélkül?? legalább az Eu-t határolnák el..

    előzmény:
    sárkánycsont. (159)
    2015-09-15  21:54
  41. 2015. szeptember 15. 21:57160.

     jelen esetben ha valaki fel mer tenni kérdéseket, és próbálja a maga módján védeni a nemzetét (nacionalista) akkor egyenlőként kezelik a fajgyűlölővel, ami messze nem ugyanaz. én személyszerint eléggé kedvelem az arabokat, a férjem szakmája alapján eddig munkahelyein rendszerint arabokkal volt körbevéve.. nem tudjuk sokuk vallási hovatartozását. Vajon miért? mert sokukkal csak nem barátkoztunk össze (mint ahogyan nem lesz a barátja az ember minden munkatársának) és nem is mutatták nyilvános helyeken a vallási hovatartozásukat (azaz nem ordibálják az utcán, hogy Alluhah Ahkbar, nem lengetnek zászlókat, nem kérik ki maguknak a miniszoknyás nő jelenlétét), pedig (talán már említettem) Calgary polgármestere is muzulmán.. Azaz Kanada valamit nagyon jól csinál: nem engedi, hogy bármely vallás olyan szinten hangsúlyos legyen, hogy az zavarja más vallásúakat. Mi nyugodtan ünnepeljük a karácsonyt, ők pedig szintúgy köszöntve vannak a minden létező formában az ő ünnepeiken. persze vannak próbálkozások, de ezt jellemzően csírájában elfojtják. Nem engedik a szegregációt..nem tudom hogyan csinálják, de tény: ha valahol hirtelen több muzulmán lakik, az hétszentség, hogy megjelenik ott a keresztény lakosság is (azt hiszem az affordable házakkal, olyan lakásokkal, amely a kispénzűeknek van..és totálisan vegyesen adják ki. ha velük jön az ilyen-olyan, akkor követi a többi is). van azért olyan is, ami nem tetszik valamelyik oldalnak (mint nekem a néhány diszkrimináció) de engem alapból zavar a diszkriminálás minden formában mindenki javára, vagy kárára.


     


    Igen, érezzük azért már a fenyegetettséget, hiszen volt azért pity-puty az elmúlt években, de azért itt nem megy az mint Európában, azaz nincs azért megengedve minden, és mindezt úgy, hogy a tartományi, és federál kormányban is sok a muzulmán.., és arról ne is beszéljünk, hogy annyi a nagyon képzett, jó fizikumú rendőr mint égen a csillag. Nincs válogatás: aki nem bír magával, ha muzulmány, ha keresztény, ha akármi, azonnal keményen odalépnek.

  42. 2015. szeptember 15. 21:54159.

    Nikita 666.
    Szerintem a menekült ellenőrzéssel elkéstek.

    előzmény:
    kysslina (158)
    2015-09-15  21:49
  43. 2015. szeptember 15. 21:49158.

    ki még? 

    előzmény:
    sárkánycsont. (157)
    2015-09-15  21:46
  44. 2015. szeptember 15. 21:46157.

    Te is büntibe... én meg csodálkoztam miért nincs pörgés.

    előzmény:
    kysslina (155)
    2015-09-15  21:35
  45. 2015. szeptember 15. 21:40156.

    én azért megjegyezném, hogy egy menekült akkortól menekült, amikortól adott területen elfogadják a kérelmét. Addig kérelmező.


    Nos ő még az sem volt, mert a kérelemhez MINIMUM igazolnia kell valahogyan önmagát. (ezért akarták őket ottartani)


    Másrészről ha szeretnéd, akkor tudom mellékelni a facebook-os profiljáról készült fotót. Iszlamista a fickó, de ugye akkor ezt még senki sem tudta..azóta meg nem sok mindenkit érdekel, hiszen az újságírónőt lehet helyette pocskondiázni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (140)
    2015-09-14  07:44
  46. 2015. szeptember 15. 21:35155.

    izé..büntiben vagyok amott, de nem vágom konkrétan miért, mert ízekre szedtem amit írt?? vagy vártam, hogy talán érvelhetne is..na mindegy..


     


    szóval azt látom, igen bajban vannak értelmezni sokan az illegális határátlépés és illegális tartózkodás fogalmát.. 


     


    és még valami, bekopyzom ide, nem szeretném újra bepötyögni, mert elég bajom van már a betűcseréimmel, meg melléütéseimmel:


     végignézve a történelmi tényeket: Assad apja, és ő maga is virágzó államot vezetett. Védte a kisebbségeket, azaz nem engedte a vallási radikalizmus semmiféle formáját. Nem szent, ezt leszögezhetjük. Az egész a keresztény kisebbség véres mészárlásával kezdődött. ismerve, hogy az USA, Törökország, Szaud Arabia, Katar, izrael milyen pénzügyi, és fegyver segítséége adott ezen radikálisoknak, hogy megdöntsék az SZU/orosz barát Assadot, megfogan az emberben a kérdés, hogy hirtelenjében mitől vált ő ilyen álattá? Ugyanis tény, hogy nagyon keményen visszavágott a merényletek miatt, és tény, hogy a civil lakosságot is érte, de a kérdés megint az: miért? mert a radikálisokat a muzulmán civil lakosság jórésze bújtatta, és támogatta. Nos ezek után elnézést, ha a kérdés sokunkban felmerül, hogy egy, a civil lakosság által támogatott szélsőséges iszlamista mozgalom elleni küzdelemben hogyan is merjen az ember nyugodtan maga közé engedni ezen civil lakosság többezer olyan tagját, akik még a minimális dokumentálást is megtagadják, és tízezrével akarják elözönleni az országot? Nos, nem értem, hogy ilyen esetben miért jelent uszítás, és fajgyűlöletet a fokozott ellenőrzés?


     


    az ENSZ és Uniós döntés értelmében beengedni a valóban háborús övezetből érkezőket kell, akik a valóban menekültek, de a személyazonosság, és az általuk kijelentettek ellenőrzése mindkét nagytestvér szerint kötelező. Semmiféle más nem indokolja a belépést a menekülésen kívül (és ugye mint írtam: annak az 1951-ben az ENSZ általi meghatározásban feltétele a háború, vagy a visszatérés esetén a veszélyeztetés)


     


    egy hasonlat: ülj egy párnára, amiben a tollak egy olyan nagyobb konténerből valók, amibe a tollon kívűl beleöntöttek jó sok tűt is. Tény, vagy feltételezés, hogy került bele tű?? 2 választásod van megtudni: 1., kibontod és tüzetesen átnézed 2., ráülsz, és ha véresre szurkál, akkor így jártál

  47. 2015. szeptember 15. 21:29154.

    Na ez is egy jó kérdés!


    és mire eljutunk az oviba, hogy "ő kezdte", addig ártatlanok fognak szívni. Jó esetben csak szívni. 


    Kiváncsi leszek a válaszra. 

    előzmény:
    Kundalini (153)
    2015-09-15  21:05
  48. 2015. szeptember 15. 21:05153.

    Szerinted ha kinyirnák ezt a nőt, a magyarországon člő moszlimok mennyire lennčnek biztonságban? Hm?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (140)
    2015-09-14  07:44
  49. 2015. szeptember 14. 15:25152.

    Te miert gondolod, hogy egy vita arra valo, hogy meggyozzuk a masikat a sajat igazunkrol?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_140624 (145)
    2015-09-14  08:21

Címlap

top