Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Túlsúly és meztelenség

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 28. 16:30
Mi a baj egy művészi aktfotóval? Elvben semmi. Kivéve, ha egy túlsúlyos nő van rajta? Réka kipróbálta; a róla készült meztelen fotót feltette a Facebook-oldalára. Vállalta a külsejét, kilói számától függetlenül. Kapott is érte hideget-meleget. Pontosabban inkább hideget.

Nők Lapja Café: Mit keres egy túlsúlyos nő egy aktfotón?
  1. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2014. Április 30. 12:4076.
    ...úgyhogy sztem az analógiád nem állja meg a helyét. 
    előzmény:
    nok_apja (74)
    2014-04-30  12:27
  2. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2014. Április 30. 12:3875.

    ...mmmert.. talán tényleg nagy volt? 

     

    Viccet félretéve. Hogy hasonlíthatod a a valószínűleg féltékenységből, kisebbségi érzésből(?) fakadó "kritikát" ehhez a történethez. Azt talán te is elfogadod, hogy Réka kifejezetten kövér, lóg mindene, elég kevés embernek tetszhet.  Ugye nem gondolod, hogy az itt "pocskondiázóknak" savanyú a szőlő? 

    előzmény:
    nok_apja (74)
    2014-04-30  12:27
  3. 2014. Április 30. 12:2774.

    Jelenhet meg címlapon képként vagy főcím témaként bármilyen nő (xxxx Gabi, zzzz Bernadett, vvvv Anikó, és még számtalan más), a mocskolódó kommandó máris megindul. 

     

    Hogy is hangzott az elhíresült mondat a Zaklatás c. filmben?

    "A szexuális zaklatás nem szexről szól, hanem a hatalomról." 

     

    Ennek analógiájára: A szidalmazás az nem esztétikumról szól, hanem mocskolódási szándékról. 

     

    Nyilvánvaló, hogy mindez csakis egy nick mögül láthatatlanul. Báááár, emlékszem egy tartós kapcsolatomra, ahol minden jól kinéző filmszínésznőre vonatkozóan jött a mondat: nagy a valaga.

     

    Miért? Miért? Miért?

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  4. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2014. Április 30. 11:3873.

    Ffúúú, te most aztán megadtad az intellektuális löketet a topiknak! Aki pocskondiázza ezt a visszataszító MAGAMUTOGATÓ nőt, azt te lenézed. Meg még egy csomó mást is, aki nem a te véleményeden van. Pedig magad írod: ízlések és pofonok... 

     

    Elfelejted, hogy a pocskondiázók többségének az a baja elsősorban, hogy így mutogatja magát.

     

    Egyébként nézegetne a hóhér ilyen nőkről készült festményt, még ha maga Rubens festette is.  

     

    A másik még az, hogy a nő nem szimplán kövér, hanem szétfolyik. Vannak a duci csajok között is gusztusosak.

     

    Ja, rágugliztam Rubens modelljeire. Ők csak testes asszonyságok. Rékából kettő ilyen kijönne. 

     

    A lelki difi pedig leginkább Rékában van, ha ragaszkodunk ehhez a megközelítéshez. 

    előzmény:
    nok_apja (70)
    2014-04-30  10:44
  5. 2014. Április 30. 11:1772.

    Rubens festményeit azért ne hasonlítsuk már ehhez a hölgyhöz.

    Ö telt nőket festett, nem is akárhogyan , a festményekben  mindig van valami  értékes a festő ecsetje által.

     

    Valószínűleg mindenkinek van valamilyen lelki difije, csak nem mindegy hogyan nyilvánul ez meg. (hozzászólókhoz írtad de én arra is veszem amiért ezeket írták, tudod ok és okozat összefügg)

     

    Ha valaki annyira  kifejezni szeretné magát , akkor tegye a párjának , barátjának a szomszédnak vagy akinek akarja. 

    De legyen olyan belső gát hogy ," ne tovább," én ezt már nem akarom mindenkinek megmutatni. Mert többet fog ártani ,mint használni az önértékelésének.

     

    előzmény:
    nok_apja (70)
    2014-04-30  10:44
  6. 2014. Április 30. 10:5871.

    Azert egy Rubens festmeny meg e kozott a no kozott van nemi kulonbseg.

     

    Rubens felstmenyet sokan azert tennek a falukra mert ERTEKES nem azert mert tetszik. masreszt pedig azert Rubens noi alakjai szepen vannak megfestve. ezek a kepek pedig nem szepek, nincs bennuk semmi olyan ami esztetikailag ertekelheto lenne.

     

    En ki nem allhatom Picassot, de nagyon birnam barmelyik festmenyet birtokolni. Vagy Salvador Daliet akitol rosszul vagyok barmelyiket is nezem.  

    De siman besorolnam ha lenne gyujtemenyem kozejuk.

     

    errol a norol keszult szornyu kepeket nem, mert erteke nulla es akkor minek birtokoljak egy kover hajpacnirol barmilyen kepet ha meg penzben se ertekelheto, latvanynak meg ocsmany.

     

     

    Megmagyaraznad?

     

    Ps. amikor a Louvreban szemtol szemben alltam MOna Lisaval meglepett hogy mennyire nem szep, pedig mar lattam sokszor kepen a festmenyt.

     

    Maga az abrazolt szemely nem szep. viszont a kep lelegzetelallito volt , legalabbis nekem.

     

    ez a no ronda, es a kep semmi olyat nem nyujt amitol lelegzetelallito vagy akarcsak erdekes lenne. 

    előzmény:
    nok_apja (70)
    2014-04-30  10:44
  7. 2014. Április 30. 10:4470.

    "Vállalta a külsejét, kilói számától függetlenül. Kapott is érte hideget-meleget. Pontosabban inkább hideget."

     

    Azért ezek a hideget fújó emberek szívesen birtokolnának egy-két Rubens festményt, amin kövér nők vannak.

    Szokták volt mondani,  annak ami szép, annak 80%-a divat. Rubens idején a kövérség volt a divat, most a soványság. Meg egyébként is, "De gustibus non est disputandum" 

     

    Én a magam részéről lenézően sajnálom :-( a pocskondiázókat, mert hogy van valami lelki difijük, az holtbiztos.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  8. 2014. Április 30. 10:2469.
    Te egy kirekeszto alkat vagy. latens kirekeszto. mert nem tudod hogy kirekeszto vagy. de pedig az vagy es ne ellenkezz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_487131 (41)
    2014-04-29  09:17
  9. 2014. Április 30. 10:2268.
    Gratulálok az újságírónőnek, hiszen pár éve még mint Szüsz Réka, szemérmesen vallott arról, hogy -- bár benne van a korban -- még soha nem volt férfikapcsolata. Ezek szerint ez megváltozott, hiszen most már a Szüsz--Szatmári Réka nevet viseli.


    Szerintem gyönyörű volt a képeken! Igazi rubensi alkat! A festő is biztosan szívesen örökítette meg, mint ahogy Schiller Noa fotóművésznő, akinek szintén csak gratulálni tudok!


    (Sajnálom, hogy annakidején nem láttam a Facebookon a képeket!)
    idézet:
    Bibige (34)
    2014-04-29 00:00:33
    Szuz Reka. az legalabb illik ra
    előzmény:
    Bibige (34)
    2014-04-29  00:00
  10. 2014. Április 30. 10:2067.
    a szek meg fogta magat es cupp eltunt a holgyemenyben
    előzmény:
    .:::::. (18)
    2014-04-28  17:16
  11. 2014. Április 30. 10:1866.

    A macska meg a furdokad jol neznek ki a kepen.

     

    Ez a balnaszeru holgy  messze van attol hogy sexi, csinos vagy akarmilyen legyen.

     

    Szerintem elvezi hogy az emberek ronda megjegyzeseket tesznek ra

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  12. 2014. Április 30. 10:0565.

    ohhh, helyben vagyunk! :-D

    mindket nickeddel lelajkoltad' a hsz.-edet, hatha akkor ertelmesebbnek tunik? hat' sajna, tovabbra is hulyesegeket irkalsz, es ahogy szoktad, erosen csusztatsz! :) akarhogy is erolkodsz, nem, es nem lesz ugyanaz, ha valakin 5-15 kilo sulyfelesleg van, vagy ha 50.

     

     

    előzmény:
    vizimacska (59)
    2014-04-29  22:06
  13. 2014. Április 30. 09:3364.

    Ne röhögtesd már ki magad, aki a saját pucér képét a nyilvánosság elé dobja, pont azt akarja, hogy végigmérjék, és ha emberek nevelték, azt is sejtheti, hogy minősíteni is fogják!

    Az ember esztétikai érzéke pedig részben evolúciós alapú, és bizony többnyire nem találjuk vonzónak a testi anomáliákat: semmit, ami arra utalhat, hogy az illető beteg. A kultúra ezt kivételes esetekben képes felülírni, száz kiló felesleg a mi világunkban nem az az eset, kár vergődni.

    előzmény:
    vizimacska (59)
    2014-04-29  22:06
  14. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. Április 30. 09:1763.
    Azért az belátható, hogy pont egy ilyen fotó nem alkalmas paradigmaváltásra, sőt inkább egy újabb öngól a nőknek.
    előzmény:
    vizimacska (59)
    2014-04-29  22:06
  15. 2014. Április 29. 22:5862.

    Pedig ez virtuális környezetszennyezés. Ahogy egy anorexiás modell is.

    előzmény:
    vizimacska (59)
    2014-04-29  22:06
  16. Torolt_felhasznalo_495813
    Torolt_felhasznalo_495813
    2014. Április 29. 22:3361.

    Ez nem művészet, ez egy rondaság, amit erőszakkal le akarnak tolni emberek torkén, mondván, hogy nem vagy eléggé hozzáértő, ha nem tetszik neked.

     

    Pedig bizony nem tetszik. És ezt vállalom.

     

    A művészet szép és gyönyörködtet, ezek a fotók viszont visszatetszést keltenek.

    Továbbá szép az, ami érdek nélkül gyönyörködtet. Sem érdekből, sem érdek nélkül nem tetszenek. És akkor finoman fogalmaztam.

     

    Ha ezzel a nővel felöltözve találkoznék, az élet bármely területén, nem foglalkoznék vele, nem érdekel, hogy kövér. A szemem sem rebbenne.

    De ha közszemlére teszi, erőlteti túlkelt kalácstészta-szerű testét (ahogy itt többen is így említették), akkor semmin ne csodálkozzon.

     

    Nem csak kövér, de nem is esztétikus, ahogy kinéz.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  17. 2014. Április 29. 22:2060.

    Pedig qrva ronda...!!!

    Az meg tökmindegy, rajtam mi a ronda, nem teszem ki a netre.

     

    A cikk szövegére reagálva? Egyetértek a művésznő azon kommentelőivel, akiknek a véleménye egyezi e hozzászólásom első mondatával. Saját magát szégyeníti meg, nem érdekel, hogy miért így néz ki, miért nem akar fogyni, satöbbi. A többi hozzászóló sem alkotna semmilyen véleményt róla, ha nem mutogatná magát. Aki kiáll a sarokra, az ne csodálkozzon...

    előzmény:
    vizimacska (59)
    2014-04-29  22:06
  18. 2014. Április 29. 22:0659.
    a hozzászólók nem képesek értelmezni a cikk szövegét? mert ha értenék, legalább arra reflektálnának. de itt 90 % csak nyomja az agymosott, patriarchátust kiszolgáló, erőszakos beszólásokat. minden ilyen megnyilvánulás rátok fog visszaszállni. tökmindegy, hogy öt kilóval vagy nehezebb az ideálisnál, vagy ötvennel, vagy netán egy dekával sem, de van épp egy anyajegy a nyakadon. ez a másokat megszégyenítő, másokat zaklató, erőszakos szemléletmód téged is érint, soha nem lehetsz tökéletes, és minden férfinak joga van végigmérni és minősíteni téged. a nők meg egymást túllicitálva asszisztálnak ehhez. ,,undorító, rémálmaim lesznek tőle, szörnyű!" gratulálok, ez aztán az eredeti vélemény, ezért aztán érdemes volt kommentet írni, ilyet nem hallhatunk minden utcasarkon! hogy mer valaki univerzális minősítéseket csak úgy a levegőbe szórni (,,a túlsúly ronda")? és rajtad mi a ronda? egy leborotválatlan szőrszál, vagy nem elég vékony és egyenes az orrod, netán túl görbe a hátad, vagy nem elég érdekes színű a hajad? minden ilyen komment nettó nőgyűlölet, és szégyen, hogy nők tolonganak, hogy más nőket megszégyeníthessenek, ahelyett, hogy kilépnének ebből a paradigmából!
  19. 2014. Április 29. 19:4158.
    Nem birnék olyan pasival együtt élni(és főleg gyereket szülni) aki a faszbúk oldalán ribancokat osztogat meg. Engem választott, (mert hogy totál bejöttem neki) akkor én legyek az etalon csajszi neki ne egy műcsöcsű- kacsaszájú csücsörítő kurva... (szerencsére az enyémnek eszébe sem jut posztolgatni ilyet, de még nem is lájkolja ha valaki feltesz, mivel tudja hogy szarul esne. )Nem azt mondom hogy kapja el a szemét ha ilyet lát, de ne adjon hangot a tetszésének.(mondjuk rosszul is van attól ami nem természetes, ezt még a az első tisztán haveri randijaink alkalmával kitárgyaltuk, tehát nem azért mondta hogy nekem jó legyen. Ugyanúgy neki is szarul esne szerintem, ha kigyúrt faszikat véleményeznék(mert ugye olyanok is fenn szoktak lenni)
    előzmény:
    drvia (52)
    2014-04-29  16:27
  20. 2014. Április 29. 18:5357.

    Egyik diszkriminált csoport sem meztelenkedéssel érte el, hogy elfogadják.

     

    Ráadásul elég nevetséges dolog a történelemkönyvekben szereplő súlyos diszkriminációkat a túlsúlyos embereket ért "diszkriminációval" egy lapon említeni. Olyan egyikben sem olvasható, hogy jaj Istenem, diszkrimináció ért, csúnyán néztek rám az utcán.

    előzmény:
    cucumber (31)
    2014-04-28  20:37
  21. 2014. Április 29. 17:4956.
    "Magyarországon csak a szép embereknek szabad meztelenkedni. Egy piszkafa barátnőm mondta annakidején, hogy ha szép, formás melle, feneke lenne, szívesen kimenne a nudista strandra, de így?! 

     

     

    Németországban meg kimehet valaki térdig érő hassal, rajta a vakbélműtétjének és a császármetszésének a nyomai, és úgy is, ha hiányzik az egyik melle. "

     

    Azért lássuk be, hogy egy nudista strand és egy közösségi oldal között van egy leheletnyi különbség. Míg az egyik hely pont a meztelenkedésre van kitalálva és csak 1-2 száz ember lát, a másik helyen több millió. A nudista strand azért nudista strand hogy ott pucérkodjon akinek ahhoz van kedve, arról nem beszélve hogy ha jól tudom oda képrögzítő eszközt nem lehet bevinni, de nem vagyok ebben gyakorlott javítsatok ki ha tévedek. 

    Viszont ha a hölgy fél év múlva meggondolja magát aktfotó ügyben, a netről az életben soha nem fogja tudni eltüntetni ezeket a képeket. és lehet a későbbiek folyamán pont rosszkor fognak előkerülni.

     

    Amit viszont még mindig nem értek, miért jó felnőtt embernek hogy országnak világnak mutogatja magát meztelenül.

    Biztos én vagyok gyárilag hibás, nekem még anno megboldogult lánykoromban sem jutott soha eszembe hogy bárhol is mutogassam a  meztelen testemet, pedig akkor még tökéletes volt:))

     

    Nekem nincs tévém, nem tudom mi most ilyen ügyben a menő, biztos lemaradtam valamiről, világosítsatok fel legyetek szívesek, mert gyötör a gondolat hogy elhaladt mellettem a világ míg nem figyeltem oda egy zajládán keresztül és csak én maradtam ilyen megkövült szégyenlős akármicsoda nőszemély, akinek nem fér bele az életébe az ilyesféle magamutogatás:)

     

     

    előzmény:
    Bibige (37)
    2014-04-29  00:25
  22. 2014. Április 29. 16:4755.
    Amugy a fotok nekem se tetszenek. Szerintem nem izlesesek.
    előzmény:
    ezanick* (54)
    2014-04-29  16:38
  23. 2014. Április 29. 16:3854.

    Valahogy nekem is furcsa lenne, ha a parom mas nok szexis kepet like-olna vagy megosztana, fokepp rendszeresen ( ha lenne facebookja). Ezt olyan "Egyszerunek" talalom ( hogy szep szoval eljek). 

    Persze az, hogy megnezi az mas dolog, de megosztani haaat. 

     

    előzmény:
    drvia (52)
    2014-04-29  16:27
  24. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2014. Április 29. 16:3653.
    Úgy érted, hogy a párját rakja ki meztelenül? 
    előzmény:
    rockcica (51)
    2014-04-29  12:47
  25. 2014. Április 29. 16:2752.
    A házassággal nem vakságot fogadsz. Ezek a pasik csak a neten keringő bögyös pipik képein csurgatják a nyálukat.
    előzmény:
    rockcica (51)
    2014-04-29  12:47

Címlap

top