Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Beszólt a rosszakaróinak Rubint Réka

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 27. 19:43
Rubint Réka a közösségi oldalán reagált az őt ért támadásokra.

Nők Lapja Café: Beszólt a rosszakaróinak Rubint Réka
  1. 2014. augusztus 5. 01:3338.
    Engem a mérhetetlen kivagyiságuk irritál és taszít. Hogy mindig meg kell bántaniuk valakit, hogy mindig saját magukat kell dicsőíteni, hogy mindig kell valaki akit sárba tiporjanak.



    Viszont őket nem szabad kritizálni.
    Az a vicc,hogy még ezt a tökéletes szupernőt is megcsalta a Norbika.
    előzmény:
    maszi (34)
    2014-07-31  10:12
  2. 2014. augusztus 4. 23:1037.
    Akkor most ezt a kommentedet vesd odsze legyszives a regebbivel... ott izmosodasrol,lapos hasrol,fogyasrol irtal 1-2 het rendszeres mozgas utan.
    Most meg,hogy paran leirtak,hogy gyerekek es haztartas mellett nem valoszinu a kanapeelet,ill hogy hol van a konditerem a fontossagi listan mar nem a fentiekrol irsz,hanem csupan a tovabbi hizas megallasarol? Hogy is van ez? 
    előzmény:
    rockcica (35)
    2014-08-04  20:42
  3. 2014. augusztus 4. 20:4636.
    Szerencsére nem kötött a munkaidőm, ha zavarni fog az esetleges feleslegem, hidd el mozogni fogok, mivel elég hiú vagyok ahhoz,(sajnos,vagy hála istennek, nem tudom)
    előzmény:
    KN18 (30)
    2014-07-29  20:59
  4. 2014. augusztus 4. 20:4235.
    Hát persze hogy nem, tudom..De azért  hogy  ha valaki nem akar elhízni, és ha naponta csak 20 -30perc ugrabugrálást a kedvenc zenéjére elvégez, már az látszik.. És abban is igazad van, hogy azt a kevés időt a férjével tölti egy normális nő, nem fog elmenni az edzzőterembe, de 20 percet lehet azért szakítani.Azt a gyerek sem sínyli meg...
    előzmény:
    mia0318 (21)
    2014-07-29  14:42
  5. 2014. július 31. 10:1234.
    Engem egyáltalán nem érdekel, hogy gazdagok, hogy mekkora a házuk, hogy hány ember segíti az életüket, házvezetőnő, kertész, vagy bébisintér. Megtehetik, és hülyék lennének, ha nem tennék meg, én is tartanék, ha így lennék.
    Az sem érdekel, hogy hogy néznek ki, mindenki olyan amilyen, duci, kicsi, nagy, sportos, vagy szálkás, műcicis, vagy lógó cicis, nem a külsőségekért kedvelek, szeretek meg valakit.

    Engem a mérhetetlen kivagyiságuk irritál és taszít. Hogy mindig meg kell bántaniuk valakit, hogy mindig saját magukat kell dicsőíteni, hogy mindig kell valaki akit sárba tiporjanak. Hogy mindig kell, hogy valamin puffogjanak, hogy mindig azon kell rugózniuk sértetten, ha valaki kritizálja őket, ha valaki egyetlen kritikus szót kiejt a száján. Hogy azon kell fanyalogni, ha valaki reálisan látja őket, és nem nyalizik nekik, nem dicsőíti, nem sztárolja őket, akkor rögtön fb és sajtóhoz kell rohanniuk. És mindezeket hetente többször végig kell hallgatni, látni, olvasni.

    Réka volt a bezzeg kismama, aki csúcs szuper volt, aki megmondta a tutit, hogy egy kismamának kismamaként élni, hogy kell étkezni (pl.:tatárbifsztek - nyershús és nyerstojás veszélyei nem számít, mert Rékuska szerint egészséges!!!)
    Réka a bezzeg anyuka, aki megmondja a tutit, hogy hogy kell gyereket nevelni.
    Réka a bezzeg háziasszony, aki megmondja, hogy hogy kell egészségesen főzni.
    Réka a bezzeg nő, aki megmondja, hogy egy nőnek hogy kell nőnek lennie, és hogy kell kinéznie.
    Réka a bezzeg feleség, aki megmondja, hogy hogy kell bánni egy férjjel.

    És ezek után csodálkoznak azon, hogy a rajongó táborukon kívül a legtöbben nem szeretik őket.
  6. 2014. július 30. 18:0933.
    Lehet,de a nagyi jászberényi,ott lakik,a másik gyereke is ott lakik,szóval ingáznia kell.
    Ja és ne feledjük,Réka maga osztja be az idejét és nem dolgozik napi 10 órát,tart 2X50 perc tornaórát,aztán kalap.
    előzmény:
    KN18 (32)
    2014-07-30  08:52
  7. 2014. július 30. 08:5232.
    A házuk földszintjén van egy szoba (nagyon szép) a nagymama számára fenntartva.
    előzmény:
    elsi1 (31)
    2014-07-29  22:02
  8. 2014. július 29. 22:0231.
    No ez az amit nem szabad, az emberek szemébe hazudni. Mert, hogy ők a munkájuk és a gyermeknevelés mellett még akkor sem tudnák, rendbetartani azt a házat, ha egy nap 48 órából állna.
    Hiteltelenek.







    Erre mondaná apám,hogy hazudni csak hihetőt szabad,egyébként mondtam,hogy az Aktívban meg azzal hencegett,hogy  ő gyerekvigyázás miatt bármikor felhívhatja anyukáját,az mindig vállalja.
    előzmény:
    KN18 (10)
    2014-07-28  07:45
  9. 2014. július 29. 20:5930.
    Ha jól tudom, nincs még egyetlen gyermeked sem. Ha majd lesz akkor nem belustulni fogsz, hanem sírni két óra alvásért a napi rendes meló mellett.



    előzmény:
    rockcica (17)
    2014-07-29  13:14
  10. 2014. július 29. 20:3629.
    Ok hogy műcsöcse van,(arcról nem tehet) de az izmokat és a lapos hasat három gyerek után nagyon kevesen tudják felmutatni...inkább szimpla lustaság..tudom hiszen én is ilyen vagyok..ha tényleg jól akarok kinézni, akkor mindennap mozgok, de ha belustulok, van hogy hónapokig semmit.. d








    Sok pasinak nem is tetszik már az ennyire izmos nő.
    Egyébként igen,izmos,ez a munkája.
    Mellesleg meg nemrég nyilatkozta az Aktavban,hogy anyuáját  bármikor felhívhatja gyerekügyben,ha segítség kell hozzá.
    De mivel a férje az egyik leggazdagabb magyar(szerepelt pár éve a 150 leggazdagabb listáján),gondolom telik szitterre,kertészre,házvezetőnőre
    előzmény:
    rockcica (17)
    2014-07-29  13:14
  11. 2014. július 29. 20:3528.
    Mert béna a plasztikai sebésze, hát mekkora idétlen műcsöcsei vannak? 
    előzmény:
    elsi1 (27)
    2014-07-29  20:30
  12. 2014. július 29. 20:3027.
    ahhoz képest elég ronda a hasa és a köldöke 
    előzmény:
    KN18 (26)
    2014-07-29  19:31

Címlap

top