Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Létezik e férfi nő között

zia08
Létrehozva: 2014. július 31. 15:12
Sziasztok.olyan hozzászólásokat várok ,szerintetek létezik e férfi nő között barátság?
Nekem a történetem:Volt egy exem akivel elkezdődött egy szeretői kapcsolat de a szex része nem működött.én nem kívántam mint férfi ,ő kívánt volna de valamiért nem működött a dolog neki.pár próbálkozás után mondtam neki hagyuk az egészet semmi érteleme.Egy ideig duzzogot de átbeszéltük a dolgokat ,és azóta kialakult egy szimpla jó barátság köztünk.Eddig ez rendben is lenne ,csak hogy volt egy párom akit 9 hónapja ismertem meg,tök jól megvoltunk nagyon beleszerettem ,meg mondása szerint ő is nagyon szeretett.Csakhogy neki mindíg meséltem eleinte erről a barátomról ,hogy találkoztunk ide mentünk oda mentünk...és ez nem teteszett neki.persze valamilyen szinten ez értehető is.akkor magyaráztam neki ő csak barát ,de ő hattározottan megvan győződve férfi nő között ,nincs barátság!Na innetől kezdve nem beszéltem erről a barátságról ,féltve a kapcsolatot.Persze ugyan úgy beszéltünk találkoztunk tovább.Csakhogy egy nap látott minket sétálni ...akkor ez akkora seb volt neki hogy elhagyott.Én meg nem tudom mit tegyek hisz szeretem őt nagyon.
Várom hozzászólásaitokat.
  1. 2015. december 26. 00:2455.

    Szep es fiatal vag meg mindug,csak mas korosztalyban,ilyenkor mar szerencsere a hormonok nem jatszanak akkora szerepet!Egy jo baratsag feler 5 rossz elhamarkodott,ertelmetlen sexxel....


    Nagyon boldog unnepeket kivanok mindenkinek!

    előzmény:
    Sissi52 (52)
    2015-12-20  18:36
  2. 2015. december 20. 20:3254.

    Hat nem tom. Mindennek oka van, ami tortenik velunk. Er annyit egy nos pasi, hogy te omiatta a kapcsolataidat elveszitsed?


    Persze, hogy lett volna koztetek szex, szex egy nos pasival, ha szepen mondjam, felall neki.


    Gondolom,az o felesege nem a kozos baratotok?


    De, igen, kellene minden nonek egy pasi.


    Azert tanulhattal valamit, hogy majd legkozelebb valamit okosabban.

    előzmény:
    zia08 (1)
    2014-07-31  15:12
  3. 2015. december 20. 20:1853.

    Jezusom, ez a hozzaszolas megjelent. Elrepult, meg mielott ki tudtam volna javitani. Sajnalom.

    előzmény:
    Sissi52 (52)
    2015-12-20  18:36
  4. 2015. december 20. 18:3652.

    Hat nem tom. Amikor meg fiatal es szep voltam, sok pasi akart velem baratkozni, legyunk baratok jelszoval, aztan kiderult elobb utobb, hogy szexet akart. Amikor mar megjelent egy ujabb, akivel en cask baratsagra voltam kepes, mindig vartam, vajon meddig birja. El is tunt mind egy ido utan, mivel szex az nem let.


    Most, hogy mar idosebb vagyok, van egy ferfi baratom. Nem is hittem volna, hogy ilyesmi letezik. Mostmar nem akulso szamit, hanem abelso, de tenyleg.


    Hat nos pasiaz veszeleyes talaj. Elosozr is szexrol let volna szo,es en tudom, hogy a pasi nem tud,mert lelkifurdalasa vana felesege miatt. Otthon tud. Biztos gyerkei is vannak. Hat ha en setalgatok, randizgatok egy nos pasival, abaratom meg meglat vele, biztos o arossz, mert nem fogja fe, hogy ez nemaz, aminek latszik.

    előzmény:
    zia08 (1)
    2014-07-31  15:12

Címlap

top