Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kirko Szabadegyetem???

v.i.angel
Létrehozva: 2014. augusztus 27. 18:22

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni a véleményeteket, illetve akiknek volt már tapasztalata a Kirko Szabadegyetemmel kapcsolatban........., hogy milyen, érdemes-e náluk tanulni,  (a parapszichológus képzés érdekel), a honlapjuk alapján szimpatikus volt, de jó lenne a már náluk végzett hallgatóktól hallani, hogy jól döntöttek-e, hogy náluk tanultak?


Előre is köszönöm, ha segítetek.....(keveset vagyok a gépnél, de valamikor visszanézem, ez nem tiszteletlenség részemről, csak időhiány) :-)


Angel


 

  1. 2015. szeptember 20. 19:1827.

    Szerintem senki nem gyalázta a topikindítót! Egy évvel ezelőtt sem, merthogy akkor írt utoljára...))))


    Vagy csak új tanév---új tanulók? No segítek, ennyi  a tandíj: "Az éves tandíj 220.000 Ft - a tanév 11 hónapos, tehát a havi tandíj 20.000 Ft, amit lehet havonta is fizetni."

    előzmény:
    mimin (26)
    2015-09-19  10:04

Címlap

top