Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anyám kitagadott

Melimanó
Létrehozva: 2014. december 2. 08:38

Tegnap este világosan közöle velem, hogy többet be ne tegyem a lábam a lakásba és felejtsem el, mert beteggé tettem és nem akar miattam körházba kerülni. Azt mondta költözzek oda páromékhoz, mert nekem már ők a családom, otthon már nincs senkim. Anyu egyedül nevelt fel, amiért tisztelem és becsülöm is, de az én boldogságomat képtelen volt elfogadni. Ki nem állhatta a jelenlegi barátomat, ugyanis az exem szépen bemártotta őt, anyám meg elhitte a hazugságokat. Volt idő, mikor azt hittem rendben lesz minden, de amikor a barátom feljött hozzánk, anyám majdnem csak kitette a lakásból. Megkértem a páromat akkor, hogy onnantól kezdve ne foglalkozzon az én családommal, anyám meg már úgy állította be a dolgot, hogy a párom nem fogadja el az ő családját, akkor el lehet takarodni, és vigyen engem is, mert teljesen a saját képére formált. A legfájóbb dolog, hogy anyám ezt tette velem, hiszen rajta kívül nincs senkim. Megkaptam azt is, hogy szégyen, hogy eldobom a beteg anyámat (cukorbeteg, egyik szerve sem 100%-os de ápolni nem kell) holott ő mondott le rólam. Mégis mihez kezdjek így? Karácsonyozzak a családom nélkül? 

  1. 2015. február 7. 03:0929.

    Csodalkoztam, hogy mi ez? Tobb, mint egy eves cikk. Igen,en is megtalaltam ugyanezt valami folyoiratbol van kiasolva. Reg volt ez az egesz, amit irtam is, szeretnem, ha o valszolna maga,es o mondana el. Vagy mindegy mar. Vallasosak meg ne legyunk, ill legyen, aki akar. Hogy milyen dolog a vallas, meg egyenfuggo.

    előzmény:
    Bibige (28)
    2015-02-06  23:56
  2. 2015. február 6. 23:5628.

    Kivancsi lennek a lelkedre. Milyen ember az, aki ilyesmivel szorakozik. Surgosen vizsgaltasd ki magadat, amig nem keso.

    idézet:
    Sissi52 (24)
    2014-12-04 18:34:59

    Sejtem, kiről van szó, és hidd el nekem, hogy nem szórakozik. Egyébként meg nem 21 éves, ahogy írta, hanem legalább 45. Régóta ismerem. Vallásos szellemű édesanyja nevelte fel, aki pszichiátriai beteg. Őmellette leélt kb. 30 év után topikindító is pszichiátriai beteg lett. Egyébként egy kedves, jóindulatú, szimpatikus, ápolt nő. Mindenkit óvva intenék attól, hogy mániákusan vallásos legyen. Egy ismerősöm -- itt, az egyik topikban -- 27 éves szűz fiúnak adta ki magát. Nos, a szüzesség sajnos, stimmel, csak a korával variált 20 évet. Egy nőismerősöm szülei is mélységesen vallásosak. A nagyobbik lányukkal és a családjával nem állnak köszönő viszonyban sem. A kisebbik lányuk komoly pszichiátriai beteg lett a viselkedésük miatt, és a nővére lett a gyámja. Ma egy zárt otthon lakója. Emberek, mindenkinek mondom: SZÉP DOLOG A VALLÁS, KÖVESSÜK TANAIT, DE NE LEGYÜNK MÁR FANATIKUSAK!

    előzmény:
    Sissi52 (24)
    2014-12-04  18:34
  3. Torolt_felhasznalo_478259
    Torolt_felhasznalo_478259
    2014. december 7. 12:3127.

    Ha hianyzik a Jezuska 24-en , akkor hivjad fel, es mondjad neki, hogy hianyzik. Ha nem , akkor is hivjad fel, mert jobban fogod magadat erezni a hivas utan.

    előzmény:
    Melimanó (1)
    2014-12-02  08:38

Címlap

top