Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Segítsetek kérlek :(

Torolt_felhasznalo_848613
Torolt_felhasznalo_848613
Létrehozva: 2015. június 30. 22:58

Sziasztok


Légyszi segítsetek, a barátommal két éve együtt vagyunk,illetve már nem tudom,mert hetek óta folyton kifogásokkal jön,hogy mennyire nem ér rá,még fel hivni sem,és nem veszi fel sem a telot. Annyit nem érdemlek,hogy szakitson velem, szemtől szembe?? Mit tegyek, olyanok irjanak,könyörgöm akik voltak ilyen helyzetbe,és sikerült  vissza hóditanuk,újra feléleszteniük a szerelmet . Adjatok tanácsot, mit tegyek???  Én még akarok tenni utóljára valamit, de semmi ötletem,mi lenne helyes, de egyszerűen elfeledni nem tudom :(( már élni sincs kedvem

  1. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. július 5. 13:4476.

    Te okulhattal/okosodhattal a topiktol , mert kitorolted magadat!

    Tanuld meg kislany, hogy nem kell szetnyitni a combikadat elso blikkre... ez a titok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848613 (1)
    2015-06-30  22:58
  2. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2015. július 5. 13:4275.

    Érvelési hibád: a személyeskedés és a sértegetés. Komolyan nem ismertem eddig ezt az oldalad, és szinte szórakoztatna is, ha nem lenne ennyire ostoba. :))))


    Nem a magánéletet és a mítoszt állítottam párhuzamba, hanem a tájékozódás módjait. :D Régen az emberek mesét hallgattak, nem olyan régen olvastak. Most meg interneten kérdeznek. A céljuk ugyanaz: mások tapasztalatainak felhasználása a saját életükben.


    Hogy milyen tanár vagyok, annak megítélését meg én is a tanítványaimra szoktam bízni, nem rád és még csak nem is magamra. :) Az eddigi visszajelzések még nem adtak arra okot, hogy felhagyjak a pályával, pedig hidd el, megtettem volna, ha okom lett volna. Vagy ne hidd el, a te dolgod. Ki mint él, úgy ítél. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (74)
    2015-07-05  13:36
  3. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. július 5. 13:3674.

    Van egy mondas franciaknal: segglukat es villamost nem lehet osszehasonlitani...


    Te tanar vagy ????????????? Nagyon rossz tanar lehetsz , ha maganugy es mitosz/mese ennyire  ossze van mosva a tanar agyadban...


    Mar a Steiner es a Waldorf iskola melle kiallasod megingatott abban, hogy normalis vagy ....


    Itt minden alatt allsz...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (73)
    2015-07-05  13:33
  4. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2015. július 5. 13:3373.

    Miért hallgatunk meséket? Miért tanulunk mitológiai történeteket? Miért olvasunk regényeket? Talán mert nem úgy születtünk, hogy az emberiség ősi közös "Tudása" egyből előhívható birtokunk? Talán mert ezekre rá kell jönnünk azáltal, hogy tudjuk: mások is átélték már ezeket? És utána bejárni a saját utunkat...


    Sajnos, tanárként a legjobban érzékelem: a mai gyerekek ritkán hallanak mesét, ritkán élnek át a képzeletük által mítoszt, még ritkábban olvasnak regényt, ahol pedig legálisan "kukkolhatnának" be a felnőtt világba. Modern korunk egyik vívmánya tehát az internet, ahol megkérdezhet bárki más embereket, hogy nekik mi az adott kérdésről a tapasztalatuk. Szerintem ez a válasz.

    előzmény:
    Zsánna (72)
    2015-07-05  13:26
  5. 2015. július 5. 13:2672.

    Soha nem ártettem, hogy két ember belső privát ugye miért tartozik vad idegenekre?!


    Ha az érintettek nem tudják megoldani, egy kívülállónak mi miatt menne jobban?

  6. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2015. július 5. 13:1271.

    Te indulatos is tudsz lenni? :) Meglepő, bár sajnos nem áll jól neked. :)


    Próbállak visszazökkenteni a komfortzónádba: érvelés. Olvass vissza, kérlek. Sem én, sem BBT nem értett egyet ezzel a (ti. által felvázolt) kapcsolattal. Egy időben írtuk ugyanazt más szavakkal, én még mosolyogtam is ezen. Mindketten azt írtuk, hogy ez így nem jó, meg fogja bánni stb. Ő még most kezdi az életét, a pasi meg már jócskán a közepén tart. Lehet szerintem még ő is boldog, ha kőkemény munkával tesz érte, de nyilvánvalóan nem egy 18 éves fruska érzelmi és testi kihasználásával. Amivel viszont nem értettünk egyet, az az öncélú alázás sértő stílusban.


    Ott van viszont az is, hogy ha igaz az egész sztori (és én úgy álltam hozzá, hogy az, még ha szerinted - mindenki magából indul ki alapon - egy öreg unatkozó Marinéni is nyitotta a topikot --- erre majd még visszatérek, ha akarod, egyelőre legyen elég annyi, hogy számomra ez felfoghatatlan és beteg gondolat, mármint hogy másnak adjam ki magam egy fórumon, mint aki vagyok) akkor most t.i. szerelmes, vagy annak hiszi magát, és pont nem hat rá a józan érv. Szóval igenis meg kell ütnie a saját bokáját ahhoz, hogy erre rájöjjön. Ha lenne jófej anyja, aki elmondaná neki, most a szemében ő lenne a sárkány, Rómeó és Júlia szerelmének gátja, és olaj lenne a tűzre az ő ellenkezése. Idegentől tán még jobban elfogadja az érveket: ez nem egy egészséges kapcsolat.


    Én nem akarok "győzni"... itt beszélgetni szoktam. :)


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (70)
    2015-07-05  12:44
  7. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. július 5. 12:4470.

    Elkepeszto ez a csokor "frocsogo" hozzaszolas.... a rutinotokkal gyozni fogtok , kislanyok...bravo , bravo


    De nezzuk kit/mit vedtek foggal-korommel-nyallal :


    Egy 16 eves suldo megdugatja magat egy 28 eves kan-nal, aki APA lett 22 eves koraban.... Tehat ez a kapcsolat szerintetek nem kritizalando , nem elitelendo.... Tudjatok , ugye , milyen szivesseget tehettek az oreg Mozdonjnak?


     


    Meg fog az a KAN meg dugni egy rakas kis viszketo puncit... szoval vigasztalhattok meg egy rakas kis kepzeletbeli kurgincat...


    De egy kis kurva es egy kan miatt pellengerre tenni egy vagy tobb  forumozot , aki azt mondja , hogy HOLAAAAAAAA!!!  es a rohadek szulei ???, akiknek a feladata az , hogy ilyen mindenlukat apolo kan csapdajaba egy kislany=a GYEREKE  ne essen.....szoval picikeim: a frocsogesetek a nevjegyetek marad

  8. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2015. július 5. 12:2169.

    Szerintem az a legszomorúbb ebben, hogy annyira haldoklik már tényleg az egész fórum, hogy már ezek az emberek tartják életben a topikokat is. Más kérdés, hogy mennyi szerepük volt az "elvándorlásban", de az már nem felmérhető szerintem.


    Abban is igazad van, hogy nem kattintok olyan topikra, ami nem érdekel. Engem pl. a bulvár hagy hidegen. Amikor még oldalt is megjelentek az új témák, egy fél éven át úgy láttam Berki Krisztián nevét naponta, hogy halvány fogalmam nem volt, ki ő, és nem is akartam változtatni boldog tudatlanságomon ez ügyben, tehát nem kattintottam ezekre  a topikokra. (aztán véletlenül megláttam egy kapcsolgatás során a tévében, két perc alatt rájöttem, hogy a megérzésem nem csalt, és azóta sem kattintok a nevére, csak éppen már bevillan a konkrét kép is, hogy miért nem...) De nem megyek oda azok közé, akik esetleg szeretik,nézik, hogy leosszam őket, mennyire gáz ez a szellemi szint, amit ő képvisel, ezalatt bőven kinyitok egy olyan könyvet, ami viszont engem érdekel. Nagy titok. :)

    előzmény:
    maszi (64)
    2015-07-05  11:59
  9. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2015. július 5. 12:1568.

    Szia, annyer. :) Jókat szóltál. :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (67)
    2015-07-05  12:06
  10. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. július 5. 12:0667.

    hétvégén ritkán dolgoznak, de előfordul, hogy benéznek. nyugi, úgyis ki lesznek moderálva.

    előzmény:
    maszi (64)
    2015-07-05  11:59
  11. 2015. július 5. 12:0566.

    előzmény:
    Nikita 666 (53)
    2015-07-05  00:05
  12. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. július 5. 12:0365.

    kutyát nem érdekli az a tudathasadásos kullancs. azért mert te most belé vagy szerelmes, azt intézzétek a négy fal között. ide nem kell jönni hányni, ez nem a kocsma.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (61)
    2015-07-05  09:20
  13. 2015. július 5. 11:5964.

    Én csak alapvetően azt nem értem, hogy ha ennyire ellenszenves, ha valaki tanácsot kér azoktól az emberektől, akiket nem ismer, akkor miért kell ezeket a topikokat olvasni, vagy ezekhez a topikokhoz hozzászólni.


    Miért nem néz csak be valaki, látja, hogy "a hülye szaranyával megáldott" topikindító a xar magánéletével traktálja a jónépet, akkor lapozni kell, tovább lépni, és ennyi. (ha engem nem érdekel a mosómedvék tartása, akkor nem olvasok róla, és nem osztom az észt az erről szóló topikban!!!)


    Miért kell ledorongolni a topikindítót, nem azért jött ide, hogy lehülyézzék, lenézzék, és szidják az anyját (ez nem csak erre a topikra vonatkozik). Hanem mert kíváncsi a más emberek tapasztalataira. Ezt miért annyira nehéz felfogni, megérteni?


    Ha ezt szigorúan nézzük, akkor tökéletesen fölösleges az nlc fóruma. Mert a sok békés fórumozó felteszi a hülye kérdéseit, a nőgyógyászról, a gyerekszülésről, és minden egyéb baromságról, ahelyett, hogy az anyját kérdezné, vagy az apját, vagy bármely barátját, rokonát.


    Tényleg egyre borzalmasabb az nlc, mert bármely topikban van az ember, rögtön jönnek a megmondó emberek, és leoltják a topikindítót, vagy azt, aki nem kellően bunkón áll az aktuális problémához. 


    Ja és azt meg egyszerűen nem értem, hogy mi a bánatos fenét csinálnak a modik? hogy hagyhatják, hogy ugyanazok a szánalmas alakok tönkre vágjanak minden egyes topikot!!!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (60)
    2015-07-05  09:15
  14. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. július 5. 11:5463.

    nyivákolás? egész eddig védtél minden topiknyitót, akármilyen piszlicsáré okok miatt "nyivákolt". de szép virág a napraforgó.. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (52)
    2015-07-04  23:40
  15. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. július 5. 10:4262.

    Bizony.Sok igazság van abban amit leírtál.

    előzmény:
    Nikita 666 (53)
    2015-07-05  00:05
  16. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. július 5. 09:2061.

    Nem kellene temat teveszteni : itt nem a Tiedtol mas velemenyen levo nicknek kell kenyszerzubbonyt varrni, hanem a szerelmi banattol sipakolonak kell tanacsot adni...
    Sajat , Nikita taplalta , ellenszenvedet kuzdjed le egyedul , nem intelligens dolog  toborozni/pecazni senki ellen/mellett : ez allatira "kicsi" dolog , alantas viselkedes


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556636 (56)
    2015-07-05  09:04
  17. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. július 5. 09:1560.

    ...persze az mas kerdes , ha olyan csaladba tette a golya a topikinditot , ahol erzeketlen szaranya tette le egy sarokba , vagy a Tv ele, hogy nojon magatol , mert "onmegvalositas" miatt nincs ideje hatralepni egyet addig , amig a gyerek nem repul a szarnyacskaival...... az ilyen maganelet-kiteregetes erre utal... ilyen szaranyak miatt fenyegeti a bekes forumozot az ilyen resztvevo belehalassal...


     

  18. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. július 5. 09:0959.

    Pedig tényleg úgy néz ki már az nlc, hogy az összes betegelme itt fényezi magát, és veri a nyálát, válaszul a normális beírásokra.

    idézet:
    maszi (55)
    2015-07-05 08:40:21

    Es valoban, ahogy Nikita kifejti az anya szerepet a gyereknevelesben es az utmutatasban  szexualis elet egeszseges ebredezeseben , valahanyszor szomoru voltam nagy es tulelhetetlen szerelem miatt , az edesanyam latta a viselkedesembol, hogy levert es kedvetlen vagyok es O vigasztalt meg , mert O ismert...


    Szoval az ittrinyazas/itt-figyelemkeltes csak mozi... es ez a remenytelen  fiatalka valoszinuleg egy 65 eves unatkozo parasztasszony , aki szerepet jatszik es beszelgetesre keszteti azt, akinek ugyis dumalni van kedve...

    előzmény:
    maszi (55)
    2015-07-05  08:40
  19. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. július 5. 09:0758.

    Pedig tényleg úgy néz ki már az nlc, hogy az összes betegelme itt fényezi magát, és veri a nyálát, válaszul a normális beírásokra.

    idézet:
    maszi (55)
    2015-07-05 08:40:21

     


    Es ne viccelj mar : ki nem volt szerelmes es csalodott es fajt a valas ??????? Es hanyan nem elik tul ?


    En eloszor ovis koromban voltam szerelmes... es amikor az X-ecske fenekere vagott fakanallal , akkor tudtam, hogy nem En vagyok a nagy O-je... Aztan szerelmes voltam altalanos iskolaban is : Tolem kerdezte meg hol lakik a nagy O-je...Haaat
    Aztan gimiben a testverem szerelme kedvelt jobban engem mint Ot...hat ez is ciki : mert verzo szivvel kuldtem el a francba... es nezz ide : itt vagyok


    es a Neten is voltam szerelmes es megis kiraktam a szuret, mert mindig loditott...hat akkor hesssss


     

    előzmény:
    maszi (55)
    2015-07-05  08:40
  20. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. július 5. 09:0657.

    Nikita sosem kozonseges es sosem durva.
    Normalisan kommunikal , es elmondja a velemenyet.
    Ezt nem tudom allitani az idos elefantrol , aki valoban "veri a nyalat" es durvan beszologat minden nyomorult topikban a nyitoval nem egyeterto resztvevoknek... Nezz utana, mennyire goromba es mennyit szemelyeskedik ez az idos szemely

    előzmény:
    maszi (55)
    2015-07-05  08:40
  21. Torolt_felhasznalo_799254
    Torolt_felhasznalo_799254
    2015. július 5. 09:0456.

    ó, hagyd a Mosolyka szintű hozzászólókat, csak az energiádat szeretnék. ja, te nem ismerted őt. jó neked.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848613 (45)
    2015-07-04  15:35
  22. 2015. július 5. 08:4055.

    Pedig tényleg úgy néz ki már az nlc, hogy az összes betegelme itt fényezi magát, és veri a nyálát, válaszul a normális beírásokra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (52)
    2015-07-04  23:40
  23. 2015. július 5. 01:1554.

    Evvel csak egya problema,hogy nincs aki alatamassza amit irsz.Az egesz ido alatt egy pzitiv beirast sem lattam,es csak azt tudjuk amit te irsz,hogy mindenki ker toled tanacsod,de ha igy van,akkor miert nem ker senki az osszes topikon?


    Es ha nem erdekel senki velemenye,joval alattad van mindenki,akkor ugyan mit toltod az idodet itt?Csak egy par kerdes.

    előzmény:
    Nikita 666 (50)
    2015-07-04  21:00
  24. 2015. július 5. 00:0553.

    Ha várnám hogy bárki is örüljön nekem, az azt jelentené, hogy érdekel mások véleménye rólam. Az, hogy ezt képtelenség felfogni, két okból következhet. Elképzelhető, hogy nektek fontos a fórumozók rólatok kialakított képe. Esetleg nagyvonalúan átsiklotok egy egyszerű mondat felett.


    Bárkinek joga van megsértődni. Tegyék.


    Értelmes szülő úgy beszél egy gyerekkel, hogy tudja az a gyerek, rábízhatja magát a szüleire, és feltételez róluk annyit hogy tudja, igazuk van. Hm, mit gondolsz, engem ki irányított 18 évesen? Bulizni jártam, ittam, lebujokban cuppantam rá a kortársaimra? Valóban, mások megtették. Most sem normálisak, kiégett, edzett arcú, zsörtölődő szukák. Tisztelet a kivételnek.


    Biztosan tajparaszt vagyok. Sőt, ha a normális kultúrált ember azt jelenti, amit itt a fórumon a nők képviselnek, akkor köszönöm, inkább leszek tajparaszt, de nem óhajtok azonosulni velük.


    No, ne menj el pszichológusnak. Egy kisgyereknek ugyanis lehet, sőt kell is buksit simogatni. De ha egy felnőtt ember nem képes elviselni a negatív kritikát, fej leüvöltést, annak miben is nyilvánul meg a felnőttsége? Segítek, csak abban, hogy melltartót hord.


    Simizzétek csak egymás buksiját, senki nem tiltja. Ha pedig nem bírjátok elviselni az életet mint földi halandók, akkor nyissatok egy topicot, ahol kisírhatjátok magatokat.


    És valami nagyon kimaradt nálad ennél a kislánynál. 16 évesen állt össze egy 26 éves férfivel. Hurrá. Szerelem volt szerinted? No persze, szerelmes volt a testi szerelembe, ennyi. Mégis, mit gondolsz, anyuka mennyire örülhetett ennek! Vagy talán nem is tudta? Te így neveled a következő generációt, ez lenne az általad felállított erkölcsi norma? Szabadjára kell engedni 16 évesen, hadd menjen neki a falnak, hogy a saját kárán tanuljon? Még talán a falhoz is csapnád néhányszor, hadd érezze a törődést? Na brávó!


     

    előzmény:
    maszi (51)
    2015-07-04  23:24
  25. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. július 4. 23:4052.

    a pszichológusok sem úgy dolgoznak, hogy bejön a paciens elmondja a gondját, aztán a pszicho meg úgy leugatja, hogy levegőt se kap.


     


    Ennek mi koze van a topikindito forumon valo nyivakolasahoz ?

    Normalis ember keres-e  almat  hentesnel ?


    Ez a forum nem beteggondozo....

    előzmény:
    maszi (51)
    2015-07-04  23:24

Címlap

top