Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Couchsurfing

FullMoon
Létrehozva: 2016. február 6. 19:24

Sziasztok, 


Rövidesen utaznék és kipróbálnám ezt a szállás megoldást, gondoltam nyitok egy topikot, ahol egyrészt találkozhat kereslet-kínálat, másrészt tapasztalatokat lehetne megosztani a témában. 


Gyertek bátran ;)


FM

  1. 2016. február 10. 22:5181.

    Valoszinuleg rosszul fogalmaztam,mert Munchen kornyeken is sok erdekes van,[nehez elkepzelni,hogyvalaki 2 napra megy amibol egy nap az utazas]es a kerdes az lett volna,merre, es hogy a gyerekek es ferj mennek esetleg utana,a hely miatt.van egy mondas a koldus ne legyen valogatos,ebben az esetben ingyen szallas...ha segiteni akar valaki ,ertelmes valaszt kellene adni,es nem a jeges vizet razuditani,gondolom ezert lesz vege a segitoszsegnek,mindegy..

    előzmény:
    decentral (78)
    2016-02-10  01:09
  2. 2016. február 10. 15:1980.

    Egyetértünk. De az ő böffenetei általában ilyenek, én azért is szoktam ezeket ignorálni. Mikor nem a feltett kérdésre válaszolnak, hanem jön a vernyákolás, amihez zéró köze van.

    előzmény:
    decentral (78)
    2016-02-10  01:09
  3. 2016. február 10. 10:1579.

    OK, bocsi, akkor rosszul gondoltam/emlékeztem.


     


    A menekült kérdésben akkor nem értünk egyet, de ahogy Te is írod, itt most nem ez a téma.


     

    előzmény:
    Sushi (52)
    2016-02-08  14:56
  4. 2016. február 10. 01:0978.

    "En csak azert kerdeztem,"


    Ezt elég érdekesen kérdezted:


    "Elmondanad miert akarsz husvetra pont Munchenbe menni?Es ki lesz a ferjeddel,es a gyerekekkel?"


    Ez inkább olyan anyós hangjának tűnt... :))


     


    Sajnos a témában nincs tapasztalatom, Münchenben utoljára kempingben aludtam...

    előzmény:
    kekelefant (77)
    2016-02-09  23:03
  5. 2016. február 9. 23:0377.

    En csak azert kerdeztem,hogy egyedul mesz,vagy tobben,mert nagyon sok baratom van arrafele,koztuk egy hazaspar akiknek a lakasuk ures lesz ,mert ide jonnek,de bocsanat,mar talatam mast, ....mentem is ......segiteni szerettem volna,nem tudtam ,hogy igy fel kapod a vizet...tschuss

    előzmény:
    FullMoon (64)
    2016-02-09  06:23

Címlap

top