Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Párkeresés & tapasztalatok

vicky0725
Létrehozva: 2016. Április 25. 12:59

Sziasztok,












Régen elég aktív tag voltam, visszatértem újra :)












 












Örök kérdés és találgatás ami egy párkapcsolatot jellemez. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de  szerintem ma nem egyszerű az ismerkedés sem. Vagy ha valamelyik társkeresőn az ember legalább odáig eljut, hogy pár mondat akkor egyből a rohanjunk az ágyba amit kap. Fontos dolog ez is, de valahogy mintha az emberek nagy nagy részéből elveszett volna az hogy szeretné tudni ki is a másik, és nem feltétlen azonnal az ágyába akarja vinni. érdekelne kinek mi a tapasztalata,  mit gondoltok mennyire egyszerű vagy nehéz dolog ma társat találni, és aki keresgél ezt merre teszi ?












 

  1. 2016. május 5. 22:41126.

    De amit leirtal az egeszen mas,igenis van maganeleted,egyutt jartok tobben tobb helyre,a fiad orommel tolt el[es gondolom ot is te]van szep uj hazad,vagy lakasod,amit berendeztel,sokan ebbol semmi sem adatott meg.Hogy a lovag feher jaguaron meg nem jott el,vagy  a roszz lovag jott...hat az valtozhat egy csapasra,ha nem is gondolsz ra.....


    Mi van azokkal akiket  ott  hagyott a ferje tobb geyrekkel,penz nelkul,azt sem tudja mibol vesz kajat mas nap,munkahelyet ennyi gyerekkel nehez kapni,mert sokat lenne otthon  veluk?Lehet ,hogy en viszonyitok,de ahhoz kepes a te eleted meg izgalmak nelkul sem olyan rossz.

    előzmény:
    Eperke2222 (125)
    2016-05-05  09:04
  2. 2016. május 5. 09:04125.

    A gyerekem még olyan 15 év múlva lesz önálló. Én idén leszek negyven. 55 éves koromig ha így kell élnem, abba annál már sokkal hamarabb belezizzenek. Ez nem élet, csak megyek előre nap mint nap.


    Az életemnek tartalmat a fiam ad. Ő éltet, szó szerint, mert rajta kívül valóban semmi de semmi értelme a napjaimnak.


    Nem, nem a CIA-nál dolgozom:) de ezzel van a leges-legkevesebb gond. Rettentő nyomasztó, hogy évek óta a világon semmi magánéletem. Teljesen ellentétes a természetemmel ez az életforma.

    előzmény:
    kekelefant (124)
    2016-05-04  22:43
  3. 2016. május 4. 22:43124.

    A csillagokat nem lehet ugy olvasni,mint a bibliat.....az eleted sokkal tartalmasabb,mint soknak partnerral,az is ellaposodik egy ido utan..a munkahely meg biztonsag...ki mondta  hogy izgalmas,ha csak nem a CIA-nek dolgozol,habar azok is unjak.Majd egyszer bevasarlas kozben beleakadsz valakibe,akivel kozos izlesetek lesz,foleg ha mindketten ugyanazert a sargadinnyeert nyultok..


    Es meg akkor se lesz keso,ha a gyereked onallo lesz.

    előzmény:
    Eperke2222 (115)
    2016-05-03  10:31
  4. 2016. május 4. 22:35123.

    Jo kedves,ha abba hagytad az iskolat,akkor -luzer- vagy,mi mas lenne fontosabb mint az elore haladas,azert vagy no nelkul,mert toporogsz egy helyben,ne adj tanacsot,ameddig nem ertel el valamit,iskolaval,vagy anelkul......


    Majd ha elvetted a szepsegkiralyno orokost,es hatalmas pozitiod van egy komoly vallalkozasban,probalj masokat oktatni......

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (116)
    2016-05-03  11:27
  5. 2016. május 4. 15:49122.

    Azt jelenti, hogy netes társkeresőkön voltam fent és keresgéltem. Tudom, hogy te nem, ezért írtam.

    előzmény:
    Eperke2222 (121)
    2016-05-04  15:47
  6. 2016. május 4. 15:47121.

    Mit jelent a "tudatosan keresek párt"?


    Igen, biztos nem egyszerű összeegyeztetni, összehozni ha találsz férfit a kisgyerekkel... na nekem ilyen problémám nincs...:) vagyis :(

    előzmény:
    Bigus (120)
    2016-05-04  15:34
  7. 2016. május 4. 15:34120.

    Jaj, de ismerős, amiket írsz.... Nekem is vannak/voltak ilyen időszakaim. Csak én tudatosan keresek párt, ezért nem ugyanez az életem évek óta. Én folyamatos változásban vagyok... Amit néha ugyanolyan nehezen viselek, mint az egyhangúságot. Remélem, hamarosan harmóniát tudok teremteni magam körül, de már tudom, sokkal nehezebb, mint hittem.


    Nem tudom más elvált anyák hogyan kezdenek új életet, hogyan hozzák összhangba a gyerek(ek)et és a párjukat. Számomra ez a legnagyobb buktató. 


     


     

    előzmény:
    Eperke2222 (117)
    2016-05-03  12:29
  8. Torolt_felhasznalo_864347
    Torolt_felhasznalo_864347
    2016. május 4. 14:16119.

     


    "azt írtad, hogy nagyon az vagy
    a párkeresés erőlködés és annak nyögés a vége
    a legtöbb ember soha az életben nem találja meg a párját
    de mindig valakivel kínlódik és az élete eltelik a sok szarban"




    Én soha senkivel nem kínlódtam, és nem is fogok.
    Élem az életem- pár nélkül, de nem egyedül- és kész.
    Lehet, hogy soha nem lesz párom- az sem baj, jól érzem magam a bőrömben, és ez a lényeg szerintem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (43)
    2016-04-27  09:28
  9. 2016. május 4. 10:13118.

    szép napot mindenkinek! Új vagyok egy 38 éves fiatalember! Én úgy látom a mai kapcsolatokból hiányzik a kedvesség a beszélgetések a puszik a jó séták a meghitség! Szeretnék olyanokkal beszélgetni aki úgyan így gondolja ezt! Nem a szex a fontos persze az is kell de egy kedves szó egy hogy vagy? Milyen volt a napod? Vagy mi volt a munkahelyen? Tobbet ér! Meg mikor megjösz puszival vagy egy kis kedveség gyanánt egy szál virággal várod kedvesed! Szívessen beszélgetnék akik így gondolják akár e melben vagy priviben is! Szép napot!

  10. 2016. május 3. 12:29117.

    Nem, nem egy pasi jelenti az unaloműzést. Le vagyok nagyrészt foglalva, de csakis a kötelesség meg a rutin. Ami szabadidőm lenne az is egyhangú.


    Egyedül nevelem a fiam, 2,5 éve szakítottam az apjával. Hétközben suli, nekem munka, délután futás érte és irány az edzés, kedd kivételével minden nap edz, focizik. Este érünk haza, ha kell közért, ha nem, akkor vacsora fürdés és lehanyatlunk.


    Hétvégén ő szombaton általában apjával van, én mosok takarítok bevásárolok megfőzök elsétálok öt percre szolizni és akkor már elmondhatom, hogy na ugye én is vagyok a világon... rendbeteszem az autómat, elolvasom a heti Nők Lapját:) esetleg egy barátnőmmel dumálunk kicsit ha valaki ráér, de azért a nők pláne a mi korunkban, pláne gyerekkel, gyerekekkel nem annyira érnek rá a háztartás gyerek házasság mellett csak alkalmasint.


    Vasárnap akkor ugye gyerekprogram: Aquaworld, focipálya megint mert ez az élete... húgommal és a gyerekével- ugyanaz kb mint én pepitában - találkozunk: állatkert vagy csak együtt vagyunk, gyerekek úgyis fociznak, ha véletlen szakad az eső akkor az xboxon fifáznak, mi dumálunk, iszunk egy kávét. Ezek marha jó programok, imádom az állatkertet, a gyerekeket, minden csak épp saját életem nincs.


    És akkor ennyi volt a hét nagy vonalakban. És évek óta ugyanez. Kiegyensúlyozott, kiszámítható, de csak a rutin meg a kötelességek. És rohadtul unom. Hogy nincs saját életem, nincs senkim - hát nem egy fáklyás menet 37 éves koromtól egyedül, megmondom őszintén. Egy jó évig a szakítás után tök jól elvoltam, örültem hogy szabadultam... aztán már  szerettem volna, hogy legyen valaki. Ennek másfél éve. És nem jött szembe igazi lehetőség, csak ilyen-olyan, ami eleve lehetett tudni, hogy nem lesz jó max kalandnak, nem fog menni, nem is lett.


    Ami mozgásterem van, az a szombat, de mivel nincs partnerem, így egyedül vagyok egész nap és a háztartás mellett megmondom őszintén egyedül szoktam sétálni ha jó idő van, elmegyek ide-oda elintézem a dolgaimat. Néha olyan 5-6 hetente barátnőkkel, tesómmal el szoktunk menni egy szombat éjszakát táncolni. Ezt imádom:) de hát ez azért nagyon kevés.


    Nem nehéz az életem, csak rettentő unalmas és egyhangú. Felnőtt életem gyakorlatilag az iroda, de itt dolgozom 20 éve és marha unalmas... válthatnék is, már neki is futottam 1,5 éve,  hogy na elég, én innen el... Csak ugye egyedül kisgyerekkel, bármi - bárki fizikai vagy anyagi segítség nélkül a fix, nem rossz fizetést feladni, úgy, hogy nekem négyre a gyerekért kell menni a suliba, ha beteg én vagyok vele... újoncként új munkahelyen a mai világban, esélyem sincs. Tehát maradok.


    Most meggyóntam neked johnny...:))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (116)
    2016-05-03  11:27
  11. 2016. május 3. 11:27116.

    Unalombaaaa??


    Semmi hobbi, semmi erdeklodes ,semmi szakmai alazat,eletoszton vagy mi? En nem gyozom az alvastol elvenni az idot,hogy minden kalandra jusson. Muszaj volt otthagynom egy sulit is,mert annyi szabadidot vett el. Eszembe nem jutna no nelkul unatkozni. Egy pasi jelenti neked az unalomuzest:D


     

    előzmény:
    Eperke2222 (115)
    2016-05-03  10:31
  12. 2016. május 3. 10:31115.

    Időm az van, igen, kivéve ha addig belehalok az unalomba... Csak a rutin meg a kötelességek minden nap, évek óta.


    Az időpont és a megadott fiú is stimmelt, de inkább azt mondanám, egy rövid fellángolás lett belőle, nem szerelem.

    előzmény:
    kekelefant (114)
    2016-05-02  22:42
  13. 2016. május 2. 22:42114.

    Nem feltetlenul,az asztrologiaban a csillagok mutattak egy uj kapcsolatot ami erdekes lesz,nem mondta,hogy romantikus lesz...biztos csak abban volt ,hogy himnemu.


    Eperke ,te kis csitri,boven van meg idod...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (113)
    2016-05-02  22:17
  14. 2016. május 2. 22:17113.

    "de nem jött be amit az asztrológus jósolt "


     



    Biztos szeltolo asztrologus volt!
    Menj el egy komolyabbhoz!


     

    előzmény:
    Eperke2222 (111)
    2016-04-30  22:35
  15. 2016. Április 30. 23:14112.

    Nagyszeru, en sem tudom mar hova tenni a  konyveket,de eleg magasak a falak,igy nem lehet a padlotol a tetoig,de van majdnem minden szobaban...


    Majd eljon az is.......erdekes neha a veletlen...

    előzmény:
    Eperke2222 (111)
    2016-04-30  22:35
  16. 2016. Április 30. 22:35111.

    Jol emlékszel igen de nem jött be amit az asztrológus jósolt az őszre Illetve a megadott fiú előkerült de családos igy nem lett belőle semmi A szimpátia megmaradt azóta is


    A lakas szuper igen köszi😊 Könyvszekrényt kell még csináltassak minden más a helyén 😊

    előzmény:
    kekelefant (110)
    2016-04-30  20:46
  17. 2016. Április 30. 20:46110.

    en ugy emlekeztem,hogy a jos mondott neked egy uj tartalmas kapcsolatot,es mintha el is jott volna a megjosolt illeto,bocsanat akkor tevedtem,elvezed az uj hazad?Be vagy mar teljesen rendezkedve?Sok szerencset,es boldogsagot!

    előzmény:
    Eperke2222 (108)
    2016-04-29  09:38
  18. 2016. Április 29. 09:41109.

    A legutolsó szerintem az öltözködés, ami miatt nem találtam senkit 2,5 éve illetve hát nem találtam... nem jött szembe inkább úgy mondom, mert én neten nem "keresek".


    Vagyunk ezzel így jópáran, akik fel tudnak öltözni mégsem találnak társat.

    előzmény:
    Eperke2222 (108)
    2016-04-29  09:38
  19. 2016. Április 29. 09:38108.

    Részemről nincs harag, sőt, igen emlékszem az öltözködési tanácsra, de nekem nem volt forrónak indult kapcsolatom ami nem sikerült volna... Volt egy fiú, kölcsönös igen erős szimpátia, otthon asszony, gyerek, így ez ennyiben is maradt. A szimpátia és a helyzet is változatlan. Ha megfogadtam volna az öltözködési tanácsokat is - negyven éves leszek minap és elég jól öltözöm szerintem, alkalomnak megfelelően, a fiú legalább is sosem felejti megdicsérni mikor összefutunk:) - ugyanez lenne a helyzet.

    előzmény:
    kekelefant (104)
    2016-04-28  21:54
  20. 2016. Április 29. 09:12107.

    Rosszul működő kapcsolatban én sem akarok lenni. Viszont ahhoz, hogy legyen egy jól működő kapcsolatom, kell próbálkozni, keresgélni, mert csak közben derül ki egy kapcsolatról hogy működőképes-e... Mert egyedül lenni sem akarok hosszútávon. 

    előzmény:
    vicky0725 (105)
    2016-04-29  07:11
  21. 2016. Április 29. 09:08106.

    Hát elég "furcsa" stílusban próbáltál segíteni...


     


    Pont azért, mert te hosszú sikeres házasságban élsz, fogalmad sincs milyen egyedül lenni, maximum halvány emlékeid lehetnek... Ettől az ideától a falra mászok, hogy egyedül is boldognak kéne lenni... Az élet társsal teljes, ennyi.


    Honnét tudod, hogy nekem ebből a kapcsolatból nem lesz hosszú sikeres házasság?? Miért rohannék a vesztembe?? Ezt miből szűrted le? Ha egy kapcsolat elején sem vagyok lelkes, akkor  mi lesz később?? Úgy csinálsz, mintha én ész nélkül csak élnék az ösztöneimnek. Ha tudnád mennyire tudatos és óvatos vagyok. Az egy dolog, hogy ide a pozitív érzéseimről írtam, de ennél azért többről szól az életem, sokkal többről.


    Elfecsérelt idő? Te miről beszélsz? Honnan tudhatjuk előre, hogy kire elfecsérelt idő, amit rászánunk?? Biztosra menni nem lehet, garancia nincs semmire...


    És ha elromlott a házasságom és még pár kapcsolatom, akkor az csak az én hibám és hiányosságom? Csak rajtam múlott? Te soha nem hibáztál az életed során? Az, hogy te hosszú, sikeres házasságban élsz és ezt saját dicsőségednek hiszed, pont azt igazolja, hogy nem tudod milyen az, amikor az életed kettétörik... milyen onnét felállni... Biztos, hogy voltak már nehézségeid az életben, mindenkinek vannak. De amilyen jellegűt még nem éltünk meg, arról nem lehet hiteles véleményünk, elképzelni egészen más, hogy mit tennénk, mint megélni.... Ha pedig volt ilyen törés az életedben és azután lett ez a hosszú sikeres házasságod, az sok tényező szerencsés összeadódásából plusz a te és a párod "munkájából" jött létre. Nagyon nehéz hozzánk illő párt találni, amihez szerencse is kell.


     


     

    előzmény:
    kekelefant (104)
    2016-04-28  21:54
  22. 2016. Április 29. 07:11105.

    én még mindig azt vallom, hogy inkább egyedül, mint egy rossz vagy rosszul működő kapcsolatban. :) Egyedül vagyok párkapcsolati szinten, egyébként pedig nem :) van egy gyönyörű kutyám  aki azért leköti az időm, nagyokat túrázunk.  Meg persze a barátok :) De maradjon ez inkább mint egy rosszul működő kapcsolat. Elismerem nagyon nagyon nehéz egyedül, de mindennek ára van . Ahogy minden dolognak két oldala is :)

    előzmény:
    Bigus (100)
    2016-04-28  14:06
  23. 2016. Április 28. 21:54104.

    Eperke,a legjobbakat neked!En egyszer megrpobaltam tanacsot adni,oltozkodes stb... ugyben,akkor le lettem hurrogva,nagyon sajnalom,hogy a forronak indult kapcsolat nem mukodott,nem gondolod,hogy aki szol,csak jot akar?Ezentul tavol leszek........Foleg olyanok akinel semmi problema a kapcsolatban,es szeretnenek segiteni...de hat ugy kell nekunk...


    Bigus,csak segiteni akartam,erre te sertessel vagtal vissza,annak aki  hosszu sikeres hazassagban van......egy fel evig egyedul....ha te azt jo beszelgetesnak tartod,hogy valaki rohan a vesztebe...es mindenki tapsol,aldasom,en nem megyek,hanem menekulok innen....a hazassagod,fustben,a masik kapcsolat a kutban,es mar megint ajnarozol.....evvel egyutt sok szerencset!Ne feledd el az ido nem neked dolgozik,ebben az esetben,elfecserelni,mire felebredsz itt 60...


    Csupi,nalad azert mas,mert komoly kapcsolatban vagy mar nagyon regota,[korban hozza illovel]es aztan ott vannak az udvarlok,nyaralasra,es kirandulas,vacsora stb.....  Nem akarod lekotni magad,   ez azert mas,mint ha valaki 2 honap utan liheg.....


    En csak ak azt nem ertem ,hogy miert kell fiukakkal jarni?


    En tobbet nem zavarok.......


     

    előzmény:
    Eperke2222 (73)
    2016-04-28  07:54
  24. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 28. 15:59103.

    kanászok jó vagy, vénribancként is

    előzmény:
    csupaszp (101)
    2016-04-28  15:38
  25. 2016. Április 28. 15:51102.

    51 éves lottyadt fatökű, buzi vén legény. 30 éve járod lankadt farkaddal a nudista strandokat, -ahogy írtad- szánalmas...Még arra se kellettél senkinek h gyereket szüljön neked. Igaz ha nincs mivel nem lehet csinálni. Csak pofázni másokra, s ebbe talán kis kielégülést érzel, köcsög.Sok 43 évessel nem cserélnék, inkább maradjak ilyen vén.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (97)
    2016-04-28  11:56

Címlap

top