Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anyósom egy tündér

Torolt_felhasznalo_110799
Torolt_felhasznalo_110799
Létrehozva: 2016. május 6. 20:36

Csak szeretném elmondani, hogy az anyósom egy tündér.


Végtelenül kedves és udvarias, családszerető.Ugyanakkor soha nem ül a nyakunkba, igaz mi sem terheljük őt gyakran, jön és jöhet ha kedve van, és mi is.


Annyira sokszor hallottam rosszat az anyósról.Érthetetlen számomra.


 


Kedves Anyósom!


Köszönök mindent.De, leginkább a feleségemért vagyok hálás neked.


 

  1. Torolt_felhasznalo_110799
    Torolt_felhasznalo_110799
    2016. május 11. 15:47101.

    ha ismerős, az csak azért lehet mert a tükörbe  láttad magad


    húzz el innen, ne rontsd itt a levegőt


    menj és csinálj magadnak topikot ahol randalírozhatsz kedvedre

    előzmény:
    Seta Rossa (98)
    2016-05-11  13:03
  2. 2016. május 11. 14:53100.

    Addig feszíted a húrt, míg elszakad. A börtönben mondjuk nincs szerintem wifi. De próbáld ki és írd meg, ha mégis van. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (99)
    2016-05-11  14:02
  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. május 11. 14:0299.

    Valahonnan ismerős nekem ez a nyelvnyújtós szmájli. Nem, nem csak az oviból, ahol utoljára láttam élőben ilyet a leghülyébb Misikétől, hanem innen is. De nyugodtan csinálj magadból hülyét, nem tiltja semmi. Valaki érdemben hozzászól a topikodhoz, aztán elküldöd a francba, hogy mellesleg egy fél gondolatban fel merte hívni egy olyan sztorira a figyelmet, mely láthatólag távol áll a valóságtól. Issstenem, hol vagyunk. 

    idézet:
    Seta Rossa (98)
    2016-05-11 13:03:53

    most épp sántarózsi nevű


    te már megint rábasztál a hasadra és kivágod ide ki a hazug?


    te a normális fórumozó

    előzmény:
    Seta Rossa (98)
    2016-05-11  13:03
  4. 2016. május 11. 13:0398.

    Valahonnan ismerős nekem ez a nyelvnyújtós szmájli. Nem, nem csak az oviból, ahol utoljára láttam élőben ilyet a leghülyébb Misikétől, hanem innen is. De nyugodtan csinálj magadból hülyét, nem tiltja semmi. Valaki érdemben hozzászól a topikodhoz, aztán elküldöd a francba, hogy mellesleg egy fél gondolatban fel merte hívni egy olyan sztorira a figyelmet, mely láthatólag távol áll a valóságtól. Issstenem, hol vagyunk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110799 (91)
    2016-05-11  08:21
  5. 2016. május 11. 12:2797.

    Jó volt ezt olvasni ..."Köszönök mindent.De, leginkább a feleségemért  vagyok hálás neked " ebben a mondatba benne van minden ! Én köszönöm hogy le írtad ! Mindig azt mondtam a gyerekeimnek és a párjuknak ,van egy fiam tehát van menyem és van egy lányom tehát anyós is vagyok , hogy minden szülő azért nevel gyereket hogy valaki meg becsülje tehát becsüljék meg egymást és ők legyenek az elsők a fontosak egymásnak . Én csak édesanya vagyok és nekem ők mindig a legfontosabbak a világon de nekik a párjuk és a gyerekük a leg fontosabb és  csak utána én . Én is megyek ha hívnak ! elfogadok mindent ahogy van mert az ő életük nem az enyém és szeretem a menyem és a vejem mert a gyerekem szereti . Szerintem ennyi és nem kell itt nagy tanulmány .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110799 (1)
    2016-05-06  20:36
  6. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. május 11. 08:4896.

    és tudod mi a titka?


    ahol elég intelligensek a szereplők, ott normális viszonyok vannak


    nem kell hozzá semmi extra

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110799 (95)
    2016-05-11  08:38
  7. Torolt_felhasznalo_110799
    Torolt_felhasznalo_110799
    2016. május 11. 08:3895.

    sok


    és tudod mi a titka? talán az hogy nem mászunk egymás nyakára


    nem akar mindenről tudni ahogy mi sem


    de minden fontos dologban egymásra számítunk mindenben.


    megkérdeztem a topik kapcsán hogy mit szól hozzá.szerinte  korrekt a kapcsolat.


    mindig jöhet és mindig mehetünk.egy  telefon előtte és már ott is vagyunk és vica verza.ha netán 2 x is  mégis azt mondjuk nem érünk rá vagy ő, nem gerjesztjük a haragot ellne és ő sem ellenünk, mert nincs harag


    mindenkinek közbejöhet bármi ami nagyon fontos és rögtön meg kell oldani


    ha messzebb van a hely ahová menni kell, akkor még a fuvarját is megoldjuk.a feleségem anyukájáról van szó!


    másképp nem is tudom elképzelni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (94)
    2016-05-11  08:30
  8. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. május 11. 08:3094.

    csak az érdekesség miatt


    hány éve?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110799 (1)
    2016-05-06  20:36
  9. Torolt_felhasznalo_110799
    Torolt_felhasznalo_110799
    2016. május 11. 08:2793.

    már tegnap olvastam a történeted.sajnálom, tényleg hogy egy ilyen szituban vagy.


    nagyon szépen leírtad, még ha negatív esetet is említettél.köszi, és valami jó megoldást kívánok neked, már ha lehet ezt ebben a helyzetben egyáltalán.

    előzmény:
    Walmart (51)
    2016-05-08  07:47
  10. Torolt_felhasznalo_110799
    Torolt_felhasznalo_110799
    2016. május 11. 08:2292.

    sajnálom hogy ti meg így jártatok.


    köszönöm a jó kívánságot

    előzmény:
    rockcica (84)
    2016-05-10  19:57
  11. Torolt_felhasznalo_110799
    Torolt_felhasznalo_110799
    2016. május 11. 08:2191.

    fordítva ülsz a  bilin.majd pont te fogod megmondani mi a provokatív téma! nehéz lenyelni hogy nem mindenki utálja a rokonságát.


    akkor ne gyere és ne bomlassz itt.még akkor se ha fizetett bomlasztó troll is vagy


    egyszerűen menj innen minél hamarabb


    nyiss saját topikot ahol szidhatod a familiádat

    előzmény:
    Seta Rossa (90)
    2016-05-11  07:28
  12. 2016. május 11. 07:2890.

    Több hsz-en keresztül is érdemben szóltam a provokatív topikodhoz. Egy kamura voltam szíves felhívni a figyelmet, miszerint tényleg "hihető", hogy a műkörmök, műszempillák csak úgy "potyognak", ráadásul mindkettő egyszerre egy sütiben landol, amit pont anyós húz majd elő győzedelmes "énmegmondtamcicababaezenőmégsütibeisműkörmötsüt" vigyorral. Ennyi volt az egész. De idézd már légy szíves, hogy ezen kívül hol tértem el a tárgytól (anyósoktól) vagy hol voltam "mosdatlan" szájú ebben a topikban. De ha még az is lennék: biztos te szabhatnád meg nekem, hogy hogyan nyilvánuljak meg itt. Szánalmas vagy. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110799 (82)
    2016-05-10  14:12
  13. 2016. május 11. 07:2489.

    Sajnálom. :( 

    előzmény:
    Walmart (86)
    2016-05-11  06:07
  14. 2016. május 11. 07:2388.

    Szerintem vagy a tudatmódosító szerek fogyasztását kéne abbahagynod, vagy a fórumozást, mert baromi gáz vagy. De talán legjobb lenne mindkettőt. 

    előzmény:
    kekelefant (85)
    2016-05-11  00:07
  15. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. május 11. 07:2287.

    Kölcsönös alapon.. a meny -vő se oktassa a házastárs szüleit.. és azok sem a fiatalokat... saját gyereket se!!! 

    idézet:
    Lillaréka (73)
    2016-05-09 19:19:01

    kuci


    amikorra az emberek a párosodási korba kerülnek, tudják mifélék a szüleik, mennyire szalonképesek, ("lakva ismerszik meg")


    ez alapján kellene beengedni, kirekeszteni a felnőtt eletükbe (mert az öregek nem fognak változni)


    egy haverom házasodott és persze az anyja mindenbe beleverte az orrát, majd 1x elvált


    4-5 év múlva újra házasodott, 2002ben lett gyereke is, de erről az anyaja már nem tud a mainapig


    és élnek kellemesen

    előzmény:
    Lillaréka (73)
    2016-05-09  19:19
  16. 2016. május 11. 06:0786.

    Hú, majdnem mintha a saját történetemet olvasnám... Kb így kezdődött nálunk is, el voltam könyvelve városi hp-nak. És a skatulyából nem volt kiszállás. A mi házasságunkat sikeresen tönkre tette anyósom. De nem csak a mienke, a lányáét is, csak azt még hamarabb. Én tovább bírtam. 

    előzmény:
    rockcica (84)
    2016-05-10  19:57
  17. 2016. május 11. 00:0785.

    Keressetek egy jobb helyet!A zselehez mar nem kell feny[vagy hogy hivjak]egyedul is bekenheted,rogton szarad,ha leveszed van hozza folyadek[nem aceton mar modernebb]nem kell furni faragni,ilyet meg nem is hallottam,be kell aztatni 5 percre,rogton lejon,utana  vizzel leobliteni,es a zsaradt kormre ,johet az uj,most csinaltam az enyemet,bizony lehet ,hogy neha le esik,de tesztat nem zsokat dagasztani vele....az ozonviz elotti kormoshoz jartok?

    előzmény:
    felicienne (80)
    2016-05-10  09:07
  18. 2016. május 10. 19:5784.

    De jó neked..én ezt nem mondhatom el, de nagyon sajnálom, mert először azt hittem jó fej az enyém is.amikor megismertetett vele a Férjem a telken, (két havi együtt járás után)el volt ájulva, hogy de édes vagy de cuki vagy, milyen szorgalmas stb, anyád helyett anyád leszek..hazafelé mondta a párom hogy nagyon csodálkozik, mert félt attól mit fog rám reagálni(mint minden csajra addig)de velem kedves volt.Apóskám azt mondta.: Várjatok, ez még csak az első alkalom, ne bízzátok el magatokat..


    Rá két hónapra (addig nem is találkoztunk)lehívta a drágámat. de közölte vele a telefonba hogy egyedül menjen..(én már akkor éreztem hogy van valami..)meg is kérdezte a párom hogy hogy-hogy nem akarja hogy vigyem, hiszen annyira szimpi voltam neki az első talikor.. azzal magyarázta hogy rengeteg meló van a kertbe, csak unatkoznék ott-..


    Lement a párom, az első nap még nem volt semmi,(végig gürizte a4000 nm telket) a második nap az ebédlőasztalnál akkor elkezdte."biztos hogy te elhiszed egy "ilyen" nőnek hogy pont téged választ(ugye szőke vagyok, adok magamra,öltözök, de mondjuk még oda nem is csinibe mentem hanem melegítőbe)meg hogy"mi az hogy ti már négy hónap alatt olyan szerelmesek vagytok hogy már esküvőt terveztek, meg kulcsot adsz neki a házunkhoz, meg"hagyjuk már a hülyeségeket hogy sorsszerű találkozás meg fehér galamb,(elmeséltünk neki minden romantikus kis történést, és ezeket akkor kigúnyolta).. a párom magából kikelt, hogy már sokadjára ilyen kétszínű volt vele szembe is, és az volt az első olyan összeveszése amióta velem volt...de előtte már sokszor..És utána még vagy 3*összevesztünk, kibékültünk vele meg bocsánatot kért, de az utolsó amióta nem vagyunk hajlandóak vele szóba állni az az a mondata volt hogy én biztos csak kitaláltam hogy terhes vagyok, nem is voltam az(holott mutattuk neki a papírt(laborleletet)és a telken lent kezdtem el elvetélni..


    Ja meg a "fia is rakja az agyát nem is beteg"(sérve van,  akkor amikor egyszer nemet mondtunk neki a telkezésre, egy hétig alig bírt kimenni a wc-re is)


    Az esküvőnk előtt is volt egy összeveszés, az eljegyzésünkor is(mert "miért egy fesztiválon "idegenek előtt egy koncerten kérte meg a kezem,miért nem lenn a telken..)(mondjuk mert nagyon hatásos és meglepő volt amikor a többezres tömeg előtt térdelt le elém és úgy nyújtotta át a gyűrűt...sosem felejtem el..) de neki nem tettszett, és ezért megsértődött...


    Szóval, tudnék még mesélni..


     az én anyukám tuti jó anyós lenne, az exemet is imádta, pedig ő fele ennyire nem volt alkalmazkodó mint a mostani Férjem


    Csak irigyelni tudlak, de sok boldogságot Nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110799 (1)
    2016-05-06  20:36
  19. Torolt_felhasznalo_110799
    Torolt_felhasznalo_110799
    2016. május 10. 14:1483.

    kölcsönösen,csak így lehet

    előzmény:
    Lillaréka (73)
    2016-05-09  19:19
  20. Torolt_felhasznalo_110799
    Torolt_felhasznalo_110799
    2016. május 10. 14:1282.

    Kolléganőd meg a kamugyáros anyós. A műkörmöt a körmös fogorvosi reszelővel tudja lereszelni akár egy hónap után is, magától a büdös életben nem esne le, legföljebb lenőne az alatta lévő körömmel együtt hónapok alatt, de akkor is vágni kéne. Szerinted a műkörmöt ragasztóval teszik fel, ami egyszer csak úgy lepotyog? A zselé vagy porcelán folyékony állapotban kerül fel az igazi körömre, és a zselé egyszerűen ráolvad, egy újabb réteget képez a körmön, a porcelán pedig ráköt. A kettő együtt erősebb, mint a valódi köröm, és képtelenség, hogy csak úgy lepotyogjon. A műszempilla manapság dettó. A kozmetikusok is - szerintem már a legelmaradottabb is - szálanként építik be a műszempillát az eredeti közé, ami egy idő után valóban hullhat, de max. egyesével, naponta mondjuk egy vagy kettő szál, és általában az is fennmarad az arcon, nem a sütiben landol. Neked meg tényleg nem kéne minden szart elhinned, pláne olyat, amiről ordít, hogy fogalmad nincs. 

    idézet:
    Seta Rossa (77)
    2016-05-10 07:24:40

    fogd  vissza magad.itt mindenki normálisan szólt, neked meg habzik a szád mert valaki írt valamit.


    nem kell idejönnöd, erre nem vagyok kíváncsi, vagy ha jössz öblítsd ki a szábat először

    előzmény:
    Seta Rossa (77)
    2016-05-10  07:24
  21. 2016. május 10. 09:2181.

    Szar a körmösöd. Évek óta van, de sose jött még le a műkörmöm, a körmösöm szerintem vissza is adná az ipart, ha ez történne a vendégei körmével. Oké, nem ráolvad, hanem ráköt. A lényeg ugyanaz, nem jön le, mint mikor ovis koromban papírragasztóval színes lapokat ragasztottam rá egyszer a körmömre a Szörnyella jelmezemhez a farsangra. Pláne nem egy sütitésztától... durva lenne. :D Ha rácsapod a kocsiajtót, letörhet a sajátoddal együtt... de úgy magától nem fog lepotyogni, ha normálisan meg van csinálva. A csiszoló pedig fogorvosi márka tényleg, olyan, mint amivel a fogorvos fúrja a fogat (szintén normális körmösnél). DE ennyit a körmökről, térjünk vissza anyósokhoz. 

    előzmény:
    felicienne (80)
    2016-05-10  09:07
  22. 2016. május 10. 09:0780.

    Nem kívánok beleszólni a vitátokba, csak mielőtt kategorikusan leostobázod a másikat, elmondom neked ez én tapasztalatomat.


    Zselés, épített műkörmöm van, éppen a minap palántáztam el egyet a virágokkal. Bizony megesik néha, hogy egyszerűen leválik a saját körömről úgy, hogy az összes többit a körmös alig tudja (nem fogorvosi (? ) reszelővel lecsiszolni.


    (A zselé pedig nem ráolvad, hanem UV fényben ráköt a körömre. - csak hogy legyen neked is némi fogalmad róla.)

    előzmény:
    Seta Rossa (77)
    2016-05-10  07:24
  23. 2016. május 10. 07:5779.

    "Őrlődni" meg végképp nem kell senkinek a kapcsolata és a szülei között. El kell dönteni, ki a szarkavaró, és vagy világossá tenni előtte, hogy engem nem zsarolgatsz érzelmileg, kisanyám vagy kisapám, mert nekem fontosak a szüleim, vagy elhajtani a francba. Ha pedig a szülők az ok nélkül mocskolódók, akkor nem nyitni rájuk pár évig a szülőház kiskapuját, hátha azalatt észhez térnek. Ha nem, akkor magukat büntetik ezzel jobban. De "őrlődni, vívódni", magyarul teszetoszáskodni, mikor látja, hogy ki is valójában a  hunyó, na, az puhatestű dolog a normálissal szemben. 

    előzmény:
    Lillaréka (64)
    2016-05-09  16:38
  24. 2016. május 10. 07:5078.

    Meg ne sajnáljuk már szegény nyámnyilákat. Aki képtelen kiállni bármelyik szerette mellett, ha azt ok nélkül bántják, az egy jellemtelen, gerinctelen alak, akit mindig is gyerekként fognak irányítani mások, és mindig is erre lesz igénye is. Nemtől függetlenül! Egy nővel is megtörténhet, hogy a férje választásra kényszeríti az eredeti családja (anyja, testvére stb.) és őközte. És a nőnek is dönteni kell ilyenkor: vagy kiáll a családja mellett, megérteti a pasijával, hogy a valódi, erős családi kapcsolatok meg egy viszonylag friss ismeretség közül ő egyértelműen a családja mellett fog kiállni, akkor a pasi is vagy megszokja ezt, vagy megszökik, és utóbbi esetben a varjú se károg majd utána. Igen, amúgy ebben igazad van, ez mindenképpen egy nehéz döntés, de ha már ilyenbe keveredik az ember, muszáj eldöntenie, hogy melyik nehézséget válassza. Ha egy seb elfertőződik, akkor is két rossz közül választhatsz: kivágod a sebet vagy hagyod, hogy elterjedjen a méreg és belehalj. Egyik se lesz kellemes, de szerintem értelmes ember azért tudja, hogy melyiket válassza. A nehéz döntések sokszor fájdalmasak, de elkerülhetetlenek ahhoz, hogy normális életet élhess később. 


    Egy férfinek is: ki KELL tudni állnia a felesége mellett, ha az anyja ok nélkül piszkálja. Nincs kecmec. Ha igaza van, ezt előbb-utóbb a másik is be fogja látni, ha meg nem, akkor jobb is volt tőle megszabadulni. De ugyanúgy: a korábbi családja mellett is ki  kell tudni állni, ha a felesége lenne az, aki ok nélkül uszítja ellenük. Ugyanez igaz nőre is a pasijával, férjével való kapcsolata során. Sose lesz egy ilyen szituáció fáklyás menet, de ezek azok a döntések, amik alól nem lehet kibújni, ha nem akarunk a másik alattvalójává válni. 

    előzmény:
    Lillaréka (64)
    2016-05-09  16:38
  25. 2016. május 10. 07:2477.

    Kolléganőd meg a kamugyáros anyós. A műkörmöt a körmös fogorvosi reszelővel tudja lereszelni akár egy hónap után is, magától a büdös életben nem esne le, legföljebb lenőne az alatta lévő körömmel együtt hónapok alatt, de akkor is vágni kéne. Szerinted a műkörmöt ragasztóval teszik fel, ami egyszer csak úgy lepotyog? A zselé vagy porcelán folyékony állapotban kerül fel az igazi körömre, és a zselé egyszerűen ráolvad, egy újabb réteget képez a körmön, a porcelán pedig ráköt. A kettő együtt erősebb, mint a valódi köröm, és képtelenség, hogy csak úgy lepotyogjon. A műszempilla manapság dettó. A kozmetikusok is - szerintem már a legelmaradottabb is - szálanként építik be a műszempillát az eredeti közé, ami egy idő után valóban hullhat, de max. egyesével, naponta mondjuk egy vagy kettő szál, és általában az is fennmarad az arcon, nem a sütiben landol. Neked meg tényleg nem kéne minden szart elhinned, pláne olyat, amiről ordít, hogy fogalmad nincs. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_525191 (71)
    2016-05-09  17:41

Címlap

top