Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit tegyek a szerelméért?

pannipiano
Létrehozva: 2018. október 11. 21:50

Hogyan érjem el, hogy szerelmes legyen belém a barátom? Azt mondta, hogy ne hívjam többet, mert szerelmes egy másik csajba. Mondta, hogy én csúnya vagyok :( de ezt biztos csak azért mondta, hogy lerázzon, nem mondhatta komolyan... Én vele akarok lenni, bármi áron! Tudom, hogy mi összeillünk! Szoktunk együtt zongorán játszani, az olyan csodás :) A másik csajjal úgysincs benne semmi közös... Bennünk rengeteg közös van, tudom, hogy Nekünk együtt kell lennünk. Legutóbb ott volt a csaj egy koncertünkön, de képzeljétek, nem ment oda hozzá szerencsére! Csak nézték egymást, a barátom meg sajnos mosolygott rá :( Ugye szerintetek is el fogja felejteni előbb-utóbb? A csaj biztos úgysem lép... Én mindent megteszek érte, nálam jobban úgysem szeretheti senki! Írjatok légyszí!

  1. 2018. október 17. 13:0952.

    Csak a telefonhívásokért simán feljelenthet. Ő nem  a párod, hanem csak egy ismerős, akinek nem biztos, hogy tetszikaz, hogy állandóan hívogatod. Idővel megunja.
    Zaklatás csak, hogy értsed:



    Btk. 222. § Zaklatás


    Zaklatás


    222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, v. más magánéletébe, ill. mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon,őt rendszeresen/tartósan háborgatja,ha súlyosabb bcs. nem valósul meg,vétség:1 év

    3. a kifejezetten személyes indítékú zaklatást, amelynek – általában ismert és jellemzően (de nem kizárólagosan) férfi – elkövetője hosszabb idő óta, folyamatosan v. visszatérően zaklatja áldozatát. Zaklató jellegű magatartásnak tekinthetőek: az ismétlődő, éjjel-nappali – akár névtelen – telefonhívások otthon és a munkahelyen; üzenetrögzítőn hagyott, e-mailen, SMS-ben küldött, gyakran sértő, szidalmazó, ill. fenyegető üzenetek; az áldozat lakása, munkahelye, stb. előtti gyakori jelenlét; az áldozat követése nyilvános helyekre. Mindez kiterjedhet az áldozat közeli hozzátartozóira, barátaira is.


    előzmény:
    pannipiano (41)
    2018-10-15  18:09
  2. 2018. október 17. 10:2751.

    Én ismerem a barátodat, a szomszédunk.


    Rossz hírem van. Ma reggel tőle jött ki a csaj, gondolom együtt aludtak. Már csak azért is gondolom ezt, mert a nagy csönd, az alvás előtt iszonyatos visajok jöttek át, a csaj kiabált hogy még, még!

    előzmény:
    pannipiano (50)
    2018-10-17  00:34
  3. 2018. október 17. 00:3450.

    Míg ti itt haszontalanságokat írogattok, addig az a csaj lehet, hogy épp most veszi el tőlem a páromat...hát köszi.

    előzmény:
    castaneasativa46 (49)
    2018-10-17  00:21
  4. 2018. október 17. 00:2149.

    Szerintem be kellene jelentkezned a pszichiátrián. Hidd el, nem akarok /akarunk/ rosszat. Egy jó pszichiáter jól tudja kezelni a helyzetet /nem biztos, hogy azt tanácsolja, szállj le a szerelmedről.../

    előzmény:
    pannipiano (47)
    2018-10-16  23:27
  5. 2018. október 16. 23:2748.

    Kit érdekelnek a sextolák, kvintolák meg triolák, amikor teljesen kivagyok :( Már megint nem vette fel a telefont... Félek, hogy azzal a lánnyal beszél. Szerintetek mit írjak a csajnak, hogy szálljon le a páromról?

    előzmény:
    castaneasativa46 (43)
    2018-10-16  22:56
  6. 2018. október 16. 23:2747.

    Kit érdekelnek a sextolák, kvintolák meg triolák, amikor teljesen kivagyok :( Már megint nem vette fel a telefont... Félek, hogy azzal a lánnyal beszél. Szerintetek mit írjak a csajnak, hogy szálljon le a páromról?

    előzmény:
    castaneasativa46 (43)
    2018-10-16  22:56
  7. 2018. október 16. 23:2746.

    Kit érdekelnek a sextolák, kvintolák meg triolák, amikor teljesen kivagyok :( Már megint nem vette fel a telefont... Félek, hogy azzal a lánnyal beszél. Szerintetek mit írjak a csajnak, hogy szálljon le a páromról?

    előzmény:
    castaneasativa46 (43)
    2018-10-16  22:56
  8. 2018. október 16. 23:2745.

    Kit érdekelnek a sextolák, kvintolák meg triolák, amikor teljesen kivagyok :( Már megint nem vette fel a telefont... Félek, hogy azzal a lánnyal beszél. Szerintetek mit írjak a csajnak, hogy szálljon le a páromról?

    előzmény:
    castaneasativa46 (43)
    2018-10-16  22:56
  9. 2018. október 16. 23:0444.

    Megveszek,ez a baromsag ilyen sokaig elhuzodik????

    előzmény:
    castaneasativa46 (43)
    2018-10-16  22:56
  10. 2018. október 16. 22:5643.

    Lehet, hogy nem ismered a sextollát?

    előzmény:
    castaneasativa46 (42)
    2018-10-15  20:00
  11. 2018. október 15. 20:0042.

    Szerintem egy koncert után kérd meg, hogy otthon beszéljétek meg Chopin: Cisz-moll keringőjének második részében a sextollákat...


    /mfmrtm - rmrdlm - drdtsir -tdtlfd.../ pontosan hogyan kell játszani...

    előzmény:
    pannipiano (35)
    2018-10-14  01:22
  12. 2018. október 15. 18:0941.

    Huszonéves vagyok, egyáltalán nem tini! Miért írtok ilyeneket, hogy feljelent engem? Ne ijesztgessetek...csak telefonhívásokért hogy jelentenének fel bárkit is?

    előzmény:
    drvia (38)
    2018-10-15  09:35
  13. 2018. október 15. 18:0440.

    Mondta sajnos, hogy engem nem szeret, és hogy nem vagyok szép. Megmutatta azt akibe "szerelmes". De nem lehet az, mert nem is ismeri. Hogyan szerethetné? Engem viszont ismer, én sokkal előnyösebb helyzetben vagyok. Ha sok időt tölt velem, biztos elfelejti majd azt a lányt.

    előzmény:
    york (39)
    2018-10-15  10:03
  14. 2018. október 15. 10:0339.

    ahogy előttem írták nem, nem várják el. de, tudja mit akar, legfeljebb nem mondta - még - el, hogy nem szeret téged, egy vagy a sok közül, esetleg haverként, kollégaként  tekint rád.  rögeszmésen ragaszkodsz hozzá, hogy beléd szeressen, ez már beteges. mert,  "mindenki úgy tudja együtt vagytok".  az igazság mindig kiderül.


    sokakat inkább taszít (vagy jót röhögnek), az ilyen nyomuláson, sőt teher is lehet, aztán egyszer megunja, és elküld a francba!

    előzmény:
    pannipiano (33)
    2018-10-13  18:59
  15. 2018. október 15. 09:3538.

    De a mai pasik elvárják, hogy a nő kezdeményezzen.


     


    A mai pasik is a qurváktól várják, hogy kezdeményezzen.  Attól, hogy keresed, még nem biztos, hogy érdekli, hogy szereted-e? Ha ő nem keres, akkor nem is kellesz neki. 
    Avval, hogy kinézel magadnak egy pasit, tetszik, még nem vagy szerelmes, csak bebeszéled magadnak, hogy ő kell.  Majd elmúlik. Szerintem, hagyd őt békén, amíg fel nem bosszantod és feljelent zaklatásért. Vajon hány éves lehetsz? 

    előzmény:
    pannipiano (33)
    2018-10-13  18:59
  16. 2018. október 14. 22:5237.

    Gigi!,ennel mar jonbb volt,amikor a balcsin voltal,egyetem helyett es a szuleid a tv-ben lattak...aztan egyetespistatol kozeppista lettel,aztan apad nezett a csukot ajton at,ez a legrosszabb idaig..........

    előzmény:
    pannipiano (35)
    2018-10-14  01:22
  17. 2018. október 14. 17:0236.

    Turelem kerdese .
    Majd feljelent , ha betelik a pohar...

    Ha Ö is tizeneves , akkor buszkelkedik vele a hormonérett kiskokas barati koreben , s intim pillanataiban farkát csuklozva  levon/elraktaroz   egy csomo hamis kovetkeztetest : szep/vonzo/kapos  vagyok ....futnak utanam a csajok...

    Ha kiskoru zaklat , akkor a szulot veszi elo az igazsagszolgaltatas....

    Ez egy vers lehetneKolto lettem

    Tiniszerelem2018

    Intim pillanatban
    Farkat csuklozva
    Hormonerett kiskokas
    Smartfoncsenges ritmusara
    Hamis kovetkezteteseket raktaroz:
    Szep , vonzo es kapos vagyok
    Futnak utanam a csajok

    idézet:
    Mozdonj (27)
    2018-10-13 08:52:09

    szerezzek kiadot a verseidnek ? Tempozz lekorozhetjuk meg egyik masik magyar bulvarpoetat ? 

    előzmény:
    Mozdonj (27)
    2018-10-13  08:52
  18. 2018. október 14. 01:2235.

    De fontos, hogy mit érez irántam! Azt szeretném, hogy ő is szeressen. Ezért kérdeztem, hogy szerintetek mit tehetnék ezért.


    Nem fog más férfi érdekelni később sem, nekem évek óta ő kell. Az ismerőseim úgy tudják, hogy együtt vagyunk. Nem akarom hogy megtudják, hogy ő másba "szerelmes". Muszáj gyorsan visszahódítanom...


     

    előzmény:
    Kercsi (34)
    2018-10-13  23:08
  19. 2018. október 13. 23:0834.

    Nagyon elszant vagy es onzo, nem nagyon torodsz a 'szerelmed' erzelmeivel. Neked nem fontos, hogy o mit erez irantad, csak annyi, hogy megkapd, a tied legyen? lehet, rosszul fejezed ki magad,  de furcsallom, hogy ilyen brutalisan kozelitesz a szerelemhez. Ha el akarod csabitani, magadat vonzova tenni a szemeben, felkelteni az erdeklodeset, vannak ra egyeb, finomabb taktikak is, mint az allando telefonalgatas, meg a visszataszito nyomulas. En a te helyedben teljesen eltunnek az eletebol egy idore es nem hivnam, nem jelentkeznek nehany honapig, amig elfelejti a negativ tapasztalataidat veled kapcsolatban. Utana meg mikor ujbol talalkozol vele, nem baratkent, hanem csak ismeroskent kezelnem. Igy tobb eselyed lenne, hogy eszrevegye a not benned. Hagynam, hogy mindig o kezdemenyezzen es nem tennem magam tul elerhetove, nem ujjonganek csak azert, mert randira hiv. Kozben masokkal is randiznek, flörtölnék, a megjelenesemen is valtoztatnek jo sokat. Es igy tovabb... Ha igy sem vesz eszre, hagynam az egeszet, valoszinu addigra ugyis mar mas ferfi tetszene. 

  20. 2018. október 13. 18:5933.

    De a mai pasik elvárják, hogy a nő kezdeményezzen. Sokszor azt se tudják mit akarnak. Ha nem keresném rendszeresen, akkor honnan tudná, hogy szeretem? Majd rá fog jönni, hogy mégis engem akar. Veletek nem volt ilyen soha, hogy csak később jött rá a pasi, hogy kelletek? Miért ne történhetne így?

    előzmény:
    york (31)
    2018-10-13  18:03
  21. 2018. október 13. 18:4332.

    Nem tizenévesek vagyunk, hanem felnőttek! Miért jelentene fel? Csak mert szeretnék beszélni vele telefonon, és szeretnék találkozni vele? Hogy feltételezhetsz ilyet, nem értem.


    Tudom, hogy szeret engem, nem számít mit mondott. Néha mindenki mond olyat, amit nem gondol komolyan... Anyukájával is jóban vagyok, ő is szeret. Meg az unokatesójával is. Ez fontos egy jó párkapcsolathoz, nem?

    előzmény:
    Mozdonj (27)
    2018-10-13  08:52
  22. 2018. október 13. 18:0331.

    "Az a másik csaj sosem fogja ilyen kitartóan szeretni." - ezt írod.  ez nem szeretet, hanem már zaklatás.  tudod ki futna egy olyan szekér után, aki sosem vesz fel.  nálad hová tűnt a női büszkeség - ha volt valaha egyáltalán?  minden pasit mentsen meg az ég, vagy bármi, amiben hisz, ilyen csajszitól!

    előzmény:
    pannipiano (30)
    2018-10-13  17:45
  23. 2018. október 13. 17:4530.

    Értek hozzá, ebben biztos lehetsz. Amit elértem, ahhoz rengeteg kitartó gyakorlás kellett, és ilyen kitartó vagyok a magánéletemben is! Elérem a célomat mindenáron. 

    előzmény:
    etilany (24)
    2018-10-13  08:01
  24. 2018. október 13. 09:0228.

    Türelmes vagyok, mert szeretem, nem sértődöm meg ha párszor nem veszi fel a mobilját. Előbb-utóbb úgyis felveszi. Miért lenne zaklatás, ha maga ő adta meg a számát?


    Ebből láthatja, hogy tényleg szeretem! Az a másik csaj sosem fogja ilyen kitartóan szeretni.

    idézet:
    pannipiano (23)
    2018-10-12 23:09:04

    Most ezt nem NEKED irom , hanem altalanossagban..

    Vannak olyan szemelyek , akiket szeretunk .
    Igazan. Belso szfera....
    Ezeket a szeretett szemelyeket -/csaladi kor, igaz baratok , igaz szerelmek/-  vedlett fikahelyen nem kotozzuk ki pellengérre.
    Azt a kiszemelt valakit Te nem szereted .
    Mert ha szeretned , akkor annyira fajna a szived a kapcsolatotok fikazasa miatt , hogy kerned a topik torleset...vagy torolned magadat es soha ide vissza nem jonnel...

    előzmény:
    pannipiano (23)
    2018-10-12  23:09
  25. 2018. október 13. 08:5227.

    Turelem kerdese .
    Majd feljelent , ha betelik a pohar...

    Ha Ö is tizeneves , akkor buszkelkedik vele a hormonérett kiskokas barati koreben , s intim pillanataiban farkát csuklozva  levon/elraktaroz   egy csomo hamis kovetkeztetest : szep/vonzo/kapos  vagyok ....futnak utanam a csajok...

    Ha kiskoru zaklat , akkor a szulot veszi elo az igazsagszolgaltatas....

    Ez egy vers lehetneKolto lettem

    Tiniszerelem2018

    Intim pillanatban
    Farkat csuklozva
    Hormonerett kiskokas
    Smartfoncsenges ritmusara
    Hamis kovetkezteteseket raktaroz:
    Szep , vonzo es kapos vagyok
    Futnak utanam a csajok

    előzmény:
    pannipiano (23)
    2018-10-12  23:09

Címlap

top