Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit tegyek a szerelméért?

pannipiano
Létrehozva: 2018. október 11. 21:50

Hogyan érjem el, hogy szerelmes legyen belém a barátom? Azt mondta, hogy ne hívjam többet, mert szerelmes egy másik csajba. Mondta, hogy én csúnya vagyok :( de ezt biztos csak azért mondta, hogy lerázzon, nem mondhatta komolyan... Én vele akarok lenni, bármi áron! Tudom, hogy mi összeillünk! Szoktunk együtt zongorán játszani, az olyan csodás :) A másik csajjal úgysincs benne semmi közös... Bennünk rengeteg közös van, tudom, hogy Nekünk együtt kell lennünk. Legutóbb ott volt a csaj egy koncertünkön, de képzeljétek, nem ment oda hozzá szerencsére! Csak nézték egymást, a barátom meg sajnos mosolygott rá :( Ugye szerintetek is el fogja felejteni előbb-utóbb? A csaj biztos úgysem lép... Én mindent megteszek érte, nálam jobban úgysem szeretheti senki! Írjatok légyszí!

  1. 2018. november 3. 10:3579.

  2. 2018. október 23. 17:5278.

    Azzal tehetsz a legtobbet, ha tudomast sem veszel rola. Kozben meg elfoglalod magad, tokeletesited magadat, probalsz minel boldogabb lenni nelkule is es ha tetszel neki, o fogja az elso lepeseket megtenni. Ha most nem tetszel neki, hiaba keresed vagy probalod meggyozni, hogy ti osszeilletek es jo par lennetek, ezzel meg inkabb taszitod es az ellenkezo hatast ered el. Ha baratok vagytok, akkor valoszinu tudod, hogy milyen nok tetszenek neki, kit talal vonzonak. Ha tudsz, probalj abba az iranyba finomitani a megjeleneseden, de azert nem kell mas emberre valnod, az ujbol nem mukodne. Legy onmagad, de a jobb valtozata onmagadnak.


     Konnyebb dolgod van, ha tetszel neki valamennyire, es ha baratok vagytok, akkor valoszinu, hogy tetszel neki, mivel azzal baratkoznak az emberek, akikkel egy hullamhosszon vannak, kulsoleg is vonzonak talalnak. Vagy csak kollegak vagytok? Hivott mar o telefonon, kuldott uzenetet barmilyen temaban is? mikor talalkoztok, orvend neked, mosolyog rad, esetleg meg is erint? nem jo jel, hogy csunyanak talal, sem hogy mas lanyrol beszel. Te milyennek latod magad, szepnek, szerethetonek, pozitiv embernek, olyannak, akinek jo a tarsasagaban lenni? lehet, egy aprosagon mulik az egesz, mint egy uj frizura, vagy noiesebb cipo, esetleg sulyt leadni vagy felvenni. Es ne keresd, semmiert !!! Tudja, hogy tetszik neked, azt is tudja, hogy a kisujjat sem kell kinyujtania es megis megkap, nem jelentesz kihivast neki. Annak van erteke, az a vonzo, ami nehezen erheto el. Nem is gondolnad, hogy mennyire regimodiak a ferfiak nagyresze legbelul. 


     

Címlap

top