Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Újraélesztett csecsemő!!!

rousse
Létrehozva: 2004. szeptember 20. 20:05
Sziasztok!
Én ezt nem értem!
A bnőm szombaton de. szült.3-kor már benn voltak a kórházban, de a saját szülésze(miatta ment abba a kórházba szülni), csak 9 körül jelent meg.f11 körül született meg a baba, császárral.most derült ki, hogy 2-szer kellett a picit újraéleszteni és be is görcsölt.Át is vitték másik kórházba, nagyon szépen ellátják őt, folyamatosan figyelik,további vizsgáltokra elküldik máshova, reméljük minden rendben lesz vele!!Az Anyukára azonban a szülés óta rá sem nézett az orvosa!Pedig vele sincs minden rendben, idegen orvosok írogatják neki a gyógyszereket. Mióta felébredt a szülés utáni altatásból, a doki azóta nem dugta oda a pofáját!Nem neki kéne tájékoztatni róla, hogy mi van a babával?Hogy mi történt szülés közben? Es minek saját orvosnak fizetni, ha nem képes időben elindítani, ott lenni a szülésnél?(igaz, ezek után nagy pofája kell hogy legyen, ha beállít a pénzért!) Ha nem benne, kiben lehet bízni ilyenkor?
  1. 2004. szeptember 21. 20:4932.
    A saját szüléseimbe illetve amkét méhenkívülimbe rendre egyenként belehaltam volna, ha nincs észnél a orvosom. Nekem is nagy szerencsém volt! :-)
    előzmény:
    jajajaj (30)
     
  2. 2004. szeptember 21. 15:3931.
    szia!
    elárulod a doki nevét? mivel a kútvölgyibe járok. . . remélem nem az én dokim. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_107346 (10)
     
  3. 2004. szeptember 20. 22:3630.
    Tök mindegy, milyen sportot űz, nem? Szerinted egy tévés mennyit keres napi félóra képernyőzéssel havonta? Azzal, hogy tehetségtelenül igénytelenkedik? És még sorolhatnám. De ez a vita így már más irányba megy. . .
    A szülést pedig valóban le tudja vezetni a szülésznő is, az orvos azért van ott, hogy ne legyen semmi baj, ha komplikáció lép fel. Mert miből áll a szülés? Tágulsz, majd kitolod. Mikor van baj? Ha ez NEM így zajlik. Nálam nem így zajlott, baj volt, császár, hajnali kettőkor 5 orvos sügött-forgott körülöttem a műtőben elfeküdt hajjal. És a fiamat lélegeztetni kellett, de túlélte, és megköszöntem, de ezt pénzzel nem lehet eléggé megköszönni. És a szülészem nem fogadott el semmit. Szóval ilyen élmények is vannak. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (29)
     
  4. 2004. szeptember 20. 22:2329.
    Ja, és nem a kórház folyósóján csúszott el a pali, hanem egy számomra ismeretlen sznobok által úzött sport közben!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (28)
     
  5. 2004. szeptember 20. 22:2128.
    Tényleg csakhivatástudatból lehet ott állni nap, mint nap a gyermekek, öregek mellett és mindannyiszor erőt önteni beléjük. Ez így van, seni sem vitatja!
    Az a rossz, hogy ez a fogadott orvos mizéria kialakult!

    A szép reményű Kandász Szülőszoba riportban is kiderült, hogy a dokik zsebretett kézzel álldogálnak, jól fésülten megérkeznek a vajudás végére és lekaszálják a pénzt. Pedig az ügyeletben lévő orvos szülésznő tette a dolgát és nem ő.

    Nekem akkor telt be a pohár, amikor egy ismerősöm mesélte, hogy a férje 6 hétig gipszben volt és ez micsoda kiesés a havi büdzséből, mert történetesen a pasi nőgyógyász.
    2 milkát mondott, hogy ennyivel lett vékonyabb a bankszámla!
    Naneee, gondoltam, ezt így belekalkulálják az életükben, ez ilyen természetes, anyám!!!! :-((((
    előzmény:
    jajajaj (25)
     
  6. 2004. szeptember 20. 22:1527.
    Ja, Dunába vizet! :-)
    Úgy vettük, hogy ennyibe került a gátstoppolás meg, hogy segített bejutni a PIC-re babanézőbe. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_992648 (24)
     

Címlap

top