Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Székrekedés

Torolt_felhasznalo_998464
Torolt_felhasznalo_998464
Létrehozva: 2005. Április 24. 17:26
Üdvözlök Mindenkit!

A rohanó élet, az egészségtelen táplálkozás következménye, velejárója a székrekedés. Ha neked is ismerős a probléma, akkor jó helyen jársz. Itt megvitatjuk, hogy ki, milyen "szorult helyzetben" volt már, s hogy oldotta meg a problémáját!

Ne feldjük, az életben a legfontosabb az egészség, így hát nem szabad elnapolni a betegséget.

Üdv.
D17
  1. 2016. július 7. 12:5781.

    Sziasztok! A tapasztalataimat szeretném veletek megosztani. Nagyon régóta küzdök székrekedéssel, de a Lecicarbon kúp megoldotta a problémáimat. Minden féle kínos hasi fájdalom nélkül, felhelyezés után, körülbelül 15 percen belül hat, így akármikor használhatom.


    Részleteket itt találtok:  https://www.facebook.com/lecicarbon Próbáljátok ki ti is bátran!


     


     


     

  2. 2016. július 7. 11:3080.

    Sziasztok! A tapasztalataimat szeretném veletek megosztani. Nagyon régóta küzdök székrekedéssel, de a Lecicarbon kúp megoldotta a problémáimat. Minden féle kínos hasi fájdalom nélkül, felhelyezés után, körülbelül 15 percen belül hat, így akármikor használhatom.


     


     


     


    Részleteket itt találtok:  https://www.facebook.com/lecicarbon Próbáljátok ki ti is bátran!

  3. Torolt_felhasznalo_659663
    Torolt_felhasznalo_659663
    2006. május 30. 11:2979.


    Köszi az infót!!

    Inni tényleg kell, mindig próbálok odafigyeli. Néha több néha kevesebb sikerrel.

    előzmény:
    Halmama (78)
    2006-05-27  21:21
  4. 2006. május 27. 21:2178.

    Sokat gondolkoztam ezen, de nálam fordítva volt. Genetikailag volt egy szűkület, amin minden megtapadt, lassan polyp majd rák lett belőle. A tünet volt a székrekedés. Csak hát nem nagyon foglalkoztam vele addig amíg nem vérzett. Gondoltam az már nem csak ilyen típus vagyok.

    A rost jó de csak és szigorúan csak ha nagyon sokat iszol. Az urológián tanultam meg rendesen inni, sokszor egy nap és a kellő mennyiséget, baromi fontos. Hát a diétáról óráűkat beszélhetnék, 2 hétig nem kaptam enni!!! Aztán meg már nagyon nehezen ment, sokmindent nem ehetek most se. Ami panaszt okoz a témával kapcsolatban és érdemes rá odafigyelni azok a héjasok (bab, lencse, borsó, gyümölcsök héja) és az aprómagvasok (eper, kiwi..) mert ezek megtapadnak a bélfalon és a gyomor nem emészti meg őket, tehát egyben megy a bélbe. Sok folyadék kell.

     

    Hát remélem tudtam tippeket adni és ha komolyabb a dolog irány a doki

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_659663 (77)
    2006-05-27  08:30
  5. Torolt_felhasznalo_659663
    Torolt_felhasznalo_659663
    2006. május 27. 08:3077.


    Örülök, hogy jól vagy, maradjon is így!

    Még vérzést nem tapasztaltam. Úgyhogy remélem csak szimplán szorulásos vagyok.. Te miért mentél el orvoshoz? A vérzés miatt?

    De a rost segít, nem? Az nem igaz, hogy a vastagbélrák oka lehet az, hogy székrekedéses vagy? Diétád volt?

    Mert most hogy szedem a bogyót, úgy tűnik oké lett a dolog...
    előzmény:
    Halmama (76)
    2006-05-26  22:01

Címlap

top