Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kreatív nyelvtanulás!

Torolt_felhasznalo_391742
Torolt_felhasznalo_391742
Létrehozva: 2005. július 12. 18:31
Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni még egy nyelvet tanulni, de mivel szoros és rendszertelen a munkabeosztásom nem tudok tanfolyamra járni.
Nem sokat hallani erről a módszeről, pedig engem érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van felőle.
Gál Ottó fejlesztette ki ezt a módszert és 27 nyelvizsgája van eddig. Ami azért szép teljesítmény :) Nekem azért nincsenek ilyen nagyravágyó terveim, de azért 2-3 jó lenne még. :)
Ha bárkinek van valami tapasztalata lehet negatív vagy pozitív kérem írjon. Találtam még egy webhelyet is, de ott csak angol-német nyelvprogramot lehet megrendelni:

http://www.wsh.hu/default.asp?pageid=24

A pozitívuma az, hogy midössze 20e ft 1 tanfolyam ára ami felkészít a középfokú nyelvvizsgára az alapoktól. Ez nagy előny az elo-val szemben. Bár ottt van részletfizetés. De ha összeadjuk és egybe meg akarom venni az egészet az jóval több mint 20e.

Tud valaki esetleg másféle otthon tanulós módszerrről?

Várok mindenféle véleményt!
  1. 2014. június 11. 21:0954.
    Szia! Igaz, mar regen irtal, de sikerult megszerezned, amit kerestel? Mert engem a francia kezdo hanganyaga erdekelne, a szoveg megvan.
    előzmény:
    lindy1986 (52)
    2013-09-03  20:36
  2. 2014. január 15. 10:1853.

    Szia!

     

    Én is már majd egy hete próbálom innen,onnan letölteni Gaál Ottó kreatív német kezdőjét,hol jobb,hol rosszabb eredménnyel.

    A vaterán,teszveszen 2010 -ben voltak ilyen eladások,de hol van az már:((

    Megkérhetnélek,hogy ezt a telefonszámot meg írd nekem ahol a szövegest forgalmazzák és megvehető??

    Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségedet!

     

    További derűs napot kívánok!   

    előzmény:
    Margóka (2)
    2005-07-12  18:57
  3. 2013. szeptember 3. 20:3652.

    Sziasztok!

     

    Én mindegyik kreatív nyelvtanulós anyagot keresem. Ha bárkinek lenne felesleges könyve, kérem, írjon! :)

Címlap

top