Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Korai magömlés - HELP!

Torolt_felhasznalo_651471
Torolt_felhasznalo_651471
Létrehozva: 2005. augusztus 29. 14:59
Sziasztok!

Hasonló problémát már sikeresen megoldó emberkéktõl várnék tanácsot.
Párommal nem vagyunk valami tapasztaltak a szex-ben, ráadásul még ez is!
  1. 2015. augusztus 15. 11:1261.

    xea:
    "Nem akarsz te véletlenül egy vállalkozó szellemű nővel megismerkedni itt, aki bebizonyítja neked, hogy nem olyan vészes a helyzet?"

    Mondjuk erre válaszoltam, kedves xea. Bár nincs kizárva, hogy beleláttam nem létező dolgokat a hozzászólásba - mondjuk erre kevés az esély.:)

    Mégegyszer leírom: kímélj meg az alaptalan optimizmustól. Mondogasd magadnak (majd rájössz, hogy ostobaság), mondogasd a párodnak (majd elhagy), hitegesd vele a gyerekeid (majd tönkremennek tőle). Nyugodtan élj álomvilágban, és nyugodtan hazudj magadnak, engem viszont légy kedves hagyj ki belőle.
    Egyébként: nem, nem sok minden boldogít - ahogy téged sem boldogítana semmi, ha romokban lenne a szexuális életed (biztos emlékszel, hogy az egyik kolleginád rizsázott valamit arról a bizonyos frusztrációról:)). Arról meg nem is beszélve, hogy mégis, mit érek azzal, ha találok más örömet? 100 emberből max 10 fog sajnálni (de azzal mit érek), 40 kifog röhögni, a maradék 50 pedig utál (az egyenlő nemi megoszlás értelmében ők kizárólag nők:)).

    Az általad említett 10% pedig egyszerűen nem találkozott még jó partnerrel.

    Tudom, mit akar mondani HataMari - te viszont nem tudod, nem látod, mekkora kapufát lőttél az utolsó hozászólással.

    HataMari:
    "Normalis ferfi nem erzi kudarcnak, ha eljut a csucsig"
    A nap ostobasága. Vagy ha nem az, remekül jellemzi, mennyire igénytelen vagy a kapcsolatodban.

  2. 2015. augusztus 14. 16:4460.

    Normalis ferfi nem erzi kudarcnak, ha eljut a csucsig.


    trollok meg oleg unalmasak

    előzmény:
    selejt (56)
    2015-08-13  22:01
  3. Torolt_felhasznalo_265057
    Torolt_felhasznalo_265057
    2015. augusztus 14. 08:3559.

    Szerintem HataMari egyébként azt próbálja mondani (amit én is), hogy nem csak a hüvely és pénisz egymásba illesztésével lehet szexuális örömöket szerezni, hanem vannak alternatív módok. 


    Természetesen egy jó orgazmuskészséggel rendelkező nő (itt az nlc-n a nők 99 százaléka) hiányolná a "rendes, normál" szexet, de nem minden nő van oda a témáért annyira. 

  4. Torolt_felhasznalo_265057
    Torolt_felhasznalo_265057
    2015. augusztus 14. 08:3358.

    Egyébként tényleg minden kötekedés nélkül írom, hogy régebben nem véletlenül hívták "házastársi kötelességnek" a szexet, a nők nagyon nagy része nem élvezte. 


    Jelenlegi kutatások szerint a nők 10 százaléka nem képes semmilyen módon orgazmusra. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265057 (57)
    2015-08-14  08:31
  5. Torolt_felhasznalo_265057
    Torolt_felhasznalo_265057
    2015. augusztus 14. 08:3157.

    "Nem, nem szeretnék "gyakorlást"."


    A hozzászólásom melyik részére írtad ezt, mire gondolsz?


    "Légy kedves, ne fárassz az alaptalan optimizmusoddal! Minden baj okozója."


    Sajnálom, így vagyok összerakva. Ha valaki szomorú, akkor megpróbálom megvigasztalni. 


    Számodra egyébként a szex a legfontosabb dolog? Mert az kiderül korábbi és későbbi hozzászólásaidból, hogy a nők számára az. Nem lehetséges, hogy másban legalább némi örömet találj? Vagy találsz? Remélem.

    előzmény:
    selejt (54)
    2015-08-12  21:49
  6. 2015. augusztus 13. 22:0156.

    HataMari:
    Épp most bizonyítottad be, hogy a nőknek igenis a szex számít a legjobban.
    És a csodás kis esszéd után azért megkérdezném (még inkább bebizonyítva korábbi hipotéziseim): az általad vázolt helyzet (miszerint a "szerelmed" - bruhahaha - még kielégít az ő kudarca után) ideális? Megfelelő lenne? Nem lenne optimálisabb inkább... elzavarni szerencsétlent a pi.csába?

    Arról az apróságról meg már nem is beszélve, hogy egy naiv, cukormázas kis világot építettél fel a példámra - ami csak a te fejedben létezhet. Mire gondolok?
    Elmondom: nincs szívszerelmem. Az elméleted már itt megbukott (szórakoztató volt látni, mennyire beleélted magad).
    Továbbá: az én problémám a (nem létező) szívszerelmem problémája is, ergo a "szívszerelmem" jelző a probléma megjelenése után értelmét vesztette. De ha már mesélünk: a szívszerelmemnek úgy is van/lesz egy szeretője, aki nem hagyja frusztráltan. Valamint(és ezzel magamnak mondok ellent, de mindegy), bár ezt már érintőlegesen lejegyeztem, de az általam vázolt problémában szenvedőknek nem lesz/lehet "szívszerelme" hosszútávon, ergo a frusztrációja sem létezhet (hosszú-, sőt, akár rövidtávon).

    Konklúzióként: ne gondoldd, hogy nem látom/látnám a kapcsolatra gyakorolt deficiteket - ha kapcsolatban lennék. A sok-sok indokon kívül ezért sem vagyok kapcsolatban.

    És a saját érdekedben ne érezd azt, hogy b, c, d, stb tervekkel összehozható a boldog szexuális élet - előbb-utóbb úgy is elfogyna a nő türelme, és a szeretőtartás után/mellett az első adandó alkalommal bedőlne a l'amour. Miért? Mert a nőknek a szex a legfontosabb.Amit te vázoltál, az nem az. Hanem szánalmas, nevetséges tűzoltás. Jó reggelt! ;)

    előzmény:
    HataMari (55)
    2015-08-13  12:53
  7. 2015. augusztus 13. 12:5355.

    En nem szoktam elkuldeni a szerelmemet, ha elobb elelvez, mint en, de utana kezevel -nyelvevel-erotikus eszkozzel eljuttat engem is a csucsig.


    Annal inkabb elkuldom a fenebe, ha sajat kielegulese utan surun bocsanatokat kerve a fal fele fordul es 2 perc mulva elegedetten horkolaszik mellettem, mig en kielegitetlenul felajzva varnam tole a befejezest.


    Erted egyaltalan, mirol beszelek? Hogy szamomra nagyfoku onzosegnek szamit, hogy a sajat problemaidon ragodsz szivszerelmed fele, ahelyett, hogy figyelembe venne szivszerelmed vagyait es esetleges problemait. Pl. lehetseges, szivszerelmed meg amiatt frusztralt, hogy sosem szan ra idot a pasija, hogy ot is kielegitse, hanem pasi kielegul-buntudatosan bocsanatokat ker-majd elalszik - a holgy meg marad frusztaltan kielegitetlenul. Keptelen vagy ezt belatni tenyleg? JO REGGELT!

    előzmény:
    selejt (54)
    2015-08-12  21:49
  8. 2015. augusztus 12. 21:4954.

    xea:
    Nem, nem szeretnék "gyakorlást". Arról az apróságról már nem is beszélve, hogy: DE? ANNYIRA ROSSZ A HELYZET!
    Légy kedves, ne fárassz az alaptalan optimizmusoddal! Minden baj okozója.


     


    margaritt: Mindkét attribútommal egyetértek - de más kontextusban. Lehet, hogy a szex nem magától indul be egyes kapcsolatokban, de épp ezekben a kapcsolatokban történik meg az előbb-utóbb, hogy (legalább) az egyik fél mások felé kezd kacsintani. Arról már nem is beszélve, hogy mennyire szomorú küzdeni és próbálkozni, mint odébbállni és keresni egy JÓT. Tudom, örökigazság: ha nincs ló, jó a szamár is.

    "Én azt nem bírom elképzelni, hogy minden lehetőséget megpróbáltál"
    Hahahaha. Pedig képzeld el, megtörtént. Voltam urológusnál, szedtem gyógyszert, megpróbáltam minden tudományos, sőt, hókusz-pókusznak nevezett megoldást. Konklúzióként elmondhatom: egyiket sem lehet megoldásnak nevezni.

    Ha nincs szex egy kapcsolatban, az a kapcsolat nem lehet bensőséges, vagy meghitt. Jó reggelt!

    Neked is leírom: nem érdekelnek a kapcsolatok. (Nemsokára megszülető kérdésedre a válasz: nem.:))

    HataMari: ha pofára esek, hiába próbálkoznék javítani a helyzeten - magában ugyanúgy elküld a jó anyukámba, ahogy te is tennéd a helyében! :)


    És nem, nem hozzáállás kérdése- tehetségnek hívják. Jó reggelt!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265057 (53)
    2015-08-12  09:31
  9. Torolt_felhasznalo_265057
    Torolt_felhasznalo_265057
    2015. augusztus 12. 09:3153.

    Így van.


    Láttam egy amerikai filmet, megrendezték a legkisebb pénisz versenyt. Le kellett vetkőzni és a versenyzők megmutatták a kábé 1-2 cm-es szerszámukat. És a legtöbbnek van barátnője!


    Aztán múltkor láttam egy szintén amerikai műsort, ahol egy lány elmesélte, hogy nincs hüvelynyílása. És van barátja és nagyon szeretik egymást, szemmel láthatólag. 

    előzmény:
    HataMari (51)
    2015-08-11  14:03
  10. Torolt_felhasznalo_265057
    Torolt_felhasznalo_265057
    2015. augusztus 12. 09:2752.

    "Nem szokás nyuszispapucsot dédelgetni errefelé..."


    Ez egy kis logikai bukenc, nem? Miért lenne papucs valaki, akinek a szex nem megy? 

Címlap

top