Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babakaja :)

Torolt_felhasznalo_451662
Torolt_felhasznalo_451662
Létrehozva: 2006. január 10. 15:06

Sziasztok!

Örömmel pepecselgetünk kicsikéink első szilárd táplálékaivel - osszuk meg egymással tapasztalatainkat! Ki mikor mit ad, melyik babónak mi a kedvence, na és persze egyéb praktikus tippek...  

  1. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 13. 14:533551.

    Köszönöm a segítségedet, tudod én is ezzel foglalkozok, ha nem vagyok itthon és szeretnék képben lenni, hogy hol milyen az ellátás ill. ha valaki hozzám jönne fejlesztésre, akkor mi az ár? Nos kb. ennyi. a HRG. vízben, mozgásos fejlesztés, terápia.

    A garázsotok akkora , mint egy új ház!!!! Nagyon jó és még szerintem meg se dicsértelek  a jelmez készítésért .NAGYON tetszett itthon mindenkinek.

    Brigus.Nagyon szép, Kristóf, látom csask sikerült felrakni.

    Nekem van nőgyógyászom, mert meddőségire jártam előőte is 3 évig. Nos 8 eft és ha kész lesz a rákszűrés még 3 ezer   

    HÁt!!!!!!!!!!! különben is mérges vagyok ez a barom vizitdíj miatt, senki nem emlékszik arra, mikor  Fletó kiröhögte Orbán Viktort , (tv, élő adás)hogy ugyan mit állít, ők ilyet sose terveztek????  Vizitdíj??Nem vagyok Fideszes nem azért írtam, de ezek???,

    Én havonta íratok fel gyógyszert, mert 16 éves korom óta szednem kell. Nem a 300 ft, de egyszerűen   

    Na hagyjuk , megyek vasalni, mertha felkel akkor nem tudok.

    előzmény:
    Dina2005 (3547)
    2007-02-11  11:52
  2. Torolt_felhasznalo_475249
    Torolt_felhasznalo_475249
    2007. február 11. 15:163550.
    Na végre  sikrült.Többet nem hagy .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_475249
    Torolt_felhasznalo_475249
    2007. február 11. 14:583549.

    Szia.

    Nekem nem volt még állandó vagy fogadott dokim. és nem is éreztem még eddig hátránynak.Most se lesz.Remélem most is rendes lesz.

    előzmény:
    Dina2005 (3547)
    2007-02-11  11:52
  4. Torolt_felhasznalo_475249
    Torolt_felhasznalo_475249
    2007. február 11. 14:493548.

    Szia.

    Nagyon szeretnék képet feltenni,de sajna nagyon ritkán sikerül feltölteni.Nem tudom mi az oka.Mindjárt megpróbálom.

    Nemsokára megyünk haza,apa maszekol,nem tudom mikor jön értünk.

    Majd szólok a gólyának hogy felétek is kopogtasson,lehet hogy nagy a hajtás így tavasz felé,azért kell rá várni.

    Ezt a receptet ki fogom próbálni.Szeretek kisérletezgetni.Most anyuval rétest gyártottunk.Jó fogyis kaja az is.A bolti kekszek nálunk is népszerűek sajna,a gesztenyepüréről nem is beszélve(cukros + persze tejszínhab&nbsp.

    Kristóf szeret mesekönyvet,újságot nézegetni,építeni,barbibabázni a 11 éves hugommal.Mostanság néha diavetítőzök neki 1-2 rövidebb mesét,amit végigmagyaráz,de  egyre tovább figyel.

    És a TI gyerkőceitek,többiek? Nálatok mekkora lesz a korkülönbség kb.?

    A mai menü rakottkel-karfiol volt.Levezetés rétes ami most hül.

    Krtistóffal mákom van mert elég jól le tudja magát kötni.Ja és imádja a házimunkát(porszívózás,törölgetés,be-kipakolás a mosógépbe,teregetés.(Igyekszem majd,hogy ez így is maradjon&nbsp.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3546)
    2007-02-10  14:47
  5. 2007. február 11. 11:523547.

    Sziasztok!

    Nahát, kérem, itt tiszta bébi- bumm lesz! Gratula a születendő és tervezett babákhoz! Mennyi az a borzasztó drága nőgyogyó? Nekem is el kéne mennem, 1,5 éve nem voltam... 

    Fejlesztő témához: nálunk az oviban meg az iskolában is vannak fejlesztőpedagógusok. Sztem adnak magánórát is, de erről majd jövő héten tudok tájékozódni, az árakról is.

     Meg van egy kineziológus a faluban, aki szokott hipera., magatartászavaros, tanulási nehézségekkel küzdő gyerekekkel is foglalkozni. Árát most nem tudom.

    Drámapedagógiai osztály is volt nálunk régebben felsőben- most nem tudom. De, jelzem a jelenlegi polgármester is drámapedagógus!

    Játszóház nincs, mozgásfejlesztés nincs. A HRG az mi? 

    Nevelési tanácsadó Kalocsán, Kecskeméten.

    Miért kell ez neked? Dolgozathoz?

    Brigus: szerencsére csak garázst építünk, mert kinőttük a pincét- elöntötték ui. a gyerekmotorok, biciklik, mindenféle méretben! 

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3546)
    2007-02-10  14:47
  6. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 10. 14:473546.
    Szia! De jó, hogy jöttél. gratulálok a 22. héten. Nagyfiúról tegyél már fel képet!!!! Hogy van , miket csinál, mit szeret tevékenykedni?
    Mi is próbálkozunk, jó lenne , ha az idén még meg is születne a kistesó. Nőgyógyászomnál is voltam. ( borzasztó drága lett- , de hát hűséges vagyok.
    Kajáról nem beszélek, én is ellensége vagyok a kész-eknek, de pl. felvágottat se veszek több éve, sőt nagyon max. csirke ill. pulykahúst. Házi bio-malacunk van. ( nem mi neveljük, de a családon belül ) a párom eszegeti néha a porleveseket.... Hát a bolti keksz is csak fehérliszt + cukor+víz, de abból sajnos veszek.
    A tortilla lapot a Liddl.ben vettük..... íme a példa, pulykamellett egyben kisütöttem ,amjd csíkokra vágni, a tésztalapot melegyteni, majd tejföl, saláta, hús, csilis-paradicsomos öntet, de lehet még kukoricát is, de azt én nem szeretem.
    LÁNYOK: Légyszives segítsetek, hogy a ti közeletekben
    milyen lehetőségek vannak, (HOL) (intézmény, magán) ?ha pl. csak játszani szeretne a gyerek, drámaped. vagy fejlesztést igényelne : mozgás, tanulási nehézségek (diszlexia, discalkulia,) játékos fejlesztés, HRG stb. Minden variáció érdekel egészen kb. 10 éves korig. JÁTSZÓHÁZ??? Az árak is érdekelnének.Köszönöm előre is a hozzászólásokat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_475249 (3545)
    2007-02-10  14:22
  7. Torolt_felhasznalo_475249
    Torolt_felhasznalo_475249
    2007. február 10. 14:223545.

    Szia.

    Ha így írtok, akkor vissza tudom könnyen nézni hogy mi a helyzet.

    Kajatéren egyetértünk és a jogsival kapcsolatban is hasonlóan vélekedünk.Remélem hamarosan túlleszek rajta és bízom benne hogy én is elmondhatom majd hogy 20 év alatt egyszer sem okoztam balesetet.

    Jövő héten csütörtökön jövünk ide Szf.várra 4D ultrahangra.Ekkor megtudjuk hogy öcsire vagy hugira számíthatunk.Már nagyon kiváncsiak vagyunk,bár én úgy gondolom,hogy lány lesz,de lehet hogy csak azért,mert azt szeretnék.A Kristófnál is esküdni mertem volna rá ,hogy csakis fiú lehet,kíváncsi vagyok hogy most is jók e a megérzéseim.

    Ti is építkeztek?Nem irigyellek.

    előzmény:
    Dina2005 (3543)
    2007-02-09  21:34
  8. 2007. február 9. 22:003544.

    Szia Krókusz!

    Tegnap megnéztem az iwiwes képeiteket, mert már elfelejtem, hogy néztek ki! Nem sovány Csanád, tök normál méretű kisfiú!Tessék békén hagyni az evéssel!

    Gratula a kalácshoz! Ti meg kreatívak vagytok, én még életemben nem is ettem tortillát, nemhogy csináltam volna! (vagyis ezt árulják a hiperben, és meg kell tölteni, ugye?)

    Ja tegnap tévedtem, estére megjött az izomláz... De nem túl vészes, úgyhogy még intenzívebben kell csinálnom!

    Farsang: tudott mozogni Sámu, és kb 80 elsős közül 3. lett. Pedig én nem is szeretem a jelmezversenyt, sőt eszembe se jutott, hogy lesz. Amikor én tanítottam, akkor csak osztályfarsangok voltak, ott meg nem versenyeztünk, csak beöltöztünk. Én is mindig, az jó buli volt!

    Dinácska is ott volt, szerintem nagyon sokat mászkált, szerinte keveset, mindenesetre jól lefárasztott!

    Na egy- két kép, megmutatom apa művét is!

    Jó hétvégét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3539)
    2007-02-09  14:07
  9. 2007. február 9. 21:343543.

    Halihó!

    Na jó, egye fene, áprilisig még kihúzzuk valahogy! De csak a kedvedért!

    Jó hogy jöttél, a néha betekintőknek is örülünk, bár kétlem, hogy a mostani válaszokat két hónap múlva visszakeresed!

    Kristóf is jól megnőtt! És a pocaklakóról mit lehet tudni? Csak a szokásos, kismamák által halálosan unt kérdésekre gondolok: neme, neve, mama hogyléte, stb.

    52 órát rád sózott a drága- mármint gondolom papíron 52, mert a kötelező harmincból anno 20 éve, jó, ha tizet levezettünk!

    Jelzem, vehetsz száz órát is, vezetni nem az oktatód fog megtanítani, hanem az élet, meg aki az első fél évben melléd ül...

    Kb. annyi időnek sztem el kell telni, hogy ne görccsel szállj be, hogy úristen, vezetnem kell... Bár ez csak az én véleményem, már nagykorú a jogsim... Ha nem vezetek, hanem gyereket csinálok, már spórolhatnék a tandíjra!

    Sztem próbáld meg a vizsgát, legfeljebb újra mész... Pirulva jegyzem meg, miközben itt okoskodok, hogy negyedszer mentem át a gyakorlati vizsgán... Vezetni tudtam, állítólag, csak vizsgázni nem...20 év alatt még balesetveszélyt sem okoztam eddig, de ezt most gyorsan lekopogom...

    Szemét kajával egyetértek. Kerülöm az összes fajta készételt, szószokat, "rafinériákat", zacskós mutyikat. Előnyben részesítem, ha már muszáj a fagyasztott dolgot, de abban is megnézem, mi van. Pl. nem veszek "asztal- kaparékot", ahogy a sógorom az előre panírozott falatokat, vagdaltokat, dínókat, csupaszíveket nevezi. Akkor inkább rendes hús- bár ha boltban veszem, abban sem tudom, mi van...

    Nem veszek mű- sütiket, inkább itthon sütök- bár azt sem kéne, de evvan!

    A többit  a nagy közös hsz-ben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_475249 (3540)
    2007-02-09  14:51
  10. Torolt_felhasznalo_475249
    Torolt_felhasznalo_475249
    2007. február 9. 15:043542.

    Szia.

    Irigyellek hogy van kitartásod  tonázni.Én nagyon belustultam.

    Kellemes farsangozást! Nem sokára (kb. 2 év) én is törhetem a fejem a jelmezen.

    Nekem ma nem kell főznöm  mert eljöttünk anyuékhoz.Tegnap a Kristófnak és magamnak zöldbabfőzeléket gyártottam,apukának meg brassóit.Most megyek etetni a lurkót .Tésztát kap pariszósszal.

    Majd még jövök...

    előzmény:
    Dina2005 (3538)
    2007-02-08  17:35
  11. Torolt_felhasznalo_475249
    Torolt_felhasznalo_475249
    2007. február 9. 14:573541.

    SZIA.

    Jó angolozást.!

    Jól hangzik a recept neve .A múltkor én is sütöttem foszlós kakaós kalácsot.Nem akarom dicsérni magam ,de tök jól  sikerült.Sikerült is magamra rántani 7 kg-ot .A 22 héten járok.Most próbálom magam visszafogni kakaóscsiga és kalács terén.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3539)
    2007-02-09  14:07
  12. Torolt_felhasznalo_475249
    Torolt_felhasznalo_475249
    2007. február 9. 14:513540.

    Sziasztok csajok.

    Nem ám megszünik a topic mire lesz netünk.

    Talán áprilisba költözünk,eléggé elszámítottuk magunkat ,úgy terveztük ,hogy karácsonyra már be tudunk költözni ,de hát nem úgy alakult.Még mindig vezetni járok.Ma veszem az 52. órát. Vizsgázni még nem mentem ,mert az oktatóm szerint úgy is meghuznának,de most már nem fogok rá hallgatni.Próba szerencse.

    Remélem mindenki jól van és jó az étvágya minden lurkónak.Kristóf már mindent eszik,fehércukros és sertéshúsos dolgokat próbálom minimalizálni.Nagyszülői behatással több - kevesebb sikerrel.Szerencsére mindenevő.Szereti a teljes kiőrlésű kenyereket és a főzelékeket is.Én a rántáshoz teljes kiőrlésű lisztet vagy zabpehelylisztet használok.

    Kristóf pár nap múlva 20 hónapos lesz.

    Ti milyen élelmiszereket kerültök? Rossz belegondolni mennyi szemetet megeszünk.Nem?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 9. 14:073539.

    Remélem jól telt a farsang!!! Tudott a jelmezben mozogni, örült neki?? Vitted a lányod is?? Épp ma volt szó a farsangolásról a Kossuth adón (én ez hallgatom csak, mert szerintem ez az egyetlen hallgatható adó!!)

    Sütöttem kakaós fonott kalácsot , este mexicó lesz, mert tortilla lesz, tésztalap, bele sült mell, saláta ,szósz!!!

    Mi is este eszük, de hát vendéget várunk! JA NAGYO ügyes vagy, hogy tornázol!!!!  Piros pont.

    Én most angolozni fogok egy kicsit ,Minden jót!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Dina2005 (3538)
    2007-02-08  17:35
  14. 2007. február 8. 17:353538.

    Hahó

    Nálunk mindig történik valami! Csak dög uncsi mindig csak írni! És nagyon megunatni se akarom magam!

    Már majdnem kész a jelmez, holnap farsang! Spongyabob lesz, de nem lett valami csúcs a jelmez!

    Két soron lefújtam sárga fújós festékkel a dobozt, de semmit nem takart, úgyhogy ma mégis pemzliztem, így már jó lett. Minden legalább 3 soron át kellett festenem, hogy valahogy kinézzen.

    Meg sütöttem sütit, kókuszos tekercset. Úgyhogy holnap du. mi bulizunk, Dinát is viszem.

    Tegnap is tornáztam, közben majd el pusztulok, de ma még csak izomlázam se volt már... Alighanem nem csinálom kellő intenzitással? Pedig már nem is nagyon állok meg, csak a kitöréseknél, meg a nehezebb hasizomnál szoktam lazítani kicsit.

    Úgy volt, hogy ma is megyek, a csemeték meg anyukámékhoz, csak sajnos meghalt a nagybátyám, úgyhogy inkább nem zargatok most senkit. 81 éves volt, és a szíve már nem bírta...Sajnálom nagyon, kicsi korunkban sokat játszott velünk, nagyon értett a gyerekek nyelvén... 

    Nem megyek börzére, nincs lóvé! Abba járunk, ami van! 

    Már a piacra se jutottam ki turkálni hónapok óta, illetve inkább lusta vagyok, meg a fényviszonyok miatt. (Mikor ráérnék, még sötét van, utána meg Sámu suli miatt sietni kell haza)

    Kaja: karfiolleves, fokh., ff. tarjás rakott krumpli.

    Dinácska ma is sokat gyalogolt, csak nem mindig arra megy, amerre kéne! Úgyhogy jól elszórakozunk ebben a téli tavaszban!

    Írjatok, szép napot, különben rendelem a koszorút!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 7. 16:103537.

    Kecskeméten a Széchényi városban, a Lánhíd utcai iskola sportcsarnokában lesz. régi és új dolgok is. Én az ősszel is voltam és jó dolgokat vettem. Most főleg tavaszi kabát + pulcsik+  nadág se ártana.

    Ja nálunk az édesség is csak nekem jön be.

    Nem történik semmi, ha így haladunk becsukhatjuk a topikot.

    Ma voltunk vásárolni, de végül anyagot vettem, mert egy kosztüm 40 ezer ft. remélem megvarrja a varrónőm és nem vagyok 38-as méret se....

    előzmény:
    Dina2005 (3536)
    2007-02-05  13:00
  16. 2007. február 5. 13:003536.

    Írtam egy csomót és elszállt! Miért nincs itt visszavonás jel?

    Szóval kérdeztem, hogy hol lesz börze, csak használt, vagy új cuccok is?

    Sztem nem olyan kevés amit Csanád evett, 2 egész alma?

    Meg még rántotta, krumli? Mondjuk a folyadék valóban kéne, főként a tej. Sajtot, joghurtot sem eszik? Kakaó, karamellás tej?

    Ne adj isten, csokis tej, a szent cél érdekében...

    Dina jelenleg sem almát, sem banánt, narancsot nem eszik, kizárólag körtét, abból is negyed, max fél db- ot. A tejadag nálunk is lassan napi fél liter, szerencsére cukor nélkül, ala natur megissza.

    Ma: borsóleves, rakott kel, és maradt még vakvájosz (lekváros) piskóta.

    Van, amikor reggel nem akar már polgári kaját enni, csak rudit, vagy vakvájoszt követel... Persze nem ad neki a gonosz anyja.

    Írtam még a tegnap du-ról is, de annyira nem érdekes, már nincs kedvem újraírni. Lényeg, hogy jól éreztük magunkat mind.

    Bár odafele úton Dina rámhozta a frászt, hátranéztem, hát tökre le volt sápadva, azt hittem hányi fog... Volt nálunk zacsi, Sámu tartotta, lassan mentem, engedtem levegőt, így megúsztuk...

    Szóval Csanád is nagy állatbarát, amint látom!

    Pénteken farsang, addig még Spongyabob jelmezt kell eszkábálnom! Ha nem jövök huzamosabb ideig, akkor azon dolgozom!

    Szép napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3535)
    2007-02-04  19:55
  17. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 4. 19:553535.

    Hali, jut eszebe jövő vasárnap Bababörze lesz Kecskeméten, ha érdekel.

    Mi ma vendégségben voltunk a tesóméknál, ill. állatokat néztünk, hát 12 kismalac 1 hetesek, ill. egy csomó birka, amitől megijedt a nagy úrfi... Egész nap kb. 1 tojásból készült rántottát evett és 2 almát + pár szem krumplit................... ÁÁÁÁÁ , én nem

    Nos én is megyek, mert annnyaaaaaaaa, hallom.. 

    előzmény:
    Dina2005 (3533)
    2007-02-03  21:32
  18. 2007. február 3. 21:343534.

    filmbe=filmben- bocs

     

    előzmény:
    Dina2005 (3533)
    2007-02-03  21:32
  19. 2007. február 3. 21:323533.

    Hali!

    Mosogatógép  , az enyémet elvitte a garázs!!! De a tiédnek azért örülök! Gyorsan köttesd be, aztán hadd dolgozzon a kis aranyos!

    Majd ha sok számlás munka lesz, állítólag kapok...

    Ótútot (joghurtot) szereti a kisasszony, talán az Actívia lenne a legjobb, mert nem hinném, hogy a kaukázusi kefírt meginná...

    De eddig csak Danonino-t meg mezei Danone-t kapott. Normaflór kúrán túl vagyunk, de túl sokat nem használt.

    Jelenleg kb. minden másnap van némiképp formázottabb széklet, egyébként meg olyan híg-darabos... ( Bocs, a babakaka című topic kivonatát olvashatták...)

    Egyébként egy hét után még mindig nem az igazi az étvágya, főleg a polgári kajákat rühelli, rudi bármikor bármennyi jöhet!

    Mi holnap csavizunk, bár Dina nem sok barátot kap ott, két kisfiú van a barátnőméknél. Apa úgyis dolgozik, akkor meg miért dekkoljunk itthon. Mondjuk el van kicsit varázsolva a barátném, azt mondja, hogy kint akar sütögetni. Én majd inkább az üvegen át nézem, azt hiszem!

    Torna tényleg tök jó, bár most szerdán volt olyan gyakorlat, hogy a csuklómra kellett volna támaszkodnom. Ezt sajnos a Carpel tunel nem bírta, de szerencsére az új háziorvosom is jár a tornára! És nagyon biztat, hogy járjak, meg ugye a fogyást is forszírozza a drága (50 körüli, vékony nő)! Könnyű azt mondani!

    Megyek is, mert mindig olyan későn jutok ágyba-  megvárom a Halló, hallót, hogy aztán 5 perc után elaludjak rajta! Ma J. Austin filmet írtak, de az Illés miatt csúszik. Mondjuk az Emma sem filmbe, sem könyvben nem éri el a Büszk. és balítélet-et. De másutt meg nemigen van semmi...

    Jó éjt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597100 (3531)
    2007-02-03  20:32
  20. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 3. 20:333532.
      
    előzmény:
    Dina2005 (3529)
    2007-01-31  21:40
  21. Torolt_felhasznalo_597100
    Torolt_felhasznalo_597100
    2007. február 3. 20:323531.

    Helló!

    1. nem vesztem el, bár kettős okból se voltam itt, mert 1. a párom egész héten éjjel-nappal dolgozott 2 géppel, a honlapját készíti, így  nem tudtam ide ülni. 2. a gyerek mellett se lehet. 3. sajnos NEM a fogyókúra területén tevékenykedek. Bár már útálom magam ezért, de eszek .........ez a szeles vacak idő Fogjuk erre!!!

    Nagyon ügyes vagy, hogy tornázol  én.. . is fogok!!! 

    A buli elég jól sikerült,  tegnap a kisfiamnak is rendeztem egy játék, fordítsuk fel a lakás partit 4 hasonszőrű kisbabás anyuka jött el. Nagyon jól érezték magukat. Örültem neki.

    Van (kaptam) mosogatógépet, már 3. hete lassan ott áll a konyhában és várja a csodát, hogy bekössék. ÉN IS! egyszerűen nincs rá ember..

    Picinek van már étvágya??? Mi is lassan jöttünk rendbe ! Normaflort vagy joghurtot adj neki.

     

    előzmény:
    Dina2005 (3527)
    2007-01-31  21:33
  22. Torolt_felhasznalo_123556
    Torolt_felhasznalo_123556
    2007. február 3. 19:063530.

    Sziasztok?

    Sehol senki, mindenki elveszett?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2007. január 31. 21:403529.

    Elfelejtettem: Krókusz, hogy bírod a diétát?

    Ja és tényleg, biztos mindig a diétás topicra jársz! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2007. január 31. 21:383528.

    Szia!

    Amint látod a babakaja itt már nem igen kerül szóba, merthogy a mi kicsikéink időközben felnőttek!

    Visszább tényleg vannak jó receptek, meg csomó infó a hozzátáplálás sorrendjéről. Bár eléggé eltérő nézetek is ütköztek!

    Úgy van itt is, mint sok más topikon, hogy az eleje még a címről szól, aztán átmegy egy nagy off- ba az egész.

    Próbáld meg, hátha sikerül kinyitnod az elejét!

    Szia

    Dinamama

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_440969 (3526)
    2007-01-31  17:58
  25. 2007. január 31. 21:333527.

    Krókuszka!

    Ha már mi sem írunk, hozhatjuk a koszorút a topic sírjára! Mondjuk eléggé el vagyok havazva én is, mindig benézek, senki, és nekem sincs kedvem írni...

    Dorkabeb: biztos vagyok benne, hogy találtok valami megoldást!

    Nagyon sok a gyerek a bölcsiben? Vagy miért nem biztos, hogy felveszik. Bár fogalmam sincs, mi a szabály!

    Nálunk pl. az óvódában előnye van a hátrányos helyzetűnek azzal szemben, akinek dolgozik az anyja!

    Dinácska ma jól kisétálta magát! Csak Dbebnek érdemi infó, hogy a Sétáló utca elejétől fel egészen a Nagy ABC-ig, meg még vissza is egy kicsit. Nem tudom, hogy hány m. De érdekes rész, van két kis foxikutya, akikkel mindig beszélgetünk, meg egy jó nagy baromfiudvar. ( Merthogy a Sétáló utca egyik felére a hátsó udvarok nyílnak, csak a másik felén vannak házak. Ez így tök érthetetlen, na mindegy...)

    Étvágya még mindig nem a régi, 1,5 kg-ot fogyott, 13,5 kg. Na, így sem satnya! Annyira édesen babázott ma, hogy meg kellett zabálni.

    Ma végre voltam megint tornázni, múlt héten ui. a betegség miatt elmaradt. Változatlanul nagyon jól esik a mozgás, meg hiányzott is.

    Nem is tudom, hogy bírtam ki hat évet nélküle.

    Krókusz: Milyen volt a barátnős parti?

    Közérdekű mindenkinek: kedvenc sorozatomat ismétlik a magyar 2-n! Címe: Halló, halló! Minden hétköznap este 11 tájban! Nézzétek, én imádom, sztem isteni!

    Na megyek is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top