Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfiak és a hűség

quelle20
Létrehozva: 2006. január 24. 10:57

Sziasztok!

Az utóbbi időben - személyes "élményeim" révén - felvetődött bennem egy kérdés és kíváncsi lennék a véleményetekre.

Nagyon sok topik nyílt már azzal kapcsolatban hogy sok párkapcsolatban élő férfi chatelget, flörtölget, ismerkedik a neten más lányokkal és ez persze nagyon rosszul esik az adott férfi párjának /már ha tudomást szerez róla/. Általában ilyenkor olyan vélemények szoktak elhangozni, hogy ezekben a kapcsolatokban valami nincs rendben, valószínűleg nem is boldog az illető férfi, ha máshol keresgél stb., stb.

Az én esetem sokban hasonlít a fentiekhez, egy nagy különbséggel: mi tényleg boldogok vagyunk a férjemmel, tényleg érzem hogy ő is boldog, nagyon jó a szexuális életünk és ő mégis chatelget lányokkal, elkéri a számukat, sőt egyszer-egyszer találkozott is lánnyal a netről. Természetesen már beszélgettünk erről a dologról egymással és ő azt mondja hogy ennek semmi köze a tulajdonképpeni szexhez, ennek az egésznek a lényege és izgalma a flört. Próbálom ezt elfogadni, csak nem tudom hogy ez mennyire "természetes" dolog a férfiaknál. Az én férjem azt mondja hogy nem akar és nem is fog megcsalni, boldog velem, mindent meg tudunk beszélni egymással. Mégis félek egy kicsit...

Mert ha az ember keres, akkor talál is..

Egyáltalán mi értelme gyűjteni a telefonszámokat és ismerkedni másokkal, ha tudja az ember hogy igazából nem lehet a dologból semmi. Ez tényleg tipikus "férfivonás"?

Még egyszer hangsúlyoznám hogy mi tényleg boldogok vagyunk egymással, nincs hiányérzetünk semmmiben, igyekszünk a kevés munkán kívüli időnket együtt tölteni, nincsenek árulkodó jelek hogy a férjem megcsalna stb., épp ezért találom nagyon érdekesnek ezt a helyzetet. 

Vajon nekünk, nőknek tényleg el kell fogadnunk hogy a férfiak ilyenek és ne tulajdonítsunk ennek az egésznek jelentőséget?

Hogyan csitítsuk el mégis a női büszkeségünket és önérzetünket?

Hogyan őrizzük meg a 100%-os bizalmat?

Várom a véleményeket, természetesen férfiaktól is!!!!

Köszönöm és szép napot mindenkinek!

 

 

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. május 8. 08:061003.

    A pálinka is jó, de az nem egy pancsolás közbeni ital :-)

     

    előzmény:
    Maxime (1002)
    2008-05-07  16:58
  2. 2008. május 7. 16:581002.

    Neked is.

     

    Én sokszor megijedek, de szeretem a valóságot. Nélküle más se lenne, ami nekem olyan jó tud lenni.

     

    Viszont a Margarita nem egy hülyeség, mesterien készíti a férjem, rendelek is egyet. :) (Vicc volt, pálinkát iszom, ha iszom.)

     

    Minden jót. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_675401 (999)
    2008-05-07  16:53

Címlap

top