Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki nem alszik?

Torolt_felhasznalo_213332
Torolt_felhasznalo_213332
Létrehozva: 2006. június 18. 01:11

 Jó estét! Te miért nem alszol?

  1. 2020. június 12. 17:1582226.

    Na- ezt beszélik, hogy pár szó elmegy...


    Megvagyok, jól vagyok, hazajött a férjem .jobban van....

    előzmény:
    Kövesdiági (82225)
    2020-06-12  17:14
  2. 2020. június 12. 17:1482225.

    Írtam , el se ment- elszállt

  3. 2020. június 11. 13:3482224.

    Kedves Ági, csodás természetes vízhajtó a cseresznye, és a meggy.


    Próbáld rábeszélni a férjedet, hogy fogyasszon minél többet!


    Egyéb jótékony hatásai is hasznosak.

    előzmény:
    Kövesdiági (82219)
    2020-06-10  19:23
  4. 2020. június 11. 06:0282223.

    Szervusztok


    Nalunk a padlizsant a gaztuzhelyen sutjuk,nem a sutoben,ettol less fustizu.


    Miutan megsult,tapogatva puha lesz,vizes kezzel,meghamozom es lapitora teszem  kisse felemelve,hogy kifolyon a keseru leve,miutan kifolyt inox vagy fakessel,aprora vagom,majd hagymat reszelek bele,olaj,so es keves ecetet teszek es jol osszekavarom,van amikor majonezzel keszitem,en nagyon szeretem,nem piritom a kenyeret,csak rakenem,paradicsom vagy zold friss paprikaval eszem,es szoktam a krembe keves torott borsot is tenni.


    Igy elkeszitve nem keseru.en nem szeretem a sutoben sutni,megpuhul,de nem olyan az ize,mintha a langon sutnem.


    En maskepp elkeszitve nem szeretem....


     


    Mas az ize a foliaban nevelt padlizsannak,mint a szabadfoldon  termesztettnek.


     


     

  5. 2020. június 10. 20:0882222.

    Padlizsán krém....a nagymamám csinált, imádtam pirítósra. Én még sosem csináltam. Anyám kirántotta én úgy is szeretem, de valami nagyon nem volt jó amit pár évvel ezelőtt vettem, mert gyönyörű volt a padlizsán, friss ropogós és amikor kisütöttem nagyon keserű volt. Képtelenség volt megenni. Néha csináltam töltött padlizsánt is, az is finom, de már félek megvenni, mert most elég drága. Lehet húsok mellé sült zöldség köretnek is tálalni. Törökországban ettem is, nagyon finom. 

    Befőzni én sosem szoktam. Nincs helyem ahová tehetném és mivel sosem csináltam, így nem is akarok már megtanulni. 
    Amikor nagy lakásban laktunk ott volt helyem, de időm nem volt rá. Inkább fagyasztottam gyümölcsöt, vagy a már kész befőttet, lekvárt megvettük a konzervgyárban. Közel laktunk a raktárhoz és oda jártunk vásárolni. Valamivel olcsóbb volt mint a közértben, de többet kellett megvenni, mert kartonnal lehetett venni mindent. Egy kartonban általában 4 üveg volt vagy 4 konzerv doboz. A májkrémek 32 db volt egy kartonban. Egy évben 2-szer mentünk vásárolni. Papír-nagykerbe is jártunk, ott vettük a WC papírt, a papír zsebkendőt. Oda is félévente mentünk, az is közel volt. Összefogtunk a szomszéddal és anyósomékkal, mert a papír zsebkendő egy csomagban 50 csomag 100 db-os volt. Velem sosem fordult elő, hogy valami nem volt itthon, mert volt hely bőven. Most is nagy tételben vásárolok, mert utálok hetente vásárolni. Mindig felírom ami éppen fogyóban van, aztán megveszem mielőtt elfogyna. Egyszer az egyik barátnőm azt kérdezte......Te háborúra készülsz? 

    előzmény:
    Kövesdiági (82220)
    2020-06-10  19:36
  6. 2020. június 10. 19:5182221.

    Nem értem mire jó állandóan variálni a weboldalakkal. Az AVON-nal is állandóan gond van.  Túl dizájnosra akarják, aztán mindig csak rosszabb lesz. Régen volt olyan funkció, hogy ha valaki írt, kaptál róla üzenetet. A profilok is láthatók voltak és a h.sz.-at is vissza lehetett keresni. Ezek mind eltűntek.


    Ma felhívott a fiam, hogy  a gyerekeknek nincs otthon ennivaló, tudnék-e adni neki valamit. Magamnak egy kis káposztás tésztát főztem, így abból nem tudtam adni. Felhívtam a lány unokám, kérdeztem mit ennének? Végül átjött a fiú és adtam neki egy csomag spagettit azt főzték meg, tettek rá tejfölt és sajtot. Azért ez már pofátlanság, hogy az anyjuk otthagyja őket ennivaló nélkül. Én adok, mert van, de nem értem milyen anya az ilyen? Nagyon már és tudnak főzni maguknak, de ha nincs mit, akkor már az bosszantó.  Holnap majd többet főzök, hátha holnap sem lesz mit enniük.  Tegnap is délután főztem a lánynak tejbegrízt, mert azt szeretett volna.

    Ezt a nokedli fagyasztást én is kipróbálom. Mindig nagy adag nokedlit főzök és amikor elfogy a pörkölt megmarad a nokedli, már nem nagyon van kedvem enni. Legalább nem kell sűrűn összemaszatolni mindent. csak előveszem és készítek hozzá valamit. 


    Régebben én is sokkal gyorsabban megcsináltam mindent. Már délben kész voltam a takarítással, főzéssel, délután vasaltam, közben néztem a TV-t. Most már alig tudok valamit megcsinálni. Már a főzés is kifáraszt. 

    előzmény:
    Kövesdiági (82219)
    2020-06-10  19:23
  7. 2020. június 10. 19:3682220.

    Elküldtem - mielőtt elszáll....


    Via  - én sem tudok mást csinálni a padlizsánból  csak KRÉMET- úgy hogy kettévágva megsütöm a sütőben , aztán különböző fűszerekkel ízesítem....   Én is keserűnek éreztem, ha valami mással próbálkoztam...  Ibolya  - Erdélyben mit csinálnak még belőle  és hogyan?


    A befőzés is veszett fárasztó dolog! Én rengeteg befőttet csinálok. 100-150 üveggel....Ez nem túlzás!    Mindenféle gyümölcsfánk van és a férjem és családom a savanyúság helyett is befőttet esznek a hús mellé....Egész télen gyümölcsleves az egyetlen leves a húsleves mellett, amit megeszik....Én is szeretem  , a befőttet is, a lekvárt is. A lekvárt már sütőben "főzzük"- van egy nagy -mély tepsim, abban sütögetem 2órán keresztül...és kész!   Ez lesz a nyári szórakozásom. A meggy már érik, a cseresznye is...Nálunk szerencsére nem fagyott el a barack...


    Csak dinnyét szoktunk nyárvégén venni....

    előzmény:
    Kövesdiági (82219)
    2020-06-10  19:23
  8. 2020. június 10. 19:2382219.

    Sziasztok!


    Többen panaszkodnak , hogy már megint baj van itt a NLC-én, nekem is többször elszállt az irományom menet közben....Az utolsó "ráncfelvarrás "óta csak több a baj...


    A férjem gyulladása múlik, de most a "vizesedése " a gond, pedig kap vízhajtót...Már kevés ez a hasi - dialízis, nem tudom, miért nem csinálják már neki a gépit...


    Igen , nekem külön gépem van....Valamikor 10-15 éve én kezdtem a netezést, a férjem csak a munkájához használta. Aztán nyugdíjasan ő is rákapott . Nem osztozkodunk....Külön szobánk, TV-.nk, gépünk van....nem veszekszünk ezen ....mindenki akkor, meg annyit , meg azzal szórakozik, amivel akar!


    Igen , Ibolya  - ahogy telnek az évek, egyre lassulunk, hamarabb fáradunk....


    Én is 50  után kezdtem érezni, hogy nem bírok annyit, mint régen.....És ez az évek számával csak csökken!  Én is rettentően ki tudok fáradni bármelyik munkától.....Pár éve csak leizzadtam , manapság már levegőért kapkodok  - úgy ki tudok fáradni....De csak összekaparom magam...


    Ma halat sütöttem - kaptam 2 nagy halat a szomszédtól.  Meg nokedlit főztem 1 kg lisztből.  Hétvégén jönnek haza a lányomék. Ő kérte, hogy csináljak már neki....lezacskózom-lefagyasztom 4 adagban....- csak előkapja , hamar összedobja az ebédet, vagy vacsorát....


     

    előzmény:
    drvia (82218)
    2020-06-10  13:35
  9. 2020. június 10. 13:3582218.

    Na most is úgy jártam, hogy megírtam a szöveget, még szerencse, hogy kimásoltam és így amikor kidobott és visszajelentkeztem, be tudtam másolni. 

  10. 2020. június 10. 13:3482217.

    A házimunka bizony fárasztó. Sok férfinek halvány fogalma sincs milyen kimerítő tud lenni. Én meg már majdnem semmit nem tudok megcsinálni, a főzés is alaposan kifáraszt. 
    Az éjjel rosszul aludtam, nagyon fájt a csípőm, reggelre kicsit jobb lett. 

    Ma káposztás tésztát főztem, de csak ebédre és vacsorára. Holnap majd valami húst sütök, vagy pörköltet, még nem döntöttem el. 
    Lehet előveszek egy leveles tésztát és csinálok fahéjas almás sütit. Van itthon alma és tészta is.

    Ma megint esett az eső, fülledt meleg van és nem vagyok valami jól. Ez az idő nagyon megviseli az embert.

    A padlizsánt szeretem, de egyszer vettem gyönyörű padlizsánt, kirántottam és olyan keserű volt, hogy képtelenség volt megenni. Ki kellett dobnom. Azóta nem merek venni, főleg hogy most elég drága.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82215)
    2020-06-10  05:50
  11. 2020. június 10. 13:2682216.

    Bosszantó, amikor az ember sokat ír, el akarja küldeni és hopp....volt, nincs. Olyankor már nincs kedvem újra írni, már nem is lehet ugyan azt. Ezért általában kimásolom és ha nem ment el, akkor meg van, be tudom illeszteni újra. Persze nem mindig jut eszembe és olyankor szokott eltűnni.

    Én sem szeretem amikor valaki a betegségét taglalja, főleg a műtéteket. Néha amikor a rendelőben ülök és az öreglányok hangosan ecsetelik ki milyen gyógyszert szed, mit műtöttek rajta. Amikor egymásnak ajánlgatják a különféle készítményeket, legszívesebben odaszólnék, hogy miért nem az utcán tárgyalják meg? Senkit nem érdekel. 
    Az jó, ha a férjed leköti magát egy kicsit a géppel.

    Sajnos a Tesco nekem túl messze van, nem tudok elmenni és most rendelni sem tudok, mert a neten előre kell fizetni, nekem pedig le van tiltva a netes fizetés. Ha rendelnék sem lenne jó, mert előre nem vágják el, tehát ha körmöt rendelek, azt egyben hozzák.  A Spar-ban is azért nem vettem, mert a pultos nő nem tudja elvágni, akkor inkább nem vettem. A hentesnél viszont elvágják, de az meg itt nincs.
    Az idén sok epret tettem el a fagyasztóba, van még 1 csomag barackom tavalyról, majd azt megcsinálom gyümölcslevesnek, aztán jöhet a friss barack. Állítólag az idén drága lesz.

    előzmény:
    Kövesdiági (82214)
    2020-06-09  20:08
  12. 2020. június 10. 05:5082215.

    Szervusztok


    A tegnap nagyon elfaradtam,a cipekedes a piacra,gyalogosan 6500 lepes,az emeltre is nehezen huzom fel a szekeremet.


    A dzsemfozes sem kis munka,csaka ferfiak hiszik,hogy a hazimunka semmi,hip-hop es kesz van.


    Miutan befejeztem a dzsem fozeset es rendbe raktama konyhat,zuhanyoztam es megvetettem az agyat 6 orakor es lefekudtem


    Axon gondolkodtam,hogy ezutan mar mindig igy lesz,hogy annyira elfaradok,vagy ez azert tortenik,hogy 2 honapig nem jarkaltam,de akkor is foztem 2 naponkent..


    Ma megyek a pedikuroshoz es egyben a kezemet is rendbe tettem,mert nagyon letoredeztek a kormeim.


    Agi


    Orvendek,Hogg a ferjed jobban van,ha befitted a laptop,neked van otthon szamitogeped?


    Eso utan no a fu,sokat kell nyirjad a fuvet., Jo,hogy tudsz menni tancolni,neg van erod hozza.


    Nemsokara nyitnak a furdo,fogs menni uszni?


     


     


     


    Via


    Jo,hogy szep arut kapsz,nem kell cipekedes vele.


    A tegnap padlizsant is vettem,ma megsutottem,megyek reggelire elkeszitem


     


     

  13. 2020. június 9. 20:0882214.

    Sziasztok!


    Nekem is csinálta már a RENDSZER, hogy egy katt- és elszáll az iromány...a guta üt meg...sosem írom le mégegyszer....


    Ma megint voltam Miskolcon, bevittem a sz. gépet a férjemnek  . Egyedül van a szobában - szerencséjére....jól elvan, nem szereti a betegeket....mert Ő nem szeret a betegségéről beszélni, a másét sem szereti hallgatni...


    Jól kifáradok, pedig a fél időben ülök..., de az is fárasztó....


    Ma volt görögtánc....táncoltam, csak a ZORBA táncát hagytam ki, mert annak van nagyon ugrálós része is....Most "takarékon ugrabugrálok". Tegnap este felírta a DOKIM a 3. adag antibiotikumot  , mert még mindig érzékeny és piros estére....Egész nap nem fekhetek égnek álló lábbal...


    Halat pucoltam. Friss halat kaptam a szomszéd fiatalembertől. Ha sokat fog, mindig ad, mert tudja, hogy szeretem a keszeget. Jó nagyok voltak, olyan 1-1,5 kg  súlyúak lehetnek...A kisebbiket holnap megsütöm magamnak. Jól beírdalom...és ropogósra sütöm....


    Én nem veszek gyümölcsöt  /csak egyszer vettem Miskolcon cseresznyét 700ftér. Miskolcon minden olcsóbb, mint Kövesden!  Via , a TESCOban szokott a férjem körmöt venni, ott szeletelve, vagy félbevágva árulják...., biztos felétek is....


    Nálunk a kertben a meggy és a cseresznye kezd érni....egy darabig esszük..., aztán ha sokasodik befőzöm, vagy lefagyasztom....Az eper nagyon nyeszlett volt. Át kellene ültetni....

    előzmény:
    drvia (82213)
    2020-06-09  19:18
  14. 2020. június 9. 19:1882213.

    Én is úgy jártam mint te. Megírtam a mondókámat és amikor el akartam küldeni eltűnt és kitette a bejelentkező oldalt. Mondtam  a magamét rendesen, de azért nekiálltam és kb leírtam ugyan azt.

    Rosszul aludtam az éjjel, fájt nagyon a csípőm. Ez az idétlen idő sem tesz jót.. Most fülledt meleg van, dörög az ég, de nem esik az eső. 

    Vasárnap rendeltem gyümölcsöt, ma hozták délelőtt. Finom eper, már a vége felé jár, 6 db banánt és paradicsomot. Most más nem kellett, minden van itthon. 


    előzmény:
    Ibolyka43 (82211)
    2020-06-09  06:22
  15. 2020. június 9. 19:0982212.

    Ma megint bolond az idő. Délelőtt süt a nap, délután nagy vihar, de csak 10-15 percig, szakad az eső, majd elvonul mintha semmi nem lett volna. Most megint be van borulva. 

    Itt volt ma az unokám, kiváltotta a gyógyszerem, főztem neki tejbegrízt, elvitte haza, még forró volt. Adtam neki rá kakaót és színes torta cukorkát. Kért még egy liter tejet is. Az anyja nem vesz neki. Evett egy banánt, kicsit beszélgettünk a suliról, aztán elment haza.

    Na most sikerült jó nagy adag sült nokedlit gyártani. Még van vacsorára és valószínű még holnap is ehetek egy pár darabot. Egy darabig biztos nem csinálok. A lepcsánkát szeretem, anyám sosem csinált, mert csak én ettem. A gyerekeim szeretik, pedig nem csináltam sokszor. Gyerekkorukban mindent megettek, mára már válogatósabbak lettek. 
    Úgy ennék egy kis körömpörköltet, de hentes bolt még a láthatáron sincs. Rendelni sem tudok, mert egyben hozzák ki én meg nem tudom elvágni. Majd megkérem valamelyik fiamat, hogy vegyen 4 db körmöt vágassa el és lefagyasztom hogy legyen. 
    Jövőhéten úgy is kell, hogy jöjjön valamelyik, mert kenyeret kell hozatnom. 

    előzmény:
    Kövesdiági (82210)
    2020-06-08  13:16
  16. 2020. június 9. 06:2282211.

    Szervusztok


    Koran keltem,mert 8 orakor piacra mennek epret venni,dzsemet foznek,nem is nekunk fontos,hanem a fiam es a kicsi unokank nagyon szereti.


    A tegnap irtam,de elszallt,igy mar ujra nem volt kedvem megirni.


    A lobalzsamot kentem a nyajamra es a derekammal,de erosen csipett,miutan lemostam is ereztem.,neha terdeimet is ezzel kenegetem.


    Mara nudlit keszitek a megmaradt krumplipurebol.


     


    Legyen szep napsutesunk.

  17. 2020. június 8. 13:1682210.

    Sziasztok! 


    Ma reggel megint mentem Miskolcra. A fiamnak is főztem még tegnap este zöldbabfőzeléket és egy csomó fasírtot. grízestésztát....A férjemnek vittem tiszta pizsamát+ egyebeket....nem gondolzuk, hohy ilyen sokáig marad.....OTT VAN JÓ HELYEN!  Ott legalább jót tesznek vele, ha baja van, én csak állok, mit szamár a hegyen...


    Via - nagyon klasszakat sütsz!  Én a "dödöllével" próbálkoztam többször, de sosem sikerült, mindig lepény lett belőle...A lepcsánkát nem szeretem, mert gyerekkoromban egyszer megrontottam a gyomrom vele - annyit ettem....azóta sem...


    Ibolya  - bevált az ordás palacsinta férjednél?  Te is sokat kinlódsz a derekaddal. A LÓBALZSAM nevű csodabalzsam nálatok nincs?  Nekem az csodát tesz minden fájdalommal....

    előzmény:
    drvia (82209)
    2020-06-08  10:59
  18. 2020. június 8. 10:5982209.

    Ma Medárd napja. Ha esik, akkor 40 napig esni fog....tartja a mondás. Tegnap nagy vihar volt, szakadt az eső, dörgött, villámlott.
    Napközben is fülledt volt a levegő.

    Én imádom a vasalt friss ágyneműt. Képtelen lennék vasalatlanul felhúzni. Ha nem vasalom ki, egész éjjel nem alszom.

    Ma csak egy kis krumplis tojáslevest főzök, mert még maradt a lepcsánkából és a sült nokedliből.  Majd holnap készítek valami, de még nem álmodtam meg, hogy mi lesz.

    Ma rendeltem gyümölcsöt és paradicsomot, holnap hozzák. 
    Írtam a doktornőnek, hogy kell gyógyszer, majd az unokám elmegy érte.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82208)
    2020-06-08  06:36
  19. 2020. június 8. 06:3682208.

    Szervusztok


    Szep idonk van,rossz ejszakam volt,megebredtem 3 kor es tobbe nem tudtam visszaaludni meghalt egg volt osztalytarsam,nagyon felzaklatott a hir,...


    Nekem a vasarnap unalmas,Koran ebedelunk es a deli alvas utan,keresnek egy musort a TV ben am I drdekelne,sajnos ilyent nem talaltam,csakeste neztem,"hazasodna a gazda" cimu musort,de csak az oszon lesz folytatas.


    Agi


    Ilyenkor biztos nagyon szep a kert eso utan,de dolog is van vele.,tudom,mert amig ferjem mentem,szep nagy csaladi hazban laktam a szuleimmel es 4730 n2 volt a kert,sajnos a  forradalom elott sok hazat,telket kisajatitottak.


    Via


    Edesanyam is mindig kikemenyitett damaszt agynemuben aludt,csak igy szerette,solar is vasalt.


    En mar kevesbe,az allando derekfajas miatt.


    Sutni-fozni szeretek,de vasalni nem.szerettem,amikor szepen aprolekosan kitakaritok mindenhol,bar sokszor lefekszem a derekam miatt,de mikor lesz van,gyonyorkodom benne.


     

  20. 2020. június 7. 21:4182207.

    Vajon Sheriffünk mit csinálhat? Biztos szorgalmasan gazdálkodik.... 

  21. 2020. június 7. 21:3982206.

    Szia Ági! Sajnos elszállt az írásom, amit leírtam, kidobott az oldalról. 

    Az jó, hogy a férjed jobban van. Jobb is ha még pár napot bent marad. Az a pár nap már gyorsan elmegy.

    Itt is jó idő volt ma, bár délután beborult és dörgött az ég, de eső nem esett. 
    A vasalással vagyok kicsit elmaradva, mert már 2 garnitúra ágynemű vár vasalásra. Az sem jó, ha nagyon felhalmozom, mert akkor egész nap vasalhatok.

    Hogy állsz a fűnyírással? Itt mostanában volt eső és nőtt is a fű rendesen. Szép zöld minden. Majd jön a kánikula, aztán kiégeti. 

    Na megyek is lassan az ágyikómba, majd jövök. 

    előzmény:
    Kövesdiági (82204)
    2020-06-07  09:56
  22. 2020. június 7. 21:2282205.

    Vasárnap sosem kelek korán, bár az attól függ kinek mi a korán. Tavaly még éjfélkor is fent voltam, és csak 9 óra után keltem. Mostanában már korábban fekszem és korábban is kelek. Ma is fél 8-kor felkeltem. 


    Sütöttem megint sült nokedlit, de most tettem bele medvehagymát is. Jó sok lett, legalább 30 dkg liszt, 2 tojás, só, bors, a medvehagyma feldarabolva, 2 nagyobb héjába főtt tört krumpli és víz. Előtte pedig tócsnihoz (lepcsánka) ki minek ismeri, reszeltem 1 nagy szemű krumplit, egy sárgarépát és egy cukkinit. Az is sok lett 2 tojás, liszt, 1 közepes hagyma és kevés fokhagymapor. Kisütöttem. Nagyon melegem volt, folyt rólam a víz mire kész lettem. Elég is volt, mást nem is főztem. Maradt holnapra is, majd főzök hozzá egy kis tojáslevest. Rendbe szedtem az ágyam, letakarítottam a gázt, mert összefröcsköltem az olajjal, elmosogattam és mára be is fejeztem mindent. Jól elfáradtam. Játszottam délután és rendbe szedtem a FB-on  a társaságot, mert ma nagyon veszekedős kedvükben voltak. Le is kellett tiltanom pár embert, mert elég alpári módon adták elő a mondókájukat. Majd szerdán ismét írhatnak.  Csak akkor tiltok, ha nagyon alpárian írják a véleményüket és amikor már átmegy személyeskedésbe, azt nem hagyom büntetés nélkül.

    Azt az ordát még én sem ettem, bár hallottam róla, de nem ismerem. Biztos finom lehet, az a palacsintás változat is.
    A férjed kedvence, akkor most biztos fog enni belőle. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82203)
    2020-06-07  07:58
  23. 2020. június 7. 09:5682204.

    Sziasztok!  


    Én, most hogy egyedül vagyok  - nem főztem eddig....Volt 2 nap, hogy itthon sem voltam....Ma spenótot főzök  - imádom!


    A férjem már jobban van - már nem fáj a hasa -hashártyája...., de még bent lesz 10 napig ....


    Én tegnap egész nap dolgoztam, mindent kimostam-kitakarítottam a szobájában....Jól  lefáradtam...


    Én még sosem ettem ordát  - csak hallottam róla, állítólag finom.   Anyósom sütött olyan élesztős nagy palacsintákat -régen, én jobban szeretem a kicsiket....  De a töltöttpaprika levesedet kipróbáltam....az nagyon finom...a férjem is evett még belőle....


    Ma gyönyörű nyár van nálunk!

    előzmény:
    Ibolyka43 (82203)
    2020-06-07  07:58
  24. 2020. június 7. 07:5882203.

    Szervusztok


    Koran ebredtem 4 orakor,de jol aludtam este 9 tol.


    A tegnap mindenhol porszivoztam,kloros vizzel feltoroltem,a sok hajladozastol annyira elfaradtam es megfajult a derekam,hogy nem foztem,inkabb zuhanyoztam es lefekudtem,olvastam,TV-t neztem es interneteztem.Ma Koran bedagasztottam a kelt vastag palacsintat,nalunk ugy hivjak  hogy lapotya,kapros ordaval toltottem es olajban kisutottem.


    Ezt minden evben 1x sutom meg,a ferjem kedvence,egyebkent nehez etel az orda.


    Odatettem a friss zoldsegekbol keszult zoldseglevest,csirkecombokat paroltam fokhagymaval,kesobb fo a krumplipire.,lesz meg sult piros kapiapaprika savanyusagnak


     


    Ti MIT foztok?


    Szep idonk van,17 fok..

  25. 2020. június 6. 12:5582202.

    Hulla fáradt vagyok, de csak teszek - veszek...,ahelyett , hogy pihennék....Ágynemút mosok, takarítok...befestettem a hajam...tiszta hülye vagyok, inkább feküdnék....


    A férjem javulgat, egyedül van egy szobában , jól elvan, nem szereti a nyögő szomszédokat....Bent lesz 2 hétig....

    előzmény:
    drvia (82201)
    2020-06-06  09:44

Címlap

top