Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2019. december 16. 18:5680101.

    szép   estét 


    Amint  lehetett  jöttem  hogy  megtudjam mi van Gitta  a fiaddal köszönöm hogy  beszámoltál .Mielöbbi jobbulást kivánok .


    Rózsa  gratulálok  a kis  hősnek  neki is  mielöbbi  gyógyulást  kivánok .


    Ibolyka  bizony nem igazán  jött  jokor   a baj  jobbulást .


    Marcsika Valika  szeretettel gondolok  rátok  is .


    Legyen szép  Advent  3  hetetek .


  2. 2019. december 16. 16:5080100.

    Szervusztok


    Tegnap jól éreztem magam a fiamékkal,30 evés házasok.


    A tegnap el kezdett.fajni az egyik lebukjam amit felsértett a cipő,de mára már alig tudtam csizmát húzni.


    Elmentem a csal.orvoshoz hát nem orvendek


    .mit mondott.borgyogy.kuld


    ,szemölcs lett és azt ki kell égetni


     


    Hát nem hiányzik,most az ünnepek előtt


    Holnap többet tudok,de faj és lüktet.

  3. 2019. december 16. 15:5980099.

    Szép napot!


    Elsősorban Gitta fia  és Rózsa unokája miatt estem most be a gép elé!


    Vártam a híreket és Gitta hozta is amit köszönök! Tudom hogy van most elég problémád de köszönöm, hogy megosztottad a jó hírt hogy jobban van szerencsére a fiad. ne izgulj minden rendben lesz a holnapi vizsgálatoknál is. 


    Rózsa! A kis unokádnak is drukkoltam ma egész nap. remélem, hogy jól van a kis "hős",


     


    Mindenkinek további kellemes napot kívánok! 


    Sok a dolog most még itthon!

  4. 2019. december 16. 15:5080098.

    Természetesen nagyon árvának érezzük magunkat nélküle, és nagyon várjuk, hogy velünk legyen újra. Engem még nagyon aggaszt az a vizsgálat, amit mára terveztek, de holnap realizálódik.


    Olyan sokat tudnék mesélni arról, hogy mit mesélt a karácsonyi terveiről (fogalma nincs, hogy a nővére milyen cirkuszt csinált ismét), természetesen nem mondtuk el neki, amikor - nyilván ő is átgondolta és rájött bizonyos dolgokra - ő most azon munkálkodik, hogy legyen megbocsájtó, elnéző, miközben idekint minden megy a megszokott, régi útján. Sokan mondják, hogy kell egy komoly trauma ahhoz, hogy delete gombot nyomjunk, nekem meg most épp nem hiányzott, hogy ha végre haza kerül, elmeséljem, elmesélje a felesége is (mert vele is volt némi bokszolása a lányomnak) az elmúlt napokat, amikor már végre engesztelődni látszik.


    Sokszor arra gondolok, hogy inkább hallgatok, az idő majd mindent megold. Sokszor meg arra, hogy vajon kinek mennyi ideje van az időre várni, ami megold helyettünk mindent....???


    Bocsi a bőséges kifakadásom miatt, természetesen nemcsak magammal vagyok elfoglalva, mindannyiotokra szeretettel gondolok, és figyelek is mindenkire, amikor csak leülök a gép elé.


    Jövök, amint tudok, ez a hét még nehéz lesz (Galgóczi E. után).

  5. 2019. december 16. 15:3680097.

    Szervusztok Barátok!


    Tegnap délután voltam a fiamnál a menyemmel együtt. "Jó" volt látni, hogy már nem őrzik, pedig dehogynem! Sajnos annyi a beteg, hogy kirakták egy ún. "kiterjesztett őrző"-be, természetesen figyelik az ott lévőket egy műszeren keresztül. 


    Megköszönte, hogy "kibírtam" az elmúlt hetet, azzal, hogy nem láthattam és megköszönte a bázist, amit a picike családunknak teremtek. 


    Már egy hete, hogy odabent fekszik, és nekem már az is örömöt okoz, hogy eszik, kívánja a "mama" főztjét. Természetesen minden nap örömmel megcsinálom, a menyem viszi, és nagy örömömre szolgált tegnap is, - hiába volt vasárnap, ha rakott krumplit kért - ezt csináltam és csinálom még amíg élek, de jobb, ha nem a kórházba, hanem nálam eszi(k) meg. 


    A lényeg: úgy volt, hogy ma csinálnak nála néhány komoly kivizsgálást, ami holnapra tolódott, egyedül a vér-labor eredménye készült el mára, ami hála az égnek, rendben van. Ami számomra aggasztó: a hátralévő szív-ultrahang és az érfestéses vizsgálatok.


    Sajnos nagyon fájnak a forgói, még sosem feküdt mozdulatlanul egy hetet az ágyban. Tegnap reggelre pedig még hőemelkedése is volt, attól tartottam, még a végén tüdőgyulladása is lesz a sok fekvéstől. De kiderült, már egyedül mehet a mosdóba (persze fürödni nem lehet, hisz tele van tappancsokkal), de sétálhat is néhány métert, hogy  mozgassa az izmait. Természetesen tegnap, a látogatás végén jutott eszébe, hogy amikor vége a látogatásnak, elmennek orvosok, nővérek,  elindul, sétál a folyosón. Ezt természetesen nem tartottuk jó ötletnek, inkább rávettük arra, hogy ma (most éppen) a menyemmel sétáljon a folyosón, aki esetleg tolja mellette a kerekes széket, ha kellene.


    Én magam már egy hete minden hajnali 4-kor (nem is értem???) felébredtem, majd olyan belső feszültség lett úrrá rajtam, ami miatt csak forgolódtam, tele feszültséggel, de alvás semmi. Szombaton este a kanapéról néztem egy olyan csatornát, ami az én szobámban nincs, és egy hét után először aludtam végig az éjszakát - akkor először ébredtem reggel 7-kor azért, hogy meg kell fordulnom, mert egész éjjel mozdulatlan voltam. Igyekeztem a hátamra feküdni, akkor láttam a plafonon a füstjelző normál villanását, és ebből tudtam meg, hol is vagyok. Sok gondot nem csináltam abból, hogy az esti gyógyszeremet sem vettem be, még fogat sem mostam...stb., visszafeküdtem, eligazítottam magam és 9-ig aludtam tovább.

  6. 2019. december 15. 09:0780096.

    Szép napot!


     


    Itt az is van . Igaz nem éppen decemberi mert süt a nap de hideg semmi,és ami hó volt annak már nyoma sincs. Tegnap voltam a lányoméknál,kicsit besegítettem az ünnepi készülődésükbe. Jól van a vejem de még nem nagyon vigéckedhet mert azért a teljesen jótol még messze van Most jönnek majd ebédre Ők is és a fiamék is. Igyekszem már majdnem mindennel el is készültem.lesz húsleves cigány pecsennye rántott csirkemell és krumpli püré és már kész az almáspite  is. Azt ne kérdezzétek mikor keltem. Sajnos egyre rosszabb alvó vagyok. Ha el is alszom időben hajnalban már kukorékolok.


    Gitta! Jó volt olvasni hogy javul a fiad állapota.sajnos a testvérek közötti viszony ma nagyon sok helyen nem olyan mint amilyenre a szülők vágynak. További gyógyulást a fiadnak!


    Valikám! Nekem tegnap sikerült levetetnem a vért és szerdán  megyek a ho.-hoz egyenesen oda küldik Majd kiderül mi a jó és mi az ami meg van csillagozva.


    Ibolya! Kérdezted hogy a vejemnek vannak-e szülei: Az édesapja már régebben meghalt az öccse 15 évesen motorbalesetben hunyt el a beteg édesanyja meg az Ő édesanyjával él egy régi bérház 4. emeletén ahova elég naponta egyszer felmenni. Ráadásul a mamát se lehet ott hagyni hiszen állandó felügyeletet igényel.


    Rózsa! Majd csak elmúlnak az ünnepek. Minden esetre holnap gondolatban ott leszek a kis unokád műtétjénél. tegnap olyan égett szagot éreztünk a lakásban. Gábor felrohant az elsőre.Már ébren volt a Pisti ( felettünk lakó) de v irsli sütés közben elaludt. mondta Ő. Nagyon idegesít , mert örökös rémálmom, hogy egyszer felgyújtja a házat a cigijével vagy a főzésével. és akkor még a másik első emeleti szomszédról nem is beszéltem.


    Kincsike! Szerencsére az unokák hamar gyógyulnak.


    Sorbet Erzsike???? 


    Mindenkinek kellemes vidám hétvégét kívánok. 

  7. 2019. december 14. 22:3480095.

    Őrültem, hogy ez elment, de már nem próbálkozom, jó éjt mindenkinek.

    előzmény:
    dundori (80093)
    2019-12-14  22:32
  8. 2019. december 14. 22:3480094.

    Őrültem, hogy ez elment, de már nem próbálkozom, jó éjt mindenkinek.

    előzmény:
    dundori (80093)
    2019-12-14  22:32
  9. 2019. december 14. 22:3280093.

    Valami baj van a rendszerrel, mert egy másik oldalon sem tudok a barátnőmmel beszélni.

    előzmény:
    dundori (80092)
    2019-12-14  22:30
  10. 2019. december 14. 22:3080092.

    Vali! Köszi, nem az én hibám, a rendszer most csak ennyit enged. Csók.

    előzmény:
    precon (80091)
    2019-12-14  22:01
  11. 2019. december 14. 22:0180091.

    Gyorsan benéztem hogy ellenőrizem Gitta írt -és örülök hogy itt voltál és remek hír a fiadról.A lányoddal meg ne idegesítsd magad majd egyszer talán rájön hogy buta a viselkedése ha meg nem hát akkor se rágódj ezen.A fiad tudja és érzi hogy min mész keresztül érte,más meg nem számít.

    előzmény:
    dundori (80090)
    2019-12-14  20:50
  12. 2019. december 14. 20:5080090.

    Kedves Barátok!


    A tegnapi szoli felét - miután jól elgondolkodtam - törölni igyekeztem, nem sikerült, hisz már kétszer is elment az éterbe. Nem bánom, hisz nem írtam semmi olyat, ami nem fedi a valóságot, csak nem akarok terhelni senkit a magam gondjaival, nekem is éppen elég megemészteni. Főleg akkor, ha nem értem. Na de hagyjuk is ennyiben, nem akarom magyarázni mindazt, amit minden anyuka ért.


    A fiam hála az égnek már jobban van. Nyilván tudok minden rezdüléséről, ahogy tegnap is megírtam, videón napi 0-24-ben kapcsolatban vagyunk. Amiről az egész dolog szól, éppen az, amit leírtam tegnap, nem nagyon szerettük volna a hisztit a súlyos beteg mellett, a felhajtást, vagy azt: "majd én megmondom a tutit" és legyen úgy!!! Ez kicsit homályos fogalmazás lehet, de nem akarom már részletezni és nem is ide való téma. 


    A lényeg, hogy irtózatos szerencsénk volt a szerencsétlenségben, hogy nem tudom kinek, nem tudom, hogy háláljam meg! Ahogy ismerem a gyerekemet, sosem ment volna orvoshoz azzal, hogy 10 perc fizikai munka után nem kap levegőt, lefeküdt és minden helyre állt. Na! Ilyen kicsi bajjal csak nem megy már orvoshoz? Ami a szerencse a történetben, hogy amikor a menyem nem értette, mit beszél, azonnal észnél volt és vitte a városon át végigszáguldva, és azonnal kezelésbe vették éjszaka. Elmondta, hogy fáj a lába, nem kap levegőt, de nem lehet érteni, mit akar mondani....! Hála az égnek, tudták, hogy komplex probléma van, és beigazolódott minden vizsgálaton, kétoldali tüdőembólia, agyi katasztrófa, és amit eddig (48 éven át) lyukas szívvel született. 


    Nem tudok elég hálás lenni a menyemnek, aki észnél volt (aki az elmúlt 4 napban már lefogyott 4 kilót, amúgy sem volt a kövérek nagykövete..), viszont amit a lányom művel, azt nem tudom hová tenni! De erről elég is ennyi.


    Ma is megcsináltam az ebédjét, holnap is elkészül a kívánsága, ráadásul magam viszem, hisz kikerült az intenzívről. Na nem azért, mert túl jól lenne, leginkább azért, mert kellett a hely másnak. De! hordozható monitoron ugyan úgy figyelik, és nagyon hálás vagyok, hogy ebben a szomorú egészségügyi helyzetben nálunk még vannak lelkiismeretes doktorok, nővérek, akik figyelnek rá . Szóval osztályra került, s ma már a kisebbik lánya - Adél - is meglátogathatta (kis csalással, hisz még csak 12 éves!). Nagy öröm volt hallgatni a beszámolót, hogy apa már poénkodik, ahogy szokott..., és "mama": veled is akar ismét beszélni (video chaten), ezért remélem, az elkövetkezendő éjszakám, ami már egy hete katasztrofális, végre nyugodt lesz reggelig.


    Totyikám! írtam, hogy nincs már dolgom a kisházban! Természetesen van - ismét -, magam vágom a fát, magam hordom fel a ládába, eddig kb. 3 napi adagot sikerült, de sebaj, ha nem bírom, majd visszatekerem a radiátorokat, hisz van más lehetőség is. A baj csak annyi, hogy megszoktam a kandalló melegét, de ennél nagyobb sosem legyen.

  13. 2019. december 14. 06:4180089.

    Sziasztok vidám ébredést.


    Róóóóóóóóóózsa ne tegyél ilyen böhöm fejeket ki.


    Gittám örülök hogy szépen gyógyul a fiad.Minden rendben lesz és az ünnepeken már köztetek lesz.


    Felénk tegnap tiszta tavaszias idő volt ma kicsit hidegebb van.


    Mindenkinek békés nyugis hétvégét kívánok.


     


    Köszönöm a szülinapi köszöntéseket.

  14. 2019. december 14. 00:3280088.

    😂 Nem kell 2x olvasni! Tanulnom kell ezt az új módszert.


    Kincsike! 


    A Kristófom, amikor ketten vagyunk itthon, egy angyal. Amint hazajön a család többi tagja, egy égedelem. 


    Bálintomat már annyit vizsgálják, szurkálják, hogy már lefogyott az izgalmaktól. 


    Szeretném minden Barátosnőnek megmutatni őket, de nagyok a képek és a telefonon nem tudom kisebbre szerkeszteni.


    Ibolyka! Itt már annyi AVON-os bolt van, hogy már nem igen igénylik a házhozszállítást. Neked is köszönöm, hogy gondolsz a Bálintomra. Nagyon várom már, hogy túllegyünk a sikeres orrmandula műtéten.


    Megpróbálok aludni, mert hajnalban ébresztenek az unokáim.


    Jóéjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat.


    sorbetE??????


    u.i.: A faceról leszedett képek mellékelhetők.


    1. Adventi kosz orrú


    2. Ágim a "Kisfiammal"


     

  15. 2019. december 14. 00:1380087.

    Marcsi! Köszönöm a drukkolást.


    Bambit követem a facén, így naprakész vagyok Ágóék felől. Örülök, hogy Józsi jobban van.


    Kedves Barátosnék!


    Ma voltam a Honvédba kontrolon. CT-MRI-re kaptam beutalót. 5 helyet ajánlott a Doki. Előjegyzés: 2020. január, február.😕😭 Végül is eszembe jutott, hogy a kerületi szakrendelőben nem régen adták át a műszert.😉 Azonnal mentem is. Ott is február 13. lett volna, "de" a kis Hölgy jobban belenézett a naplóba "és" talált egy rést. Jövő pénteken megyek. Ráadásul ingyenesen, mert "papíron" kerületi lakos vagyok.


    Készültök a karácsonyra.👍 Én még azt sem tudom, hol leszek.😯😭 Bimbóm gondolkodik, hogy oldja meg a  meghívást, mert én nem akarok a Marcival találkozni. Majd nézem a TV-t az albérletembe. Majd az ünnep után, talán Jászberénybe megyek. 


    Andristól már megkaptam az ajándékot. 4 téligumit, felnivel együtt. Le is cseréltette. Így már nem kell törni a fejem, hogy csempésszem ki az otthoni pincéből. Januárban meg vizsgáztatnom kell az Opelt.


    (Elküldöm a szolit, mielőtt ismét elszáll) vagy 2x jelenik meg.


     


     

    előzmény:
    totyogoka (80076)
    2019-12-13  06:29
  16. 2019. december 14. 00:1080086.

    Marcsi! Köszönöm a drukkolást.


    Bambit követem a facén, így naprakész vagyok Ágóék felől. Örülök, hogy Józsi jobban van.


    Kedves Barátosnék!


    Ma voltam a Honvédba kontrolon. CT-MRI-re kaptam beutalót. 5 helyet ajánlott a Doki. Előjegyzés: 2020. január, február.😕😭 Végül is eszembe jutott, hogy a kerületi szakrendelőben nem régen adták át a műszert.😉 Azonnal mentem is. Ott is február 13. lett volna, "de" a kis Hölgy jobban belenézett a naplóba "és" talált egy rést. Jövő pénteken megyek. Ráadásul ingyenesen, mert "papíron" kerületi lakos vagyok.


    Készültök a karácsonyra.👍 Én még azt sem tudom, hol leszek.😯😭 Bimbóm gondolkodik, hogy oldja meg a  meghívást, mert én nem akarok a Marcival találkozni. Majd nézem a TV-t az albérletembe. Majd az ünnep után, talán Jászberénybe megyek. 


    Andristól már megkaptam az ajándékot. 4 téligumit, felnivel együtt. Le is cseréltette. Így már nem kell törni a fejem, hogy csempésszem ki az otthoni pincéből. Januárban meg vizsgáztatnom kell az Opelt.


    (Elküldöm a szolit, mielőtt ismét elszáll)


     


     

    előzmény:
    totyogoka (80076)
    2019-12-13  06:29
  17. 2019. december 13. 23:3980085.

    Gittám!


    2× is elolvastalak! Nagyon örülök, hogy jobban van a Fiad. Bizakodom, hogy a karácsonyt otthon tölti. 


    A Lányod majd rájön,  hogy egyformán szereted őket. Azt gondolja, hogy a menyed hátráltat a látogatásban? Higgye! A fontos, Te tudod az igazat.


     

    előzmény:
    dundori (80082)
    2019-12-13  19:35
  18. 2019. december 13. 23:2980084.

    Drága Valcsi!


    Születésnapodon


    "csak annyit kívánok"


    teljesüljön minden kívánságod!


    Úgy érzem ebbe a mondatban minden benne van........


    Kedves Barátosnék!


    Valcsi ünneplésére hoztam egy kis "kóóóbit", hogy nosztalgiázzunk.


    1. Falusi locsolócső (kóbi)


    2. Rózsától rózsa


     

  19. 2019. december 13. 19:3580083.

    Kedves Barátok!


    Elsősorban megköszönném mindenkinek az érdeklődést, nagyon jól esik! Valikát meg itt köszöntöm utólag, bár lehet nem illendő, de tudom, megérted (nem mindenki venné a lapot!). Szóval minden jót kívánok, kitartást, elsősorban egészséget, mert ha az nincs, akkor semmi nincs!


    A fiam szerencsére jobban van, de a következő héten még sok vizsgálat vár rá, és csak remélni tudjuk, hogy az ünnepekre itthon lehet. Hála az égnek, jó étvágya van, bár hétfőn hajnalban került be, szerda óta én főzöm az ebédjét, nagyon boldog, hogy azt eheti, amit szeret (nem csodálom, mert az itteni kórházi ételt én sem tudtam sosem megenni, pedig én nem vagyok válogatós!). 


    Nagyon bízunk abban, hogy a vizsgálatok után hamarosan kijöhet. Ma már poénkodott (a menyem szerint), ahogy szokott a mindennapokban is. 


    Sajnos azért van a családban némi probléma a nővérével (leányommal) kapcsolatban. Ő sajnos egész más szemüvegen keresztül nézi - látja a világot, amit természetesen ránk vetít. Sajnálatos, hogy nem tudok egyetérteni vele, de megnyugtat a gondolat, hogy  mindenki velem ért egyet bizonyos és igen fontos dolgokban (most épp a fiam kórházi létével kapcsolatban is, amit nem akarok itt részletezni). 


    A lényeg, hogy a  gyermekem jobban van, tudok róla, tudok minden vizsgálatáról, annak eredményéről, tudom, hogy mit kíván, annak eleget teszek, tudok vele beszélni telefonon, írni sms-t, ha szükség van rá, és a menyem beszámol minden rezdüléséről. Nem megyek oda addig, míg az intenzíven van, bár tudom, engem is beengednének. A gyerekemet az nyugtatja meg, ha abban a kevés időben, amit ott tölthet egy látogató, addig a felesége van vele, viszi neki az általam készített ételt, kispárnát - egyebeket, amit csak akar. Tudja, hogy jó anyja vagyok, s én azt is tudom, hogy valójában tisztában van azzal, ha nem megyek minden lehetséges időben ott zokogni, panaszkodni, (sopánkodni, hisztizni),  inkább a feleségével töltheti azt a kis időt, ami megengedett. S itt a legnagyobb gondja a lányomnak, szinte sugallja felém, hogy nem vagyok jó anya, mert ugyan, ha a férje kerülne kórházba, megnéznék azt az embert, aki útját állná az anyjának, aki látni akarja a gyerekét. Ilyenkor néha elszakad nálam a cérna, bár nagyon igyekszem higgadtan kezelni a kirohanásait, de épp most rakta rám a telefont, nem én hívtam!, azzal, hogy OK, innentől nem mond semmit, legyen ő a kirekesztett (nem tudom honnan veszi???), és egyebek. Természetesen meg nem hallgat, de mielőtt rám rakja a telefont, előtte megmondja nekem a TUTIT!


    Egyszóval azt érzem, hogy saját magán kívül nem számít más, nincs a középpontban és innentől "mehet minden a levesbe". Itt tartunk most, és ettől nem érzem jobban magam. Szép karácsony elé nézek - nézünk....

  20. 2019. december 13. 19:3580082.

    Kedves Barátok!


    Elsősorban megköszönném mindenkinek az érdeklődést, nagyon jól esik! Valikát meg itt köszöntöm utólag, bár lehet nem illendő, de tudom, megérted (nem mindenki venné a lapot!). Szóval minden jót kívánok, kitartást, elsősorban egészséget, mert ha az nincs, akkor semmi nincs!


    A fiam szerencsére jobban van, de a következő héten még sok vizsgálat vár rá, és csak remélni tudjuk, hogy az ünnepekre itthon lehet. Hála az égnek, jó étvágya van, bár hétfőn hajnalban került be, szerda óta én főzöm az ebédjét, nagyon boldog, hogy azt eheti, amit szeret (nem csodálom, mert az itteni kórházi ételt én sem tudtam sosem megenni, pedig én nem vagyok válogatós!). 


    Nagyon bízunk abban, hogy a vizsgálatok után hamarosan kijöhet. Ma már poénkodott (a menyem szerint), ahogy szokott a mindennapokban is. 


    Sajnos azért van a családban némi probléma a nővérével (leányommal) kapcsolatban. Ő sajnos egész más szemüvegen keresztül nézi - látja a világot, amit természetesen ránk vetít. Sajnálatos, hogy nem tudok egyetérteni vele, de megnyugtat a gondolat, hogy  mindenki velem ért egyet bizonyos és igen fontos dolgokban (most épp a fiam kórházi létével kapcsolatban is, amit nem akarok itt részletezni). 


    A lényeg, hogy a  gyermekem jobban van, tudok róla, tudok minden vizsgálatáról, annak eredményéről, tudom, hogy mit kíván, annak eleget teszek, tudok vele beszélni telefonon, írni sms-t, ha szükség van rá, és a menyem beszámol minden rezdüléséről. Nem megyek oda addig, míg az intenzíven van, bár tudom, engem is beengednének. A gyerekemet az nyugtatja meg, ha abban a kevés időben, amit ott tölthet egy látogató, addig a felesége van vele, viszi neki az általam készített ételt, kispárnát - egyebeket, amit csak akar. Tudja, hogy jó anyja vagyok, s én azt is tudom, hogy valójában tisztában van azzal, ha nem megyek minden lehetséges időben ott zokogni, panaszkodni, (sopánkodni, hisztizni),  inkább a feleségével töltheti azt a kis időt, ami megengedett. S itt a legnagyobb gondja a lányomnak, szinte sugallja felém, hogy nem vagyok jó anya, mert ugyan, ha a férje kerülne kórházba, megnéznék azt az embert, aki útját állná az anyjának, aki látni akarja a gyerekét. Ilyenkor néha elszakad nálam a cérna, bár nagyon igyekszem higgadtan kezelni a kirohanásait, de épp most rakta rám a telefont, nem én hívtam!, azzal, hogy OK, innentől nem mond semmit, legyen ő a kirekesztett (nem tudom honnan veszi???), és egyebek. Természetesen meg nem hallgat, de mielőtt rám rakja a telefont, előtte megmondja nekem a TUTIT!


    Egyszóval azt érzem, hogy saját magán kívül nem számít más, nincs a középpontban és innentől "mehet minden a levesbe". Itt tartunk most, és ettől nem érzem jobban magam. Szép karácsony elé nézek - nézünk....

  21. 2019. december 13. 18:5180081.

    szép  estét 


    Gitta  jobban  van  a fiad  ?


    Csütörtök  óta  Danika  itthon van  velünk  bevan gyullandva  a füle  (annak ellenére hogy nem fáj  neki )  és kötöhártya gyulladása van .


    Én sem érzem jól magam csunyán  köhögök  .


    Holnap munkanap igy mindkét  unoka velünk lesz .Nagyon szeretjük őket de  amikor  együtt  vannak  nehéz  velük .


    Legyen  szép  hétvégétek .


    Mindannyiotokra  szeretettel gondoltam 


  22. 2019. december 13. 18:3880080.


    Valika


    Születésnapodon  szeretettel  köszöntünk 


  23. 2019. december 13. 17:0880079.

    Köszönöm szépen.❤️

    előzmény:
    totyogoka (80074)
    2019-12-13  06:26
  24. 2019. december 13. 17:0780078.

    Köszönöm szépen.❤️

    előzmény:
    Ibolyka43 (80077)
    2019-12-13  07:06
  25. 2019. december 13. 07:0680077.

    Szervusztok


    Vali


    Boldog szuletesnapot kivanok itt is.


    Totyi


    Orvendek hogy a vejed jobban van  , neki vannak szulei es testverei,akik latogatnak?


    Gitta


    Jo  hogy a fiad mar eszik nemsokara meggyogyul,csak lassu folyamat kitartast kivanok.


    Rozsa


    Legyen szerencsetek hogy hozzaerto orvos vegezze a  mutetet.


    Erzsike


    Sok turelmet az unokakhoz,sok szeretetet kapunk toluk.


    Ma 5 helyre viszem az avont urana Kauffland es Auchan kovetkezik a bevsarlashoz

Címlap

top