Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2021. május 13. 21:0181876.

    Erzsike  a második oltást is  megkaptam április  6-án  több mint  1 hónapja ,


    bepirosodott a környéke egy délután borogattam másnapra rendbe  jött.


    Szputnyikot  kaptam .Ezt  eröszakolták rám  .


    Lelki  bajom az viszont nem javul.


    előzmény:
    sorbet (81875)
    2021-05-13  20:10
  2. 2021. május 13. 20:1081875.

    Írás közben lemerült a telefonom, jöttem még befejezni, amit elkezdtem.


    Julika olvastam, hogy kisoroszlánrészt  vállaltál a nagy munkából. Igen, így kell már a mi korunkban.


    KincsiErzsike, te már a második oltás után vagy? Te hogy viselted el, nem volt mellékhatás?


     


    (Az előző h. sz. - ban  természetesen védet=védett.) 

  3. 2021. május 13. 17:2781874.

    Valika, az oltásnál kapott cédulán azt írják, hogy az első adagnál várható erősebb mellékhatás. De a fiunk kollégái és ismerősei szerint nekik a másodiknál volt erősebb, vagy annál sem volt semmi., Jó lenne már a második adag után is lenni, és védetnek tudni magunkat. 

  4. 2021. május 13. 17:1681873.

    Szervusztok barátnők!


    Nagyon nehezen tudtam csak bejutni a topicra.


    Gitta, kérlek nehalogasd a kivizsgálást. Lehet, nagyon könnyen tudnak segíteni, hogy elmúljon a szédülés. A halogatással nem vagy egyedül, jó kifogásokat tudok én is kitalálni... 


    Kár, hogy nem láthatjuk a pici unokád fényképét,  így is veled örülünk neki. 


    Valika, nem éreztük eddig a vakcina semmilyen mellékhatását. A tűszúrás helye sem lett piros. Az első 3 napban sokat pihentünk, este hamarább lefeküdtünk. Talán csak mégis annyi volt, hogy a második éjszaka egyszer arra ébredtem, hogy nagyon szomjas vagyok. 


    Reméljük, Ibolyka is jól van az oltás után. 


    Marcsika, érezzétek magatokat jól Hajdúszoboszlón! Társasággal mentek? 


     

  5. 2021. május 13. 09:1081872.

    Szervusztok Barátok!


    Az időjárás engem is megvisel, nekem a keringésre nincs jó hatással, elég sokat szédülök. Itthon nem nagyon mondogatom a családnak, mert a fiam a hét végén már beigérte, ha akarom, ha nem, visz a doktorhoz. Persze tudom én is, hogy menni kellene, de nem szeretnék most kivizsgálásokra járkálni, nálunk minden szakrendelés a kórházban van, így jobb ha most elkerülöm. 


    Totyi! Ha ennyire szokásotokká vált a napi séta - ami nagyon jó!!! -, akkor az időjárás függvényében tudjátok megtenni, hisz ritkán esik az eső reggeltől estig. A meleggel már kicsit macerásabb, hisz ha meleg van, az ritkán vált hűvösre hirtelen. Nekem a hőség a fő ellenségem.


    Én a kiskertemig sétálgatok, meg vissza, ha elered az eső. Tegnap az esőszünet között sikerült elpalántáznom a saját paprikáimat azzal, hogy ma folytatom a munkát, mert pl. a sárgarépám egyáltalán nem kelt ki, újat kell vetni. Ehhez képest most ismét esik az eső. 


    A vásárolt palántákat már sikerült a napokban elültetnem, uborkát is elvetettem, de maradt még vetni való, amit most megint nem tudok csinálni, mert szemerkél.


    Valikám! Az én fiam egyenesen ellenséges a KFC-vel szemben.  Én már alig vártam, hogy nálunk is megnyisson, ott is voltam az első között, amikor megnyílt. A fiam annyit mondott: "mit lehet szeretni azokon a madárcsontokon"? Aztán egyszer volt egy rossz tapasztalatom, azt megírtam a cégnek emailben, erre kaptam két ingyen meghívást. Azt meg azért nem vettem igénybe, mert azt mondta a fiam, megtudják, hogy én vagyok az, aki reklamált, olyan adagokat adnak majd, amit előbb összeköpködtek, jól megtapostak, aztán összegyúrtak. Eszembe se jusson elfogadni! Nem is jártam oda egy ideig. Egébként sem rendszeresen vásárolok, leginkább akkor, amikor úgy adódik, hogy a közelükben vásárolok (tesco), ott is egyre ritkábban. De olyankor mindig megkérem őket, hogy a lehetőség szerint süssék meg rendesen, ne legyen nyers a közepe, és ami még fontos, az legyen a kosárban, amit kértem. Igy  azóta nem volt kifogásom. Adéllal meg mi szeretjük.

    előzmény:
    precon (81869)
    2021-05-12  16:08
  6. 2021. május 12. 16:4781871.

    Erzsike nektek nem lett semmi utóhatása az oltásnak?


    Kicsit aggódom a második oltás miatt de majd azon is túl leszek.


    Elfelejtettem mesélni hogy az összes szomszéd szemmel tartott hogy mikor leszek már végre én is beoltva.Kicsit már idegbajos voltam miattuk a végén már azt feleltem hogy soha hagyjanak békén.Persze mindegyik jóval idősebb és őket előbbre vette a doktornő.(na meg sok a krónikus beteg stb) elsőbbséget élveztek én nem idegeskedtem 


    Most már a fiatal szomszédomat is beoltották.Megvannak nyugodva

    előzmény:
    sorbet (81859)
    2021-05-08  21:02
  7. 2021. május 12. 16:1781870.

    Marcsi vigyél egy melegítőt meg fürdő ruhát papucsot kényelmes cipőt na meg egy nagykabátot.Felesleges annyi mindent vinni úgyis csak a bőröndbe pihen.Megfogadtam hogy soha többet nem viszek annyi ruhát mert tényleg csak a bőröndbe pihen .Az ember annyi mindent rak be feleslegesen hogy hátha kell ,aztán soha nem kell.


    Az esőtől meg ne félj ma is csak köpködött.


    Ügyesek vagytok ezekkel a sétákkal.örömmel látom a képeket amit felteszel.Melyik nap mentek?és hány napra?

    előzmény:
    totyogoka (81868)
    2021-05-12  16:00
  8. 2021. május 12. 16:0881869.

    Sziasztok.


    Gitta sajna ez a napsütés egyáltalán nem kellemes.Nálunk is szoktunk az unokának rendelni KFC kosarat a fiam az haragszik mert nem szereti igazán a csirkét mindig dünnyög.Neki sertés vagy marha a hús a többi nem.


    Lányok ma túl vagyok egy gyökér húzáson fáj a helye de túléltem.Még két fogamat úgy döntöttem kihúzatok és megcsináltatom az alsó teljes fogsort.Ma azért kicsit kiakadtam a húzás előtt mondja a doktornő hogy csinálna egy röntgent ,mondom minek egy letört fogat nem lehet megmenteni főleg hogy eleve már korona volt rajta.Ja mert a röntgen 5000 forint lett volna,panoráma csak azt nem értettem hogy miért is kellett volna panoráma röntgen mikor se közel se távol nem volt mellette fogam .Nem kértem erre megkérdezte hogy helyi lakos vagyok-e?Na mit gondoltok miért mert ingyen megröntgenezte,azt a kihúzandó gyökeretKomolyan mondom hihetetlen ez a szabad rablás.Kíváncsi leszek ha visszamegyek ugyan mennyibe fog kerülni majd a fogsorom?Na ezen még ráérek agyalni majd ha oda kerülök.


    Mindenkinek vidám gondtalan estét kívánok.

    előzmény:
    dundori (81867)
    2021-05-11  11:42
  9. 2021. május 12. 16:0081868.

    Sziasztok!


     


    Tiszta bolond ez az időjárás! Délelőtt még nagyon meleg volt aztán mostanra meg úgy lehült a levegő hogy köntösbe melegítőbe üldögélek itt. Ráadásul azt hallottam, hogy a jövő héten is ilyen vacak idő lesz esővel tartkítva na akkor aztán foghatjuk a fejünket Hajdúszoboszlón.


    Ma mintha megéreztem volna , mondtam apusnak hogy mi lenne ha délelőtt mennénk el sétálni.Egy nagyon jó kis szoborkereső túrát ajánlott az egyik ismerősöm aminek nagyon megörültem , mert ezek a mini szobrok sokszor alig vehetőek észre , a fotók alapján meg némi segítség útján lehet rájuk bukkanni. Ma a szerencse is mellénk állt mert 6 ilyen kis szobrot is találtunk, persze kis segítséggel. tegnap is meg lett egy.Van belőle csak itt pesten vagy 20-24 db. úgy hogy szerintem lesz még keresgélés.


    Gitta! Én komolyan gondoltam , hogy ennek a picurkának ott légy majd az érettségi ballagásán. Nehogy azt mond hogy az nem lehetséges. 18 év. Mi az ahhoz képest amit eddig megértél és végigcsináltál. Tényleg azt kívnom, hogy jó egészségben és friss szellemiekkel érd meg azt a kort.


    Valika! 16-18 éveseket oltanak most a pfizerrel. Kitti betöltötte a 16.-ot .Sok külfldi gyerek jár az Ő sulijába. Jó lenne legalább tudni , hogy védett. Igen durva dolgokat lehet hallani az indiai mutánsról. Az én vérnyomásom már elég régóta ingadozik és az biztosan nem az oltástól hanem sajnos az erek állapota olyan hogy attól ( meszesek és ez a korral jár) annak jó gyógyszerek már csak idő mire megfelelően beállítják. Én is szenvedek még mindig tőle. Vezetem a naplót, mérek reggel este , és szedem a gyógyszert ahogy mondja az orvos. 


    Mindenkinek kívánok szép napot . Megyek mert csomagolok hol ki hol be a bőröndbe. aztán lehet hogy elég lenne egy nagykabát meg egy bikini. Vagy vagy alapon!

  10. 2021. május 11. 11:4281867.

    Totyikám! Egyem a szívedet! Amikor megtudtam, hogy érkezik a baba, az volt az első gondolatom, talán azt sem érem meg, hogy világra jön. Aztán, most, hogy itt van, arra vágyom, hogy ő is megismerhessen engem, nem csak én őt! Az érettségi meg olyan távoli, amit időben már nem tudok nyomon követni, hisz tudjuk ki hány éves most, és mikorra várható az érettségi.... Egyébként tényleg tündérszép kisbaba, nagyon-nagyon apuka fejjel....


    Ma már reggel 7-kor a kertben voltam Valikám, hisz talán emlékszel, nem jól viselem a napsütést, a meleget meg pláne. Sokat haladtam, a megvásárolt palánták már beültetve, belocsolva, persze ezt megelőzte a talajelőkészítés, ami sokkal munkásabb, mint a palántázás.


    Közben megérkezett Adél, neki is lesz még feladata, mert az uborka helye is készen van, már csak vetni kell. Nálam szemenként, mivel hálóra futtatom, ezért ennek szabályai vannak.


    Most várjuk KFC keddi kosarunkat, mert erre vágyunk.  Nászasszonyom ott van a menyemmel és a picikével, kutyusokkal, örülök, hogy most egy darabig nem kell főznöm. Van ugyan főtt étel itthon is, de Adélommal most KFC csirkére vágyunk. 

    előzmény:
    totyogoka (81864)
    2021-05-11  07:37
  11. 2021. május 11. 07:5481866.

    Marcsi de örülök hogy el tudtok menni Szoboszlóra gondolom megint nem lesz tömeg jól fogjátok érezni magatokat.


    Lányodék videóját láttam elég sokat forgatnak most velük.


    Az unokád nem fiatal az oltáshoz,nem is figyeltem hogy hány éves kortól adják be az oltást.Nekem kezd helyreállni a vérnyomásom bár még mindig nem a régi de remélem hogy nem maradandó ez az ingázás.Aggódom a második oltás miatt sokaknak lett magas vérnyomása ettől az oltástól.maradandóan.Mikortól adják az igazolványt?a második oltás után?


    szia

    előzmény:
    totyogoka (81864)
    2021-05-11  07:37
  12. 2021. május 11. 07:4381865.

    Sziasztok szép napot.


    Gittám nem terheled a csoportot,hisz arra vártunk hogy egészségesen hazaérjen a baba és a mama is.Szuper gyors szülés volt és ez nagyon jó.Az hogy már otthon is vannak az meg pláne.Most már megnyugodhatsz minden rendben van.A kerti munka meg megvár nem kel elkapkodni .


    Nálam is nehezen halad de már nem izgatom magam lassan semmiért sem.Akkor sem lesz jobb ha idegeskedem.


     


    Mindenkinek gondtalan napot kívánok.


     

    előzmény:
    dundori (81863)
    2021-05-10  09:50
  13. 2021. május 11. 07:3781864.

    Szép jó reggelt Mindenkinek!


     


    Hűvös a reggel most is mint tegnap , de hátha alakul ez még. Bár jobban örülnék ha a jövő héten lenne jó idő kelet.magyarországon, mert a hétvégén megyünk Szoboszlóra. Mi nem kérünk kezeléseket mert szeretnénk onnan a környékről elmászkálni főleg ha hűvösebb lesz az idő.


    Gitta! Gyönyörű kis hajasbaba az újszülött és nagyon örülök, hogy nem szenvedett sokat az anyuka hanem gyorsan jött mint a rakéta!  :) Hála az égnek hogy már otthon is vannak, jó most még furcsa a baba sírás de az a jó kis "babaillat" Na azt irigylem! A picibabáknak mindig olyan kis finom illatuk van még akkor is imádtam amikor tele volt a pelus. ( Én csecsemő gondozóként kezdtem annó dolgozni és szinte az illatukba a mosolyukba szerettem bele a piciknek). Legyen vége ennek a sok bajnak ami most van és egy vidám gondtalan életet kívánok a babának! Neked meg azt Gitta, hogy vidáman menj el majd az érettségi ballagására és drukkolj majd ha megy továbbtanulni a főiskolára vagy az egyetemre. 


    Valika! Én már beletörődtem ebbe az oltásba ezt kaptam és kész. Még az utolsó pillanatban sikerült az unokát is regisztrálni az nap amikor betöltötte a 16. évét és pénteken már van is időpontja a velük szemben lévő oltópontra. 


    Ibolya! Nálatok járt már a gólya?????, várjuk ám a híreket!!!!!!


    Mindenkire gondoltam és szép kellemes napot kívánok! Nem sokára megyek fodrászhoz. Levágatom a hajam semmi cicó nem kell más csak már nagyon a nyakamba lóg és nem szeretem ha mindig vizes lesz a fürdőben!

    előzmény:
    dundori (81863)
    2021-05-10  09:50
  14. 2021. május 10. 09:5081863.

    Szervusztok Kedves Barátok!


    Ismét megköszönöm mindenkinek a kedves jókívánságokat, nagyon jólesett.


    Totyi! Nem akarom ezzel terhelni a csoportot, csak annyit, hogy tegnap (vasárnap) már haza is mehettek. Én is láttam már élőben, tündér picike lány. Nagyon furcsa ismét babasírást hallani. Ahogy elmesélték, valójában úgy történt a dolog, hogy este fél 10-kor értek be a kórházba, azonnal a covid teszteléssel kezdték. Mire mindkettőnek elkészült a negatív tesztje, onnan már azonnal a szülőszobára kellett menni. A fiam úgy mesélte, hogy a védőruhát ő már futva a folyosón kapkodta magára, mire beért a szülőszobába már látszott a kicsi fejebúbja. Gyakorlatilag 17 perc alatt megszületett, pontosan 10 órakor. Se gátmetszés, se varratok - szerencsére!


    Én már napok óta elég ramatyul érzem magam, sokat szédülök és sajnos a lábaim is bedagadnak.


    A kerti munkámat kénytelen vagyok kicsit hanyagolni, most is itt vannak a kutyák, mert otthon a védőnőt várják, nem akarják, hogy útban legyenek. 


    Mivel ma kuka nap van, várjuk a szemetest, aztán a szomszédok jönnek-mennek, viszik vissza, vagy mossák a kukájukat, ezek meg a kapuban egyfolytában ugatnak, ugatják a mozgolódokat. Van egy-két szomszéd, aki nehezen viseli, ezért állandóan őket kell felügyelnem, így nem lehet dolgozni. Vagy behozom őket a házba, de akkor sem haladok, pedig nagyon sürgős munkám lenne.

    előzmény:
    totyogoka (81860)
    2021-05-10  06:31
  15. 2021. május 10. 09:5081862.

    Szervusztok Kedves Barátok!


    Ismét megköszönöm mindenkinek a kedves jókívánságokat, nagyon jólesett.


    Totyi! Nem akarom ezzel terhelni a csoportot, csak annyit, hogy tegnap (vasárnap) már haza is mehettek. Én is láttam már élőben, tündér picike lány. Nagyon furcsa ismét babasírást hallani. Ahogy elmesélték, valójában úgy történt a dolog, hogy este fél 10-kor értek be a kórházba, azonnal a covid teszteléssel kezdték. Mire mindkettőnek elkészült a negatív tesztje, onnan már azonnal a szülőszobára kellett menni. A fiam úgy mesélte, hogy a védőruhát ő már futva a folyosón kapkodta magára, mire beért a szülőszobába már látszott a kicsi fejebúbja. Gyakorlatilag 17 perc alatt megszületett, pontosan 10 órakor. Se gátmetszés, se varratok - szerencsére!


    Én már napok óta elég ramatyul érzem magam, sokat szédülök és sajnos a lábaim is bedagadnak.


    A kerti munkámat kénytelen vagyok kicsit hanyagolni, most is itt vannak a kutyák, mert otthon a védőnőt várják, nem akarják, hogy útban legyenek. 


    Mivel ma kuka nap van, várjuk a szemetest, aztán a szomszédok jönnek-mennek, viszik vissza, vagy mossák a kukájukat, ezek meg a kapuban egyfolytában ugatnak, ugatják a mozgolódokat. Van egy-két szomszéd, aki nehezen viseli, ezért állandóan őket kell felügyelnem, így nem lehet dolgozni. Vagy behozom őket a házba, de akkor sem haladok, pedig nagyon sürgős munkám lenne.

    előzmény:
    totyogoka (81860)
    2021-05-10  06:31
  16. 2021. május 10. 08:1081861.

    Szerbusztok szép új hetet.


    Felénk is hűvös van volt ,esténként mi is fűtöttünk.


    Marcsi igen a fiam dolgozik kicsit most könnyebb lesz.Sok volt a kiesett idő.


    Örülök hogy kicsit megnyugodtál az oltás miatt én egyfolytában hittem hogy jó ,én szerettem volna ha megkapom az Oroszt. Anno kifejtettem hogy miért a Kínai és az Orosz vakcinában bízok.


    Nekem ez a vakcina két napig erős fejfájást okozott meg a vérnyomásom lett kaotikus,ami azóta is ugrál.(ez is mellékhatása )remélem nem maradandó bár sokaknál megmaradt.170 -140 között ugrált.Ilyen magas vérnyomásom sosem volt ,remélem ezen is túlleszek.  Na ezért sem akartam ezt az oltást.Nálunk a családon belül nem használjuk a maszkot és az uncsik és a lányom is megölel ha jön.Viszont nem járok tömegbe a fiam vásárol én nem megyek sehová.


    Marcsi hihetetlen hogy ekkora már az unokád,nagyon szalad az idő végig kísértük a növekedését mégis olyan mintha tegnap lett volna még pici.Igaz a lányod esküvője is olyan mintha tegnap lett volna.Ebből is látszik hogy szalad az idő.


    Hány topik unoka születését drukkoltuk végig.Mennyi öröm és bánat volt az évek során a topikban.Sok szép emlék gyűlt össze az évek során.Reméljük még lesz is .


    Mindenkinek egy nagy ölelés.

    előzmény:
    totyogoka (81860)
    2021-05-10  06:31
  17. 2021. május 10. 06:3181860.

    Szép napos Jó reggelt Mindenkinek!


     


    Hűvös a reggel és bizony az elmúlt napokban olyan is volt hogy a klímával fútöttünk. Este tv nézés közben fáztunk. Na de nem véletlen vannak most itt a fagyos szentek. Viszont a tegnapi gyaloglásunk során már nem győztük levetni a kabátokat felsőket magunkról. 


    Kicsit szorgos hétvége volt , mert az egyik nap szombaton a lányoméknál voltunk, vasárnap meg a fiamék voltak itt. Bizony el telt az idő az unokánk a napokban már betöltötte a 16.-évét. Fura ez így hogy mindenkin van szájmaszk az oltás után két héttel is de valahogy már belénk költözött ez a félelem elővigyázatosság. Már nem merünk csak úgy szabadon össze ölelkezni.


    Gitta! Nagyon remélem , hogy a baba és a Mama és a kismama is jól vannak. Ha nincs semmi különös lassan már mehetnek is haza. Gondolom nagy a boldogság a családban. Jó egészséget kívánok mindannyiótoknak. Jó lenne együtt izgulni majd akkor is amikor ez a pici lány érettségizni megy !


    Ibolyka! Nálatok van már baba???? Írj majd te is ha meg született a dédunoka.


    Sorbet Erzsike ! Örülök, hogy Ti is túl vagytok az első oltáson. Mi egy kicsit megkönnyebbültünk, hogy a WHO elfogadta a Sinofarm vakcinát. Nekünk az jutott és azért okozott pár álmatlan éjszakát!


    Valika! Remélem , hogy mellékhatások nélkül te is megúsztad az oltást és jól vagytok. Fiad? Dolgozik már: 


    Kincsike! Sokat gondolok Rád. Remélem a fiúk az ovodában jól érzik magukat és felszabadultan tudnak játszani a kis barátaikkal.


    Marika! Nagyon ügyes vagy ! ha nem tudsz a kertben dolgozni akkor jöhet a tészta gyúrás! te is mint Gitta mindig találsz valami munkát magadnak!


    Szép napsütéses napot kívánok Mindenkinek !

  18. 2021. május 8. 21:0281859.

    Szervusztok, szép estét kívánok!


    Gitta, örömmel olvastam, hogy Zilla Léna megszületett. Kívánjuk, hogy legyen boldog élete szerető családja körében. Legyetek mindannyian egészségesek! Milyen szép lesz neked is követni a fejlődését, biztosan segíteni fogsz mindenben, amiben csak tudsz. Minden gyermek születése egy csoda. 


    Ibolyka, nálatok már megszületett a dédunoka? 


    Két nappal a bejelenkezésünk után ma megkaptuk a Pfizer vakcina első adagját. 


    Ma hamarább készülünk lefeküdni, sok pihenést ajánlanak az oltás utáni pár napban.

  19. 2021. május 7. 23:4981858.

    Kedves Kincsike, Julika, Ibolyka!


    Nagyon köszönöm a jókívánságokat, igazán kedvesek vagytok. Julika! Eredetileg máj. 23-ra volt kiírva, de menet közben kiderült, hogy rosszul számolták (???). Tudod, a 21. században ez olyan bonyolult...


    Amikor úgy kb. 2 hete vizsgálaton voltak, azt mondta az orvos, bármikor megszülethet, mert érett, egészséges, születésre kész baba. Aztán jöttek a jósló fájások, egyik nap igencsak születésre kész, másik nap meg semmi, aztán tegnap délelőtt még itt sétált a menyem, pocakban a baba. Kérdeztem tőle, mi újság, hogy érzi magát? Nem hallottam a választ, mert ugattak a kutyák, így a fiamat kérdeztem a teraszon, hogy mit mondott a Gyöngyi, nem hallom. Közben meg közeledett felém, mikor kérdeztem, hogy "rezeg a léc"? Mire mondja, hogy nem, nincs semmi gond, minden rendben van.


    Estefelé jött a fiam Adéllal, elvitték a palacsintákat (fele hortobágyi, fele üres), majd felhívtak, hogy a húsos palacsintában van-e gomba, mert ha van, akkor a menyem nem eszi meg. Mondtam, hogy nincs, tehát úgy 6 óra tájékán megvacsorázott, 10-kor meg már megszült. 3 kg és 52 cm. Gondolom ő sem lesz egy apró termetű lány, ahogy az első kettő sem picurka...

    előzmény:
    er54 (81857)
    2021-05-07  21:01
  20. 2021. május 7. 21:0181857.


    Gitta !


    Kisunokád  érkezéséhez  szivből  szeretettel gratulálok .


    Jó egészséget  babának anyukának .


  21. 2021. május 7. 20:3781856.

    Gitta


    Szivbol gratulalok a kis unokahoz.egeszseget es solk oromot  kivanok.


     

  22. 2021. május 7. 20:2481855.

    Gitta! Azért vártam türelemmel az unokádat mert tudtam hogy vannak ilyen kényelmes lányok!

    előzmény:
    BiriBiri (81854)
    2021-05-07  18:18
  23. 2021. május 7. 18:1881854.

    Gitta!


    Gratulálok. Én türelmesen vártam végig a születést, Melindát két héttel hordtam tovább a kiírt időnél. Minden reggel csalódással ébredtem, ezen éjjelen sem történt semmi. Szép a nevük a lányoknak. Most neked nagyon jó lehet


    Mostanában keveset voltam mert kerítést csináltunk, én "kis oroszlán" részt vállaltam, de az is kimerített.


     

    előzmény:
    dundori (81853)
    2021-05-07  18:08
  24. 2021. május 7. 18:0881853.

    Kedves Marika, Kedves Margaret!


    Nagyon köszönjük a jókívánságokat, leginkább a fiam nevében, aki bizony erőteljes kisebbségbe került! Délelőtt jókat nevettem magamban, amikor a két nagyobbik lánya serényen intézkedett, a fiam igyekezett tiltakozni, de nem volt foganatja. Ugyanis a már korábban megvásárolt babakocsit rakták be az autóba, a fiam meg tiltakozott, hogy nem kell még, minek, hová tesszük.... stb., a hordozót már régen elvittük. Látni kellett volna, hogy a lányok ügyet sem vetettek, csak tuszkolták be az autóba (nyilván ők tudják, hogy hiába új, azért ki akarják fertőtleníteni). Apa meg csak nézett, némi büszkeséget láttam a szemében, de érdekes módon azok a "nők" - mármint Lilla és Adél - tudnak hatni rá. Én meg "csak" maradok a mama..., aki tűri az ellentmondásokat, de otthon bizony nem ám ez a helyzet! De ezzel sincs semmi gond, szeretem mindegyiket, jó lenne, ha a családom másik fele is közelebb állna hozzánk, de sajnos úgy látszik, hogy nincs közeledés, inkább csak a távolodás, ahogy az idő telik, egyre nagyobb a távolság. 

    előzmény:
    krném (81851)
    2021-05-07  13:32
  25. 2021. május 7. 17:3181852.

    Kedves Gitta!


    bo"l gratulalok a kis unokad Zilla erkezesehez!

Címlap

top