Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vito P.M.D.

vitopmd
Létrehozva: 2006. augusztus 3. 15:22
"Jelenleg, az ismert ezoterikusokhoz tartozom, és itt vagyok hogy beszélhessünk azokról a dolgokról, melyek izgatnak s nem tudod rá a választ vagy csak szeretnél beszélni róla! Ha van kedved írj róla és dumáljunk...."
  1. 2020. május 14. 10:08152776.

    eeeen ?


    Csak azt mondtam volna , hogy kilukadt a dunyha...


    Emlekszem a topikomra , amikor azt allitottam , hogy egy fantom megdugott ejjel... rogton megjelentel es tudomanyosan kikerdeztel

    előzmény:
    vitopmd (152775)
    2020-05-14  09:14
  2. 2020. május 14. 09:14152775.

    Hai!


    Őszintén mondom, egy ilyen mélységű dolgot nem is lehet, kitárgyalni írásban. Főleg úgy hogy nyilvános, és bárki olvashatja és kedvére még szemétkedhet is. Ezt igen gyorsan megtanultam a közösségi oldalakon, semmit nem adunk ki ami intim vagy fontos. 


    Egy példa....ha...mondom ha belevágnék hosszú és kiterjedt okfejtésbe, "szakmázva" azonnal itt lenne mozdonyka, és elkezdene szemétkedni, beszólni, vitatni, okoskodni bla bla bla. Nincs rá szükségünk hidd el. 

    előzmény:
    Nikita 666 (152774)
    2020-05-14  09:08
  3. 2020. május 14. 09:08152774.

    Nem álomfejtésre gondolzam. Ez teljesen más.


    Az elméletre kiváncsi lennék, de kész, itt a fórumon semmilyen beszélgetést nem lehet folytatni. Már nyitottak egy topicot pihe cimmel a kérdésemről. Engem nem igazán érdekel, bohóckodjanak kedvükre. 

    előzmény:
    vitopmd (152773)
    2020-05-13  09:23
  4. 2020. május 13. 09:23152773.

    Hai!


     


    Szia, az álomfejtés nagyon összetett dolog s általában az a bevett szokás, ha ezzel jön valaki, hogy megkérem, vezessen egyfajta naplót. Bármikor ébred, azonnal írja le amire emlékszik. Dátummal. Egy tucat jegyzetet már lehet elemezni, összefüggéseket keresni s találni. 


    Arról nem beszélve, az álomban történő dolgok a legtöbbször csak szimbolikus értelműek, nem egy az egyben arról szólnak amiről álmodsz. Lásd C.G.Jung álom szimbolizálását. 


    A fehér pihe toll mint angyali üzenet, szerintem sztereotípia, és erőltetett párhuzam. Volna elméletem erre a toll dologra de nem populáris.

    előzmény:
    Nikita 666 (152772)
    2020-05-09  20:09
  5. 2020. május 9. 20:09152772.

    Na most már megkérdezem mert valahogy soha nem úgy jött össze a beszélgetésünk hogy legyen rá alkalmam, erről mit mondasz, mit tudsz? :


    Visszatérő álom, elalvás után ágyban ébredek, mindig máshol de a helyszinek hasonlitanak, hatalmas kastélyszerű ház, félhomály, és érzem az energiákat. találkoztam már ott olyan nővel is, akitől kérdeztem hogyan került oda, és ő csodálkozott, mondta hogy ő meghalt, de én mit keresek ott? A szüleim egyik szomszédasszonya volt, később rákérdeztem, valóban elhunyt. Láttam már amikor külföldön éltem, a rég nem látott legjobb barátnőmet. Szólt hogy valami fontosat akat mondani, de közben távolodott, gyengült a hangja. Felhivtam őt pát nap múlva, de a testvére vette fel, mondta hogy meghalt. Megámodok előre dolgokat. Nem épp úgy történnek persze, de a lényeg ugyanaz. Még az életem részei, de én már tudom hogy valamilyen módon el fogom őket vesziteni. Többször volt álmomban hogy a kastélyszerűségből rohantak kifelé az emberek (?), én viszont mentem befelé. Ott mindig volt valamilyen nem is tudom micsoda, embernek nem mondanám, de volt alakja. A szine meghatározhatatlan, de sötét az biztos. Mintha tömör energia lenne. Mindig megküzdök vele, az elején féltem, most már nem. Nem elég erős, furcsa. Hogyan kerülök álmomban ilyen helyzetbe, halottak közé? Miért hadakozom azzal az ... izével, és főleg, ki ő? Hogyan tudnám erősiteni a jósló álmokat? 


    Ha nem tudsz ezekre választ adni az sem baj, én már megtanultam együtt élni ezekkel a furcsaságokkal. Csak mégis, érdekelne. Arra már rájöttem hogy másoknak ne kivánjak rosszat. Te is mondtad, ha nem tudom irányitani, az rosszul sülhet el. 


    Még valami. Hófehér picike madártoll, inkább pihe, lehetetlen helyeken, az angyal üzenete, ahogyan olvastam? A lehetetlen hely szó szerint lehetetlen hely. Tudod, ahol a madár sem jár. Csak a pihéje. ? 

    előzmény:
    vitopmd (152767)
    2020-05-06  21:01
  6. 2020. május 9. 19:44152771.

    Ha van bennük hajlam az ezotériára, ha elég érzékenyek rá, akkor megcsinálják, és úgy ahogyan te szeretnéd hogy legyen. Szerintem ennyi idő után már ki tudod szűrni azokat, akik csak a szenzációt hajszolják. 


    Sok sikert! 

    előzmény:
    vitopmd (152765)
    2020-05-06  10:07
  7. 2020. május 9. 19:42152770.

    Ha van bennük hajlam az ezotériára, ha elég érzékenyek rá, akkor megcsinálják, és úgy ahogyan te szeretnéd hogy legyen. Szerintem ennyi idő után már ki tudod szűrni azokat, akik csak a szenzációt hajszolják. 


    Sok sikert! 

    előzmény:
    vitopmd (152765)
    2020-05-06  10:07
  8. 2020. május 9. 09:08152769.

    Hai!


     


    Mindenkinek kellemes hétvégét....

  9. 2020. május 6. 22:32152768.

    Be kell irni a forrast , amikor koppintasz.
    Ezek az ollozott dolgok valakinek a szellemi munkaja/tulajdona... es ki tudja ? ... lehet , hogy tobbet vagy mast olvasna az oldalrol  a veletlenul idetevedo , mint azt, amit Te adagolsz

    előzmény:
    vitopmd (152766)
    2020-05-06  21:00
  10. 2020. május 6. 21:01152767.
    Hogyan lépj kapcsolatba Cassiellel?
    Cassiel kedvenc kommunikációs módszere az álmokon keresztül való üzenetküldés, amikor felfedi magát, kétségkívül felismered. Azok, akik kapcsolatba lépnek ezzel a misztikusan szép angyallal, sűrűn fognak vele álmaikban találkozni. Álmodban megjelenhet egy forgalmas utcán tömegben, vagy megjelenhet tükörképedként a tükörben. Függetlenül attól, hogy milyen helyszínen látod őt álmaidban, általában az este közeledtével jelenik meg, amikor a legsebezhetőbbek vagyunk.
    Cassiel szeret feltűnést kelteni megjelenésével. Klienseim úgy számolták be első találkozásukról vele, mintha csak szellemet vagy vámpírt láttak volna, vérfarkast, igaz, egyikőjük sem érezte magát fenyegetve általa. Cassiel ezzel a viselkedéssel arra akarja felhívni a figyelmünket, hogy a külső egyáltalán nem számít, ha nagyobb rálátásunk van a dolgokra. Az számít, ami bennünk lakozik.
    A furcsa külső mögött Cassiel Isten szépséges és felvillanyozó angyala, aki segít hordozni minden szomorúság terhét. Tisztán hallóknak nem sok mondanivalója van, míg álmaikon keresztül kapcsolatba nem lépnek vele. Nagyon lágy hangja van, sokszor használ szleng kifejezéseket, közvetlen nyelvezetet.
    Tisztán érzők egy hús októberi éjszaka tábortűznél eltöltött érzéseként azonosíthatják. Jelenléte nyugalmas, de néha hús fuvallat keveredik közé, ami inkább felfrissítő, mintsem reszkető.
    Felhívom a tisztán látók figyelmét, hogy Cassiel egyáltalán nem felel meg az általunk könyvekből ismert angyalábrázolásoknak. Tudom, folyamatosan azt hangoztatom, hogy az angyalok olyan formában jelennek meg előttünk, ami nekünk elfogadható, de Cassiel egy kivétel. Nehéz időkben támasz a jelenléte, azonban az elfogadás és a tolerancia nagy tanítója is.
    Lázadó természete miatt senki kedvéért nem fogja leváltani a fekete ruháit, de lázadása mellett a legnagyobb segítség a lélek igazi dolgainak meglátásában.
    előzmény:
    vitopmd (152766)
    2020-05-06  21:00
  11. 2020. május 6. 21:00152766.

    Hai!


     


    Cassiel...


     




    NEVE JELENTÉSE: Isten sebessége.


    ÁLTALÁNOS MEGJELENÉSI KINÉZETE: Vállig érő barna hosszú haj, karakteres arcforma, nyugodtságot sugárzó tekintet és energia


    VÉDNÖKSÉGÉBEN LÉVŐ ÜGYEK: letaposottak, megalázottak elszegényedettek, elnyomottak, igazságtalanul üldözöttek, elárvult gyermekek.


    MENNYEI FELADATKÖREI: A könnyek angyala, Cassiel jelenlétével nyújt vigaszt azoknak, akik a legszomorúbb pillanataikat élik át. Cassiel elkíséri az összes mennyei teremtményt, hogy segédkezet nyújthasson.


    MIKOR ÉRKEZIK ÉLETEDBE: Mikor legsötétebb óráidat éled, elhagyatottnak érzed magad. Mikor szíved elnehezült, könnyekkel telik meg, odatartja vállát keserű bánataid kisírásához.


    ELŐRELENDÍTI/ELŐIDÉZI: aktivitás, türelem, bátorság, hit, erő, csendesség, egyediség.


    LEBONTJA: türelmetlenség, szorongás, vereségérzet, elanyátlanodottság, undor, elszigeteltség, bűntudat, utálat, düh, megbánás, magányosság, csapás.


    JELLEMZŐ ENERGIÁJA (HŐMÉRSÉKLET/SEBESSÉG/TERMÉSZETI ERŐ): hideg/gyors/víz.


    SZÁRNYAI: sötétszürkétől a kékes feketéig.


    ÁLTALÁNOS ÖLTÖZETE: jobban szereti az utcai öltözetet.


    IKONOK: sárkány, telehold, kard.


    ÁLLATOK: sárkány, hópárduc, hóbagoly, veréb, sas.


    NÖVÉNYEK: répa, kerti amarillisz (mérgező), fokhagyma, magyal, nadragulya (mérgező), pacsuli, tök, tátika, szalmaszál.


    TÁRGYAK: városkép, álomkép, hold és holdfény, éjszaka, régi templomépületek, eső, kardok.


    BOLYGÓ: Szaturnusz.


    NAP: szombat.


    ÉVSZAK: ősz, tél.


    TERMÉSZETI ERŐ: víz.


    FÉMEK: ólom (mérgező).


    KRISTÁLYOK ÉS DRÁGAKÖVEK: achát, hegyikristály, hematit, jás- pis, pirit.


    FORMÁK: éles hegyes formák, yin-yang.


    CSAKRÁK: gyökér, torok.


    ZENEI HANG: A.


    HANGSZEREK: basszusgitár, szintetizátor (digitális vagy számítógép vezérelte stb.)


    SZÍNEK: fekete.


    SZÁM: 0.


    ILLAT: fekete tea, levendula, (esetleg pacsuli).

     




     
  12. 2020. május 6. 10:07152765.

    Hai!


    Én úgy vélem belevágnak abba, amit én ajánlottam, mert tetszett nekik, csak nem erre készültek....

    előzmény:
    Nikita 666 (152764)
    2020-05-05  10:55
  13. 2020. május 5. 10:55152764.

    Talán szintet lépnek, de sokakkal nem érdemes még szóba állni sem. 


    Ismered a mondást ... vért és tépett beleket. Csak a látvány és az illúzió érdekes. 


    Akit komolyan érdekel a téma, az rád talál úgyis. 


    Az emberek többségének az értelme megmaradt azon a gyermeki szinten, hogy a boszorkányság / varázslat valami mese. 

    előzmény:
    vitopmd (152762)
    2020-05-04  11:53
  14. 2020. május 4. 16:17152763.

     


    Na .
    Szegeny boszorkanynagyherceg .
    Azt hittem , csak en macerallak !
    Tudod , miert jarsz mindig "igy" ?
    // "igy"=kigunyolnak/megvetnek , vasari mutatvanyt latnak benned az ujsagirok //


    Mert a boszorkanyok nem leteznek .
    Csak nagy gyerekek vannak , vagy penzlenyulo kartyavetok...


    Anushavan is meg mindig varazsol : az oldala a Neten  intelligens , ertelmes , pontos... csak sajnos O is jovendomondo penzlenyulo ... egy idoben penisznovelo es allando felallast igero tablettak eladasaval probalkozott...


    A masik mestersegbeli kollegad , akit ismerhettel , mivel a Boszorkanyszovetseg föpapja volt : a dr Szikra Tamas , igazi diplomas , tanult ember ,orvosdoktor! Lenkeivel szedelgett aids-ugyben...
    .... otthagyta a sokfele gyogyvizet , magneses szart , es feltalalta az orok elet titkat , tabletta alakjaban lehet venni ... Na ebben hiszel-e ?


     

  15. 2020. május 4. 11:53152762.

    Hai!


    …és még mindig…


     


    Újabb könyvet írhatnék a témáról, de sajna a kereteim eme oldalon szűkösek, így lényegre törően igyekszem fogalmazni.


    Okkultizmus és a média.


    Húsz évvel ezelőtt, nem kis hezitálással, de ráadtam a fejemet arra, hogy elvállaljak egy tévés megjelenést, az azóta hála az égnek elhunyt Mónika show-ban. Miért tettem? Nem csekély önbizalommal, azon hitemben, hogy lehet erről a témáról a médiában megjelenni, beszélni, megmutatkozni úgy, hogy ne öncélú legyen, hanem ismeretterjesztést adva azoknak, akik járatlanok e témában. Tévedtem. Esélytelen volt.


    Igaz, ez már az én hibám volt, még évekig ebben a reményemben vállaltam el sorban tévés szerepléseket, egyiket a másik után, hadd ne soroljam őket, hozzátéve, nem kevés vitát és harcot végigjátszva, mert a média és én nem egyeztünk. Ők bohóckodást, maga mutogatást és látvány show-t akartak, én meg ismeretterjesztést. A kettő nem ugyan az. Aztán feladtam. Kiálltam a sorból.


    Még évekig jött, ugyan egyre szórványosabban, ilyen olyan felkérés, de elzárkóztam. Persze hiányt nem szenvedett a média, mert bőven találtak olyanokat, akik rommá gagyizták magukat a szereplésért, és sikerült is még jobban lejáratni ezt a területet s azok képviselőiket. Tavaly kissé megtört a jég, mert egy ismerősöm felkért, legyek egy boszorkány szépségverseny zsűritagja. Hosszas viták és egyeztetések után elvállaltam. Rövid leszek. A rendezvényen megjelenő média képviselők, újságírók később olyan cikkeket (index) komponáltak, amely azon túl, hogy lejárató jelleget öltött, köszönő viszonyban nem volt, az ott elhangzottakkal. Volt egy órás előadásom a boszorkányságról például, melyből a lényeget elhallgatták, amit meg megírtak vagy nem hangzott el, vagy más értelmezésben hangzott el, de ami olvasható volt az bicska nyitogató lett.


    Puff.


    Igaz, egyetlen egy újságíró, nevezett Tölgyesi Tibor volt az egyetlen, aki valóban kíváncsi volt lényegi dolgokra, tényekre, s amit elmondtam neki a később történő beszélgetésünkben, nevezzük interjúnak, hajszál pontosan azt adta vissza, amiről beszéltünk. Rendkívül korrekt eljárás volt, ami már már szokatlan volt számomra az elébb elmondottakhoz képest. Ezt a cikket, meg is osztottam itt nektek.


    Két hete kaptam egy telefonhívást, egy ismert dokumentumfilmes stáb vezetőjétől, hogy készítenének a témáról, mágia, boszorkányság kapcsán egy dokumentum filmet. Részben velem.


    Az előzetes megbeszélésre meg is érkeztek ketten, a hölgy és a lánya. Három órás beszélgetés keveredett ki, de….


    Miután rögtön az elején értésükre adtam, nem kívánok sem bohóckodni, sem technikákat, titkokat kiadni alaposan lohadni látszott a lelkesedésük. Legyen javukra mondva, elfogadták az indokaimat. Persze jeleztem számukra, tudok nekik olyanokat ajánlani, akik szívesen adják magukat egy kis szereplésért a színjátékhoz, jelmezes álarcos bálhoz, meg egyéb hókusz pókuszhoz, de tetszett amikor azt mondta a vezető hölgy, nekik az nem kell. Itt állt be egy holtpont.


    De nagyon szimpatikusan viselkedtek s álltak hozzám, így adtam nekik téma ajánlatot, amiben viszont szívesen veszek részt.


    Abban maradtunk, átgondolják és jelzik ha mehet.


    Javíthatatlanul hiszek abban, lehet az okkult témakörben úgy is műsort vagy ismeretterjesztést alkotni, hogy nem a hülye frázisok és bohóckodások teszik ki, a megmutatni valót.


    Kíváncsi vagyok szintet lépnek e?????

  16. 2020. május 1. 09:33152761.

    Boldog Beltane ünnepet...

  17. 2020. Április 30. 08:38152760.

    Hai!


    -Légió a nevem, mert sokan vagyunk....mondta a démon.

  18. 2020. Április 28. 21:39152759.

    mozdonyKa   ?????

    előzmény:
    vitopmd (152758)
    2020-04-19  22:26
  19. 2020. Április 19. 22:26152758.

    Hai!


     


    Niki..az olyanokat mint te, aki még ha vitázik is, nem offol és nem gyalázkodik vagy fikáz másokat, mindig szívesen látom itt.


    Nem megyek a modikhoz két okból...


    1 -Szarnak mindenre.


    2- mozdonyka is modi...mert más közösségi oldalon, ennyi szemétség tizedéért már kivágták volna mint ciccet kakizni. Ő az, aki "álruhában" azzal próbál topiconként felhajtást gyakorolni, hogy rommá szemétkedi magát s kötekedésben nincsenek gátlásai. 


    Én már régóta csak nevetek rajta, mert egy szánalmas kis lúzer. Az itteni erőlködése bocsi de egy kalap szart nem ér. Nem árt. Max az NLC már amúgy sem jó hírének. 

    előzmény:
    Nikita 666 (152757)
    2020-04-19  20:17
  20. 2020. Április 19. 20:17152757.

    Ha belenézel az "IQ-s"topicba, kissé visszaolvasol, akkor te is megtudod az okát. Holnapra lehet kimoderálják, mindegy. 


    Van ott egy régi kedves ismerősöm akivel beszélgettem, és persze hogy van egy édes fórumozónk, aki szeret jelentgetni. 


    Vito nem az aki rohan a moderátorokhoz mindenért. Ettől függetlenül ide most nem fogok irni, tiszteletben tartom a topicját. Olvasgatni szoktam mert olyasmikről ir ami engem érdekel. 


     


    ... pucsitok ... háááát ... Hogy honnan vesz ilyen szavakat? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (152756)
    2020-04-19  19:26
  21. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2020. Április 19. 19:26152756.

    Csakhogy én ezt az okot nem ismerem, és még mindig bizonytalan vagyok az elmarasztaló szavak címzettjét illetően.  Biztos ami biztos, az általam indított topikban válaszoltam. (Politika, vallás, tudomány)

    előzmény:
    Nikita 666 (152755)
    2020-04-19  18:52
  22. 2020. Április 19. 18:52152755.

    Az elnézést kérésemnek megvolt az oka. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (152751)
    2020-04-19  17:57
  23. 2020. Április 19. 18:47152754.

    Mozdony? Ugyan. 


    Bárki más irta volna, ugyanigy teszek. Nézd, itt nagyjából mindenki tisztában van azzal, hogy miféle. Ha bármit is számitana a véleménye akkor igen, foglalkoznék vele. De igy hidd el, lényegtelen. Nem számit. 

    előzmény:
    vitopmd (152750)
    2020-04-19  17:09
  24. 2020. Április 19. 18:41152753.

    Az egyik embert lógó tökűnek nevezed, a másikat pucsitónak, a harmadikat hazugnak. 


    Elszórva megtalálni azokat a jelzőket, amelyekkel te itt embereket illetsz. 

    előzmény:
    Mozdonj (152752)
    2020-04-19  18:29
  25. 2020. Április 19. 18:29152752.

    Vitonak semmi problemaja Veled .
    Hozzam szol .
    A kis pucsito magas IQ-s beleoffolt a hozzaszolasomba , mert meg kellett vedenie a joistenét ..
    Ennyi . Folytassad nyugodtan : olvaslak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_407541 (152751)
    2020-04-19  17:57
7 8 9 10 11

Címlap

top