Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kegyetlen szédülés

Torolt_felhasznalo_137140
Torolt_felhasznalo_137140
Létrehozva: 2006. augusztus 17. 23:27
Mi a csudától szédülök én mindig?

Annyira szédülök, hogy forog velem minden, érzem, hogy a hátul a kisagyam meglódul, de sokszor a homlom is. Nézek szépen előre és olyankor körbejár a világ.

A legkülönbözőbb helyeken és időben, egyik pillanatról a másikra előjön és akkor már kínoz, sokszor hányingert, hányást is csinál.
Nem migrén, mert nem fáj a fejem, főleg nem féloldalasan. Csak szédülök, de azt nagyon. DE MITŐL?

A buszt ezért nem is bírom, hihetetlenül szédülök és hányok még elöl ülve is, de ülve, fekve, bármilyen helyzetben nagyon tudok szédülni minden előzmény nélkül.
Erre nincs orvos, aki bármit is mondana, el kell viselnem, ezzel élek már egy jó ideje ( pár éve ) .
Október óta meg 37.5-7 az állandó hőemelkedésem, nem tudom, hogy összefüggésben van-e ezzel.

Ha van itt olyan orvos, vagy bárki, aki tudna nekem segíteni, nagyon megköszönném, nagyon-nagyon...

Most is szédülök, ahogy ezt írom, pedig csak ülök, de nagyon forgok...
  1. Torolt_felhasznalo_985790
    Torolt_felhasznalo_985790
    2007. december 7. 16:2154.
    Sziasztok!

    Mindig megnézem a keresővel, csinált-e valaki a témámban topikot, ne kezdjek feleslegesen újat. Hát látom ezzel a problémámmal sem vagyok egyedül. 20 éves korom óta szédülök rendszeresen, és többször jártam végig a szokásos ösvényeket: háziorvos, ideggyógyász- keringésjavítók, fizikoterápia, CT, MR, fizikoterápia, masszázs, orr-fül-gégész. De a panaszaim nem sokban függnek az ajánlott gyógymódtól. Jönnek és mennek. Időnkét jól vagyok még a szokásos járásbizonytalanságom sem jön elő, máskor meg rendesen meglódul a világ, főleg éjjel ébredek erre a piszok tünetre, és akkor beindul a pánik. Elég kutyául érzem magam emiatt a nyavalya miatt, és úgy érzem, ráment az életem, hisz már több, mint húsz éve "boldogít". Bár egyre kevesebb időm és módom van a gyerek és munka mellett róni az orvosokat, és fogadni a szokásos vállrángatást, és "ezzel együtt kell élni" -válaszokat. Talán még a természetgyógyászokat nem próbáltam, és nincs pszihiáterem (pedig lehet, hogy az érne valamit, mert már kész dilis vagyok)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_137140
    Torolt_felhasznalo_137140
    2006. augusztus 18. 11:1353.
    Köszönöm szépen mindnyájatoknak!
    Nagyon sok esetben magamra ismertem, amit írtatok, kezdem látni, hogy talán nem idegi eredetű, de megnézetem majd.
    Csak ezzel a CT-vel kell nagyon vigyázni, ilyet nekem már nem lehet csinálni, mert utoljára azért volt 2005 októberében, mert balesetem volt, iszonyatosan bevertem a fejemet-de a szédülés már előbb megvolt, az nem akkor alakult ki. Az a CT hála Istennek, jó lett, nem sérült meg komolyan a fejem, csak egy picit összetört, de mivel most vagyok 21 éves, 30 éves koromig nem is szülhetek, mert káros lenne a gyerekre, olyan sugárdózist hordozok magamban, annyi CT, MR, röntgen volt már az életemben, mivel mindig is beteges voltam. De ha én beteg voltam, akkor egyből kórház, kivizsgálás, az én bajaim összetettek, de senki meg nem mondaná rólam, amikor éppen nagy ritkán egészséges vagyok-vagy annak látszom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. augusztus 18. 09:3152.
    Szia! A kávét nem próbáltad? Nekem az segített, habár nekem alacsony a vérnyomásom és az utóbbi fél évben olyan fejfájás rohamaim vannak, amitől még felkelni sem tudok, ha mégis, akkor irány a wc és minden kijön belőlem...a doki javasolta a kávét, azóta jobb...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_137140 (1)
    2006-08-17  23:27

Címlap

top