Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretőből pár

Torolt_felhasznalo_287237
Torolt_felhasznalo_287237
Létrehozva: 2006. október 19. 10:24

Sziasztok!

Érdekelne, hogy van-e olyan köztetek, akinek szeretői kapcsolatból végül sikerült-e normális, együttélős párkapcsolatot kialakítania. Csak én gondolom, hogy majd minden szeretői kapcsolat eleve halára van ítélve? Természetesen engem érint a téma és gondolom, hogy jópáran majd kiokítanak az erkölcsös, helyes viselkedésről, amiben igazuk is van, csak most engem a fenti kérdés érdekelne!

  1. 2010. július 19. 16:15276.
    Szerintem válassz másik útvonalat............... tudom, hogy hülyén hangzik, de légy erős
    előzmény:
    kamina (275)
    2010-07-19  16:13
  2. 2010. július 19. 16:13275.
    Egy nő már lelépett, a másik pedig csak amolyan szexpartner.Hívja, ha kedve van. Azt a nőt szerette volna magának, aki most továbbállt máshoz. Így is hülyeség lenne, tudom, de mit tegyek, hogy ne gondoljak rá és ne találjam ennyire izgatónak? :( Elkerülni nem tudom. Minden nap látom, ha dolgozni megyek.
    előzmény:
    johanna09 (272)
    2010-07-19  16:05
  3. 2010. július 19. 16:08274.
    igen, csak mérlegelni kell, hogy mi az amit veszíthetsz.... és kiért vagy miért. Én ilyen esetben egy pillanatig sem gondolkoznék.
    előzmény:
    kamina (273)
    2010-07-19  16:07
  4. 2010. július 19. 16:07273.
    Az élet amúgyis szenvedés, lagalább lenne benne valami izgalom, és talán még szerelem is. Csak azért írok, mert látom leírva, amit gondolok és már ez is segítség, hogy rájöjjek, mekkora hiba lenne és mégis, annyira vágyom rá!!!! :( :( :(
    előzmény:
    kamina (271)
    2010-07-19  15:29
  5. 2010. július 19. 16:05272.

    Szia!

     

    Szerintem, ahol melletted még két nő vár rá, akkor ne csinálj hülyeséget. Nem éri meg, ez tényleg csak kockáztatás a semmiért..............

    előzmény:
    kamina (269)
    2010-07-19  15:02
  6. 2010. július 19. 15:29271.
    köszi! :) Egy fejberúgás jól jönne nekem tudom, akkor talán nem akarnék ilyen hülyeséget csinálni, de nagyon nehéz nem gondolni rá. :( Már így is szenvedek.
    előzmény:
    fénycsillag (270)
    2010-07-19  15:20
  7. 2010. július 19. 15:20270.

    Ha ennyire szeretsz szemvedni és sorbanállni, akkor állj.

     

    Ezt szólóm.

    előzmény:
    kamina (269)
    2010-07-19  15:02
  8. 2010. július 19. 15:02269.
    Én is dilemmázok, jól jönne a segítség. Férjem van, kisfiam, és van valaki, aki annyira felkeltette az érdeklődésemet, hogy úgy érzem meg tudnám tenni, hogy megcsalom a férjemet. A férfi, aki tetszik, független, keresi a párját, emellett már szeretője 2 nőnek, amiből az egyikkel épp most lett vége. Ha kitudódna, amire készülnék, elveszíteném a munkámat is, mert vallásos helyen dolgozom. Na ehhez mit szóltok? Megőrülök érte, és ekkorra a rizikó, na meg egy másik nő, aki mellett még 100 párkeresőben benne van a férfi és szerelmet keres.
    előzmény:
    johanna09 (268)
    2010-07-19  14:45
  9. 2010. július 19. 14:45268.

    Sziasztok!

     

    Ez azért érdekes, mert ha valaki csak "szeretői" kapcsolatot folytat, ami kizárja ugye az érzelmeket, akkor azt mondom, hogy : nem. Viszont, ha vannak érzelmek és őszinte igazi érzelmek, akkor nem tudom, hogy hogyan lehet a mindennapok nehézségeit huzamosabb ideig elviselni. Volt nekem is egy kapcsolatom a férjem mellett, ami most ért véget a hétvégén. Illetve én döntöttem úgy, hogy nem bírom tovább már így. Az így alatt nagyon sokmindent értek. Leginkbb azt, hogy nnincs jogom ahhoz, hogy a 2 éves kislányom életét bármilyen formában is megváltoztassam vagy, hogy a férjemnek sznvedést okozzak és persze ugyan ez lenne az ő oldaláról  is. Valamelyikőtök azt írta, hogy mennyire nehéz "szeretőnek" lenni.................. teljesen igaza volt - van. Elmondani sem tudom, hogy mennyire fájt, ha nem tudtam hozzábújni akkor amikor szerettem volna............. vagy csak felhívni, mikor szükségem lett volna rá. Ezek voltak azok a dolgok amelyek tönkretettek mindent. Nehéz lesz a végleges szakítás.......... de muszáj, mert nagyon rosszul érzem már így magam és nagyon fáj őket még csak 1 autóban is látni ..............stb. Arról nem is beszélve, hogy ha már együtt lennénk, akkor is bántana egy csomó minden amit az elmúlt egy év során "el kellett viselnem", bár senki nem kényszerített rá. Hát ennyi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_287237 (1)
    2006-10-19  10:24
  10. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2010. július 18. 20:53267.

    98 %-ban nem, de beleeshetsz abba a 2-be.

     

    Ki tujda. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_287237 (1)
    2006-10-19  10:24
  11. 2010. július 18. 20:38266.

    Szia! És mondd ez ilyen egyszerű volt? Hogy kisétált az előző családból és újat teremtett veled? Ne haragudj kíváncsi vagyok! Én is most arra várok, hogy a szeretőm végre lezárja az előző életétét, de közben iszonyú lelki csatát vív magával, aminek elég sokszor én esek áldozatul! És néha úgy érzem, hogy nincs erőm kitartani (még hónapok mire befejeződik az új ház felépítése és addig én véletlenül sem derülhetek ki!), hiszen nekem is van egy gyerekem, egy munkám ahol helyt kell állnom, miközben őt próbálom megtartani. Úgy érzem minden nap penge élen táncolok... És nem azért mert nem szeret! Volt, hogy kételkedtél a szeretetében? A válasz jöhet priviben is!

    Köszönöm

     

    előzmény:
    quelle20 (249)
    2006-10-20  17:14
  12. 2010. július 18. 20:29265.

    Sok mindenben igazad van, de sajnos a szeretőség nem ilyen fekete-fehér. Igen én is szerető vagyok és előtte voltam megcsalt feleség. És amíg megcsalt voltam azt hittem milyen egyszerű szeretőnek lenni. Hogy amíg én mososm a koszos gatyát őuraságára és főzök, mosok, vasalok rá, addig ő máshol okoz kellemes perceket. És milyen jó a szeretőnek aki csak a sok jót kapja belőle.

    Elváltunk, megszenvedtem a magam módján és azt hittem az élet majd kárpótol a sok csalódás után! SOHA legvadabb álmaimban sem merült fel bennem, hogy valaha szerető leszek! Az lettem!

    Egy baráti kapcsolatból alakult ki a mostani szeretőségem! Így alakult és azok kövezzenek ezért meg akik tűzbe mernének menni, hogy velük ez nem történhet meg. Én is ezt gondoltam! Szépen égtem volna boszorkány máglyán!

    És most el kell mondanom, hogy NAGYON NEM egyszerű szeretőnek lenni! SŐT! Sokkal több szenvedés van benne, mint amikor kiderült, hogy a férjem rendszeresen félrelép. Most biztos azt kérdezed akkor miért csinálom? Mert borzasztóan szerelmes vagyok... és nemes egyszerűséggel nem tudjuk egymást elengedni. Megpróbáltuk és viszzatáncoltunk. És most ugyanúgy szenvedünk, annak ellenére, hogy éppen válnak (már) ők is. Csak az én szeretőm pont abból a fajtából való, akinek egyáltalán nem mindegy, hogy a gyerekei mit szólnak és aki évekig tűrt el sok mindent miattuk (és igen miattuk nem lépett!), abban reménykedve, hogy a felesége szeme majd csak felnyílik és rendbe tudják tenni a dolgaikat. Hát nem így történt! És annak ellenére, hogy alaposan végiggondolta a dolgot és mindent megad számukra az újrakezdéshez, ő az akit lelkileg taccsra vág ez a történet! Mert ő lelkis és igen vannak ilyen férfiak! És mindez rajtam csapódik le, mert én ápolgatom a lelkét (amit nem mindig enged, mert szerinte férfiatlan, hogy maga alatt van!), és mostanában elég keveset kapok ebben a kapcsolatban és csak reménykedek, hogy egyszer vége lesz ennek a mélypontnak. Látom ahogy bünteti magát azért amit tesz, nem meri jól érzeni magát, fél a boldogságtól, a szeretettől, mert gyötri a lelkiismerete. Pedig nem miattam válnak, hanem az évek alatt elmérgesedett helyzet miatt, amit egyébként a feleség sem ellenez, sőt úgy tűnik talán ma már neki fontosabb is lett a különválás.

    És amit üzenek a topic indítónak: Vannak csodák, de ritka... és ha teheted inkább ne számíts arra, hogy párként élhettek majd együtt. Mert nagyon göröngyös út vezet addig, sok-sok sérüléssel, amit nem biztos, hogy be lehet gyógyítani. Romos alapokra nehéz új, stabil, mindennek ellenálló házat építeni. Pedig mi szeretők ezzel próbálkozunk, már ha eljutunk az alapokig.

     

    Szép estét azért mindenkinek!

     

    előzmény:
    skylie72 (256)
    2006-10-21  20:47
  13. 2010. július 18. 00:01264.

    Én igazán örülök,ha valaki túl tud lépni dolgokon,és mindenkinek van választása,De

    Nekem az a véleményem,ami abszolut szubjektiv,hogy az az ember aki egyszer megcsinálta,ergó,átlépett egy gátat,az meg fogja csinálni máskor is ,NEM ELKESERETINI AKARLAK

    A féltékenysége valóban nevetséges,és frappánsan oldottad meg ,én sem csinálhattam volna jobban,de tudjuk,hogy a féltékenység az "emberböl magából ered",a saját maga komplexusaiból.mert az ilyen helyzet a tipikus "tükör effektus"

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_174154 (244)
    2006-10-19  21:28
  14. 2006. október 31. 11:59263.

    hát ez is tipikus, gondolom a kedves 3. is ezt súlykolja az agyába 

    néhány nőt, na meg pasit is úgy meg kellene egyszer pofozni 

    előzmény:
    skylie72 (262)
    2006-10-27  19:25
  15. 2006. október 27. 19:25262.
    Sajnos agusztus óta minden nap ezen jár minden gondolatom. Hogyan jutottunk el idáig, hogy ezt a lépést megtette. Emellett természetesen az ő részéről csak nekem vannak hibáim, amin változtatnom kellene, neki nincsenek....
    előzmény:
    vadmacs (260)
    2006-10-27  08:29
  16. Torolt_felhasznalo_582508
    Torolt_felhasznalo_582508
    2006. október 27. 09:49261.

    Elolvasva a hozzászólásodat. Arra gondoltam, hogy ha nem tudod hogy mi a mostani párod gondolata rólad vagy a helyzetről, akkor miért nem kérdezed meg. Beszélgess vele, hisz ő is ember biztos meghallgatna, beszélj az érzéseidről. Hogy Te most mit érzel az eltelt idők után. Az őszinteség mindennél fontosabb.

    Abban sem vagyok biztos, hogy nem e a saját kis családoddal kellene ezt az kialakult helyzetet megoldanod ha nem akarsz elválni. Valami csak nem működik a családoddal, valamiért más felé nyitottál. A férjeddel is elkellene beszélgetned. Félre ne érts nem azt kellene elmondanod, egyenlőre hogy megcsalod. De arról kellene beszélni, hogy más iránt kezdtél el táplálni érzéseket. Kitartást kívánok és jó megoldást!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_826162 (259)
    2006-10-25  14:34
  17. 2006. október 27. 08:29260.

    skylie, szerintem ennél jobban nem lehet megfogalmaznak a "lejátszódó folyamatokat"

    hogy tudja egy szerető elhitetni a pasival, hogy milyen unalmas és rossz a házasága, és a pasi kapva kap rajta, jhiszen ez egy jó érv a félrelépésére...

    előzmény:
    skylie72 (256)
    2006-10-21  20:47
  18. Torolt_felhasznalo_826162
    Torolt_felhasznalo_826162
    2006. október 25. 14:34259.
    Én most tőled szeretnék egy kis segítséget, tanácsot kérni. Vagy csak vígasztalást. A helyzetünk kicsit hasonló, nagy korkülönbség ott három gyerek, nálam kettő és persze egy férj. Tehát nem az a cél, hogy mi egyszer együtt éljünk. Csak jól el vagyunk egymással, és gondolom mind a kettőnk életét szebbé teszi. Ez 6 hónapja van így. Mivel nálatok 2 és fél éve, gondolom több a tapasztalatod. Szóval eleinte csak sexnek indult (gondolom), de én úgy érzem nálam ez több lett. Azt nem tudom, hogy nála mi a helyzet, és ez az én nagy bajom. Sokat vívódik a lelkem, mert bennem van egy csomó megválaszolatlan kérdés. Tulajdonképpen én szeretnék vele kicsit többet lenni. Hogy bírod ki 2 és fél éve, hogy (gondolom) nem vagytok sokat együtt. Mert neki is ott a családja. Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet, mert mindig csak rá gondolok, de nem akarom ennyire rázúdítani magam. Nem akarok neki túl sok lenni, de azt sem bírom jól ha mindig csak várakozom, vágyok rá. Van tanácsod? Előre is köszi!!
    előzmény:
    Nefer (250)
    2006-10-20  17:49
  19. Torolt_felhasznalo_518948
    Torolt_felhasznalo_518948
    2006. október 25. 12:44258.

    Helló "hogylegyen" topicos!

    Az a helyzet hogy én is hasonló helyzetben vagyok mint te, szégyen nem szégyen én is szerető vagyok. Nagyon sok okoskodó ember van itt aki biztos jobban tudja mi lenne a helyes a mi helyzetünkben de más az amikor tanácsot kell adni és más amikor te magad éled át a helyzetet. Nos válaszolva a kérdésedre én csak annyit tudok mondani hogy nem egy leírt kérdés az hogy lehet e szeretői viszonyból valódi felvállalt párkapcsolat. Szerintem igen. Persze csak ha mind a két félnek komolyabb a szándéka és nem csak a szexen alapul.. Az biztos hogy nem könnyű döntés az éppen "csaló" félnek kilépni az esetleges házzasságból a szerető miatt de ha erre képes és megteszi akkor az már jelent valamit s esély egy boldog nem titkos és bújkálós kapcsolathoz...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_178440
    Torolt_felhasznalo_178440
    2006. október 22. 00:57257.
    Az igazsag az ,hogy az exek is csak jok es szepek egy bizonyos "nosztalgia felhon " keresztul nezve.Ugyanugy a szereto-cicababa is vonzobb kisminkelve,push up melltartoban,mint a feleseg/elettars otthon takaritas kozben. . . .Minden ilyen jelegu "kod felhok' eltunnek,amint a titkos parocskak egyutt elhetnek vegre szabadon.Statisztikailag igen keves az esely ra,hogy egyutt maradnak hosszutavon. . . .. altalaban minden elvalt ferfi/no nem avval kot ujra hazassagot akivel csalt,hanem a ra kovetkezo parjaval. . ..Ezert szinte nincs is okunk mergesnek lenni,sem sertetnek.Ok maguk assak a fat sajat maguk alatt. . . . (csalfa ferjek+szeretok,csalfa ferjek+ kepmutato exeik)   
    előzmény:
    skylie72 (256)
    2006-10-21  20:47
  21. 2006. október 21. 20:47256.
    Azért vagyok ilyen pejoratív, mert jelenleg az én páromnak is van egy rüfkéje. Két hónapja tart a huza-vona és még mindig nem tudja a drága eldönteni, hogy kit válasszon....
    Mai nap, azon gondolkoztam, hogy persze mindenki kerülhet ilyen helyzetbe. Ha nekem egy pasi elkezdené tenni a szépet, felhívja magára a figyelmet, biztosan én is eljátszanék a gondolattal (függetlenül hogy jó-e a kapcsolatom vagy sem), hogy milyen is lenne vele. Természetesen biztos előjönnének a párom hibái és hogy vajon a másiknak vannak-e ilyenek. És biztos ekkor rájönnék egy csomó problémára, hogy jé milyen rossz házzaságban éltem én eddig, csakhogy védjem magamat, hogy miért is megyek bele a szeretősdibe.
    Jelen pillanatban úgy gondolom, hogy nem csalnám meg a páromat. (Még így sem tudom, hogy ő már megcsalt.) Nem hinném, hogy egy pár hónapos kalandból kiderülhet, hogy a másikkal mennyivel jobb lenne. Ugyanúgy lehet jó és rossz vége is. És ha rossz lesz, akkor megint jön a megcsalás?
    Egy másik topicban olvastam, hogy tudni kéne kompromisszumot kötni, ez ami hiányzik az emberekből. Mennyi mindent megteszünk azért, hogy jobb állásunk legyen, küzdünk a jobb élet reményében, de a kapcsolatunk úgy legyen jó, ahogy van. Azért nehogy már tennem kelljen valamit...
    S végül: Könnyű Katit táncba vinni, ha ő is akarja! Milyen igaz, főleg ha van aki húzza a talp alá valót...
    előzmény:
    skylie72 (255)
    2006-10-21  20:40
  22. 2006. október 21. 20:40255.
    Ha nem jó egy házasság, együtélés, akkor ki kell lépni belőle, már akkor is amikor nincs egy harmadik. Milyen kényelmes otthon ülni a tutiban, míg az asszony mos, főz, takarít, ellát. Ha annyira rossz, akkor miért nem próbálja megoldani a párjával? Mert nem is rossz az annyira... Aztán jön egy harmadik, aki más, aki persze mindenre bólogat, hogy jajj ő nem így csinálná, jajj hát persze neked van igazad kedvesem. És a kedvesünk egyszercsak rájön, Jé, én eddig egy rossz kapcsolatban éltem! Engem elnyomtak! Nem főztek rám! Koszos ruhában jártam! És szex sem volt annyi, amennyit én akartam. Stb., stb., stb...
    Ja, hogy otthon nem csináltam meg semmit, amit a feleségem kért, ja, hogy mindig kivertem a hisztit, ha nem úgy történt valami, ahogy én akartam, nem tudok kompromisszumot kötni... Persze ezek mind elfelejtődnek.
    Nehogy már valaki 10 éves kapcsolat után jöjjön rá, hogy neki ez nem jó. Akkor álljon arrébb, hagyja a másikat is élni.
    Arra meg külön mérges vagyok, amikor azt írják sokan, hogy a gyerek miatt ne maradjanak együtt. Miért ne? Hiszen azért hoztuk a világra, hogy felneveljük, biztosítsuk neki lehetőleg a legjobb jövőt, felelősséget vállaltunk érte. Ez csak a nő kötelessége? Persze arra lehet hivatkozni, hogy csak a gyerekek miatt maradtunk együtt eddig.
    folyt. köv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. október 21. 18:53254.

    Szia!

    15-évvel ezelőtt én is szerető voltam,  most 2-gyerekes családanya és feleség vagyok!! 

    Nekünk akkor bejött! Nem véletlenül voltunk megveszve egymásért (még a mai napig is)tudtuk a 3.-dik talákozás után hogy mi egymásnak vagyunk teremtve!!

    És bevallom mind a ketten férj , feleség voltunk egy másik házasságban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_287237 (1)
    2006-10-19  10:24
  24. 2006. október 21. 18:34253.

    Szia!

    Olvasgattam a topikot a sok dühös hozzászólást, hogy csak a szerető lehet a hibás, mert miért kell belemászni más házasságába.

    Mindig azt mondom, ne itéllj, nem tudhatod, hogy mit hoz a sors. Te is lehetsz szerető.

    Először én is azt mondtam - nem kezdek nős férfiaval - az nem én vagyok. És lehet, hogy úgy is lett volna, ha az ex férjem nem lett volna féltékeny és irigy. Történt ugyanis a volt férjem meglátott, hogy beszálltam az autójába, rögtön felírta a rendszámot és kinyomozta, hogy kié és hol lakik. Felhívta a feleségét  a barátomnak levelet írt és hazudozott össze-vissza. Talán a házasságának ez tette be a kaput, de azt előtte is mondta, hogy csak élnek egymás mellett. A vagyon összetartotta őket.  Eléggé magam alatt voltam akkor még egy lakásban éltünk a volt férjemmmel. Nem hittem, hogy képes leszek újra szeretni valakit. De Ő mindig meghallgatott, figyelt rám és végtelenül kedves. türelmes volt. Bizony lassan beleszerettem. Nem vált el, de külön élnek és én sem költöztem össze vele. Több mint 3 éve tart a kapcsolatunk és ez így mindkettőnknek megfelel.  Tart ameddig tart.

    A volt férjem  legnagyobb bánatára, boldog vagyok és talán sose bocsátja meg magának, hogy végül is Ő hozott össze bennünket.

    Kívánok Neked sok szerencsét és ha szereted ne add fel. Mindenkinek jár a boldogság.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_287237 (1)
    2006-10-19  10:24
  25. Torolt_felhasznalo_178440
    Torolt_felhasznalo_178440
    2006. október 20. 18:57252.

    Szerintem itt inkabb azon van a hangsuly,hogy MEDDIG VAGY SZERETO,mert egy ferfi tudja am ,hogy mi kell neki es gyorsan is kepes kilepni egy halodo kapcsolatbol,ha AKAR. . . .

    En 3 honapig voltam szereto.Ennyi ido kellett,hogy a parom mellettem dontson.Nem hiszek az evekig huzodo szeretosdiben. . . . Mind arrol szol ,hogy a ferfi kihasznalja es hulyiti a szegeny csajt.

    Igaz nalunk nem elettars volt ,sem feleseg a masik no,csak "hetvegi" baratno.Bar semmi nyomat neki nem lattam letezesenek a  baratom lakasaba, pl.  ;fogkefe,ruzs stb. . . . mint utobb kiderult mar alig beszeltek vagy talalkoztak,mikor en szinre leptem.Hat lehet ezert nem is vettem eszre,hogy van masik no 3 honapig.Aztan meg mar mindegy volt,mert onnantol kezdve csak en voltam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top