Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A harisnya, a csábítás esz

sophiee77
Létrehozva: 2006. november 29. 07:17
Tapasztalataim szerint a nylonharisnya igen csak vonzza a férfitekinteteket. Úgy vettem észre, hogy igen gyakran még a mély dekoltázsnál is jobban.

Ti vetettetek már be harisnyát kifejezetten hódítás céljából? Most nem kifejezetten arra gondolok, hogy a saját pasitokkal szemben.

Vannak olyan saját történeteitek, amikor felszaladt a (férfi)szem a harisnyátokon?
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. november 30. 10:4451.
    Beszúrom mire is gondolok
    előzmény:
    T.X. (50)
    2006-11-30  10:35
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. november 30. 10:3550.

    Oh !  Így teljesen igazad van.  A szép csipkés combfixnél nincs semmia mi erotikusabb lenne.  Több nagyságranddel emeli a látvány szépségét !  

    Sok férfi nem ismeri ezt el valamiért, de azt vettem észre a baráti körömben, hogy a férfiakra - még azokra is akik a dekoltázsról beszélnek - nagyobb hatással van a combfix.

    Valahogy nem "illendő" erről beszélni, vagy mi. Hát én nem tartóztatom magam. Nekem nagyon nagyon.

    előzmény:
    sophiee77 (49)
    2006-11-30  08:59
  3. 2006. november 30. 08:5949.

    Akkor helyesbítenék. Tényleg nem illik, hogy ezgy üzleti tárgyaláson kivillanjon a combfix. Nem az üzleti tárgyalást akartam az előtérbe helyezni, hanem amit írtam, csak példának említettem. Azért, mert írt vki egy vizsgával kapcsolatban, ahol a tanár megcsodálta a combfixét. Csak példának említettem, hogy egy szép harisnya nem csak egy egyetemi vizsgán jelentket előnyt, hanem az élet sok más területén is.

    Mert nem csak a tanárok bámulják meg, hanem bárki, aki férfiból van. Ti hol tapasztaltátok még, hogy végigszaladt a (férfi)szem a harisnyátokon?

    előzmény:
    T.X. (48)
    2006-11-30  08:32
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. november 30. 08:3248.

    Jó a topikotok nagyon. És hála istennek reális is a látásmódotok. Csak megerősítésként szeretnék beledumálni egyszer mint a túloldal.

    Nagyon zavaró egy üzleti tárgyaláson a kivillanó combfix. Ez kétféle reakciót vált ki. Az egyik szerint a tárgyaló partnert kezdi az ember komolytalanul venni. A másik beindul az ember agya, miről akarják elterelni a figyelmem. Mert eltereli az biztos.

    Az erotika a párkapcsolatok tere nem az üzleté.

    Ja! És tényleg nagyon sok férfi számára sokkal fontosabb a combok, és a csípő, mint a látványos dekoltázs. Főként azokra van komolyabb hatással akik, hogyis mondjam, kedvelik a változatosságot

    előzmény:
    CsillagZs (45)
    2006-11-30  05:21
  5. 2006. november 30. 07:2247.
    Nem tudok képet beszúrni. Ilyet nem sok helyen lehet ma kapni, de nekem sikerült találni egyet. Ráadásul nem is az a fajta hátulvarrásos, aminek jól látható sarokerősítése van.

    Semmi sarokerősítés, és a csík hátul egészen a lábujjadtól a derekadig fut. A márkának MURA a neve.

    És ami a lényeg: nem olyan megerősített felsőrészű, hogy kivillan az erősített rész a combodnál egy miniszoknya alól, hanem T-vonalú. Mini alá is nyugodtan fel lehet venni, bár szerintem elsősorban nem ahhoz való, mert ez egy kicsit konzervatív külsőt kölcsönöz annak, aki hordja.
    előzmény:
    Lilith_ (41)
    2006-11-29  19:21
  6. 2006. november 30. 07:1946.
    Jó, üzleti tárgyaláson talán nem. De azon kívül mért ne vilanjon ki? Nem pont azért csipkés szélű, hogy ici-picit megmutassuk?

    A combfix pont a comközépig érő szoknyákhoz való. Tudod, ami alól elvileg nem látszik ki a csipke. Elvileg... De ha keresztbe teszed a lábadat, akkor kivillanhat.

    Na, pont az ilyen elkapott pillanatokra várnak (vágynak) a pasik. Ezért lóg kocsányon a szemük. Sokkal inkább ezért, mint egy csipkés melltartó látványáért.
    előzmény:
    CsillagZs (45)
    2006-11-30  05:21
  7. 2006. november 30. 05:2145.

    Szerintem egy combfix még sejtelmesen se villanjon ki...főleg egy üzleti tárgyaláson.

    előzmény:
    sophiee77 (34)
    2006-11-29  14:29
  8. 2006. november 30. 05:1944.

    Folyton a két véglet jelenik meg...vagy gusztustalan, elhízott, trampli vagy kigyúrt?!

    Én a köztes útra szavzok így 23 évesen. 

    Visszatérve a témához...

    nekem az a tapasztalatom, hogy a sima harisnyát utálják a pasik...telejsen más kateória, mint a combfix (nekik).

     

    előzmény:
    kisgondban (31)
    2006-11-29  13:12
  9. Torolt_felhasznalo_982002
    Torolt_felhasznalo_982002
    2006. november 29. 23:2743.
    Amit én észleltem az az amikor egy combfixben, börszoknyában és egy hozzá valo tüsarkú. Na ettöl minden férfi padlózik, föleg a pasim. :-)
    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  10. 2006. november 29. 22:4742.
    Lehet, hogy elmúltál 35 éves, de lila ködben élsz még. Ami nem baj.
    Hidd, ami neked jólesik.

    Szép virág a nárcisz, ugye?
    előzmény:
    kisgondban (29)
    2006-11-29  12:31
  11. 2006. november 29. 19:2141.
    Hátul csíkos retro stílusú harisnya?  Szúrsz be képet? 
    előzmény:
    sophiee77 (40)
    2006-11-29  16:17
  12. 2006. november 29. 16:1740.
    Szerintem nem csak a lábat figyelik. Inkább a nylont. Lehet, hogy ehhez hozzájárul az is, hogy erotikus filmekben is van a szereplőkön.

    Volt már olyan, hogy testszínűben voltam, és majd kigúvadt egy kollégám szeme, hogy vajon van-e rajtam nylon. Meg ha van, akkor harisnyanadrág-e, vagy combfix.

    Igen, télen jobb a harisnyanadrág, combfixet csak átmeneti időszakban szoktam hordani. Meg szexhez.

    Ami meg szintén sikert aratott, az a hátulcsíkos, retro stílusú nylonharisnyanadrág volt. Egy szép magassarkúval nagyon hatásos.
    előzmény:
    Lilith_ (39)
    2006-11-29  15:17
  13. 2006. november 29. 15:1739.

    Egyetértek, szerintem is alapból a lábat nézik  A harisnya meg csak keskenyíti, egyenletessé formálja a virgácsainkat Meg mikor hord egy nő ilyet? Hidegben, kis szoknyával és hosszúszárú csizmával..az egész öltözet komplexen vonzó, nem maga a harisnya. Nézzetek csak be a tükörbe, amikor veszitek fel a nejlonharisnyát..amikor még nincs fölötte a szoknya..az szerintem minden, csak nem szexi  Én legalábbis úgy érzem magam benne, mint egy "Hupikék törpike"  De biztos ízlések és pofonok, meg persze egy csipkés combfix megint más kategória, én most csak a standard testszínű, üvegszálas harisnyákról beszélek  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_718071 (38)
    2006-11-29  14:59
  14. Torolt_felhasznalo_718071
    Torolt_felhasznalo_718071
    2006. november 29. 14:5938.

    nem lehet inkább az, hogy nem a nylon vonzza a férfitekintetet, hanem a formás láb? például megfigyelted-e, hogy nyáron is figyelik-e a férfiak a lábadat vagy tényleg csak a harisnyás lábat nézik? vagy egy csúnya lábon (ha van ilyen) is megnézik a nylont?

    mivel én szoknyapárti vagyok télen-nyáron, ezért hordok harisnyát szeretem is nagyon. te télen is combfixben jársz? én csak olyan átmeneti időszakokban: amikor már meleg van a harisnyanadrághoz, de még hideg van a mezítláb

    szerintem a férfiak szeretik a nőket szoknyában.

    előzmény:
    sophiee77 (37)
    2006-11-29  14:54
  15. 2006. november 29. 14:5437.
    Nem mindegyiket. Van aki a harisnyanadrágra is beindul. Meglát maga előtt egy nőt egy szép tűsarkúban, akinek feszül a lábán a nylon, és már mozdul is az a bizonyos egyenes függőleges irányba.

    Szerintetek mért buknak a férfiak annyira a nylonra? Azért mert szépen formálja a lábat? Vagy mert titokzatos számukra? Vagy mert ők nem hordhatják nyilvánosan?

    Az utóbbi időben egyre több fórumon téma a nylonharisnyaviselés férfiaknak. Az ilyen fórumokban a legnagyobb a hozzászólásszám. Úgy látom, hogy a nylonharisnya különösen izgatja a férfiakat.

    Nézzétek meg! Sokkal kevesebb fórum van, ami más fehérneművel foglalkozik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_841302 (35)
    2006-11-29  14:38
  16. Torolt_felhasznalo_841302
    Torolt_felhasznalo_841302
    2006. november 29. 14:4436.

    kisgondban. azért kérdeztem a korodat mert Apukám férfi létére mondott egyszer nekem egy nagy bölcsességet.

    míg fiatal a fiú, az számít, hogy jó , mutogatnivaló dekoratív nő legyen mellette

    aztán mikor benő a feje lágya, akkor az kerül előtérbe hogy milyen társ, milyen feleség és milyen anya.

    nos én is már túlléptem a 3 X-met. igyekszem tartani a formám. 49 kiló ugye nem sok? és mégis azok a fiúk tetszenek inkább akiknek van azért husuk. persze megnézem a szépfiúkat is. de amit a szemnek...azt csak a szemnek  

    előzmény:
    kisgondban (31)
    2006-11-29  13:12
  17. Torolt_felhasznalo_841302
    Torolt_felhasznalo_841302
    2006. november 29. 14:3835.

    nem. nem. én több helyről hallottam hogy a harisnyanadrág lelankasztja őket, a combfix meg beindítja.

    saját tapasztalatom is ez.

    előzmény:
    sophiee77 (34)
    2006-11-29  14:29
  18. 2006. november 29. 14:2934.
    Nem csak a tanárok nézik meg a harisnyát egy nőn. Az, hogy egy szexi harisnyával bevágódhatsz vizsgán, egy sztereotípia. Igaz, be lehet vágódni, de nem csak ott.

    Nagyon sok helyen előny lehet egy szép nylon.

    Egyetemi vizsgán sem csak azért lehet bevetni, hogy eltereld a tanár figyelmét. A combodra felragasztod a puskát, ráhúzol egy egész halvány testszínű nylont, és puskázásnál elég csak diszkréten felhúzni a szoknyádat. Határozott előny a fiúkkal szemben.

    Nem azért mondom, mert csináltam, de akkor is bevethető.

    De egy üzleti összejövetelen is el tudod terelni az üzleti partner figyelmét egy sejtelmesen kivillanó combfixszel. Meg harisnyanadrággal is. Úgy látom, a pasik nem is igazán arra buknak, hogy combfix van-e rajtad, hanem magára a nylonharisnyára.

    Nos, vélemények, saját tapasztalatok?
    előzmény:
    Szirki (4)
    2006-11-29  08:27
  19. 2006. november 29. 13:2933.
    Amugy, hogy mar az eredeti temahoz is szoljak, en imadom a harisnyakat fuggetlenul attol hogy a pasiknak tetszik-e vagy sem. A combfixet viszont utalom. Nekem a legjobban a vidam szines mintas harisnyak tetszenek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2006. november 29. 13:2732.

    Azert van sok fiatal lany/no aki igencsak rosszul tud kinezni.

    Szerintem amugy a fekete ing vmi jopofa csinos szines nyakkendovel es fekete élvasalt nadraggal, na az csinos. Meg a jo piha irmintas pulcsik, amikbe jo belebujni. Epp ezert utalom a borkabatot, az olyan hideg, pfujj 

    Keskeny csipo, szeles vall, formas fenek   

    előzmény:
    kisgondban (31)
    2006-11-29  13:12
  21. 2006. november 29. 13:1231.

    Na erről van itt szó.

    Az a helyzet, hogy a fiatalabb korosztály 18-30 közötti nők, (ugye ebben a korban elég nehéz "szarul" kinézni, (vagy éppen 30-kg. - ma túlsúlyosnak lenni, néhány kivétellel) ezért az ilyen nők, nyilván nem, sörhasú, pocakos, úszógumis kopaszodó típushoz vonzódnak...

    Nekem pl. a halálom egy tramli kövér nő...

    Az teljesen más lapra tartozik, hogy sok kopaszodó dagadék férfi viszont gyakran álmodozik a csinos, vonzó fiatal lányokról...

    csakhát semmi esélyük...és fordítva...

    előzmény:
    BLuca (30)
    2006-11-29  12:52
  22. 2006. november 29. 12:5230.

    Szia!

    Szerintem igazad van, en pl egyaltalan nem szeretem ha egy pasi elhagyja magat es pocakot ereszt. Szerintem az kifejezetten taszito. Mondjuk en 21 vagyok, de az idosebb pasik kozul is azokra szoktam rafeledkezni akik csinosak, jo kiallasuak, no pocak. Persze a kigyurt allatokat sem szeretem, mert azok csak magukkal foglalkoznak, ezert tudnak ugy kinezni, ahogy kineznek. Az a jo ha normalisan kicsit sportosan neznek ki es nem latszik rajtuk hogy egesz nap sörrel a kezukben ulnek a tv elott, hanem tevekenyen toltik a napjaikat. Szerintem ez fontos.

    Es szerintem igenis fontos hogy pl igenyesen oltozzenek. Akarki akarmit mond, de ha en tudok adni magamra akkor elvarom hogy akivel mutatkozom az is kinezzen vhogy. Ez nem azt jelenti hogy metroszexualis pasikat szeretek, de azert vmennyire erdekelje oket hogy hogy neznek ki.

    előzmény:
    kisgondban (29)
    2006-11-29  12:31
  23. 2006. november 29. 12:3129.

    Tulajdonképpen igazatok van...

    a következő esetben: macis, molett, vagy éppen idősebb túlsúlyos nők, nyilván ilyen pasikat keresnek, ilyeneken "akad meg a szemük..."

    ezt elismerem. Ezek az emberek valahogy megtalálják egymást....

    pont úgy, ahogy a jómegjelenésű, sportos, férfiak is megtalálják a csinos, vonzó, és jóalakú lányokat - nőket... (és nem a "grizlimedvéket," mert azokat meg ők nem veszik észre.. )

    szóval ilyen ez.....és így is van ez rendjén.

    újremény: én már 35-is elmúltam...sajnos...

     

    előzmény:
    PöttyManci (17)
    2006-11-29  09:47
  24. 2006. november 29. 11:2728.
    Én határozottan úgy vettem észre, hogy a harisnya sokkal jobban foglalkoztatja a férfiak fantáziáját, mint pl. egy melltartó. Mindegy, hogy combfix, vagy harisnyanadrág van-e rajtad, egy szép nylonos lábon hamarabb megakad a férfiszem, mint egy mély dekoltázson.

    Hölgyek, kinek van ehhez kapcsolódó saját sztorija, élménye?

    Nekem pl. kifejezetten magabiztosságot kölcsönöz, ha combfixben vagyok.
    előzmény:
    PöttyManci (24)
    2006-11-29  10:01
  25. 2006. november 29. 10:3427.
    Kicsit eltértetek a témától. Itt nem az a téma, hogy milyen pasik tetszenek nekünk, hanem a harisnya, mint a csábítás eszköze.
    előzmény:
    CsillagZs (26)
    2006-11-29  10:06

Címlap

top