Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A harisnya, a csábítás esz

sophiee77
Létrehozva: 2006. november 29. 07:17
Tapasztalataim szerint a nylonharisnya igen csak vonzza a férfitekinteteket. Úgy vettem észre, hogy igen gyakran még a mély dekoltázsnál is jobban.

Ti vetettetek már be harisnyát kifejezetten hódítás céljából? Most nem kifejezetten arra gondolok, hogy a saját pasitokkal szemben.

Vannak olyan saját történeteitek, amikor felszaladt a (férfi)szem a harisnyátokon?
  1. 2010. november 14. 15:028926.

    Most – a korábbiakkal ellentétben – láb(fej) simogatót küldök!

     

    Szerintem nagyon szépek!:-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  2. 2010. november 13. 19:398925.

    Na jah! 5-7000Ft tényleg húzós egy hariért. Főleg, h kedvesem előszeretettel szaggatja ki a harijait, főleg a vékonyat, akármilyen drága és tartós(nak mondott), nála nem sokáig húzza..xD (Ami persze nem baj, mert legalább mindig van "játszós" harink, ami meg még olyan állapotú, azt megöröklöm tőle. Szal így nem igazán veszek neki ennyiért harit, hanem azért a pénzért inkább kap 2-3középkategóriást/árfolyamút... Magamnak pedig végképp nem, ha veszek, akkor is csak középárfolyamot. Nálam úgysem látszik, szal nem az a lényeg milyen, mondjuk arra azért ügyelek, h matt legyen, és semmiképp ne csillogós. Jah, és hálisten inkább kedvesemnek kell harikat venni, mert az enyémek elég sokáig bírják...Még a megörökölt darabok is. Viszont tavaj vettem két Gabriella márkájú 20 DENes harit, és azok még a mai napig húzzák. Igaz itt ott már szálhúzódásos, de az istenért nem akarja megadni magát, ami nem baj, csak ez elég meglepő. Esetleg valaki megosztana velem tapasztalatott ezzel a márkával kapcs, mer kedvesemnek sajna nincs ilyen, ezért nem tudom objektívan vizsgálni, hogy ez vajon csak egy szerencsés véletlen, avagy a márka sajátossága....

     

    Egyébként meg sajnálattal tapasztalom, h az utóbbi időben haldoklik a forum, pedig mostmár tényleg igencsak haris idő van! Szóval, hölgyek urak, tessenek írogatni ide, mert azt el nem hiszem, h senkinek semmi friss élménye nincsen!!!

     

    Üdv: Riskah

    előzmény:
    Yogibear (8923)
    2010-11-09  18:53
  3. 2010. november 10. 08:018924.

    Én vettem már Wolfordot, és nagyon szeretjük! Igazi finom darab, lycra nélkül, klasszikus nylon, 9 denes. Más márkában ilyet nem láttam, igazi szerelem volt. Sajnos szerintem ezt a típust már nem lehet kapni, az a neve, hogy Le9.

    Néha meg kell engedni magunknak egy-két ilyen csemegét, amolyan kis kirándulásoknak :)

    előzmény:
    Yogibear (8923)
    2010-11-09  18:53
  4. 2010. november 9. 18:538923.

    Szép est' !

     

    Nah, ja. Nem tudom ki az, aki képes kiadni 5-7000 Ft-t egy harisnyáért.

    Vagy kőgazdag, vagy valami levetemült harisnyafan :-o Nem hinném, hogy

    annyival jobb lenne és nem szalad fel a szem nehezebben. Max. tovább

    bírja, ha megfelelően vigyáznak rá. Gondolom kevésbé bolyhosodik,

    stb.Igaz ezt olcsóbbaknál is lehet alkalmazni, ha bírja.

    Szépnek szépek, (Pl:Wolford neon) de ekkora felárat :-o

     

    Amúgy az Oktogontól nem messze van a boltjuk az Andrássy úton a

    Deák tér felé.

    Van, vagy legalább is volt egy a nyugati  W. plázában is.

     

    Victoria Secret's-nek nincs ilyenje? Vagy Golden Lady anno Kim

    Basinger reklámozásában. Gyanítom, hogy ezek sem olcsók.

     

    Szép est'!

     

     

     

    előzmény:
    Harisnyaspasi (8922)
    2010-11-09  18:00
  5. 2010. november 9. 18:008922.

    Rátaláltam azt hiszem, Wolford :) és tényleg nem olcsó sőt kurva drága :)

     

    előzmény:
    riskah (8921)
    2010-11-06  00:48
  6. 2010. november 6. 00:488921.
    Láttam már én is ilyen darabot, de "személyesen" még nem találkoztam vele, csak interneten. Szerintem rendelni lehet, de biztos nem olcsó.. Viszont kifejlesztettünk egy trükköt, ami sokkal gazdaságosabb, és ugyanazt a hatást eredményezi: olyan harit lehet kapni, ami nem orrerősítéses, csak varrás van a lábujjnál. Namármost, ha ezt a varrást úgy igazítod, h a talpad és a lábujjaid közé essen, akkor ugyanazt a hatást éred el vele. És kényelmetlen sem lesz, meg sem lehet érezni, ha jól beigazítod. Egy próbát megér, nekünk bevált...;)
    előzmény:
    Harisnyaspasi (8920)
    2010-11-02  16:33
  7. 2010. november 2. 16:338920.

    A szekértőket kérdezném :) Olyan harisnyát hol lehet kapni ami varrás nélküli? De olyannyira varrás nélküli, hogy a derék gumi részen kívül sehol nincs rajta varrás! Eddig csak neten pár képen láttam ilyet.

    Köszi 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  8. 2010. október 28. 14:008919.
    A fiúk, férfiak harisnya viselésével kapcsolatosan jelenleg nagyon megosztott véleményen vannak a különböző forumokon megjelenő írások. A különböző vélemények közti eligazodás érdekében álljon itt egy kis történelem.

     

    "A XVI. században jelenik meg a kötött harisnya a mindennapi használatban, amelyet leginkább csizma alatt hordtak a férfiak és a nők egyaránt.

     

    A harisnyanadrág eredete a reneszánsz korára nyúlik vissza, de akkor csak férfiak viselték. A nők nem mutathatták a lábukat nyilvánosan. A mai harisnyanadrágra némileg hasonló ruhadarabra az első utalás az a lábszárra szorosan simuló selyemnadrág, amit a velencei fiatal férfiak viseltek rövid zekéjük alatt a 14. században. Ez fényes és élénk színű volt, gyakran hímzés is díszítette. (Az idősebb generáció illetlennek találta.) Az alsónadrág mai formája a középkorban teljesen ismeretlen volt, a nők és férfiak egyforma alsóruhát viseltek, pamut- vagy lenszövetből készült bő ruhadarabot. Amikor azonban a 16. században divat lett a combig érő rövid buggyos nadrág és a lábszárak hangsúlyozása, fontos lett a harisnya, amelynek csípőig fel kellett érnie, és amit szalagokkal egyfajta alsónadrághoz kellett erősíteni. Ebből alakult ki az egy darabból álló harisnyanadrág. A későbbi századok divatja azután mellőzte ezt a viseletet, és a különálló alsóruha és harisnya vált általánossá, mígnem a 20. század 20-as éveiben ismét fel nem fedezték, elsősorban a táncosok."

     

    A mai vélemények nagyrészt arról szólnak, hogy a harisnya kifejezetten a női ruhatár része. Mint a fentiekből is kitűnik, az ezt valló hölgy társaim tévedésben vannak, hiszen a XVI. század-ban már mind a két nem ruha viseléséhez hozzátartozott, míg a reneszánsz korban csupán a férfiak viselete volt.

    Így az a körülmény, hogy a múlt század közepétől inkább mi hordjuk a harisnyát, az nem jelenti  azt, hogy a fiúk, férfiak nem hordhatják, vagy ez bármi oknál fogva elítélendő dolog lenne. Egy kis kitérőként említem meg, hogy a római kultúra létjogosultságát, a római légiók sikerét senki sem vitatja, vitathatja. A római katonai ruha viseletben ott találjuk a "szoknyát". A római kultura alapján az ellen sem emelhetnék szót, ha éppen szoknyát szeretnének viselni  nyáron, vagy bármely évszakban az erősebb nem képviselői

    A történelmi visszatekintés alapján - melyek nem 50-60 évnyi időt ölelnek fel - a fiúk, férfiak nyugodtan viselhetnek, hordhatnak harisnyát, harisnyanadrágot, hiszen ezt tették eleik is. Az erről árulkodó reneszánsz kori festmények is nagyértékű műalkotások.

     

    A férfiak sem mutogatnak ránk, vagy szólnak meg a nadrág, "lovag-ló" csizma, vagy esetleg nyakkendő viselete miatt. Jelenleg ma úgy áll a helyzet, hogy mi éppen akkor, amikor csak akarjuk, éppen úgy öltözünk fel, ahogy éppen kedvünk van hozzá. Az ellen sem szól senki, hogy városban nyáron mutogatjuk a hasunkat, hátunk teljesen fedetlen, s passzentos sortban vagyunk, mintha a tenger-parton sétálnák.

    Ugyanakkor pedig elvárt viselet nyáron is a ffiak részére a hosszú-nadrág, és a zárt cípő is.

     

    Úgyvélem, ha már mi úgy ötözhetünk fel - akár a ffiak ruhatárából is - ahogy éppen kívánjuk, akkor ne szóljunk semmi megvetőt, leszólót, ha a ffiak éppen azt a harisnyanadrágot akarják viselni, hiszen ahogy fentebb írtam, évszazadokkal ezelőtt nem volt ebben különbség, azaz mindkét egyformán viselte.

    előzmény:
    fázóAPUKa (8918)
    2010-10-28  13:13
  9. 2010. október 28. 13:138918.
    Igen valóban tud adni egyfajta különleges töltetet, élményt de nem csak kizárólag szexuális töltésre képes, vagy hívatott.Ezt a fajta érzést amit a magunkfajta férfi ember megtapasztalhatott illetve tapasztalhatna félretéve a hiúsági és előítéleti kérdéseket, azt hiszem igazán büszkék lehetnének arra, hogy valami plusz tulajdonsággal áldotta meg az élet.Tehát én inkább szerencsésnek érzem magam, mint sem különleges elítélendő hátrányos helyzetűnek.Ebből kifolyólag nem akartam és nem akarok ideológiai elméleteket gyártani,továbbá azért sem mert engem abszolut hidegen hagy az, hogy éppen ki mit gondol rólam mikor harisnyában lát,hisz a gondolatok mindenkinek saját tulajdona és azt gondol amit csak akar,még azt is, hogy meleg identitású, a valóságot úgy is csak az adott személy tudja pontosan. Csak egyszerűen tapasztalataimat ill mivel harisnyás topicról lévén szó úgy gondoltam tovább adom észrevételeim a témával kapcsolatban.Azt hiszem ezért járnak ilyen és hasonló topicokba az érintett tagok és hozzászólók legyen az hölgy ill férfi.És pont ezért tartom ezt egy nagyszerű dolognak mert így tényleg hasonló érdeklődésű emberek oszthatják meg a témával kapcsolatos gondolatait, élményeit, tanácsait.Még ha vannak eltérő vélemények is.

    És végezetül való igaz,hogy kinek a pap, kinek a papné.

    Ha off voltam kövezzetek meg.
    Harisnyás szép napot mindenkinek.

    AZ előző hozzászólásom lehet, hogy törlik a képek miatti esetleges reklám miatt,de nem volt szándékos, elnézést.
    előzmény:
    üvegszálas (8915)
    2010-10-27  15:38
  10. 2010. október 28. 12:548917.
    Igen valóban tud adni egyfajta különleges töltetet, élményt de nem csak kizárólag szexuális töltésre képes, vagy hívatott.Ezt a fajta érzést amit a magunkfajta férfi ember megtapasztalhatott illetve tapasztalhatna félretéve a hiúsági és előítéleti kérdéseket, azt hiszem igazán büszkék lehetnének arra, hogy valami plusz tulajdonsággal áldotta meg az élet.Tehát én inkább szerencsésnek érzem magam, mint sem különleges elítélendő hátrányos helyzetűnek.Ebből kifolyólag nem akartam és nem akarok ideológiai elméleteket gyártani,továbbá azért sem mert engem abszolut hidegen hagy az, hogy éppen ki mit gondol rólam mikor harisnyában lát,hisz a gondolatok mindenkinek saját tulajdona és azt gondol amit csak akar,még azt is, hogy meleg identitású, a valóságot úgy is csak az adott személy tudja pontosan. Csak egyszerűen tapasztalataimat ill mivel harisnyás topicról lévén szó úgy gondoltam tovább adom észrevételeim a témával kapcsolatban.Azt hiszem ezért járnak ilyen és hasonló topicokba az érintett tagok és hozzászólók legyen az hölgy ill férfi.És pont ezért tartom ezt egy nagyszerű dolognak mert így tényleg hasonló érdeklődésű emberek oszthatják meg a témával kapcsolatos gondolatait, élményeit, tanácsait.Még ha vannak eltérő vélemények is.

    És végezetül való igaz,hogy kinek a pap, kinek a papné.

    Ha off voltam kövezzetek meg.
    Harisnyás szép napot mindenkinek.

    előzmény:
    üvegszálas (8915)
    2010-10-27  15:38
  11. 2010. október 27. 18:468916.
    Igen, ez rendben is van,amit írtál, hogy szexuális, töltet, vonzalom, ami a nőiességgel hozható összefüggésbe. szerintem ezzel, ha máshogy nem is, tudat alatt mindenki tisztában van(harisnya kedvelő férfiak közül)! DE: pont ezért van szüksége néhányunknak arra, hogy idealizálja a dolgot. Talán így egyszerűbb, és nem "buzizzák" le azonnal. Holott mi tudjuk nem erről van szó, de sokan nem elég toleránsak...:S
    előzmény:
    üvegszálas (8915)
    2010-10-27  15:38
  12. 2010. október 27. 15:388915.
    Persze, lehet ideologizálni a harisnyaviselést, de azt gondolom, a legtöbbünk rajongásának a hátterében szexuális töltet, vonzalom áll, ami a nőiességgel hozható összefüggésbe. Nálam tuti, ezért nem is próbálnék tudományos, vagy praktikus magyarázatot adni a vonzódásomnak. A zokni egészségtelenségével pedig nyilván vitába lehet szállni, de kinek a pap, kinek a papné :)
    előzmény:
    fázóAPUKa (8914)
    2010-10-26  16:20
  13. 2010. október 26. 16:208914.
    Sziasztok!

    Én egy régi motoros vagyok  itt ezen a fórumon, bár többnyire mostanában csak olvasgatni szoktam, és most meg ragadnám az alkalmat ,hogy meg cáfoljam ill meg erősítsem annak a lánynak az észrevételeit aki az iwiwen irt a  férfiak harisnya viseletével kapcsolatban. A régi tagok ismerik írásaim az újaknak röviden csak annyit, hogy én is egy harisnya kedvelő férfi lennék, két gyermekes nős apuka. Tehát a lényeg: már nem is tudom pontosan ,de kb 4 vagy 5 éve véget vetettem a rejtve viselt harisnya viseletnek és elhatároztam ,hogy a számomra kellemes érzést, és komfortot biztosító ruhaneműt akkor, és úgy fogom viselni ahogy azt én szeretném, és nem érdekelnek a mások rosszindulatú előítéletektől dagadó véleményei amit a társadalmunk beidegződött tanításainak köszönhetnek az emberek. És ezek után bátorságot merítve elkezdtem ruhatáram változatosan és színesen variálni, persze harmonizálva és az összhatásra figyelve a harisnyanadrággal kombinálni térdnadrágos változatban. A tizenöt denestől egész az 100 den ig és figyelve az emberek reakcióját és tekintetüket ,óriási kellemes csalódás ért hisz az ellenkezőére számítottam mint amit kaptam, rosszindulatú megjegyzést sosem, dicséretet és elismerést viszont számtalanszor kaptam hölgyektől. Természetesen a mai napig is használom  a számomra praktikus és egészséges ruha kiegészítőt a mindennapokban térdnadrággal az év bármely szakában. Hiszen nem csak öltöztet , hanem még  számtalan jó tulajdonságokkal is rendelkezik ez a pár grammnyi anyag, amit sajnos a lányok, asszonyok java részt nem is ismer ill tud, pl ide sorolnám az esztétikai hatásai mellé még az egészségügyi hatásait , praktikumán stb. Folyamatos viselése a kompressziós hatásának köszönhetően , megelőzhető ill kezelhető vele az érrendszeri betegségek kialakulása. Persze most itt nem a krepp harisnyákra gondolok, hanem a lycrás és kompressziós harisnyákra. Tehát ezért csak ajánlani tudom minden embernek legyen az nő ill férfi. Én ha újra születnék se hagynám ki ezt az egyszerű ámbár kellemes ruhaneműt, én az egészségtelen zoknit száműztem  ruhatáramból. Tudom most sokan nem értik mit lehet ebben szeretni , főleg lányok akik utálják, de azon férfiaknak  akik még nem próbálták javasolnám, hogy egyszer próbálják ki és világossá válik amiről írtam, vagy azon lányok táborába fognak tartozni akik maguk sem szeretik sőt utálják.
    De hát senki sem egyforma én  a bort szeretem , te meg lehet hogy csak a sört. Ilyen egyszerü.
    Kicsit hosszú lett és remélem senkit nem untattam  soraimmal ha igen elnézést.

    Szép napot és egyébként én is imádom harisnyás női lábak szépségét, amiből manapság egyre kevesebb látható.
    előzmény:
    riskah (8896)
    2010-10-09  03:49
  14. 2010. október 23. 13:568913.

    Régen volt már combsimogató, mint ahogyan Pihe is régen szólalt meg...

     

    Előbbivel szolgálhatok... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  15. 2010. október 23. 13:488912.

    Riskah kolléga úr remek hozzászólásához csupán annyit tennék hozzá, hogy általában a férfiak nem "vetik meg" a harisnyát viselő hölgyek látványát, de vannak páran, (pl. mi:-)) akiket nagyon komolyan fel tudnak "hergelni" az erre affinással redelkező hölgyek a harisnya megfelelő viselésével, "alkalmazásával"!

     

     

    előzmény:
    Nikkyca (8909)
    2010-10-18  16:13
  16. 2010. október 23. 00:288911.

    Harisnyavásárlással kapcsolatban azt tudom tanácsolni, h nyitott szemmel kell járni. Nem csak harisnyaboltban lehet kifogni jó darabokat, hanem áruházakban is. Pl Madaras tesco.. sála stb. (azér írtam így nehogy moderálják xD) Vagy outletekben. Nyitott szemmel kell járni, és mindig megvenni, ami épp megtetszik, mi is párommal sokszor olyankor veszünk harit, amikor tervben sincs. Sőt a legjobb darabok jó része is a pillanat hevében került hozzánk. És van mégegy tuti megoldás(mondjuk ez csak fizukor jön szóba: különböző haris vebshopokból rendelünk. Az is praktikus, mert kategóriák szerint fel van osztva, sokszor márkák szerint is (pl ha van egy jól bevált márkád, ott egyben megtalálod az összeset). Hatalmas a választékuk. Majd ha gondolod dobhatok linkeket, bár nem tom mennyire moderálják. Általában egy két napon belül megérkezik, de van lyan opció is, ha az üzletük a közelben van, leadod a rendelést, ést bemész érte az üzletbe(általában ez is egy-két nap), és akkor nem számolnak fel a kiszállításért díjat. Bár, ha bizonyos összeg felett rendelsz, akkor a kiszállítás is ingyen van(ezért szoktuk fizukor megejteni az efféle vásárlást.

     

    Szoknya: ha kicsit régebbi darabjaid is vannak, nem baj, ha van hozzá megfelelő fabtáziád, akkor nagyon fel lehet dobni azokat is. Páromnak is van egy csomó régi szoknyája, de mindig ki tudja hozni belőle a maximumot...xD Jah, és ha harisnya, akkor ahoz nem feltétlenül kell szoknya!!! 3/4-es nadrággal is nagyon jól tud kinézni, vagy akár egy sima egyszerű farmerral, ahol a bokánál selytelmesen megcsillan egy hari. De nagy kedvencünk még (a mostanában oly divatos) szakadt farmer alá vett hari. Az is nagyon jól tud ám kinézni, és erre is rengeteg variáció van. 

     

    Remélem sikerült 1-2 hasznos ötletet adnom, hogy minnél több örömed legyen a harikban! xD Jah, és ezáltal a párodnak is... Mert elég sokan vagyunk ám, akik odáig vagyunk a harikért, van aki csak nézni, van aki női lábikókon simizni, van aki már fel is veszi. Van akinek a combfix is belefér. (Nekem pl az már nem fér bele, még a párom kérésére sem vettem fel combfixet) Csak az a baj, h kevés olyan lány van aki ezt tolerálja...ÉS Te? Hogy állsz ezekhez a dolgokhoz?

    előzmény:
    Nikkyca (8909)
    2010-10-18  16:13
  17. 2010. október 19. 17:058910.

    Szia!

     

    Ha hódítani akarsz, akkor sztem valami ilyesmivel próbálkozz.

     

    http://www.trendcentrum.eu/product.php?id_ product=1903

     

    De itt van az összes a kínálatukból:

     

    http://www.trendcentrum.eu/category.php? id_category=7

     

    De ezekhez elengethetetlen egy szép finom sejtelmesen fényes testszínű harisnya. 

     

    Végül melyik boltban találtad meg a kiszemelt darabot? Mennyi volt a harisnya?

     

    Üdv,

    qq_vv_bb

    előzmény:
    Nikkyca (8909)
    2010-10-18  16:13
  18. 2010. október 18. 16:138909.

    Tegnap elmentem harisnyaboltozni és láss csodát! Találtam szép, bordázott, félig pamut harisnyát is (nem csak pamutból van, azért írtam félig -et)! Szürke csíkos. :D Tök boldog vagyok. :D
    Engem nagyon érdekelnek a tippjeid!!! Annyira nem vagyok otthon a hari - világban, pedig az alakuló kapcsolatomról is kiderült, hogy imádja a szép női lábakat sejtető harisnyákat. :) Szóval inkább: segííííts!!!! Már lentebb írtam, hogy a váci út környékén lakom, ezért nem véletlen, hogy mindig abba a bev.központba járok... 

    Jha és igen... szoknya? :D Valaki egy jó tipp jó szoknya fellelő helyekre? Sajnos nem sok időm van minden boltot felkutatni, úgy hogy célirányosan mennék ezentúl. :D Én elég nadrágos vagyok/voltam, így a szoknyáim többsége tökre "elavult",  ódivatú... :/ Sőt még anyukámtól örökölt darabjaim is vannak... :D

    előzmény:
    riskah (8908)
    2010-10-12  18:27
  19. 2010. október 12. 18:278908.

    Na de lányok!:)

    Mért a pamut harisnyával próbálkoztok?? Az maximum egy-két használatig "igényes" ugyanis utána elengedhetetlenül elkezd bolyhosodni, és hát utána ez nem valami szemet gyönyörködtető látvány. Ráadásul drágábbak is mint egy nylonhari. Ha már ilyesmi kategóriát keresgettek, akkor ott vannak pl a calzedonia 50 DENes darbjai, amik szintén jó melegek, és sokkal igényesebbek a pamutnál. De akinek még ez is kevés lenne, akkor 50DEN-től felfele vannak egészen 120DEN-ig, szal a lehetőségek kb korlátlanok, amik a színt, mintát, vastagságot illetik!

     

    Ami pedig a harisnya boltot illeti: szerintem ne konkrétan boltra menj rá, inkább a márkára, mert ezek a hari szaküzletek egy csomó márkát forgalmaznak. És ezek közt van bizony jópár olyan darab, ami megéri az árát, mert pl tartós, és van egy csomó olyan is, ahol a jól csengő név mögött kevésbé megbízható hari rejtőzik. Bár ez is szubjektív kinek mi vált be, tessék próbálkozni, ha gondolod tippeket tudok/tudunk adni, de koránt sem biztos, hogy neked is azok lesznek a legmegfelelőbbek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  20. 2010. október 12. 12:218907.
    Ami nekem van pamutharisnyám mind megnyúlt, kibolyhosodott.... bár mondjuk nagyon régiek. De csak csúnya mintás pamutharisnyát láttam mindenhol. :(
    előzmény:
    Sziszi86 (8906)
    2010-10-11  19:33
  21. 2010. október 11. 19:338906.
    Én szoktam pamutharisnyát hordani szoknyával télen. Persze ha, hogy is mondjam kicsit jobb az idő.  Nem szoktam fázni. 
    előzmény:
    Nikkyca (8905)
    2010-10-11  16:06
  22. 2010. október 11. 16:068905.
    Ááááááááá, ezt nem hiszem el. -.-" Törölték a hozzászólásom. Grrr... Akkor előlről, mert még mindig jó minőségű és jó áru harisnya boltot keresek a váci út környékén (ahol a nagy dupla vés bev.központ van - biztos ezért törölték :/).. valaki nem ismerős arra és tudna nekem segíteni? :( A másik lényegi kérdésem pedig az volt, hogy lányok, tényleg olyan meleg a pamutharisnya, mint egy nadrág télen? Vagy inkább ti is maradtok a hidegben a nadrágnál? :) A kérdés komoly, lehet butának nevezni. :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  23. 2010. október 9. 18:498904.

      Az én combfixeimet hordta. Neki nem volt. Őt csak a combfix izgatta szóval harisnyát nem akart volna felvenni. Engem egyáltalán nem zavart sőőt nagyon szexin állt rajta. 

    előzmény:
    riskah (8903)
    2010-10-09  12:34
  24. 2010. október 9. 12:348903.

    Az is elég merész. Nekem mondjuk a combfix már nem fér bele, de hari(nadrágot) én is simán veszek fel nadrág alá amikor csak lehet. De én azért elsősorban csajszikon szeretem a harit.

    ÉS nálatok ez hogy ment? A Te combfixeidet hordta, vagy saját készlete volt? Én leginkább kedvesem elhasználódott harijait viselem legszívesebben,(pl felszalad egy helyen, azt ő már nem tudja használni, de nekem nadrág alá simán jó még) mert az olyan, mintha egész nap "szoros kapcsolatban" lennénk. :) És nem tom mér, de valahogy sokkal jobb a közérzetem, hangulatom is olyankor, ha egész nap magamon érzem azt a "kellemes szorítást" ami pár napja, még kedvesem testét futotta körbe. Na meg persze ott van a harisnya számos előnye. Bár ez szubjektív. Én csak a magunk nevében tudom nyilatkozni, h nagyon praktikus, kényelmes stbstb. Bár lehet kicsit én is zakkant vagyok, de kedvesem teljesen elfogad, és már ez is bőven elég lenne; az meg már csak hab a tortán, h más sem idegenkedik a témától! Na de erről ennyit is, nem offolom tovább a topicot, éljenek a harisnyás női lábak!!!! :)

    előzmény:
    Sziszi86 (8901)
    2010-10-09  09:54
  25. 2010. október 9. 12:278902.
    Ott tényleg voltak gondok...
    előzmény:
    Sziszi86 (8901)
    2010-10-09  09:54

Címlap

top