Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A harisnya, a csábítás esz

sophiee77
Létrehozva: 2006. november 29. 07:17
Tapasztalataim szerint a nylonharisnya igen csak vonzza a férfitekinteteket. Úgy vettem észre, hogy igen gyakran még a mély dekoltázsnál is jobban.

Ti vetettetek már be harisnyát kifejezetten hódítás céljából? Most nem kifejezetten arra gondolok, hogy a saját pasitokkal szemben.

Vannak olyan saját történeteitek, amikor felszaladt a (férfi)szem a harisnyátokon?
  1. 2010. december 24. 17:458951.

    Angyal hozta a fát! Egy órácskát maradt, csupán a fényképezés ellen volt kifogása...:-)

     

    Szép karácsonyt! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2010. december 24. 13:128950.

    Sziasztok!

     

    Mindenkinek, aki szereti a harisnyát, sok boldog karácsonyt kívánok!

     

    Üdv: qq_vv_bb

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2010. december 11. 21:368949.

    Szép jó estét!

     

    Látom, haldoklik a fórum...:S Pedig ez már tényleg abszolút harisnyás idő! Már én is elkezdtem viselni a harikat, mert ez az idő megköveteli... Sőt, barátnőmtől kaptam egy pár vastagabb combzoknit (szerinte legalábbis, mer nekem kb a térdemig megy fel...xD) És azt veszem vékony harira. Egész jó mert így bent sem sülök meg. Na mindegy, ez egy kissé, azaz nagyon off volt. 

    Egyébként a legnagyobb bajom az a mostani körülményekkel, h nem egyértelmű a csajszikon, h harit hord e vagy legigst...:( Legalábbis a legtöbb esetben. Na mondjuk lehet azért olyan "elvetemült" csajszikat látni, akik 15-20denes hariban nyomulnak.. Mondjuk nem mintha bánnám, de azért fura. 

    Most van a szallagavatók időszaka is, és péntek-szombat esténként is sok szépet lehet látni. Lehet el is nézünk majd valami helyre, hátha látok vmi szépet...:)

    Azért tessék ide is írogatni, biztos vannak azért események...Ha meg mégsem lennének, akkor könyörgöm kreáljatok magatoknak valamit barátnőkkel, vagy hasonlók!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2010. december 5. 18:228948.

    Nálam már járt a Mikulás!

     

    Ilyen volt!:-) 

     

    Nálatok? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  5. 2010. november 25. 19:588947.

    Szerintem nyugodtan, magabiztosan hordhatod! Nekem a fekete jön be legjobban leggings terén, de a pulóver, csizma, hajad színe határozza meg, milyen lehet jó. (ezt te jobban tudod)

     

    A testszínű fényes harisnya nekem is kedvencem...:-)

     

    előzmény:
    búzavirág13 (8938)
    2010-11-22  18:55
  6. 2010. november 23. 15:078946.

    Kedves Üvegszálas és Felicite!

     

    Köszönöm a kedves szavakat!

    Ma olvastam vissza a tegnapi írásomat és mosolyognom kellett saját magamon, mivel már felkerekítettem  az koromat, februárban leszek 42, nem mintha sokat számatana,hiszen mindjárt itt lesz, csak úgy látszik már gondolatban is szoktatom magamat ahhoz, hogy megint milyen hamar elrepült egy év.

     

    Szóval a leggingsre visszatérve.Én sötétbarnát próbáltam.

    Aztán az este arra gondoltam, hogy hamarosan bejön a hideg és abban fázni gogok, meg a kabátomhoz sem passzol, szóval szerintem nem veszek, meg nincs is hová felvennem, csak dolgozni járok, a munkahelyem meg itt van a házunk mellett, egy kis üzlet.

     

    Képzeljétek, mikor a lányomnak, aki 21 éves, lett egy komoly barátja, aki megőrül a combfixekért, meg a szexi fehérneműkért, szóval a lányom tőlem kért tanácsot, hogy mit hogy vegyen az üzletben és mit, hogy kell hordani, mi mivel passzol össze, szóval olyan jó érzés volt, hogy tőlem kért tanácsot, mert sokszor olyanok vagyunk, mint a barátnők, nagy szeretetben neveltük.

    Mikor itthon felvette és ott állt a nagytükör előtt, nézte, nézte magát és ezt mondta.

    -Azta a anya!írtó jól nézek ki igaz?

    Nagyon büszke vagyok rá.

    Tényeg jól is nézett ki, gyönyörű az alakja, az arca meg dícsértem.

    Mindezek mellett megmaradt olyan kis szerénynek, mint kicsi korában, nem lett nagyképű.

    előzmény:
    üvegszálas (8943)
    2010-11-23  08:45
  7. 2010. november 23. 14:438945.

    Felicite!

    Allergiás vagy a szilikon anyagára.Ahol érintkezett a bőröddel, ott már jelentkezett is az irritáció.

    Én például fém karórát nem bírok hordani, mert ugyanolyan bőrproblémám lesz tőle, mint Neked.

    előzmény:
    Felicite (8942)
    2010-11-22  22:36
  8. 2010. november 23. 14:388944.

    Holdfényecske!

    Dehogy, egyáltalán nem haragszom, hiszen, én kértem véleményt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831665 (8939)
    2010-11-22  20:10
  9. 2010. november 23. 08:458943.

    Búzavirág!

    Akkor öltözz így, ha igazán jól érzed magad benne, és magabiztosan, természetesen tudsz megjelenni az összeállításban. Ha bizonytalan vagy, vagy nem érzed maradéktalanul komfortosan magad a (bizonytalanul) megválasztott öltözékben, azt észre lehet venni, és akkor jön az, hogy "nézd már, ennyi idősen minek jár ilyen cuccban", stb. A korod szerintem bőségesen megengedné, miért ne járjon egy 40-es nő szexisen, igenis legyen dögös, kívánatos :)

     

     

    előzmény:
    búzavirág13 (8938)
    2010-11-22  18:55
  10. 2010. november 22. 22:368942.

    Sajnos ez nem fizikai irritáció, meg sem látszott a helye, miután levettem. Csöppet sem szorított, sem feszült, sem semmi. A csík anyagától kaptam a kiütéseket. Gyorsan oda is adtam egy barátnőmnek őket, nehogy még egyszer felvegyem :-)

    Akkor majd utánajárok, milyen lehetőség van, bátran írjatok tippeket (márka, üzlet)!

    előzmény:
    üvegszálas (8936)
    2010-11-22  08:55
  11. 2010. november 22. 20:548941.

    Tényleg nagyon szép tud lenni egy  ízlésesen megválasztott nylon harisnyás láb:)Ma is divat szerintem,bár sokan vannak ,akik inkább a nadrágos változatot választják a kényelmesebböltözet jegyében.

     

     

    nagyon tetszik ez a sok "szmájli,én meg új vagyok még itt,bocsánat,ha rossz helyre kattintotttam:(

    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  12. 2010. november 22. 20:478940.

    Nekem van olyan 41 éves ismerősöm, aki ilyeneket (is) hord! Nagyon jól áll neki, lezser és nőies egyszerre.

    Ha ahogy írod, alak és magaság rendben, az a szám, az életkorod ne tartson vissza. Meg lehet találni a megfelelő anyagot, színt ezekben a ruhadarabokban.

    előzmény:
    búzavirág13 (8938)
    2010-11-22  18:55
  13. Torolt_felhasznalo_831665
    Torolt_felhasznalo_831665
    2010. november 22. 20:108939.

    Szerintem mindenki maga döntheti el,hogy mit engedhet meg maganak az öltözködésében.Ha én lennék a helyedben,nalam is alak,magassag minden rendben van.Viszont nem vennék fel ilyen szerkót,mert nem az én korosztalyomnak való.

    Mint irtam neked jogod van hozza,hogy mit vehetsz fel.Es remélem nem haragszol,hogy valaszoltam neked.

    előzmény:
    búzavirág13 (8938)
    2010-11-22  18:55
  14. 2010. november 22. 18:558938.

    Sziasztok!

     

    Szoktam közbe olvasni a topikotokat.

    Imádom a szoknyát, imádom a nőies öltözködést, a hosszú nőies frizurát.

    Nekem leginkább a tetszinű, kissé fényes harisnyák tetszenek.

     

    Lenne egy kérdésem hozzátok, úgy gondolom, ti őszintén megírnátok a véleményeteket.

     

    Felvehetek-e én, 42 évesen nőként leggings nadrágot, hosszú pulóverrel, térdig érő magassarkú csizmával? Olyan össze állításra gondolok, sőt már fel is próbáltam, nagyon tetszett, de nem mertem megvenni, szóval olyan összeállítást választanék,ami nőies, nem olyan ,,közönséges" benyomást keltő.

    Alak, magasság,  rendben, de azért ott az 42 év és valahogy úgy érzem, ezt a ruházatot  jobb, ha inkább meghagyom a huszonéves korosztálynak.

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    előzmény:
    üvegszálas (8936)
    2010-11-22  08:55
  15. Torolt_felhasznalo_831665
    Torolt_felhasznalo_831665
    2010. november 22. 17:358937.

    Köszönöm a tanacsaitokat,bekentem körömlakkal,de azt hiszem mar nem fogom felvenni.Arra volt jó,hogy felpróbaltam,kész,ennyi.

    Kedves riskah latom beindult a fantaziad:):)majd bevetem ezeket a dolgokat,hatha:):)sikerélmény lesz .köszi:):)

    előzmény:
    riskah (8934)
    2010-11-21  09:24
  16. 2010. november 22. 08:558936.

    Talán a tartóval hordhatók, vagy esetleg érdemes komolyabb szaküzletben érdeklődni.

    De az is lehet, hogy a bőröd nem szokta meg a fizikai irritációt ezen a területen. Pl nekem a villanyborotvám első pár használata maga volt a pokol, most már teljesen megszokta a bőröm. Kérdezz utána szaküzletben, van-e más ott-tartó-anyag. Ha nincs, marad a tartó, az elég szexis is egyben:)

    előzmény:
    Felicite (8935)
    2010-11-21  14:48
  17. 2010. november 21. 14:488935.
    Kedves Harisnyások, adjatok tanácsot!
    Kitaláltam, hogy idén ősszel-télen a térdnadrágok (és téli rövidnadrágok) alá nem harisnyanadrágot fogok húzni, hanem combfixet. Vettem is két párat, 60 deneset, szilikonos pánttal. Felhúztam, tökjó, kényelmes, csinos. Két nap múlva a combomon körben csalánkiütés-szerű, rettentően viszkető, piros szélű fehér nagy hólyagok lettek. Kellett még egy nap, hogy rájöjjek, a combfixtől. Egy hétig kínódtam. Nem hallottam még ilyenről, de úgy tűnik, allergiás vagyok rá.
    Van-e olyan combfix (vastag, sötét színű), amiben nincs szilikon? Szokta tartani valami más anyag is a combfixet? Tudtok ajánlani márkát vagy üzletet? A harisnya+h.tartót nem preferálnám, a nadrágon nem dudorodik ki a tartó csipesze? Javaslatokat, ötleteket kérek szépen, köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  18. 2010. november 21. 09:248934.


    Igen, a körömlakkos az egy jó megoldás ideig óráig, de onnantol kezdve nem érezheted magad biztonságban, mert az a harisnya egy időzített bomba onnantól kezdve! Lehet, hogy kibír még 4-5 használatot is, de lehet, hogy fél nap után megadja magát. Bár mondjuk attól is függ milyen hariról beszélünk, mert a vastagabbak 50DEN és a fölött egész jól viseli, a vékonyabbak pedig tényleg nagy lutrinak számítanak. az is nagyban befolyásolja a "harisnyajavítás" sikerét, hogy hol van a szaladás. Ha jobban megfigyeled magadon, akkor vannak olyan részei a lábadnak, ahol nagyon megfeszül a hari pl lépésnél, máshol pedig jóval lazább marad az anyag. (pl a comb első felén lépéseknél a leginkább, de egyébként is nagyon feszül az anyag, míg a comb hátsó részén vagy a térdhajlatban elég laza marad a hari) Ilyenkor a körömlakk hatását erősítheti, ha megfordítod a haridat, és pl a combod elején lévő szaladás átkerül hátra, akkor sokkal nagyobb eséllyel véd a körömlakk. Hát, sok szerencsét a kérdéses darabhoz, rem a szerencsésebb kategóriába tartozol, és párszor még fel birod venni a haridat, de ha mégse, ne feledd, ha van hozzá kellő inspiráció a kedvenc haridnak nem kell egy vékonyka kis szakadástól a kukában végeznie, hanem jó szolgálatot tehet "bizarr" játékszerként. És addig, amíg nincs olyan szinten lyukakkal tarkítva, hogy a bőr van "fölényben" a harival szemben, addig az a hari nem is rossz, hisz nyúzható, téphető, harapható...:) Bocsi, de most a fanatikus szólt belőlem és kicsit elragadtattam magam. De egyszerűen imádom, ha nálunk ilyesmi történik (néha kisebb nagyobb rásegítéssel;) ), és nem értem azt a sok siránkozó lánykát, akik vesznek szép harit, és egy pici szaladás miatt már dobják is ki, aztán meg panaszkodnak, h undi dolog a hari, és tiszta pénzkidobás. Hát igen, ha csak ezt vesszük alapul, akkor valóban az, de egy kis fantázia segítségével felülmúlhatalan élményt is adhat, ami minden pénzt megér. És mivel a srácok nagy része, ha nem is mondja ki nyiltan ilyen olyan formában izgat egy harisnya látványa nem is venné rosz néven ha a kedvese, bevetne egy harit is, amit már nem sajnál. Szóval néha érdemes magadon felejteni a haridat csak amolyan próba képpen, és ha bejön a dolog, akkor már nem is pénzkidobás az a hari, amit csak 1-2szer bírtál felvenni a nyilvánosság előtt.Ha meg mégsem jön be a srácnak, akkor jöhet a síránkozás, és hari utálata...;)
    Hupsz, asszem kissé eltértem a témától, ezer bocsi, rem azért segíteni is tudtam!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831665 (8930)
    2010-11-18  16:31
  19. 2010. november 21. 08:528933.
    Igen, jobban belegondolva az efféle képeknek is megvan a maguk szépsége. Méghozzá, hogy teljesen természetes, a valóságpt tükrözi. Ellentétben az előre beállított modellek profi képeivel, amik sokunktol elérhetetlen távolságra vannak; az ilyen való életből merített mozzanatokkal akármelyikünk kézzelfogható közelségbe kerülhet. Pl amikor kedvesünk hazaér meló után, és pl a cipője pár helyen befogta, feketére szinezte a harisnyáját.Vagy mint az említett képen is, kicsit keményebb bőr gyötri a hariját, vagy az orrerősítés(ha van persze) teljesen elfordult. És ami az abszolút kedvencem, amior vékony kis szaladás az egész napos használat eredménye. És jobban belegondolva ezek a valóságból merített élet(harisnya)képek sokkal vonzóbbak, mint a tökéletes modellek, akik a fotósorozat kedvéért felvesznek egy harit, majd a fotózás végeztével megy a süllyesztőbe... Tulajdonképpen nem is lesz része a nőnek igazán, és számomra ez valamilyen szinten gátolja azt az "érzést" amit a harisnyás női lábak váltanak ki belőlem.
    Egyszó mint száz, elhamarkodottan illettem negatív kritikával a képet, és nem vettem észre a maga varázsátTalán az akkori pillanat hevében más járt a fejemben és felszínes voltam. Szóval tényleg jó az ÖSSZES kép!;) De azért az az egy baj tényleg megvan mindnél, h csak kép, és nézheted, de nem érintheted...:(
    előzmény:
    üvegszálas (8929)
    2010-11-18  16:20
  20. 2010. november 19. 16:578932.

    Ej, ej, Szálka uram!:-) Annyira üveges tekintettel nézel szét, hogy ilyeneket látsz?.:-))

      

    A kihalástól (remélem) igenis távol vagyunk!:-)

     

    Egy-két naponta írunk valami humorosat, küldünk néhány jó képet, elmeséljük, milyen szépet láttunk erre-arra, és kész!:-)

     

     

    előzmény:
    üvegszálas (8929)
    2010-11-18  16:20
  21. 2010. november 18. 19:298931.
    Körömlakk, vagy próbáld meg elvarrni. De igazából kuka, vagy játszós darab lesz belőle :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831665 (8930)
    2010-11-18  16:31
  22. Torolt_felhasznalo_831665
    Torolt_felhasznalo_831665
    2010. november 18. 16:318930.
    Tudom,hogy nem erről szól a topic,de ha mar harisnyaról van szó.Akkor megkérdezném ma vettem egy nagyon szép harisnyanadragot és próba kozben a comb felső részén felszaladt.Nincs valami mód ra,hogy ne fusson tovabb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  23. 2010. november 18. 16:208929.

    Nehéz kérdés. Aki sokat futkározik, és nem autóval megy mindenhová, annak nagyon nehéz makulátlanul puha talpat, sarkat fenntartani. Szóval itt néha a részünkről is kell egy kis kompromisszum.

     

    Ezek a smiley-k továbbra is rém gusztustalanok itt!!!

    A topic meg kihalt...

     

    előzmény:
    riskah (8928)
    2010-11-16  16:48
  24. 2010. november 16. 16:488928.
    Az első két kép nagyon jó, a harmadikkal az a bajom, h ápolatlan a nő sarka...
    előzmény:
    Kandúrband (8926)
    2010-11-14  15:02
  25. 2010. november 16. 14:128927.

    Bandnál a pont!

    Az idei év utolsó szép, harisnyás napjait élhetjük meg, akad látnivaló azért, ha nem is annyi, mint szeptember-októberben...

    előzmény:
    Kandúrband (8926)
    2010-11-14  15:02

Címlap

top