Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A harisnya, a csábítás esz

sophiee77
Létrehozva: 2006. november 29. 07:17
Tapasztalataim szerint a nylonharisnya igen csak vonzza a férfitekinteteket. Úgy vettem észre, hogy igen gyakran még a mély dekoltázsnál is jobban.

Ti vetettetek már be harisnyát kifejezetten hódítás céljából? Most nem kifejezetten arra gondolok, hogy a saját pasitokkal szemben.

Vannak olyan saját történeteitek, amikor felszaladt a (férfi)szem a harisnyátokon?
  1. Torolt_felhasznalo_977391
    Torolt_felhasznalo_977391
    2007. január 5. 10:34101.
    megerőszakolnak=tolakodóan bámulnak..
    PONT
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676703 (98)
    2007-01-04  22:42
  2. Torolt_felhasznalo_835785
    Torolt_felhasznalo_835785
    2007. január 5. 09:58100.

    Sziasztok!

    Ma láttam először ezt a topicot. Bevallom, én 99%-ban harisnyát viselek, legtöbbször combfixet. (nagyon sokáig nem hordtam combfixet, az elsőt egy volt barátom kedvéért vettem, azóta szeretem.) Szerintem a férfiak nagy része tényleg harisnyaimádó. Nyáron miniszoknyában és tűsarkú papucsban kevésbé néznek meg, mint télen, amikor a kabát alig engedi látni a harisnyás lábaimat. (Tetszik, ha megnéznek, de a bámulás és beszólás, meg fütty, meg sziszegés, már nem annyira!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. január 4. 23:0099.

    Ja más is jutott az eszembe!

    Gácser Vera meteorologus milyen nöiesen adta el nekünk a másnapi idöjárást, halvány lila fogalmam se volt milyen lesz másnap az idö olyan jol nézet ki, pedig érthetöen beszélt, csak én és gondolom mások is néztük a Verát csak néztükés néztük a fülünk nem hallot csak néztün.  Miért? mert Ö mert ugy öltözni!

    Most nem tudom megszült e már?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. január 4. 22:4298.

    Mert gondolod ha szoknyában és harisnyában van egy NÖ!!! akkor már a pasik megakarják eröszakolni?! Nekem ez egy kicsit furcsa. Az más kérdés, hogy ugy néz rád valaki:-majd felfal a szemével,- érzed a tekinteéböl hogy vetköztetne le? ez még nem ok arra hogy eröszakoskodni akar. Nem akarok megint a témátol elkanyarodni, de ehez még anyit hogy ahová te jársz társaságba szorakozni valoszinü ugy itéled meg a pasikat hoy ök esetleg erre képesek. Ha az utcán mész biztos mindenki megnéz és igen lesznek olyanok is akik nyáladzani fognak, részemröl téma lezárva.

    Éljen aszoknya alól kivilano harisnyás lábak       

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977391 (97)
    2007-01-04  19:28
  5. Torolt_felhasznalo_977391
    Torolt_felhasznalo_977391
    2007. január 4. 19:2897.
    Abban jobban tudok rúgni:D
    előzmény:
    sophiee77 (95)
    2007-01-04  16:26
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. január 4. 19:1196.

    Igazad van sophiee a rövid nadrág az nem véd meg az eröszaktol, de aban is jól mutatok természetesen hariban! Igen a pasiknak, legaláb is nekem a szoknya hossza nem számit csak vilantsátok ki a lényeget.Igaz láttam már olyan csajokat is akik olyan hosszú kabátban voltak leért a csizmályukra alatta meg franko harisnyás miniszoknyás lábak. Gondolom nem gond ha a pasiknak "cseppen a nyál" végül is azért van a nöi szépség hogy csábitsa a pasikat csak természetesen nem kihívoan.   

    Aida duplázd meg a den-ek számát,vagy a cipőbe (csizmába) vegyél vastag zoknit, boka harisnyát,kettös szigetelés 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. január 4. 16:2695.
    Ugyan már! Rövidnadrágban biztonságban érdez magad? Abban nem lehet megerőszakolni egy nőt? Azt sem sokkal nehezebb lerángatni, mint egy szoknyát!

    Szóval légy óvatos a rövidnadrággal. Az még nem védelem az erőszak ellen!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977391 (93)
    2007-01-04  16:23
  8. 2007. január 4. 16:2494.
    Én is javítottam a harisnyaviselési arányon.

    Ha hosszú szoknyát húzol a nylonos lábaidra, nem lehet, hogy fázzanak. Tulajdonképpen még jobb is, mintha nadrás alá húznál nylonharisnyát, mert a szoknya alatt megreked a levegő, ami ugyebár szigetel.

    Persze a miniszoknyával, amikor ugyanis a szoknya és a csizma között van egy rész, ahol szabad préda a nylonos láb a felénk járó hideg szeleknek, nos, ilyenkor tényleg valós a fázás veszélye.

    Próbáld ki olyan szoknyával,ami ráér a szoknyára. Legfeljebb kevéssé lesz izgató férfikörökben. Bár aki beindul egy szép nylonos lábra, az szerintem mindenhogy beindul. Akkor is, ha csak keveset lát belőle.

    Vagy tán akkor még jobban? Hm, nem is tudom...

    Fiúk?
    előzmény:
    Aida84 (92)
    2007-01-04  15:30
  9. Torolt_felhasznalo_977391
    Torolt_felhasznalo_977391
    2007. január 4. 16:2393.
    Nekem ezzel csak az a bajom,hogy vannak bunkó férfiak is,akiktől nem viselem el,ha rámcsorgatják a nyálukat.. Úgyhogy utcára csak rövidnadrág alá veszek fel harisnyát,amiben szintén megnéznek,de legalább nem félek,hogy megerőszakolnak
    előzmény:
    sophiee77 (89)
    2007-01-04  07:31
  10. 2007. január 4. 15:3092.
    sziasztok
    én ma javítottam a nők harisnyaviselési statisztikáját, mert szoknyában voltam és testszínű, kockás 30 denes harisnyában. még most is fázik a lábam
    különben tetszik a topic, bár nem olvastam végig minden hsz-t.
    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  11. 2007. január 4. 15:0091.
    Az tényleg undorító, amikor fiatal lányoknak kilóg a hája a csípőnadrágból. Ami engem illet, én nagyon szeretek nylonharisnyát hordani szebbnél-szebb szoknyákkal. Sokkal szebb, nőiesebb és vágykeltőbb. Én szeretem, ha sikerem van.

    Más nők nem? Hogy vagytok vele?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676703 (90)
    2007-01-04  09:29
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. január 4. 09:2990.

    Igen behalt de próbáljuk újra éleszteni!

    Gondolom szilveszterkor élvezted a férfi tekinteteket és gondolom ök meg igen izegtek a székükön sajnálom, hogy én nem élveztem a látványt. Manapság nagyon kevés nö gyakorolja e fajta hoditást, a karácsony elött figyeltem milyen kevesen próbálkoznak szoknyába és harisnyába járni pl. a munkahelyi büfében ebédeltem és épen jöttek az irodista hölgyemények szintén ebédelni a létszámot nem számoltam de ötnél többen voltak és csak egy viselt e remek ruhadarabot fekete mintás amin a minta szép virágos és színes és fényes olyan félminiben magassarkú csizma,   lényeg nagyon jó látvány volt és a ffi.agy átköltözött. A többiek a hagyományos segretapadó bőszárú pantallo, de remélem valamelyik divat diktátor vissza szokatja a nöket.   A kérdésedre válasz ha harisnyás lábat látok érzem a tenyeremben a simulását, ha fenékre tapadt nadrág látványa nem hoz ki semit legfeljebb anyit mikor a kuffer nagy akkor látom némelyik hölgy izlésficamban szenved  .

    A mai fiatal lányok meg megvannak szédülve a csipőfarmerektöl és némelyik úszógumia akkora mint az enyém és azt hiszi milyen jól néz ki pedig rá nézésre szoknyába és harisnyába jobban nézne ki,de hát ez van. Nézd meg a csatolt képeket ez a lényeg.

    előzmény:
    sophiee77 (89)
    2007-01-04  07:31
  13. 2007. január 4. 07:3189.
    Valaki írta, hogy kicsit behalt ez a fórum. Hát, igen. Kicsit kevés a hozzászólás. Én kíváncsi lennék, hogy kinek milyen hódítási élménye van, mert azért aki igazán nő, az odafigyel a hatásra.

    Hogy kérdésedre válaszoljak, én egy szép egyszínű szoknyát vettem fel, olyan igazi csini-minit, alá pedig egy szép hátulcsíkos nylont, tudod, olyan retro stílusút, amilyet a század elején hordtak. (Harisnyanadrág volt, nem combfix)

    Hát mit ne mondjak, volt ám meredezés. Jó pár sorompó felnyílt. Volt sikere. Én nagyon szeretek szexi nylonokat hordani, tetszik ha sikere van. Mondom, aki igazán nő, az észreveszi a sikert. Aki meg igazi férfi, úgysem tudja eltitkolni, hogy legszívesebben szabad utat engedne a vasúti átjáróban!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676703 (87)
    2006-12-30  17:05
  14. 2006. december 31. 17:0588.
    "s ne felejtsétek nekünk is két lábunk van"
    Már akinek....

    De így is kellemes a harisnyanadrág viselete.
    B.U.É.K.
    előzmény:
    fázóAPUKa (85)
    2006-12-28  00:52
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 30. 17:0587.

    Sophiee!

    Kiváncsi lennék most Szilveszterkor milyen frankó harisnyával kápráztatnátok ti nök el a férfi tekinteteket.    

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2006. december 28. 01:0486.

    Sziasztok hölgyek, lányok , asszonyok!

     

    Most szeretnék hozzá szólni a topic témájához férfi szemmel.

    Röviden, én lassan negyedik x felé taposom útjaim két családos boldog kiegyensúlyozott házastársi viszonyban élek a feleségemmel és két szép gyermekemmel. Számomra is  mint megannyi férfi társam számára a harisnya, harisnyanadrág az egyik legkedvesebb ruhadarab a világon. Fantasztikus esztétikai hatásai mellet a legpraktikusabb, és egészségügyi hatásait is fegyelembe véve számomra is közkedvelt viselet a mindennapokban is.

    A női lábakon eszméletlen finomságként tud megjelenni és rendkívül harmonikus már-már csábító tekinteteket vonz maga köré. Személy szerint én nagyon támogatnám azt, hogy a hölgyek többsége egyre többen, és többet hordják ezt a finom anyagot kecses lábaikon. Igen, igaz a férfiak többsége nagyon betudna gerjedni ezekre a dolgokra, csak hát vannak azok a férfiak akik nem merik felszínre hozni érzelmeik, igényeik. És vannak azok a férfiak akik ezen túl is lépnek, és mivel számukra rendkívül szép látványt és kellemes közérzetet nyújt, maguk is szeretnék illetve szeretik magukon viselni, érezni a finom anyag jótékony hatásait. Értem ezalatt a maximális komfortérzetet, az egészségügyi hatásait, (vérkeringés serkentőhatása és érrendszeri betegségek megelőzése), valamint a hideg időben a melegítő hatásait. Nevezhetjük ezt a dolgot akár fétisnek is bár semmi jelentősége, hiszen az ember a saját igényeinek és elvárásainak tesz eleget, nem a be skatújázot társadalmi akaratok igényének tesz eleget. Jó magam az utóbbi férfiak táborába tartozom és elmondhatom, hogy több évtizedes tapasztalattal rendelkezem a harisnyanadrág viselet tekintetében. Volt idő mikor szégyenre adott volna okot, és sóhajtva kérdeztem magamtól nekünk miért nem jár ez a kellem, hiszen egykoron a férfiak ruhatárához tartozott ez a finom ruhadarab amit a hölgyek le nyúltak tőlünk. De napjainkra sikerült vissza szerezni bár ezt még lehet, hogy nem tudják elegen. Akkor most megemlíteném, hogy 1998 óta gyártanak férfiak részére is vékony nylon harisnyanadrágot 15-200-den ig www.harisnya.lap.hu oldalon a középső ill  bal oszlop alján megtalálható az összes férfi termék és vásárolható is. Tehát szégyenre semmi ok és indok , mivel nekem nagyon tetszik a lányok mostani divatja a térdnadrág és harisnya csizmával. Így elhatároztam ,hogy férfias változatban én is kipróbálom ameddig lehet nem teszem el a térdnadrágjaim illetve tavasszal elsőként fogom hordani harisnyával . Így is tettem és mondhatom kellemes viselet. Hölgyeim lehet sokaknak ez nem tetszene, de elhihetitek sok dicséretet kaptam sőt volt olyan is ,hogy 10 emberből 8 észre sem vette. Ekkor vettem elő a sötétebb színeket, és a tapasztalat kellemes csalódás. Tehát ha ilyent láttok a tavasz tájékán ne csodálkozzatok

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. december 28. 00:5285.

    . Egyébként volt szerencsém éppen ma látni egy urat a benzin kúton térdnadrágban és nagyon tetszet az öltözéke. És ne felejtsétek nekünk is két lábunk van, és ha ti lányok a férfiak ruhatárát szinte kivétel nélkül használhatjátok akkor mi miért ne. Tudom lesznek eltérő véleményeitek, de ezen a tényen nem fog változtatni semmit.

     

    Üdv és Búék minden támogatónak és ellenzéknek is.

     

     

    előzmény:
    sophiee77 (66)
    2006-12-01  08:45
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 27. 19:3984.
    Akorr most sophiee77 már nem is érdekel a harisnya ugy látom most már le állt mindenki ennek a kérdésnek a boncolgatásával.   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. december 21. 13:3283.
    Helló!

    Így van rengeteg ilyen oldal van a neten. IMHO a probléma az ezzel az egésszel, hogy sokan titkolják, vagy szégyellik. Itt MO.-n rögtön lefetisiztázzák vagy lebuzizák az embert, vagyis elítélik. Persze sokan a fogalommal sincsenek tisztában. Ugyanúgy van kesztyű, vagy bugyiimádat, mint harisnya. Addig nincs is baj ezzel amíg nem megy a másik "rovására"
    hanem puszta örömszerzésre irányul.

    további szépnap'! és merry x'mas :-)
    előzmény:
    sophiee77 (81)
    2006-12-19  12:25
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 19. 15:5582.

    Képzeld el én olyan vagyok ettöl mint mikor a bika elöt legyez a toreádor és most itt a képgalériában istaláltam olyan képet ami láttán be indul a fantáziám és az eszem fentröl leköltözik. Nézd meg a csatolt képet,eleve a gyártok már igy reklámozzák.Ja és igen én már rendeltem magamnak férfi harisnyát.

     

    előzmény:
    sophiee77 (81)
    2006-12-19  12:25
  21. 2006. december 19. 12:2581.
    Naná, hogy tudom! Hát pont azért vetettem fel a témát, mert látom, hogy mennyire izgytja a pasikat, és kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen személyes tapasztalatai vannak ezen a téren.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676703 (80)
    2006-12-19  10:09
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2006. december 19. 10:0980.

    Sophiee!

    És tudod te hány férfit foglalkoztat a kérdés. A neten regeteg ilyen web oldal van jó magam is szoktam ezeket látogatni.szép formás nöi lábak,fenekek.

    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17
  23. 2006. december 11. 08:0079.
    Én is hoztam egy remek fazont szerintem a hatás tuti  
    előzmény:
    sophiee77 (78)
    2006-12-11  07:43
  24. 2006. december 11. 07:4378.
    Örülök, hogy nem csak én látom így. Szerintem is teljesen le lehet nullázni egy férfit egy szép nylonharisnyával.

    Vetted már észre a hatást másokon is, vagy csak a barátokon? Volt már olyan, hogy valahol észrevetted, hogy hódító vagy a nylonharisnyáddal?
    előzmény:
    Skipsike (77)
    2006-12-09  10:15
  25. 2006. december 9. 10:1577.
    Nagyon kevest viselek harisnyát, ha valami olyan helyre megyünk csak akkor, de mikor a barátom meglátt benne, ki van készülve:D
    előzmény:
    sophiee77 (1)
    2006-11-29  07:17

Címlap

top