Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ordító párok

Torolt_felhasznalo_152875
Torolt_felhasznalo_152875
Létrehozva: 2007. február 18. 11:52
Megint nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Több helyen látom, pároknál, hogy a nő rengeteget veszekszik, ordít, üvölt a párjával, mások előtt is (hisz ezért látom ), egyszóval rendezi a párját rendesen.

Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek ilyenkor mi a helyes, illetve mit tennétek? Ha visszaordít a férfi, az már eleve a nők tisztelete ellen való vétek (mert az igazi gentleman még a hivatásosnak is kezet csókol, csak maximum nem megy el vele, de nem alázza meg), ugyanolyan ordenáré módon lerendezi röviden? Finoman hogy tesz rendet?

Kíváncsi vagyok egy-két trükkre, élethelyzetre, férfiaktól és nőktől egyaránt, valamint olyanoktól, akik maguk is ordibálnak néha, ha nem bírnak a párjukkal, s a párjuk ezt hogy rendezi le.

Sok érdekes helyzet van, átbeszélhetnénk ezt a témát.
  1. 2009. február 27. 04:41103.

    Igy gondolom en is!!!!

    Na es foleg nem a gyerekek elott ...

    előzmény:
    mankaa1965 (98)
    2007-02-18  16:13
  2. 2009. február 27. 04:38102.
    előzmény:
    bettibaba28 (100)
    2007-02-18  18:16

Címlap

top