Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Te hol vennél ingatlant ?

Torolt_felhasznalo_691544
Torolt_felhasznalo_691544
Létrehozva: 2007. május 15. 17:38

Te hol vennél ingatlant ? Miért pont ott?

 

  1. 2007. május 15. 20:2953.
    józsef attila lakótelepen nem akar venni senki?   van egy nagyon szuper lakás...   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_691544 (1)
    2007-05-15  17:38
  2. 2007. május 15. 20:2452.

    lehetne többet is? Érd- Ófalu, imádom...Nem tudom, miért, olyan, mintha jártam volna ott valamikor...Abádszalók.....mert eltöltöttem egy csodanyarat arrafelé....

    Szilvásvárad....Csend, nyugalom.......

    Eger- mert varázslatos........

    De szeretek itt, ahol vagyok. Bár elárulom, egy játszótérre nyílik az ablak, arrafelé van a terasz is Nem a gyermekzsivaj zavar. Az éjjeli randalirozás, amikor mint jóféle csipás kisértet kilibbenek a fiatalok közé és roppant udvariasan elmesélem, sajna mi itt élünk és biza aludnánk, mert munka van másnap       &nbsp  Szóval lehetne kérni, hogy ház marad, játszótér megy a prérire?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_691544 (1)
    2007-05-15  17:38

Címlap

top