Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérd és megadatik

naju
Létrehozva: 2007. május 30. 16:09
Sziasztok!

Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni, akik olvasták vagy már hallottak a következő című könyvet:
Esther és Jerry Hicks: Kérd és megadatik! (Bárki lehetsz, bármit megtehetsz, és bármire szert tehetsz!)
És van kedvük a tapasztalatokat megosztani egymással és velem.
Aki nem ismerné röviden leírom, mire számíthat, ha elolvassa. A vonzás törvényéről szól, amire gondolsz, azt vonzod be az életedbe. De ezen tudsz változtatni, ha akarsz és olyan dolgokat vonzol be, amire előtte nem is számítottál, avagy hogyan érjünk el bármit (bármit!), életünk bármely területén, élvezettel és könnyedén.
A könyvben nekem az tetszett a legjobban, hogy különböző gyakorlatokkal megmutatja, hogyan kell a föld fellett járni 5 cm-rel és boldognak lenni a cél eléréséig.
  1. 2009. június 2. 13:459651.
    Egy kérdés: ha testileg-lelkileg akarok töltődni akkor azt a képet nézzem ami az egész testet feltölti?vagy utánna még talán egy másikat is?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. június 2. 13:429650.
    Remek lányok,fél óra múlva megy el a párom,juhhhééé,jelzek mi történt
    előzmény:
    di999 (9649)
    2009-06-02  13:38
  3. 2009. június 2. 13:389649.

    Szuper!

     

    En most epp a #329-est nezem, ami az egesz testre remek hatassal van. Nagyon kellemes. Ird meg, ha tapasztalsz valamit-es lesz kedved-, erdekel.

    előzmény:
    bettina1100 (9645)
    2009-06-02  13:04
  4. 2009. június 2. 13:239648.
    éveket?  nekem most totál nyugalomra van szükségem,ehhez most nem elég a belső csend
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (9646)
    2009-06-02  13:19
  5. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. június 2. 13:219647.
    Eszembe jutott. A fiam mikor kicsi volt egyik este azért hissztizet ,hogy halgatasam el a békákat meg nyirjam ki a tücsköket mert ő nem tud aludni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. június 2. 13:199646.
    Én évekig kellett várjak e pillanatra. De ha belső nyugalmam van akor a többiek házat bonthatnak mellettem
    előzmény:
    bettina1100 (9645)
    2009-06-02  13:04
  7. 2009. június 2. 13:049645.
    Ok,köszi. Ma kipróbálom valamelyiket,csak arra várok hogy egyedül legyek nyugalomban itthon
    előzmény:
    di999 (9637)
    2009-06-02  08:45
  8. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. június 2. 11:509644.
    Akinek sikerül megértenie és beépitenie a tükörtörvényt ,javulnak a kapcsolatai , meg egyre erősebbé válik mert a hangulatát már nem a környezete fogja meghatározni hanem saját maga.
    előzmény:
    naju (9636)
    2009-06-02  08:45
  9. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. június 2. 11:479643.
    Jó tanácsokat kaptál. Ezek később beépithetők. De most egyelőre amig for benned kerüld el őket . Csak akor menj ha már nem érzed az elenszenvet  és nincs méreg benned hanem csak romlik a helyzet mert ki se kell mond és érzik ugy reagálnak.
    Itt a bukta elásva. Mert ha csak magadba is gondolsz valamit ők ugy is aszerint reagálnak . Negativ kisugárzás ,ez  bárhol gondott okozna.

    A gondolataid lecserélni csak te magad tudod és behelyesiteni is erre meg a naju által irt gyakorlat a legjobb és csinálni kell mert ez segit meglátni a menyed jó oldalát ,mert azért van neki az is. Ha már látod a jó oldalát ami jelenleg nem lesz könnyü De ha sikerül egy lépcsőfikkal fejebb jutsz a spirituális gondolkozásba Idő begyogyógyitja a sebeket.
    Ne érds félre ez nem jelenti azt ,hogy helyes volt ahogy viselkedett ,de mindenki változik. Még azt is elképzelheted ahogy elégedeten távozol egy látogatás alkalmával.
    előzmény:
    jucu50 (9639)
    2009-06-02  09:36
  10. 2009. június 2. 10:069642.

    http://www.universe-people.com/english/img_0000/obr329.jpg

    Az egesz test kezelese-10 perc 

     

    http://www.universe-people.com/english/img_0000/ obr330.jpg

    Ferfiui potencia novelese-minimum 10 perc

     

    http://www.universe-people.com/english/img_0000/o br326.jpg

    Bronchitis kezelese-10 perc

     

    http://www.universe-people.com/english/img_0000/o br335.jpg

    'Reiki' energiak megerositese-15 perc

     

    http://www.universe-people.com/english/img_0000/o br337.jpg

    Epeholyag kezelese-5perc 

     

     http://www.universe-people.com/english /img_0000/obr336.jpg

    M'eh - n"oi  bels"o  nemiszerv-esetleges probl'em'ai kezel'es'ere-5perc 

     

    http://www.universe-people.com/eng lish/img_0000/obr333.jpg

    kidobja a betegseget a tesbol [-elnezest, ezt pontatlanul 'vitalizalonak' forditottam par napja, de vegulis logikusan nem teljesen helytelen szo az sem...]

     

    Meg egy korrekcio: 

    http://www.universe-people.com/english/img_00 00/obr331.jpg

    Ver keringese a labakban -10 perc  

     

    http://www.universe-people.com/english/img_0000/obr3 24.jpg

    Baratsag

     

    Nagyon orulok, hogy sikerult egy jo szotarat talalnom, es leforditgatni.

    Kivanom, hogy jol tudjatok hasznositani!

     

    Sok szeretettel:di  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. június 2. 10:019641.
    Dia! Köszönöm a képeket,és a munkádat vele. sok olyat választottál szerintem, amik úgy általában hasznára vállnak az embernek! Ölelés!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. június 2. 09:599640.
    Na, te bizonyára semmivel sem vagy bűnösebb, mint ők! ha így áll a helyzet, ne menj olyan gyakran. Ez nehéz dió. Ezért nem hiszek egy vallásban sem. Bárhogy szereted a fiad, ne hagyd magad totálisan kihasználni, és főleg megítételtetni! ha azt várják, hogy te tartsd tiszteletben az ő elveiket, te is elvárhatod ezt vica versa. És várd is el!
    előzmény:
    jucu50 (9639)
    2009-06-02  09:36
  13. 2009. június 2. 09:369639.

    Kedveskéim,köszönöm a tanácsokat!

    Sok minden határozza meg ezt a kapcsolatot! Én a gyermekem érdekében mindenre hajlandó vagyok, Ő nem panaszkodik,csak azt látom,hogy az mellett ,hogy tanul, háztartási munkát végez, gyermekével foglalkozik,búskomorságot látom. Felesége , csak fekszik,mert ezt mondta az orvos, és hol van a hitük, amivel annyira kérkednek, és engem is a Bibliából akarnak tanítani és meghatározni,hogy mit gondoljak. Ha ,valami érvem van,pl.egy vasalás,v.mosógatógép berakodás,v. mosógép berakódás nem olyan megterhelő, Ő azt mondja,attól nyomodik a baba és nem csinálhatja.A többi testvért sem nagyon tudják elfogadni, feltétel nélkül,mert nem az ő felekezetükhöz tartoznak, és másképpen élnek , mint Ők. A vélemény meg van, ezt is nekem mondják.Ezért telt meg a pohár!

    Most csúcsosodott ki,hogy miért Ők ,csak a jók,a másikak,meg bűnösek? 

     Volt olyan ,hogy elsorolta,hogy ma ezt-ezt kell megcsinálni,mint egy bejárónőnek,és mikor szóltam,azt mondta, ő igy szokta a fiamnak is mondani,és még Ő soha nem szólt,de tanulni fog belőle, de ugyan azt csinálta továbbra is.

    Köszönöm,de most egy kicsit pihentetem a látogatásokat, és most már tisztábban látva végzem a gyakorlataimat, és a kapott tanácsok hasznosítását!( Judit ,én is igy mentettem meg a házasságomat).

    Puszi az együttérzésért,nagy ölelés:Judit/Jucu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. június 2. 08:579638.

    Nagyon szivesen!Szuper irasokat tettel fel ma reggel, hala es aldasok erte !!!

     

    Egy pici gondolatot adnek hozza ha megengeded kelleemes kieegeszitonek: -ha 'hibazunk', hibazzunk vidaman, es szeressuk  magunkat a megetett utert. millio aldas mindnyajunkra!

    előzmény:
    naju (9636)
    2009-06-02  08:45
  15. 2009. június 2. 08:459637.
    Van amelyiknek nagyon hasonlo a kepalairasa, de probald ki, hogy meleyik milyen hatassal van rad. Ill. csak valaszthatsz aszerint a ketto kozul, hogy melyik szimpatikusabb neked.
    előzmény:
    bettina1100 (9612)
    2009-06-01  22:24
  16. 2009. június 2. 08:459636.

              A tükör törvényei

     

    A tükör törvényei megtanítanak arra, hogyan viszonyulsz a legmegfelelőbben a másokról vagy a rólad kimondott ítéltekhez....

     

    1.Minden ami másokban dühössé tesz, zavar "én jobban csinálnám" megváltoztatnám, stb. AZ ÖNMAGAMBAN VAN. Minden tehát, amit én kritzálok a másikban, ami ellen harcolok

    -- bennem van.

     

    2.Mindaz, amit a másik személy rajtam kritizál, harcol ellene, megakar változtatni- és ha ez engem sért, bánt, érint, stb. AZ NINCS FELDOLGOZVA BENNEM, NINCS MEGOLDVA BENNEM. Ilyenkor az EGO sérül, mert az EGO-m erős.

     

    3.Minden, amit a többiek kritizálnak bennem, harcolnak ellene, megakarják változtatni, de ha ez engem nem érint AKKOR AZ AZ Ő PROBLÉMÁJUK, FELDOLGOZATLANSÁGUK, tökéletlenségük, melyet kivetítenek rám, mert önmaguk nem tudnak, nem mernek szembenézni vele.

     

    4.Minden, amit én a másikban szeretek, MAGAMBAN VAN MEG, magamban szeretem, mert felismerem magam a másik személyben, mivel az egylényegűségünk mutatkozik meg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. június 2. 08:439635.
    hálásan köszönöm!!!!
    előzmény:
    di999 (9632)
    2009-06-02  08:33
  18. 2009. június 2. 08:429634.

    Igen, nagyon jol latod, ezzel is az a helyzet, mint a tobbi teremteseinkkel....el kell kepzelni , es aterezni a szeretetet amivel kuldi az ember. Igy van hatasa, de nem is akarmilyen!

     

    Kulcsszavak kepzelet+erzes. Ugyanigy az univerzalis  informacioval, szeretet kell, hogy be tudjuk fogadni. Csak magat az infot nem tudjuk hasznositani magaban. Ket adag szeretet+ egy adag info.

     

    előzmény:
    biobio1 (9616)
    2009-06-01  22:32
  19. 2009. június 2. 08:409633.

    Sziasztok!

    Jó reggelt és meghoztam a szokásos pár finomságot!

    Ma is egy csodálatos napunk van!!! (ha akarjátok) az enyém az!

    Most végeztem a visszaolvasással, nagyon jó volt olvasni benneteket,

    Mildo: az áldást köszönöm és tudom, hogy nagyon jó úton haladsz, a többiekkel együtt. 

    Mindenkinek vannak rosszabb periódusai, emlékeztek még a tükör törvényére? Lenci hívta fel a figyelmünket rá. Vajon hol járhat most?

    Jucus: nekem ebben az esetben az egyik kedvenc gyakorlatom ugrott be, én a férjemmel voltam hasonló helyzetben, úgy értem, hogy volt egy olyan időszakunk, hogy semmi nem volt jó, már a váláson gondolkozott. Ez a gyakorlat: "A jó tulajdonságok könyve" végy egy lapot, a tetejére írd fel a menyed nevét, és a 3 fontos kérdést.

    1. Mi tetszik benne?

    2. Miért szeretem ennyire?

    3. Mik a pozitív tulajdonságai?

    Először nehéz lesz a jóra koncentrálni, de ahogy elindulsz ezen a gondolat meneten, sorra jönnek a jó gondolatok vele kapcsolatban, és figyeld meg, hogy elkezdenek változni a dolgok, minden nap vedd elő ezt a lapot, olvasd el, ha úgy érzed egészítsed ki még több jó tulajdonsággal, egész nap ez járjon a fejedben, és csodák történnek. Én (nem túlzok)  de így mentettem meg a házasságomat. Ha a fiamnak (nagynak)"bekattan" valami, akkor is ezt használom, sőt megkérem, hogy ő is használja ezt, mert nagyon jó hatással van az életünkre.

    Bio: rájöttem, hogy csak addig fázom, míg reggelente ülök a gép előtt, jól bebugyolálom magam, de amikor elkezdődik a nap, és teszek-veszek, csinálom dolgomat, akkor már nem fázok. Úgy néz ki, hogy a héten, de legkésőbb jövő héten végre elkezdik a panel programot, kiváncsi vagyok sikerül-e okt.15-ig befejezniük, ha már most egy hónapot csúsztak.

    Legyen olyan napotok amilyet teremtettek magatoknak!!!!

     

    előzmény:
    jucu50 (9625)
    2009-06-01  23:11
  20. 2009. június 2. 08:339632.

    Szia mildo!

     

    Most feltetteem meg nehanyat, es ezeknel meg egyertelmubb, hogy milyen esetben erdemes nezni oket. Pl.'beteg testresz megerositese' vagy 1. csakra erositese'. Ez utobbit akkor ajanlatos, ha valakinel meg van gyengulve ez a resz. Errol lehet konyvekben is olvasni, hogy melyik csakra mit kepvisel. Az elso csakrahoz tartozik a szexsualitas, foldeltseg-mennyire vagyunk kepesek a jeelen pillanatban elni, jelen lenni az eletunkbene, es nem 'ellszallva' mondjuk lelekben. Tehat ha valaki esetleg tul sokat almodozik, es problemaja  van a cselekvessel, az almai megvalositasaval itt es most a Foldon, akkor ez hasznos lehet. -de ha peldaul az illeto tanacstalan a tovabblepesben, lehet hasznalni isten keeresztjet, amibol a vedelmeen, es szereteeten kivul bolcsesseg is arad. Ezeket a rezgeseket felvesszuk, atvesszuk, igy konnyebben talalunk harmoniat es valaszokat az eletunk szituacioira. Eellazult testtel , ulve gondoltam nezegetni, de en ki is nyomtattam amire hirtelen ugy eereztem jot tenne, igy mindig 'beerezgik'-arasztajk a pozitiv rezgeseiket- a kornyezetemre, ram.idonkent, vagy a nap barmeely szakaszaban rajuk teved a tekintetem, es emlekeztetnek , vegulis programoznak.

     

    Igazabol nem mentunk am bele ebbe a temaba, csak en  elkezdtem miniben feltenni oket egy kis pozitiv hatas keedveert. -de ha valami konkret eset felmerul, ird be, es biztosan sikerul valamilyen eloreeleepest talalni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9603)
    2009-06-01  21:59
  21. 2009. június 2. 08:149631.

    http://www.universe-people.com/english/img_0000/obr325.jpg

    3. es 6. csakra aktivalasat segiti

     

    http://www.universe-people.com/english/img_0000 /obr333.jpg

    vitalizalo

     

    http://www.universe-people.com /english/img_0000/obr333.jpg

    auratisztitas negativ energiaktol

     

    http://www.universe-people.com/english/img _0000/obr331.jpg

    fajdalommulaszto

     

     http://www.universe -people.com/english/img_0000/obr322.jpg

    vedelem negativ energiaktol 

     

    http://www.universe-people.com/english/im g_0000/obr334.jpg

    beteg testresz megerositese-15 perc 

     

    http://www.universe-people.com/english/img_0000/ obr320.jpg

    -ez az idojarassal kapcsolatos, de pontos forditast ennel is koszonunk-

     

    http://www.universe-people.com/english/img_ 0000/obr332.jpg

    1.csakra aktivalo 

     

    http://www.universe-people.com/english/img_0 000/obr327.jpg

    Ez segiti a lelek utazasat, tehat pl. lefekves elott hasznos, hogy asztralutazasunk sikeres legyen...ha jol forditottam. Ajnalott legelabb 10 percet nezni.

     

    http://www.universe-people.com/english/img_0000 /obr328.jpg

    gyomorbantalmak kezelesere-15 perc

     

    szeretettel  

     

     

    előzmény:
    biobio1 (9600)
    2009-06-01  21:45
  22. 2009. június 2. 07:549630.

    Szia Jucu!

     

    Annyi mindent tanultunk egymástól itt a topikon. Szeretném ha változtatnál a gondolataidon, hiszen tudod, a gondolatnak teremtő ereje van."..de mi lesz ott, ha meg lesz a másik gyermek!"Hidd el, minden renben lesz!!!!!!! Ők vállalták a gyereket, az ő felelősségük. Te nagyon jó Nagyi vagy és nagyon jó Édesanya. Kicsit próbáld meg beleélni magad a menyed helyzetébe, ahogy a többiek is írták, neki se lehet könyű.

     

    előzmény:
    jucu50 (9625)
    2009-06-01  23:11
  23. 2009. június 2. 07:529629.
    Jucus! Ez az mai üzenet neked főleg hasznos lehet!
    előzmény:
    szivárvány50 (9628)
    2009-06-02  07:39
  24. 2009. június 2. 07:399628.

    szép reggelt Mindenkinek!

     

    "JÚNIUS 2

     

    Legfontosabb kapcsolatunk

     

    Életünkben van egy kapcsolat, amely a legfontosabb és az összes többi kapcsolatunk alapját képezi. Amikor ez a kapcsolat jól működik, akkor az összes többi kapcsolatunkban sincsenek nagy zökkenők. Ha ebben a kapcsolatban problémák vannak, akkor  problémák  vannak az összes többiben is. Ez a kapcsolat nem más, mint viszonyunk önmagunkhoz.

    Ha erre a belső kapcsolatra öszpontosítjuk a figyelmünket, észrevesszük, hogy minden egyéb az életünkben visszatükrözi azt, ahogyan érzünk önmagunk felől, vagy ahogyan bánunk önmagunkkal. Ha ezt tudatosítjuk önmagunkban, sokkal igazibb, teljesebb, kielégítőbb és erősebb kapcsolatot létesíthetünk másokkal.

     

    *

     

    Őszinte, szeretetteljes

    kapcsolatot építek ki

    önmagammal és másokkal."

     

    További csodás,szép napot Mindenkinek

    Az enyém az

    Hiszem, hogy valami csodás dolog történik ma velünk

    Meghallgattam a Leszoknék........., át kell ültetnem a gyakorlatba

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. június 2. 07:399627.

    Szép jó reggelt mindenkinek!

     

    jucuskám! Úgy érzed, hogy a fiad nem bírja ezt a terhelést? Panaszkodik? Mert ha nem, szerintem nincs miért aggódnod. talán, ha visszagondolsz, a te életedben is volt ilyen eset. nekem sajna sose volt segítségem. Mikor a fiam született "szerencsére" 3 hónapig itthon volt a férjem. Azért tettem idézőjelbe, mert munkanélküli volt. Folyamatosan szptattam, szinte fel sem kelltem a fotelból, tiszta idegbeteg voltam, pedig a férjem minden házimunkát megcsinált, sőt éjszaka felkelt, tisztába tette a gyereket és odahozta szoptatni. Még így sem aludtam semmit, mert szó szerint óránként szopott. nem lehetett könnyű a férjemnek sem, de túl lettünk rajta. Szóval ha csak most "útálatos" a menyed, biztosan túl lesznek ők is ezen és erősítheti a kapcsolatukat (meg veled is), ha segítségére vagytok. Az én anyósom 300 méterre lakott tőlünk. bejött megnézni a kórházba és kész. Még csak meg sem kérdezte, hogy segítsen-e? Te nagyon jó anyós vagy, ha segítesz rajta, talán te is fáradt vagy. beszéld ezt meg vele szeretetteljesen, nem hiszem, hogy direkt csinálja, és bizonyára ő is megnyugszik, mert lehet, hogy ő is érzi, hogy idegesít benneteket. Mennyi van még hátra a szülésig?

    előzmény:
    jucu50 (9625)
    2009-06-01  23:11
  26. Torolt_felhasznalo_149627
    Torolt_felhasznalo_149627
    2009. június 2. 06:229626.

    Jucu kedves!

     

    Ha valaki magatehetetlen, az útálatos lesz. Persze nem törvényszerű, de ha belegondolok, hogy nem lenne szabad felkelnem az ágyból egy 16 hónapos baba mellett, lehet hogy én is bediliznék.

    A jó az, hogy tudod hogy ez csak átmeneti állapot. 

     

    Próbáld humorosan felfogni. Szóvá is teheted, de viccesen, ne sértőn.

     

    Adj neki valami kedves nevet erre az időszakra: Mondjuk a kis házsártos, vagy valamit ami jellemző, ha kiadja a parancsot, álj hoptákba és mond: Igenis Kapitány értettem és adj neki egy puszit. Ebből kell hogy értsen.

     

    Most sajnos mennem kell dolgozni, de a legfontosabb, hogy megőrizd az egészséged.

     

    Puszillak, remélem átmegy rajtad ez a hangulat, mert a kedved csak tőled származik. Nem más mondja meg hogy Te hogy érezd magad. Ez kizárólad rajtad múlik.

    előzmény:
    jucu50 (9625)
    2009-06-01  23:11
  27. 2009. június 1. 23:119625.

    Köszönöm a szereteteteket!

    Igazán ,nagyon jó ,hogy ez egy igazi nagy család,ahol megnyugszik az ember lánya. Valamikor nem is régen Mildo volt aki el volt keseredve, én is ugyan csak majnem olyan cipőben járok,csak ez fordított! Fiam feleségével van a gondom, és látom ,hogy mennyire nehéz a fiamnak! Mivel "veszélyeztetett terhes, más dolga nincs mint kiadni ,hogy ki mit csináljon,az hadján, de milyen hangnemben:(( Én hetenként járok hozzájuk rendbe tenni a lakásukat, a 16 hónapos kicsifiút , mindig más viszi le délelöttönként,du a fiam. Főzni is Ő főz, fiucskát is Ő rendezi, és utánna még tanul is!Tudom,hogy nem az én dolgom,és nem is itélkezem,de mi lesz ott ,ha meg lesz a másik gyermek! És ,hogy mertem szólni, még Ő szab nekem szabályokat. Tudjátok milyen megalázó ez, és hallgatni, mert hisz mind ezt a fiam helyett csinálom,Őt kimélem.De úgy érzem betelt a pohár, de nem tudtam szó nélkül,és hát .......

    Most itt ülök,de 1 hete azon töprengek,hogy ezután ott-e helyem( az incidens után 3 napig  180vérnyomással  küzködtem,persze gyógyszerekkel) De ,ha 1 ujjamat harapom meg az is fáj,ha a másikat,az is!Hát, ez az én történetem és bajom,amiből nehezen tudok nyugodni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. június 1. 22:469624.
    Szerintem is hasznos volt. Meg a Miatyánk egy tisztitó ima ,igy duplán jó volt . No meg akor arra szükségedis volt a lenyugváshoz.
    előzmény:
    biobio1 (9621)
    2009-06-01  22:42
  29. 2009. június 1. 22:449623.
    Hát ez jó! Ebből jó párat be lehetne venni naponta! Még a végén rászokunk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (9620)
    2009-06-01  22:38
  30. Torolt_felhasznalo_149627
    Torolt_felhasznalo_149627
    2009. június 1. 22:439622.

    Jó éjszakát, szép álmokat nektek.

     

    Reggel csörög a vekker

    De úgy teszek majd, mintha örülnék neki

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2009. június 1. 22:429621.
    talán annyi, hogy kiókumláltad, mi finomat főzzél másnapra! ha meg is ette a család, akkor kifejezetten hasznos volt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9619)
    2009-06-01  22:37
  32. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. június 1. 22:389620.
    Hoztam neked
    előzmény:
    jucu50 (9611)
    2009-06-01  22:20
  33. Torolt_felhasznalo_149627
    Torolt_felhasznalo_149627
    2009. június 1. 22:379619.

    Igen. Már én is tudom.

     

    Évekig mormoltam minden este a miatyánkot - közben meg a holnapi ebéden rágódtam.

     

    Gondolom nem sok értelme volt.

    előzmény:
    biobio1 (9616)
    2009-06-01  22:32
  34. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2009. június 1. 22:369618.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9607)
    2009-06-01  22:13
  35. Torolt_felhasznalo_149627
    Torolt_felhasznalo_149627
    2009. június 1. 22:349617.

    Örülök neki, hogy jólesett!

     

    És ha aludni szeretnél, akkor aludj sokat. De úgy aludj el, hogy közben kiüresited a fejed és ne a problémán rágódj. 

     

    Arra jöttem rá (amit rajtam kivül már valószinűleg mindenki más tudott), hogy olyankor kapja el az embert a gépszij, akkor teperik le a gondok ha az energiaszintje alacsony. Ha nincs ereje. Ezért újabban nem akarok megszabadulni a rossz érzésemtől, hanem ha tehetem kisirom magamból vagy más módon kiengedem, aztán keresek egy fát, vagy jó nagy növényt - a kedvencem egy hibiszkusz az irodában és elkezdek benne gyönyörködni néhány percig. Úgy ahogy a Mennyei próféciában irja. Feltölt energiával és az akadályokat is könnyebben veszem. Még a nagyokat is.  Nagyon gyorsan sikerült ezzel a módszerrel leküzdenem a szomorúságomat.

     

    Mondj Te is áldást a fiadra és a kötényedre, hogy mindig legyen benne elegendő hely.

    előzmény:
    jucu50 (9611)
    2009-06-01  22:20
  36. 2009. június 1. 22:329616.
    Én is  így voltam ezzel . Mostmár másként látom. De fenntartom, hogy szívből kell jönnie. Aki csak kötelességből elmormol valamit, annak nem sok foganatja lehet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9614)
    2009-06-01  22:25
  37. 2009. június 1. 22:299615.
    jaj, ne sírjál! Mivel tudnánk felvidítani? Olyan nagy a baj? Lehet, hogy tényleg jó lenne, ha jól kialudnád magad.
    előzmény:
    jucu50 (9611)
    2009-06-01  22:20
  38. Torolt_felhasznalo_149627
    Torolt_felhasznalo_149627
    2009. június 1. 22:259614.

    Köszönöm.

     

    Érdekes, hogy amikor belegondolok, hogy áldást mondjak, akkor olyan fellengzősnek hangzik, meg képmutatónak, mert sokaktól hallottam már áldást modnani - vagyis azt hogy kell áldást mondani, mondjuk ebédnél, de attól mindig olyan feszélyezve éreztem magam, mert muszáj volt végighallgatni, mert illik, de valahogy nem éreztem, hogy őszinte lenne ezért én sem mondtam áldást még soha korábban.

     

    Most másodszor tapasztaltam, milyen jó érzés. A szivem egyből megtelt szeretettel. 

     

    Hihetetlenül jó. Nem vagyok én sem vallásos és valahogy az áldást mindig összekötöttem a vallással és olyan sok képmutató ájtatos manóval találkoztam már (tisztelet a kivételnek), hogy el sem tudtam eddig képzelni, hogy én is áldást mondjak. 

     

    Kicsit még esetlenek a szavaim, de az érzés nagyon jó

    előzmény:
    biobio1 (9609)
    2009-06-01  22:16
  39. 2009. június 1. 22:259613.

    http://canadahun.com/forum/showpost.php?p=866838&postcount=9760

     

    bessy-nek rengeteg hozzászólása volt a BRAINSYNC-el kapcs magyarul. Ha rákerestek a hozzászólásaira, megtaláljátok a többi CD-t is. nekem ez  CD speciál megvan, nagyon jó.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. 2009. június 1. 22:249612.

    Sziasztok!

     

    A 4-es és 5-ös kép ugyanazt jelenti?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2009. június 1. 22:209611.

    Köszönöm az áldást,most nagyon rám fér, talán erre vártam.

    Nehéz napokon megyek keresztül és nem tudom magam felrázni,hiába próbálom az összes bevált dolgaimat nem sikerül.

    Elmondani is nehéz,mert tudjátok 1 anya köténye nagyon nagynak kell,hogy legyen.Inkább ,csak aludnék, aludnék....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9607)
    2009-06-01  22:13
  42. 2009. június 1. 22:209610.

    http://canadahun.com/forum/showthread.php?p=1263999&highlight=Brain+sync#post1263999

    It vannak a BRAINSYNC hanganyagok linkjei. (csak regisztrált tagok tudják letölteni)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2009. június 1. 22:169609.
    Ez nagyon jól esett! És mindez az áldás visszaszáll Rád  is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9607)
    2009-06-01  22:13
  44. 2009. június 1. 22:159608.
    Így van! Válaszd ki amelyikre szükséged van (háttérképnek is beteheted) és nézd 10 percig. én nem tudtam eddig, beleszédültem. Szerintem nem kell erőltetni, feltéve ha nem akarsz lepipálni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9603)
    2009-06-01  21:59
  45. Torolt_felhasznalo_149627
    Torolt_felhasznalo_149627
    2009. június 1. 22:139607.

    Ismét szeretnék áldást mondani, a múlkor olyan jó érzés volt.

     

    Áldásom küldöm anyukámra, a férjemre, gyerekeimre, anyósomra, apósomra, a testvéreimre (akiket még nem ismerek), munkatársaimra és rátok.

     

    Áldja meg mindanyiótokat a jóisten és küldjön rájuk - rátok annyi szeretetet és áldást, amennyit csak képesek vagytok befogadni.

     

    Tiszta szívből vagyok hálás nekik (és nektek) azért mert vannak (vagytok) nekem, mert számithatok rájuk (rátok), ha bármi bajom van. 

     

    Adja meg nektek a jóisten mindazt amire vágytok és ami javatokat szolgálja. Tudom, hogy ez után csupa csodálatos dolog történik  velünk!

     

    Szerelek benneteket és jó hogy én is ebbe a csapatba tartozom.

     

    előzmény:
    biobio1 (9602)
    2009-06-01  21:59
  46. 2009. június 1. 22:139606.
    Bocs: Bach
    előzmény:
    biobio1 (9605)
    2009-06-01  22:12
  47. 2009. június 1. 22:129605.

    Jó ötlet a komolyzene! Bár bachot valahogy nem szeretem (elnézést attól aki szereti), valahogy idegesít. vajon miért lehet ez? 

     

    A canada.hu-ról egyébként le lehet tölteni a CD-ket amiket belinkeltem. a keresőbe Írjátok be Brain Sync.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. június 1. 22:049604.

    Szép estét!

    jaj , én is ugyan igy vagyok:((

    Köszi a segítséget!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_149627 (9603)
    2009-06-01  21:59
  49. Torolt_felhasznalo_149627
    Torolt_felhasznalo_149627
    2009. június 1. 21:599603.

    Szia Di!

     

    Elmondanád nekem még egyszer, hogy mire jók ezek a képek és hogyan kell őket nézegetni és főleg miért és mikor?

     

    Nagyjából sejtem, de valahogy ködös előttem. 

     

    Attól függően kezdek el nézni egy bizonyos képet, hogy milyen energiával akarom magam feltölteni? Ha pl. szomorú vagyok, akkor van olyan kép ami jókedvre derit, vagy feltölt energiával ha fáradt vagyok?
    Én kb. így képzelem el, de jó lenne, ha egy kép mellé pár sort is irnál ilyesmiről amit kérdeztem.

     

    Lehet, hogy már irtál erről bővebben, de az a helyzet, hogy meszelés volt itthon és csak átfutottalak benneteket. Olyan témát hoztatok elő, ami nekem majdnem kinai. Szép lassan kellene olvasnom, hogy megértsem, ráadásul nem is tudom hol kezdjem.

     

    Segitesz?

    előzmény:
    di999 (9599)
    2009-06-01  21:21
  50. 2009. június 1. 21:599602.

    http://www.bestbuynet.hu/bslearn.htm

    Nézzetek itt szét. nekem van pár CD-m és nagyon jók. A lányomnak is vettem a tanuláshoz. Rá is szólok, mert mostanában nem használja! Mindegyikhez oda van írva, hogy milyen agyhulámokat aktivizál.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top