Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Antidepresszáns .

Torolt_felhasznalo_258781
Torolt_felhasznalo_258781
Létrehozva: 2007. június 21. 20:47
Sziasztok.2 Napja nyitottam 1 topicot,a segítségeteket kértem.Most pedig kétségbe vagyok esve.Amióta az orvos felírta az antidepit,olvasgatok,tájékozódom ebben a témában.Találtam egy olyan helyet,ahol,olyan emberek fórumoznak akikre iszonyú hatással voltak ezek a gyógyszerek,és a mellékhatásaitól szenvednek.Most jelenleg nem tudom,merjem vagy ne merjem szedni a gyógyszereimet.Nem akarok odáig jutni,hogy beledögöljek a mellékhatásokba.Azért mentem orvoshoz,mert iszonyú tüneteim vannak,nem akarok gyógyszereket szedni,ezért is mentem is azt hiszem későn,mert úgy gondolom,az embernek saját masgának kell megoldania a problémáit.Nem tudom megoldani,nem én mondom magamnak legyek boltban tömegben rosszul.Mindennapomat,az egész élertemet elviselhetetlenné tesz ez a betegség.Próbáltam,azt mondani magamnak,ilyen betegség nincs,semmi gond,nem vagyok beteg,bebeszélem magamnak.Addig míg ki nem megyek itthonról semmi baj,amint olyan helyre kerülök,remegek izzadok stb.Pedig nem akarom ezt,és mégis ez van.Az orvosomban bízom,azért mentem hozzá,segítségért.Félek,hogy odajutok mint sokan mások,se nem sírnak,se nem nevetnek.Üresek. Nem szeretnék beledögleni ebbe az egészbe,egyszerűen élni akarok ,vissza az életemet!!!!!!!!A kérdésem gyógyszer ,vagy inkább ne!!!!!!!!!!!!!?????????Próbáljak túljutni ezen az egészen 1,vagy ami 5 éve nem megy,vagy szedjem be és reménykedjem,hogy túlélem,nem leszek én is áldozat????????Köszi a válaszokat.
  1. Torolt_felhasznalo_937775
    Torolt_felhasznalo_937775
    2007. július 4. 19:14276.
    mondtam kitartás!nem megy ez csak úgy.egyszer fenn egyszer meg lenn.ez a szar időjárás meg nem segít .a frontok.de amint látod olyan sokan vagyunk itt veled!!!önsegélyezés!emeld fel a fejed egy nap százszor ha kell.nem győzhet le4 ez a betegség!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258781 (255)
    2007-07-03  16:59
  2. Torolt_felhasznalo_937775
    Torolt_felhasznalo_937775
    2007. július 4. 19:10275.
    szerintem inkább nem tabu.ennél alattomosabb betegség nem nagyon van.biokémiai.mint valami fe4gyver.le is veszi az embert a lábáról.én már kb 6éve vagyok beteg.napi fél szem antit szedek most.és semmi mást.csakhát szeretném ha vége lenne.de ahogy elnézem gyógyszerrel kell éljünk.el kell fogadni.még én örüljek is hogy így elvagyok.dolgozom meg minden.csak ez akkor is egy nagy nagy szívás!!!!köszi a választ
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441674 (268)
    2007-07-04  09:22
  3. Torolt_felhasznalo_343248
    Torolt_felhasznalo_343248
    2007. július 4. 18:30274.
    Azt hogy az élet szép akkor éreztem mikor az unkáim születtek,vagy férjhez ment a lányom,megnősült a fiam.Ezeknek örültem igazán.
    Viszont a rosszból bőven kijutott mert a fiatalságom azzal ment el hogy kinlódtam az asztmával született fiammal,ápoltam a májrákos anyósomat haláláig,ápoltam,pelenkáztam az apámat haláláig,ápoltam az apósomat mert agyvérzés miatt lebénult,ápoltam az öcsémet aki gégerákos volt és nem volt családja mert nem nősült meg.Mindemellett éjszaka dolgoztam mindig hogy nappal el tudjam látni az éppen soros beteget.Ezzel teltek el évtizedek az életemből.Kikészültem teljesen!De próbálok talpon maradni mert a gyerekeimnek szükségük van rám tudom és az unokáimnak is mert imádom őket! Márcsak ezért is érdemes ez ellen a mocsok depi ellen harcolnom! Érzem van még egy kicsi életcélom és szükség van rám.
    Rád is szüksége van a családodnak és ez lebegjen a szemedelőtt!
    Próbálj meg csinálni mindig valami apróságot akár ami sikerélményt fog okozni neked!Ha úgyérzed nagyon magadalatt vagy már,nem muszály szenvedni!Menj vissza az orvoshoz és szólj neki hogy nem használ a gyógyszer.Én is voltam így és olyankor kaptam másikat ami használt.
    Ne hagyd el magad!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258781 (261)
    2007-07-03  21:30
  4. 2007. július 4. 13:47273.

    Örülök, hogy a családod segít abban, hogy jól érezd magad.

    Helyes tudni, hogy az agyi hírmolekula rendszer zavarát a lelki sérülések szomatizálódása okozza, amelyet az ártó érzelmek átalakításával lehet megszűntetni (hipno-, pszichoterápia). A gyógyszer képtelen a zavart megszűntetni, csak a hiányosságokat pótolja, ezért úgy érezheted, hogy jól vagy. (Ha ez teljesen igaz lenne, lehet, hogy inkább a "Mit főzzünk ma" topicba írnál.) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_186219 (271)
    2007-07-04  10:45
  5. 2007. július 4. 12:14272.

    ÖNKÉNTESEKET KERESÜNK TESZTÜNKHÖZ 5000 FORINTOS DM VAGY LIBRI UTALVÁNYÉRT CSERÉBE

    Kedves Fórumozók!

    Depresszióban, pánikbetegségben vagy általános szorongásban szenvedő, 18-70 év közötti önkénteseket keresünk egy gyógyszer betegtájékoztatójának ÉRTHETŐSÉGI tesztelésére, amiért cserébe egy 5000 Ft értékű Libri vagy DM ajándékutalványt tudunk felkínálni.  Az eljárás menete a következő lenne: az önkéntessel egyeztetnénk egy időpontot, amikor be tudna fáradni cégünkhöz, ahol egy kb. 45 perces teszten venne részt. A teszt alatt el kell olvasni egy betegtájékoztatót, majd azzal kapcsolatban 15 kérdésre kell válaszolni (a betegtájékoztatót nézve és nem emlékezetből). E tesztek segítségével szeretnénk fejleszteni a betegtájékoztatót, hogy minél érthetőbb legyen a célcsoportok számára.  Összesen 25 önkéntest keresünk, főleg olyan személyeket, akik (vagy közeli hozzátartozójuk) a fent említett problémákkal küzdenek.

    A keresésünk sürgős lenne, ezért kérem, akit érdekel ez a lehetőség, írjon nekem a pil_teszt@freemail.hu címre, vagy hívjon a 20-983-6922-es telefonszámon.  A cég neve természetesen nem titok, csak nem akartam nyilvános fórumon közzétenni :-)

    Üdvözlettel:
    BK

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258781 (1)
    2007-06-21  20:47
  6. Torolt_felhasznalo_186219
    Torolt_felhasznalo_186219
    2007. július 4. 10:45271.

    Megnéztem a bemedet, jónak magyarázok !

    De akkor is így gondolom... még ha nem is túl tudományos.

    előzmény:
    pikpik (265)
    2007-07-04  07:32
  7. Torolt_felhasznalo_186219
    Torolt_felhasznalo_186219
    2007. július 4. 09:57270.

    Visszatérve az eredeti kérdésedre, nem biztos, hogy feltétlenül gyógyítható.

    Olyan nincs, hogy valakinek az élete elejétől végéig felhőtlenül boldog, és nincsenek mélypontok (ha elég sokáig él, persze). Van, aki tudja kezelni, mert esetleg olyan komoly indíttatást kapott a szüleitől, olyan kiegyensúlyozott volt gyerekkorától kezdve - ilyen például a férjem. Róla nehéz elképzelni, hogy valaha ledöntené a depresszió...

    Viszont van aki erre nem képes, de lehet, hogy meg tud edződni, tudja kezelni a helyzeteit, valószínűleg neki nincsen ilyen agyi problémája, mert mással, például sporttal, művészettel, bármivel pótolni tudja a szerotonin termelődését.

    És van olyan, akinek ez kevés, kell egy pici plusz. Utána már lehet, hogy nagyobb kedvvel veti bele magát az élet apróbb örömeibe, ami segít abban, hogy normális szintre álljon vissza az agyában ez a valami.

    Hiszek abban, hogy mindenki jöjjön rá, hogy ő melyik kategóriába tartozik, és fogadja el, ha szüksége van segítségre, ha meg egyedül is boldogul, az egy nagyon pozitív dolog. De ismerje fel, ha nem!

    Én nem érzem tragédiának a gyógyszert, nem szedek nyugtatót, altatót, nincs szükségem alkoholla, cigarettára, hogy jól érezzem magam, nem rombolom a szervezetemet feleslegesen, de nem akarok csak azért leállni az antidepiről, hogy elmondhassam, hogy gyógyszer nélkül is megy, és meggyógyultam. Tudom, hogy én nem fogok teljesen "meggyógyulni". De ha életem végéig "tünetmentes" lehetek, akkor már jó.

    Ja, és sajna a nagylányom is ilyen, mint mi, felmenői. Rajta próbálok segíteni egyelőre gyerekpszichológussal, kineziológussal, és beszélgetek vele erről is, hogy sajnos, ő hajlamos arra, amire mi, és szeretném, ha felismerné majd, ha nagy lesz, hogy mikor van szüksége segítségre. Akár ránk, szüleire, akár szakemberre. Ő még nem tudja mi az a depi, fél tőle, azt hiszi, hogy az elmebetegség, stb. Valamilyen szinten az, de nem úgy, ahogy sokan gondolják.

    előzmény:
    pikpik (265)
    2007-07-04  07:32
  8. Torolt_felhasznalo_186219
    Torolt_felhasznalo_186219
    2007. július 4. 09:42269.

    Fogalmam sincs, mitől van ez. Én gondolkodtam azon, hogy nálunk ez biztos, hogy genetikailag öröklődő probléma. Anyukám, testvérem hasonló gondokkal küszködött.

    Anyukám nem volt hajlandó utánajárni, nem is kezeltette magát, sajnos el is jutott az öngyilkossági kísérletig, sőt állítom, hogy a rák is azért győzte le, mert nem törődött magával, és igazándiból nem is nagyon akart élni...

    Testvérem járt terápiára is, gyógyszereket is szedett, ő is eljutott az öngyilkossági kísérletig, hál istennek tényleg az is maradt csak. A végső megoldást az jelentette, hogy megismerte a jelenlegi párját, kiegyensúlyozott, boldog élete lett mellette, megtalálta a saját belső harmóniáját, azt csinálja, amire egész életében vágyott, stb. De ha ez valamiért felborul, szerintem (félek tőle) visszatér az állapota. De lehet, hogy ma már tudná kezelni.

    Nekem megoldás volt a terápia. Volt olyan élethelyzet, amikor a doki úgy gondolta, hogy a családi hagyományt követve igencsak veszélyben az életem, úgyhogy a terápia kezdetekor már felírta a gyógyszert, és ahogy "haladtunk", úgy változtattuk az adagot. Végül magamtól szoktam le, ahogy rendeződött az életem. Két év múlva jelentkeztem nála megint, amikor olyan élethelyzettel találkoztam, amit nehezen kezeltem, most már néhány alkalom elég volt, bár a gyógyszert még nem tudom elhagyni, de rájöttem, hogy nem is feltétlenül akarom. A doki azt mondta, hogy vannak cukorbetegek, akiknek inzulinon kell élni. Fogjam fel úgy, hogy nekem ez az "enzim" amiből kevés van szervezetemben, és ezt kell gyógyszerrel pótolni. Vagyis fogadjam el a "betegségemet", és máris nem élem meg úgy, hogy beteg vagyok. Mert nem is érzem annak.

    Viszont már tudom, hogy sokszor miért reagálok úgy dolgokra ahogy, meg azt is tudom, hogy milyen gyerekkori dolgok hatására váltam olyanná, amilyen most vagyok, és ez sokat segít. Meg a férjem, aki mellettem áll...

     

    előzmény:
    pikpik (265)
    2007-07-04  07:32
  9. Torolt_felhasznalo_441674
    Torolt_felhasznalo_441674
    2007. július 4. 09:22268.

    2 éve járok orvoshoz, akkor 3x1 Xanax-szal és 1 Citaprannal kezdtem. A Xanax nagyon jó volt, minden külső ingert kiszűrt, semmi nem tudott meghatni, mindenen át tudtam lépni gond nélkül. Aztán amikor csökkentettük az adagot, kicsit éreztem, hogy kezdek visszaesni, akkor a doki emelte a Citapramot napi 2-re. Most már lassan egy éve nem kell szednem Xanaxot, de a Citapramot azóta is. Most próbáltuk csökkenteni egy negyeddel, de visszaálltam a 2-re, mert éreztem, hogy nem jó.

    De én már akkor mentem el orvoshoz, amikor elég nagy agorafóbiám lett. Évek óta pánikbeteg vagyok, de nem mertem vele orvoshoz menni. A liftig nem mertem kimenni, mert mi lesz, ha rosszul leszek... Attól féltem, hogy mi lesz ha valaki meglát... Még mindig egy kicsi, de már le tudom küzdeni.

    Az időjárás viszont nagyon befolyásolja az állapotomat. Szóval nem egyszerű ez a betegség... És úgy veszem észre, hogy egyre többen vagyunk - vagy csak már nem tabu, hogy felvállalják az emberek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937775 (253)
    2007-07-03  16:49
  10. 2007. július 4. 08:58267.

    Jó reggelt!

    Hogy aludtál? Hogy vagy ma? Láttam tegnap nagyon el voltál keseredve  Ne tedd! Tudom, baromi nehéz türelmesnek lenni, amikor ez a rohadék kerülget. De volt már jobb napod is. És lesz még sokkal-sokkal jobb is. Nem szabad ilyen hamar feladni!!! Ha nem hiszed, hogy meggyógyulhatsz, akkor tényleg még sokkal nehezebb lesz. A hit már fél gyógyulás, ne felejtsd el!  Ha rosszul érzed magad, vedd be a frontint, azért az az esetek 90%-ában segít. Várj még picit, 2 hete szeded kb az antidepit? Még várj 1-2 hetet. Ha akkor még ugyanilyen lesz, menj vissza az orvoshoz, hogy adjon másik gyógyszert. Olyan egyszerűen nem létezik, hogy egyik se hat és muszáj szenvedni! Ne félj, Te is meg fogsz gyógyulni!

    Szép napot neked! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258781 (262)
    2007-07-03  21:32
  11. 2007. július 4. 08:31266.

    A jó gyógyszer elvileg visszaállítja, éppen ezért lehet egy idő után elhagyni. Csak ehhez olykor elég sok idő kell.

    De a megfelelő, szakorvos által felírt gyógyszer megspékelve egy kis terápiával valóban gyógyít!

    előzmény:
    pikpik (265)
    2007-07-04  07:32
  12. 2007. július 4. 07:32265.

    Arra adjál választ, hogy mitől borul fel a hírmolekula rendszer? A gyógyszer nem helyreállítja, hanem pótolja a helyes működést, tehát nem gyógyít, hanem tünetmentesít.

    Szerinted mi lehet a valódi megoldás, a gyógyítás?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_186219 (249)
    2007-07-03  13:12
  13. Torolt_felhasznalo_497673
    Torolt_felhasznalo_497673
    2007. július 4. 04:58264.
    Milyen betegségekből gyógyított ki ismerőseidet kineziológus? Milyen régóta voltak betegek?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_533396 (18)
    2007-06-21  21:26
  14. 2007. július 3. 23:08263.
    Próbálj meg egyszerre csak egy napra koncentrálni,hogy végigcsináld.Ne töprengj azon,mi lesz holnap,a jövő héten,öt év múlva.Nekem sokat segített ez a módszer,írd le a napi teendőidet,amit elvégeztél,pipáld ki.
    (Pl.:felkelek,megetetem a gyereket,meglocsolom a virágokat,elmosogatok,stb.)Érezni fogod,hogy tettél valamit,hogy nem hiába telt el a nap.Hidd el,hogy jobban leszel,olvastam már,amikor arról írtál nemrég,hogy jobban vagy!Lesz még ilyen egész biztos,akkor kell fülöncsípni a lehetőséget,és megpróbálni olyasmit,amire egyébként gondolni sem mernél.(Elmenni sétálni,vagy kimenni a boltba....)Óriási sikerélményed lesz,ha megcsinálod,aztán az marad meg,hogy sikerült!És erre fogsz emlékezni,nem arra,hogy "nem mozdultam ki,nem mentem el,meg se próbáltam"stb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258781 (262)
    2007-07-03  21:32
  15. Torolt_felhasznalo_258781
    Torolt_felhasznalo_258781
    2007. július 3. 21:32262.
    Jobban voltam egy picit,most pedig visszaeestem.Nagyon magam alatt vagyok.1X ok minden aztán jön a szörnyű elkeseredés.Szomorú vagyok,és nem látom értelmét semminek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258781 (261)
    2007-07-03  21:30
  16. Torolt_felhasznalo_258781
    Torolt_felhasznalo_258781
    2007. július 3. 21:30261.
    Sajnálom,engem már semmi sem érdekel.Az sem,hogy meggyógyuljak.Én nem tudom milyern az,hogy az élet szép.Nem is tudtam soha milyen az,nem is fogom.Ha a gyerekem nem lenne már én sem lennék,bár az igazat megmondva,talán jobb lenne neki nélkülem.Így felnőnie,egy szerencsétlen anyával,nem álom.-Bárcsak már vége lenne ennek az egésznek,vagy így vagy úgy.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343248 (259)
    2007-07-03  21:15
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. július 3. 21:26260.
    Én is igy gondoltam. De továbbra is azt vallom hogy az antidepi  a kedélyjavitó a Frontin, Xanax, Rivotril feszültségoldó, azoki azonnal szinte  fél órán belül hatnak, de nem gyógyitanak, arra az antidepi való.
    előzmény:
    pikpik (241)
    2007-07-03  07:54
  18. Torolt_felhasznalo_343248
    Torolt_felhasznalo_343248
    2007. július 3. 21:15259.
    Igen! Ugyanezt éreztem eleinte én is.Szerettem volna meghalni! Néhány hónap alatt 26 kilót fogytam mert semmit nem bírtam lenyelni annyira undorodtam az ételtől.Gyomorgörcseim voltak.Tudod mi lett a vége?Gyomorfekélyem lett! Eggyel több baj ami miatt mégjobban kinlódtam.Azthittem sosem engednek ki a korházból. A pánikrohamok szinte menetrendszerűen jöttek naponta-kétnaponta.A pokol minden bugyrát megjártam!Aztán a korházi kezelések vagy a gyógyszerek hatására de kezdtem egy icipicit szebbnek látni a világot.Legalábbis nem akartam öngyilkos lenni!Ehhez kellett nekem több mint egy év!Addig beszélt a pszihiáterem hogy próbáljak magamon segíteni mert erősen akarnom kell külömben hiába eszem a gyógyszereket azok önmagában nem fognak segíteni.Igaza volt!Mostmár egy kicsit másképpen látom a világot annak ellenére hogy most sem mozdulok ki itthonról csak ha nagyon muszály mert orvoshoz mégis csak mennem kell.Csak egyedül szeretek lenni,emberekközt nem tudok lenni még ma sem.Kívánom hogy kigyógyuljak belőle de valahol belül érzem hogy már soha nem fog menni.
    Olyan már nem leszek többé mint voltam,vidám,nevetős....
    Egy picit próbálj meg élni akarni úgy igazából.Gondolj a kicsi gyerekedre és az hátha ad egy kis erőt neked!Ne hagyd el magad mert csak rosszabb lesz!
    Őszintén kívánom hogy sikerüljön!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258781 (258)
    2007-07-03  20:10
  19. Torolt_felhasznalo_258781
    Torolt_felhasznalo_258781
    2007. július 3. 20:10258.
    Szia,én már nem hiszek benne.Nekem nem is igazán a depresszió,hanem inkább a pánik ami megkeseríti az életemet.A depressziómmal még úgy ahogy eléldegéltem volna,ezek szerint nem annyira súlyos mint a tiéd.Annyit mondok csak,hogy én nem hiszek a saját gyógyulásomban.Sajnos ez van.Nem is érdekel.Az a legroszabb,hogy így még esélyem sem lesz a normális életre.Azt mondod több éve szenvedsz ettől,és mégsem segítenek rajtad a gyógyszerek.Akkor én mit várjak?????Őszíntén megmondom ,ma volt az első nap mikor úgy istenigazából elkeseredtem.Ez van,szokjak hozzá,hogy bevagyok ide a 4 fal közé zárva,sem emberek közé,egyszerűen sehová se merek kimozdulni.Pokol így az élet.A legszörnyűbb az egészben,hogy a gyerekem megsínyli,mivel én nem viszem sehová,egyszerűen nem tudom vinni,pedig nagyon nagyon szeretném.Én feladtam.Nem fogok 8 fajta gyógyszert végigszedni,antidepresszánst egymás után amit kiírnak,mert annAK NINCS ÉRTELME.Sajnálom,de nekem ez nem megy.Úgy érzem jelen pillanatban,hogy nem fogok helyrejönni,ésha ezt így gondolom,akkor nem is fogok.Tudom,hogy kell 1 hónap mire segít ez a gyógyszer,de köszönöm nekem elegem van az állandó feszültségből,mostmár a gyomrom is fáj,oda is ráment.Nyugtató nélkül szétmegyek.Nem is akartam panaszkodni,most ez megint kitört belőlem.Utálom ezt az egészet ami bennem zajlík.Nem akarom ezt,de elkell fogadnom,hogy nincs kiút.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_343248 (257)
    2007-07-03  19:18
  20. Torolt_felhasznalo_343248
    Torolt_felhasznalo_343248
    2007. július 3. 19:18257.
    Nem megy ám olyan könnyen a kigyógyulás ebből a nyavalyából.Én már közel 6 éve kinlódom vele és 7-szer voltam korházban miatta.Máig is elkap engem is időnként a rosszullét nem is kicsit.Tegnap délután voltam kutyául én is.Nálam az időjárás nem befolyásolja hogy mikor kap el. Pedig szedem a gyógyszereket becsületesen.Mi lenne ha nem szedném?! Szerintem már megőrültem volna azthiszem.A depinek van könnyebb és súlyosabb formája.Nálam minden zárójelentésemen ott áll a diagnózis:Súlyos depressio
    Van olyan ismerősöm aki már 18 éve szenved ebben a betegségben de bízik még most is benne hogy egyszer elmúlik neki.Én is reménykedem hogy egyszer csak véget ér ez a rémálom.Nagyon jó lenne!
    A gyógyszereidet szedd ahogy előírták és ha 3-4 hét után sem érzel javulást akkor menj vissza a dokidhoz és mond el neki.Én ezt tettem és teszem máig is ha úgyérzem nem használ a gyógyszer.Olyankor kapok másik fajtát de előfordult hogy a napi adagot emelték fel és utána már sokkal jobb volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258781 (256)
    2007-07-03  17:01
  21. Torolt_felhasznalo_258781
    Torolt_felhasznalo_258781
    2007. július 3. 17:01256.
    Már önmagamat unom,a panaszkodásaimmal.Kivagyok,rámjönnek ezek a rosszullétek,elég erősen......
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258781 (255)
    2007-07-03  16:59
  22. Torolt_felhasznalo_258781
    Torolt_felhasznalo_258781
    2007. július 3. 16:59255.
    Szia,reggel jól voltam,most vacakul.Remegés,gyomrom is fáj,szerintem már a stressz ráment.Utálom már ezt az egészet.Mikor leszek már túl ezen azn egész szenvedésen?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937775 (254)
    2007-07-03  16:53
  23. Torolt_felhasznalo_937775
    Torolt_felhasznalo_937775
    2007. július 3. 16:53254.
    rég hallottam felőled!hogy vagy?ja!amikor jön a melegfront akkor egy kicsit rosszabb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_258781 (252)
    2007-07-03  16:37
  24. Torolt_felhasznalo_937775
    Torolt_felhasznalo_937775
    2007. július 3. 16:49253.
    hali!én meg nem ismerem ezt a citapramot!milyen ez?én velaxint szedtem meg effectint.az effectin az jó!megpróbáltam lejönni de nem megy.pedig én csak egy szemet szedek már régóta mostmeg felet.erről könnyebben le lehet jönni?mert én ahogy olvaslak benneteket azt látom hogy mindenki beleesett a 27-es csapdájába velem együtt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_441674 (250)
    2007-07-03  14:58
  25. Torolt_felhasznalo_258781
    Torolt_felhasznalo_258781
    2007. július 3. 16:37252.
    De bizony van elvonási tünet.......... Hu de vacak egy dolog ez.Bevettem 1 egészet,mert a gyomromban érzem a görcsöt,de már a gyógyszertől sem múlík.Próbálnám letenni a frontint,de nem megy.
    előzmény:
    dombie (251)
    2007-07-03  15:11

Címlap

top