Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lombik- a lelki oldal!

Torolt_felhasznalo_623521
Torolt_felhasznalo_623521
Létrehozva: 2007. július 6. 10:02

Sziasztok!

Ide várok minden lombikost, vagy akik előtte vagy akár utána vannak és már van baba, hogy segítsük egymást , ki hogy "élte-éli" túl a lelki megpróbáltatásokat!Mert egy dolog hogy az ember gyógyszerekkel, pihenéssel, minden feltételt meg akar adni, hogy a baba jöjjön, de mindemögött nehéz lelki folyamatok vannak, amit még a közelebbi család sem ért meg.

Beszéljük meg ezeket, adjunk tanácsokat egymásnak , hogy tudja a kapcsolat sérülés nélkül megúszni ezeket a gondokat!

Minden tapasztalatot, tanácsot, történetet okulásként szívesen várok, gyűljünk ide!

  1. 2009. november 12. 22:283107.

    Nagyszeru! Akkor amikor jobban vagy, es nem kell fekudnod, meg nem esik stb, szivesen latunk :)

     

    Mikorra is vagy kiirva? 

    előzmény:
    barbo1975 (3106)
    2009-11-11  18:44
  2. 2009. november 11. 18:443106.
    Bogi, ez egész másmilyen mint az enyém.
    Nagyon megköszönném, ha kölcsön adnád.
    Legalább egy újabb indok a talihoz ;-)

    Most pl, néha kemény kis dudor van a hasam egy-egy részén. Először paráztam ,hogy keményedik a hasam, de belülről nem érzem ezt, szerintem az egyikük a hátát /popsiját dugja ki :-)
    előzmény:
    mbogica (3105)
    2009-11-11  16:28
  3. 2009. november 11. 16:283105.

    Hehe, meg nem erzed annyira :) varj meg egy par honapot!!! En a vegen lattam az egesz kis labukat meg fenekuket kivulrol,  ahogy atrendezodtek odabenn :)))

      

    http://www.bebeco.co.uk/theraline-caesarean-belt- 409-p.asp

     

    nekem ilyen van, ez kifejezetten csaszar utanra van, nekem nagyon bejott

     

    Tatu, gratula az uj elethez!!! Orulok, hogy az uj pasi, edes es aranyos :) 

    előzmény:
    barbo1975 (3104)
    2009-11-11  11:46
  4. 2009. november 11. 11:463104.
    Bogi, ez ilyen tépőzáras bandázs szerű valami? Mert egy kedves barátnőm adott nekem kölcsön ilyesmit... de nem tudom csaszi után is használható-e

    Tatu örülök neked nagyon. Igen, tuti császár lesz, mert ugye nekem van ez a kellemes herpeszem, és ha az lappangana épp a szülésnél, elég nagy bajt okozhatna babáknál. Bár vicc, mert tuti lelki okok miatt jött elő mindig, amióta babákat várok, nem hallottam hírét sem :-)De mondjuk ikreknél úgyis valószínűbb a császáros verzió.

    tegnap voltunk uh-n, bár képet nem kaptunk, jól vannak a lnyok, nagyon boxolták egymást odabent.. :-) Engem kímélnek azért szerencsére :-) (vagy még nem olyan erőteljes??,))

    előzmény:
    mbogica (3102)
    2009-11-09  21:02
  5. 2009. november 11. 10:573103.

    Sziasztok!

     

    Barbó:

    szép nagy a pocak, csini vagy, ikreknél azért több hízás a megengedett. Tutti, h császár lesz? Melyik kórházba fogsz szülni végül?

     

    Ágó:

    miféle endoszkópos műtét??? lemaradtam erről, a 3 gyerekszobába biztos lesz lakó, akár ikrek is jöhetnek majd. Grat. az építkezéshez, pest környékén valahol?

     

    Anyukák: babák hatalmas nagyok és szépek, szinte most születtek.

     

    Mi/én jól vagyok, élvezem a (fél)szinglilétet, most újítom fel a lakásomat és hó végén átköltözöm végre (anyumnál laktam eddig), cicámat is elhoztam nemrég úgyhogy ex-szel lezárva minden.

    Új pasi édes, aranyos, imádom-:))))

     

    Barátnőm elment a Kaáliba a B.A. dokihoz és nem túl elégedett vele, lehet váltani vajon intézeten belül? megmaradt az 5 lombik ugye?

    előzmény:
    Ágó12 (3100)
    2009-11-05  18:52
  6. 2009. november 9. 21:023102.

    Ago, szoritok Nektek!!!!!

     

    Barbo, nagyon csini a pocak! A sulyod miatt ne aggodj, majd lemegy, ha megvannak a lanyok ;) latod, rajtam sem maradt sok... :) akartam mar kerdezni, hogy kellene-e neked csaszar utani ov? nekem van egy, ami nagyon jo, ha gondolod, szivesen neked adom :)

     

     

    előzmény:
    barbo1975 (3101)
    2009-11-06  07:56

Címlap

top