Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. november 6. 08:17133901.

    Két hét után újra megnéztem a BK-at. Abból amit kedden láttam arra a megállapításra jutottam, hogy a BK-ban mindenki félkegyelmu- tisztelet a kivételnek. Már úgy értem nem a szinészek. Például a kifozdében volt valaki normális ? Aliz ebben a témában prímet képez. Véleményem szerint most Nóra is ebbe a csoportba tartozik. Szerintem kivétel Timi aki szerintem most jó úton van. Szorítok Leventéért most végre magát adta -mert Nóra mindenkit eddig meghalgatott csak ot nem. Most egy hónapig nem nézem a BK-t. Nagy kár hogy ilyen irányba vitték 20 év után !

  2. 2019. november 6. 08:16133900.

    Felkeltetted az érdeklődésemet a film iránt. A neten nézted? Vagy moziban voltál? Kíváncsi vagyok hogyan mászik ki ebből Aliz. Még az is lehet, hogy Krisztián kézen fogja, elviszi a szerkesztőségbe és leleplezi..ezután még tovább szárnyal a képzeletem..megbocsájtanak neki mert annyira de annyira őstehetség. 


    Valahol megértem Levente anyukáját..ha az én fiam lenne nekem is rosszul esne hogy akár milyen címen, de máshogy megy feleségül...mert azt, hogy idősebb, gyereke van, nem fog szülni, talán még lenyelte..de hogy hivatalosan felesége lett másnak?? Végre Levente elmondta , hogy gyűrűt vett, de Nóra még lehetőséget sem adott arra, hogy ezt elmondja. Persze elmondhatta mondhatta volna, de levente nagyon érzékeny, empatikus lelkű...de ezt a terhet nem bírta ő sem tovább hordani, pláne, hogy az anyukáját "bántják" miatta. 


    Gizi magatartása minősíthetetlen...Gizivel már annyit játszottak a forgik..volt rossz nő, iszákos, rendes, gondoskodó  feleség, bölcs tanácsokat adó barátnő..felfedezett író.most megint negatív lett a hazugság miatt. Nem örülök neki...csinálhattak volna belőle a maga egyszerűségében egy normálisan gondolkodó nőt.  

    előzmény:
    gerdamama (133898)
    2019-11-06  07:50
  3. 2019. november 6. 07:57133899.

    Úgy látszik, Gizi nem találta elég csicsásnak a ruhát, amit a nagy találkozásra magára öltött, ezért út közben még beugrott egy trafikba valami bizsuért. Bár még mindig jobb, mint ha művirágot tűzött volna a hajába, régebbi szokása szerint. 
    Vettem a fáradságot és visszakerestem az RTLMost-on az előző napit. Jól emlékeztem, nem volt a nyakában semmi, mikor elindult.

  4. 2019. november 6. 07:50133898.

    Alíz története alighanem az életből van merítve. Egyes elektronikus sajtótermékek összegányolt cikkeit olvasva időnként égnek áll a hajam, és elképzelni se tudtam eddig, miféle újságíróktól származnak. Van, akinek már ráismerek a "stílusára", muszáj idézőjelbe tennem. Hülyeségeket ír, rosszul. Lehet, hogy őt is csak beszaladt a szerkesztőségbe influenzajárvány idején, mikor sokan hiányoztak, aztán jobb híján ott marasztalták.
    Örülök, hogy végre lebukott. Vagy megemelem a kalapom, ha ezt a játszótéren átöltözős jelenetet meg tudja magyarázni Krisztiánnak. 


    Tegnap láttam a Szerelemre kattintva c. francia filmet. Nem is OFF, mert Alíz jutott eszembe az alaptörténetről. :) Egy ötvenes irodalomprofesszor nő kreál magának a neten egy új személyiséget, mert nem tud beletörődni, hogy eljárt felette az idő. Szép és fiatal akar lenni, 24 évesnek adja ki magát. Mondjuk ennek a kamuzásnak alaposabb indoka és előzménye van, mint Alíz linkeskedésének, de nem akarom elmesélni. Könnyű kis vígjátéknak indul, aztán komolyodik a történet.

  5. 2019. november 5. 20:13133897.

    Nincs is óriási bevétel - hiszen ez csak egy "beetető" kóstoló nap volt. 


     


    Nekem is az az érzésem, hogy Klaudia Nóra lejáratásán ügyködik.  A hányinger az az egészben, hogy az unokájával végezteti a piszkos munkát...  (Úgy szeretném, ha valahogy pofára esne!)


    Gizitől rosszul vagyok. Ahogy ott riszálta magát!?  Hát én Laci helyében hazamentem volna, és kihajítom (szegény "beteget")... Aztán gondolom jött volna a térdencsúszósdi Gizitől.


    Alizon meg csak lestem. Brillllliáns cikket kanyarított.  Ő - azzal a szókinccsel, amije van... néha van, amiről azt se tudja, mit jelent !? Örültem, hogy Krisztián meglátta. Kíváncsi leszek, milyen következménye lesz? 

    előzmény:
    BiriBiri (133895)
    2019-11-05  09:53
  6. 2019. november 5. 13:17133896.

    "Vajon  vállalja Klaudia vagy Vandára keni? Vagy Vanda, menteni a nagyit magára vállalja?"



    Tulajdonképpen mindegy, ki mit vállal vagy ken. Mindenki számára világos a cégnél, hogy Klau lehetett az értelmi szerző, viszont csak Vanda fért hozzá az anyaghoz, magát a hamisítást csak ő tudta végrehajtani.


    Szép kis csapatmunka, nagyi-unoka program, mondhatom! Inkább sütögetnének valami finomat, ahelyett, hogy ilyesmit sütnek ki!


     

    előzmény:
    BiriBiri (133895)
    2019-11-05  09:53
  7. 2019. november 5. 09:53133895.

    A Tv.....hol lehet ma még antennával minden csatornát fogni? Bizony sokkal jobb megoldás lett volna amit te javasoltál. Biztos vagyok benne én is, hogy Gizi ágyban fogadja Lacit.. Most megint kényelmetlenül érezzük majd magunkat..de most szinte mindig feszengünk. Micsoda nagyi aki okirat hamisításra biztatja az unokát? Miért nem ő csinálta? vajon ha lebuknak, mert le fognak bukni.. még ha úgy is, hogy elnyerik a pályázatot valami csoda folytán de Nóra rájön..és akkor már nem állíthatja le..bűntárs lesz ő is...Vajon  vállalja Klaudia vagy Vandára keni? Vagy Vanda, menteni a nagyit magára vállalja? És sajnálom Julit is, hogy ilyen anyja és lánya van. 


    Ez a kifőzde dolog olyan bugyuta..ott a grund közepén egy szál sátor alatt meddig étkezhetnek a vendégek? És Bözsi minden nap főz? Vagy az első napi óriási bevételből felvesznek alkalmazottat? KI van most a boltban? Ki van Gizi helyett a Rózsában? 

    előzmény:
    gerdamama (133894)
    2019-11-05  08:23
  8. 2019. november 5. 08:23133894.

    Gizi... Nem tudom, mire számított szerencsétlen. Miből gondolta, hogy nem bukik le pillanatok alatt? Még Vili bácsi ócska tévéje se kellett volna hozzá. Egyébként bosszantóan szájba rágósnak tartottam ezt a megoldást. Mindenki a tragacs büfékocsi avatásán ügyködik, lesz-e elég kaja, tányér, evőeszköz, szalvéta, vendég, ülőhely. A tévé gyors megjavítása és üzembe helyezése teljesen fölösleges volt, és kötve hiszem, hogy bárkinek eszébe jutna egy ilyen készülődés közben. Másnap úgyis tele lett volna a sajtó a híres színész fogadásával és pesti programjával, bele értve az írónővel való találkozást is. Jobb lett volna, ha abból tudják meg.

    A gyanútlan Gizellának még jár egy nagyjelenet, mikor Laciék előtt öt perccel hazaér, gyorsan lefekszik a kanapéra haldokolni, nyakáig húzva a takarót a (rémesen qurvás) alkalmi ruháján, mert átöltözni már nincs ideje.

  9. 2019. november 5. 08:13133893.

    Én valami rosszabbra, durvábbra számítottam a hozzászólások alapján. Teljesen megfeledkeztem ugyanis a BK-ról, pedig itthon voltam. 9 óra körül jutott eszembe, akkor benéztem a topikba, és onnan tudtam, hogy megint produkálta magát az öreglány... A várthoz képest egészen visszafogott volt.


    A viperafészek másik lakója, Claudia jobban elborzasztott. Nem egy ostoba nő, tudja jól, hogy az okirathamisítás nem vicc, és azt is tudhatja, hogy a pályázatok elbírálása során ellenőrzik a fontosabb számokat. Az is megfordult a fejemben, hogy már nem is a projekt megszerzése a fő célja, hanem Nórát akarja olyan helyzetbe hozni, hogy le kelljen mondania az ügyvezetői posztról. Mondjuk még akkor is pofára eshet, ha a többiek ezek után juszt sem szavazzák meg, inkább Julira bízzák a céget. De az is biztos, hogy a kft. hírének nem tesz jót. Bár szerintem már rég nem jegyzik őket sehol, hiszen botrányt botrányra halmoznak. A híres Berényi cég már csak Miklós álmaiban létezik, a valóságban inkább hírhedtnek nevezhető.


     

    előzmény:
    vorii (133891)
    2019-11-04  19:58
  10. 2019. november 5. 07:43133892.

    Én a kezdet kezdetétol néztem a BK. A 20-éves évforduló után volt egy felfrissulés, de az építkezésen tortént tuz után teljesen eltávolodott a torténet a realitásoktól . Bár igaz az állítás a BK- minden megtorténik ami meg lehet, de ez már nekem túl sok. Ahogy itt olvasom tobb nézo is így van ezzel - JO LENNE EGY KIS VALTOZAS.

  11. 2019. november 4. 19:58133891.

    Azt hittük anno, hogy Margó az anyák réme, de azért lehetett überelni.  Az jut eszembe, mikor látom, a vipera is tud mosolyogni... 

  12. 2019. november 4. 18:25133890.

    Bizony borzasztň.Folytatňdik a hazudozás..a csalás...Levente anyja minden képzeletet felül múl gonoszságban..hogyan lehetett ilyen jámbor fia..

    előzmény:
    BABU (133889)
    2019-11-04  18:17
  13. 2019. november 4. 18:17133889.

    Sajnos én csak azt tudom mondani a BK BORZASZTO !

  14. 2019. november 2. 14:13133888.

    Sajnos én még ott tartok, hogy Máté az iskolaév kellős közepén elment az apjával. Hazajött? Nálam ez kimaradt. Alíz nyűglődése is sok már egy kicsit. Azt nem tudom, hogy kifogja a cikkeket megírni helyette, mert belőle nem nézek ki sokat. Majd a két lány : Luca és Timike?

    előzmény:
    Liventa (133886)
    2019-11-01  12:41
  15. 2019. november 1. 16:58133887.

    Én meg nem mindig kapcsolok.Tulajdonképpen tetszik az új lány, csak néha nem fogom fel az első pillanatban, hogy ő Luca. Többször előfordult, hogy meglepődtem, miért az új szomszéd csajszival beszéli meg Alíz a problémáit, miért tőle kér tanácsot. Jó, hogy abban a házban puszi haver mindenki, de akkor is fura, hogy  egy pillanat alatt  ilyen bizalmas viszonyba kerültek. Aztán észbe kapok, és jól kiröhögöm magam.

    előzmény:
    Liventa (133886)
    2019-11-01  12:41
  16. 2019. november 1. 12:41133886.

    "...Szerintem egy kicsit fiatalabb Lucát kellett volna választani, majdnem idősebbnek néz ki néha Aliznál.és sokkal mellesebb is..a külseje és a jelleme is nagy átalakuláson ment keresztül. Hol van Máté? Ki tudja?"


    Szó szerint ez a 2 +problémám nekem is.

    előzmény:
    BiriBiri (133883)
    2019-11-01  10:50
  17. 2019. november 1. 12:36133885.

    Jaaaaj, meg is íjednék ----- de annyira cukik!!!


     

    előzmény:
    gerdamama (133880)
    2019-11-01  09:00
  18. 2019. november 1. 12:33133884.

    Ez így tökéletes lett volna, de akkor mivel  szívatnak bennünket még hetekig? Tán annak a szerencsétlen Szerencsés Gabinak úgy szól a szerződése, hogy addig maradhat forgi, ameddig ezt a szálat nyújtani képes -- azaz jövő karácsonyig...

    előzmény:
    gerdamama (133879)
    2019-11-01  08:32
  19. 2019. november 1. 10:50133883.

    Gizi majd meghívja Armandót egy tál pörköltre...akkora lesz a tömeg, hogy nem fogják győzni a kiszolgálást....bekerülnek a híradóba, ismertek lesznek...és felébredtem


    Nem  emlékeszem valami bódéról van szó? Vagy büfé kocsi? ...napernyő alatt lesz a kajálás, mert vettek vagy kaptak? 


    Azt olvastam a Barátok fanok között, hogy szerintük jön majd egy másik Miklós mert Miklós nélkül nincs barátok közt...


    Szerintem egy kicsit fiatalabb Lucát kellett volna választani, majdnem idősebbnek néz ki néha Aliznál.és sokkal mellesebb is..a külseje és a jelleme is nagy átalakuláson ment keresztül. Hol van Máté? Ki tudja? 

    előzmény:
    gerdamama (133882)
    2019-11-01  10:40
  20. 2019. november 1. 10:40133882.

    Ez a kifőzde egy vicc. Laci szerint oda fog tódulni az egész környék. Hát, az biztos, hogy csodájára járnak majd az önműködő vendéglőnek, amit szellemek üzemeltetnek. Gizi naphosszat a Rózsában robotol, sokszor egyedül, az összeesés határáig. Laci a kisboltban szöszmötöl. Adél tanít az iskolában, és magánórákat ad. A személyzet egyetlen stabil tagja Bözse, aki bármilyen jó háziasszony, mégis csak egy dédnagymama, fájós lábakkal és derékkal, korának megfelelően lelassulva. Szakképzettsége, vendéglátós tapasztalata nulla, mikor a Rózsát segítette ki a főztjével, akkor is a saját tűzhelyén, a saját lábasában főzött egy kis pörköltet, sütött egy tepsi rakott krumplit, azt vitte át Krisztiánnak.
    Akkora pofára esés lesz a nagy üzletből, hogy csak na! És nem vagyok ellendrukker, csak realista. Utálom, ha valaki átgondolatlanul szövöget nagyszabású terveket, és persze pillanatok alatt meg akar gazdagodni. Laci is már a Karib-tengeri üdülést emlegeti, az eszébe se jut, hogy ha valami csoda folytán beindul az üzlet, akkor lesz lehetőségük egy-két hozzáértő alkalmazottat felvenni.


    Gizi a Hozéarmandójával, na, abból se fog semmi jó kisülni!

    előzmény:
    BiriBiri (133881)
    2019-11-01  10:04
  21. 2019. november 1. 10:04133881.

    Jajjjjj...nagyon megijedtem..nem bánnám ha élőben is láthatnám őket, ha bekopognának biztosan kapnának finom csokit. Legalább eltűnne előlem az a pár doboz csoki amit a lányom kapott, és  izgatja a fantáziámat, de a lányom szerint az nekem csak ártana


    Annyira kíváncsi vagyok arra kifőzdére...de félek is, hogy nem lesz zökkenő mentes a dolog. Nincs jó előérzetem..nem akarok károgni, inkább drukkolok, hogy amikre gondolok nem fognak bekövetkezni. 


    Én csak fújom a magamét, igazi nyomozásnak kellene folyni, utána kellene nézni, hogy Áron milyen rendszerességgel vásrol kannában benzint, mire használja...


    valami csellel ki kellene ugrasztani a bokorból..meg kellene kérni, hogy hozzon benzint pl. Vili bácsi kocsijába aki valahol lerobbant...akkor azonosítani lehetne a kannát..vagy mit tudom én, de ez, hogy majd Adélnak elmondja, ő volt, nem valószínű. 

    előzmény:
    gerdamama (133880)
    2019-11-01  09:00
  22. 2019. november 1. 09:00133880.

    Indul a félelmetes csokigyűjtő különítmény. Ijedjetek meg!

  23. 2019. november 1. 08:32133879.

    Én emlékszem rá, hogy miért "kellett" Gergőnek világgá mennie, de egyáltalán nem értek vele egyet. Annyira nem, hogy még az is megfordult a fejemben, hogy a nagy nyomozó haver ellenük dolgozik. Találtak ugyan bizonyítékokat, amik alapján Gergőnek lett volna pár kellemetlen napja, de ha őt viszik be gyanúsítottként, kénytelenek lettek volna normális nyomozást folytatni. Gergő nem olyan töketlen, mint Balázs, és nem olyan hibbant, mint Miklós. Szonja is harcolt volna ezerrel, Adéllal összefogva. A gyagya rendőrök lazán átsiklottak egy csomó körülményen, nem folyt alapos vizsgálat, pont amiatt, hogy rögtön akadt egy idióta, később egy másik, aki magára vállalt mindent.
    Ha Gergő nem bújik el, már rég kiderült volna, hogy Áron a tettes. Szerintem legalábbis.

    előzmény:
    Liventa (133876)
    2019-10-31  20:37
  24. 2019. november 1. 07:15133878.

    Ja igen, és ha nem hinnék halottnak, előlépett volna gyanúsítottá a "bűnjelek" alapján. Köszönöm, Évám!

    előzmény:
    vorii (133877)
    2019-10-31  21:45
  25. 2019. október 31. 21:45133877.

    Gergő az ott talált bizonyítékok miatt tűnt el - ott volt  az órája, meg valami zsebkendője a színhelyen, csak miután áldozatként gondolnak rá,  letettek róla, hogy ő lenne a vétkes. Talán mert kézenfekvőbbnek tűnik Balázs az öngyújtójával, meg Miklós a vallomásával.  


    "Rókaképű" ügyes munkát végzett, de nem számolt a hajléktalannal.


     

    előzmény:
    Liventa (133876)
    2019-10-31  20:37

Címlap

top