Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kicsi melé picit

ihászné
Létrehozva: 2008. június 6. 20:26

Sziasztok!

 

Gondoltam indítok egy topicot azért, hogy tanácsokat kérjek abban, hogy mire is kell figyelni ha pici gyereke van az embernek és hamar szeretne testvért neki. Én 20 éves vagyok van egy 10 hónapos kislányom és most tervezük a másodikat, ha minden jól megy márciusra, de persze ez még nem biztos. várok mindenki aki szeret beszélgetni a témában vagy bármibenszívesen fogadok tanácsokat, hogy mire vigyázzak a terhesség alatt, és a szülés után. Jó kis bevállt tippeket két babáhozés Bárkit aki tervezi vagy várja a babáját!

  1. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 9. 15:423601.

    Sziasztok!

    Ma este 6ra megyek a dokim magánrendelésére.Kicsit jobb a hasam,de közel sem az igazi.

     

    Timi:Sajnálom amit a doki mondott.remélem hamar rendeződik a dolog.Akkor most vársz még,vagy gyógyszer?Ha most megjönne utána lehet próbálkozni?

     

     

    előzmény:
    maris78 (3599)
    2009-07-09  11:27
  2. 2009. július 9. 15:083600.

    Sziasztok!

     

    visszajöttünk a dokitól

    2 lehetőség

    -van baba de nem látja még mert iciri picic de a feltételek adottak

    - volt baba de már nincs (ez a valószínűbb mert hogy a teszt - volt)

     

    azt mondta hpgy avgy várok pár napot hogy megjön-e (emrt ha már nincs bébi akkor megkéne már jönnie pár napon belül)

     vgay nem és beveszem abogyókat amit adott ami vérzésindító

    vgay ugya várok és tezstelek egy esetleges pozitívat

     

    de a lényeg hogy ő is úgy látja hogy volt baba de felszívódott.

     

    dokim fogadott volt tarifa 80...ez van de nagyon jó és lelkiismeretes doki, de én alapból a magánrendelésre járok, de volt 1x hogy bementem az sztkba és ott soron kívül fogadott

     

     

    előzmény:
    ihászné (1)
    2008-06-06  20:26
  3. 2009. július 9. 11:273599.
    már tegnap is akartam írni,a keményedéssel ne játsz,irány a doki...nálam iigy akart megindulni a 31.héten a szülés,de időben bementünk,még csak 50-60 as fájásokat mutatott a gép,visszatudták tartani...egész nap keményedett,estére meg beállt 2 percenkéntire...akkor mentünk be a kórházba...1 hétig ott voltam...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (3593)
    2009-07-08  16:38
  4. 2009. július 9. 11:243598.

    Párom napi 10-12 órát melozik sajn,ha itthon van ő fürdeti a nagyobbikat és eteteti,amit tud megtesz...

    tegnap este elment a nagyfiam a mamihoz,ott lesz 4 napot,olyan fura nélküle.... 

    előzmény:
    Sacipria (3596)
    2009-07-09  10:02
  5. 2009. július 9. 10:283597.

    Sziasztok!

     

     

    Ihászné! A dokid fogadott volt? Bármikor mehívhatták, amikor szülni mentél? Én 30-at adtam neki, szerencsére nálunk nincsenek tarifák. De szerintem ennek is örült, mert sokan mondják, hogy mivel nincs fogadott doki, ezért nem is lóvét! De nekem szerencsém volt, mert az én dokim éppen a kórházban volt, így behívták. És amikor újra terhes lettem, volt hogy soron kívül ultrahangozott, tehát elégedett lehetett.

     

     A langallót egy másik topicról szedtem le, gondolom nem haragszanak, ha népszerűsítem!

     

    Langalló, Mirelle-módra

    Tészta:

    20 dkg finomliszt

    10-15 dkg rétesliszt

    csipet cukor

    1 dkg élesztő

    0,3 dl langyos víz

    csipet só

    Feltét:

    10 dkg mascarpone

    1 kis doboz tejföl

    15 dkg húsos szalonna

    darabka trappista sajt 

    1 tk só

    2 gerezd összenyomott fokhagyma

    A tészta hozzávalóit a kenyérsütőgép kegyeire bízom. Mikor kész a rugalmas tésztám, pizzaformájúra nyújtom, sütőlapos tepsire vagy pizzasütőre fektetem. A tejfölt összekeverem a krémsajttal, sózom, belenyomom a fokhagymát és hozzáadom a vékonyra szelt szalonnát. A krémet rákenem a tésztára, sajtot reszelek rá és a 200 fokra előmelegített sütőbe tolom. Addig sütöm, amíg a sajt egyenletesen meg nem színesedik a tetején és az alja is kellemes árnyalatú nem lesz.

    A mascarponénak köszönhetően hihetetlen finom állagú és ízű lesz a feltét.

     

    Én mascarpone helyett camping-sajtot szoktam belekeverni a tejfölbe és jó sok fokhagymát! Tegnap két nagy sütőtepsivel csináltam, ahhoz 4x-es adag tésztát gyúrtam ! És a víz mennyisége tutiranem stimmel. Én kb. fél kg liszthez számolok 2,5 dl vizet! De én kézzel gyúrok, így kicsit mindig öntök hozzá, ha kell. 

     

    Gyerekem éppen most hozza rám a szívbajt. A játékos ládikája tetejére mászik föl. Eddig még evvel nem próbálkozott, hát most ez is eljött. A lédika tetejéről meg felmászott a fotelbe! Szóval, vége az eddigi kicsi kis nyugalomnak is.  Már csak az ágyakra és székekre nem tud feljutni, de ami késik... 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. július 9. 10:023596.

    Sziasztok!

     

    Kriszti, Simon gyönyörü! Rövid hajjal is, és hosszúval is. Mindegy! :-) Na és a terméskövetek is baromi szép lett! De tényleg! A kenguruban igazad van, mondjuk nekünk annyiban lesz más, (jobb?) hogy januárban szülök, és talán tavaszra már jobb idő lesz, mikor mennék Dorottyával a játszótérre. Bár akkor is jobb lenne a kicsinek a mózeskosárban ez biztos... Na mindegy, még nem döntöttem el, hogy mi is legyen... :-)

     

    Maris, hogy-hogy semmi segitséged? Azért gondolom a férjed munka után csak segit valamit, nem? Legalább fürdetni, vagy ilyesmi? Az is jó, hogy anyukád legalább péntekenként ott volt. Nekem Anya - remélem - kezdetben azért itt lesz, ha lesz szabija.

     

    Ihászné, ne aggódj, csak nyugi, biztos meg fog jönni! Fő a pozitiv hozzáállás! Bár tudom, mondani könnyü, de tényleg igy van! :-)

     

    Szambea, szerintem ha fáj, és szúr inkább nézesd meg magad a dokival, mint otthon agyalsz. jó?

     

    Na megyek, elkezdem az ebédet, jaj, szeretném elkérni azt a finom langalló receptet!!! megkaphatom???? :-)

    előzmény:
    kriszti7 (3584)
    2009-07-06  15:04
  7. 2009. július 9. 07:393595.

    Sziasztok!

     

    Bea: vizsgál ő bármiikor ha kéred  és sajna minden vizsgálat pénzbe kerül...de amúgy si meg kell nézni a szülés utáni állapotokat és kell csinálni egy rákszűrést, szóval muszály. még nem jött meg szóval nem tom mi van de a teszt ugye - volt...félek rendesen nehoyg valami bja legyen esetleg művi...

     

    a szülés 80 volt és enm tom hogy jóvolt e nemki mert én még csa most emgyek hozzá de legyen jó ha már kifizetek enniy lóvét

     

    Nagyon jó hogy apa kicsit többet lesz otthon!! (göndölom azért anyagilag enm lesz jó de a láényeg hogy segíteni fog!!!

    majd mesélj mi volt a dokinál és ha csinál képet akkor tedd fel!!!

     

    jaj akartam kérdezni (mert elfelejtettem) hogy te merre laksz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (3593)
    2009-07-08  16:38
  8. 2009. július 8. 17:203594.

    Sziasztok!

     

    Végre, ma ideértem a gép elé! Apa elvitte a mamihoz Simont, utána meg vendégeket várunk. Már megsütöttem a jól bevált langallót, nagyon finom lett! (Csak egy kicsit vagyok nagyképű! ) Simon elaludt 1-kor és és gyorsan nekiugrottam, és mire felébredt, az egyik tepsi már sült is a sütőben! Délelőtt meg fürdőszobát suvickoltam. Már nagyon ráfért, de a zuhanykabinon lenne még mit sikálni, de szerencsére gyerkőcöm felébredt, mert már jól elfáradtam.

     

    Szambea! Azért megnyugtatásképpen jó, hogy elmész dokihoz! Azért arra a sebre nagyon kell vigyázni, nem árt, ha megnézik! Sima tanácsadásra nem mehetsz be bármikor, és akkor nem kellene fizetni? Vagy akkor nem a dokid van?

    Nálunk minden hónap második keddjén van a mi falunk tanácsadása, szerencsére az én dokimnál. De ha gond van, bármelyik kedden bemehetek!

     

     Maris! Igyekszem én is kevesebbet emelgetni, de hát azért etetőszékbe, kiságyba ki6be kell tenni

     

    Bocsi, megjöttek a vendégek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 8. 16:383593.

    Sziasztok!

     

    Timi:Szerintem a 6hetesen ugyis vizsgál,vagy az ingyen van nála?!

    Gondolom nem kevés pénz a szülés ott sem.fix volt a díja?Jó volt neki így is,hogy később adjátok oda?

    Holnap én is megyek a dokim magánjára,hát nem hiányzott most ez a  plusz kiadás sem.

    Csak fáj a vágás meg a sok keményedés aggaszt,nem akarok még 2hetet várni a vizsgálatra.

    Ma vagyok amugy 27+3 szóval még korai lenne szülni.

    Férjem jövő héttől csak az egyik melóhelyre fog menni így könnyebb lesz.

     

     

    előzmény:
    ihászné (3592)
    2009-07-08  08:24
  10. 2009. július 8. 08:243592.

    Szép Reggelt!

     

    Bocsi hogy tegnap nem voltam de STRANDOLTUNK!

     

    Apa úgy csinált reggelt mint aki dolgozni megy, majd kopogtattak (rácsunk van...) és a kis széken ami az ajtó elött van volt egy doboz süti meg egy képeslap, gondoltam a szomszéd tette oda? aztán bementem a szárítóbvan és volt apa! mondta hogy nem megy dolgozni pakoljak és megyünk strandolni!

     

    Úghogy szedtük magunkat és kimentünk az aquaworldbe! Imádom apátegész nap oitt voltunk (ja meg elcsaltuk apukámat a melóhelyéről hoyg néha mi is tudjuk egyedül pancsizni meg csúszkálni) szóval naygon jó napon volt tökre boldog vagyok két kismanó szép barna lett (főleg Lili) Jól kifárasztotta magát a nagylány Ádikám meg óriásit aludt!és is aránylag szép barna lettem na de...be kell látnom...fürdőruha nem nekem való...lassan fogom magam és gyűjtögetnigezdek egy hasplasztikára (persze csak a 3. manóután) szóval kicsit gáz vgayok...na de sebaj, nagyon jól éreztük magunkat!

     

    Bea! köszi és hát nem tom...holnap megyek dokihoz mert akkorra vna időpontom meg ki is kell fizetni aszülést már nem akarom húzni...jó lenne ha megjönne ma és akkor holnap nme kéen viizsgálatért fizetni cska odaadni a pénzt neki...

     

    És tarts ki!! ne agyalj minden okés lesz!!!!benn fog még maradni a babó! biztos azért érzed a császár helyét emrt nyúlik! nicns baj!!nyugi! hány hetes vayg?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (3591)
    2009-07-08  05:47
  11. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 8. 05:473591.

    Timi!

    Az lenne a jó bizony ha nem lenne missed ab és nem kellene művi befejezés.Akkor simán lehet próbálkozni.

    Hát igen most  várni tudsz a vérzésre,de ha nem jön meg akkor amikor kb.8-9hetes lennél akkor menj el dokihoz és nézesd meg magadat a biztonság kedvéért.

     

    Kriszti:Akartam írni a terméskő nagyon szép,meg persze Simon is.)

    Pihenek én de mindig van ahol fáj,szúr nyilal.Most épp az nem hagy nyugodni,hogy fáj a császárom helye nagyon és súr is körülötte.Félek,nehogy ne bírja a heg a súlyt vagy mittudom én.Ezen agyalok,hogy ma el kellene jutnom a dokihoz is valahogyan mert fáj nagyon.

     

     

    előzmény:
    ihászné (3590)
    2009-07-07  21:10
  12. 2009. július 7. 21:103590.

    Sziasztok!

     

    köszi Bea hogy tartod a leleket bennem!

    szülés után csonrta pontosan jött meg, meg a kövi is szal most elvileg 8. körül kell...

    erős csík az tulzás de látható volt és már egyből látszott ahogy végigment a csíkon a pisi...ez van mostmár kezdek rendbe jönni! ma voltunk strandolni egész nap és nagyon jól érezteem magam el is felejtettem,ráadásul odaúton végig görcsölgettem szóval még za is bennem volt hogy megjön és za jó mert ugye nicsn missedab és akkor lehet majd megint próbálkozni :P de nem jött de ha jól érzem magamat akkor 1-2 nap és megjön! enm baj majd gyúrunk megint az áprilisra :P

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (3589)
    2009-07-07  08:04
  13. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 7. 08:043589.

    Timi!

    Szülés után akkor sem biztos,hogy vissza áll a ciklus napra pontosan,ha nem szoptatsz.Én fürdötema tejbe és mégis időre megjött,de anyámnak teje se volt mégse jött meg neki.Szóval változó ez a dolog.

    Volt erős 2csíkos teszted már kérdeztem..amugy fő a nyugalom és ne stresszeld magadat!

     

    előzmény:
    ihászné (3588)
    2009-07-07  07:01
  14. 2009. július 7. 07:013588.

    Szép reggelt!

     

    ez biza - .... szóval mostmár meg kéne jönnie...íg yis a sírógörcsök jönnek rám (csak ne kérdezzétek miért mert nem tom...)

    előzmény:
    ihászné (3587)
    2009-07-06  20:15
  15. 2009. július 6. 20:153587.
    április 4én szültem nekünk nem volt megvonás a 3 .héten már szóval nálunk ilyen nem volt és a 6.héten meg is jött
    előzmény:
    maris78 (3586)
    2009-07-06  18:37
  16. 2009. július 6. 18:373586.

    megkérdezhetem mikor szültél??

     

    nekünk is a 6 hetes megvonás után jött össze a lányom,az első tesztem poz lett a második viszont negativ.... 

    előzmény:
    ihászné (3580)
    2009-07-06  09:17
  17. 2009. július 6. 18:323585.

    ugyan ilyen kiskádunk van,sőttt ugyanilyen a kishajónk is!!

     

    alul, a nemiszervemnél,tiszta bevérzett volt,bekékült az egész,és bedagadt....amugy emelgetéssel vigyázz,mert lepényleválást okozhat,vagy magzatvíz elfolyást...de én is emelgettem,pedig nálam 31.hetesen egyszer elindult a szülés,és ugy tartották vissza,de ilyen picinek nem lehet megmagyarázni,h nem tudod felvenni,meg amugy is,az ember szíve szakad meg érte...

      

    előzmény:
    kriszti7 (3584)
    2009-07-06  15:04
  18. 2009. július 6. 15:043584.

    Sziasztok!

     

    Hoztam képet a terméskőről és a frizuraigazításról!

     

    Szambea! Lehet, ez a dög meleg is megnehezíti a pocaklakódnak a dolgát! Alig bírok én is valamit csinálni! Azért csak pihenj!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 6. 12:183583.

    Sziasztok!

    timi:8.héten volt vagyis 7+4nél derült ki.De amugy várnak a 8-10ig hétig általában a befejezéssel.Amugy dokinál voltál már?Mert sajnos ciszta vagy ilyesmi is okoz vérzéskimaradást és néha álpozitív tesztet is.Mikor tesztelttél amugy?Volt erős 2csíkosod is?

    Sajnálom ,hogy most nem sikerült elsőre.Ne légy csalódott.Azóta se jött meg gondolom...

    Amugy ma vagyok 27+0 és muszáj kitartanom,bár ma már megijedtem,mert nem stresszelek nem hajtom magam,fekszek és mégis jön a keményedés.Jövő héten muszáj dokihoz mennem.

     

    előzmény:
    ihászné (3578)
    2009-07-06  08:06
  20. 2009. július 6. 09:293582.
    Teszek fel képet a mi kocsinkról!
    előzmény:
    Sacipria (3572)
    2009-07-05  10:29
  21. 2009. július 6. 09:223581.

    nekem z a tesókocsi tetszik

     

    hátha neked is bejön ebayen egész olcsón lehet hozzájutni mint itthon

    előzmény:
    ihászné (1)
    2008-06-06  20:26
  22. 2009. július 6. 09:173580.

    nme még nem voltam a 6 hetesen mert se idő (se pénzem sajna) így inkább halogattam most majd jön pénzike kifizetema szülést stb...

    remélme azér hogy esetleg mégis van babó csak hát...tudod szar...+ aztán -....

     

    ne aggódj én gyerek is mindíg kevesebbet alszik ha nem otthon vagyunk (mindkettő kevesebbet....) szóval cska nyugi, egyedül talán anyuméknál alszik hasonlót Lili de ott max a máfél óra a 3 helyet....Ádi meg...ő még véletlenül se alszik annyit amenniyt itthon de ez vna kicsit sűrűbbne kap kaját de ennyni

    előzmény:
    kriszti7 (3579)
    2009-07-06  09:08
  23. 2009. július 6. 09:083579.

    Sziasztok!

     

    Olyan gyorsan elröpülnek ezek a hétvégék, hogy hihetetlen. Pláne, ha apa végigdolgozza.

    Tegnap anyóséknál voltunk ebéden. No, most megfogadtam, hogy Simont igyekszem itthon altatni ebéd után, ha tudom! Alig aludt háromnegyed órát, azt is kb. félórás ölben altatással. Itthon meg kétórákat szundít!

    Itt volt  sógornőm is, aki 3 héttel későbbre vár babát, mint én. Na, jól kibeszéltgettük vele magunkat mindenféléről.

     

    Sacipria! A mi tesókocsink olyan, hogy egymás mögé tudom tenni a gyerkőcöket! Hátul van a kicsi helye, az teljesen vízszintesig dönthető, elől meg a nagy, az csak éppen annyira, hogy szunyókálhasson benne! Én 10 ezerért vettem a vaterán. Szerencsém volt vele, mert Zalaegerszegen hirdették, így el is mentünk érte! Nekem nem volt kengurum, de így falun nem is láttam hátrányát. És úgy gondolom, hogy télen, ezer ruhában egyikünknek sem lenne kényelmes kenguruban cipelni. Simon már megy szépen, de azért hosszabb távra nem indulnék vele gyalog, mert mindig másfele menne, mint én. És télen a nagy kezeslábasokban nem is biztos, hogy szívesen közlekedne!

     

    Ancsa! Köszi a rácskiszedős tippet! És nem mászott ki akkor is, ha nem kellett volna? vagy ezt a rácsot ki-be lehet tenni? Simon nem igazán mászik fel még semmire, félnék, hogy kiesik. A zuhanykabinba bemegy négykézláb, de már láttam kijönni orral előre szintén négyesben!

     

    Chelsey! Zoncsi nagyon ügyes! Nemsokára Te is szaladgálhatsz utána. Sajnos simon sem nagyon marad el a járókában! Így becsokok minden olyan ajtót, ahová tilos bemenni és igyekszem máshonnét meg elpakolni azokat a dolgokat, amivel kárt tehet magában. Persze azért a fél szemem általában rajta van, vagy percenként szólok neki, vagy megkukucskálom éppen mit csinál.

     

    Timi! Amúgy 6 hetes kontrolon voltál, vagy mostanában tervezted a babóval? Én csupán egyetlen tesztet csináltam most a Kistesóval! Nekem sem voltak túl erősek a csíkok, de megvoltak! Utána még enyhe kis vérzésem is volt, de inkább elszaladtam dokihoz! Pedig így visszaszámolva, nagyon korán csináltam a tesztet. Azért gyere és mesélj, és ne gondolj a legrosszabbra. (Bár, én sem akartam annó elhinni, hogy meg fog maradni nálam! Beleültette valaki a fülembe, hogy neki is volt hasonló időszakban terhessége és nem maradt meg és bla-bla-bla.) De Te nagyon akarod és talán Babua ezt tudja!

     

    Maris! Mit jelent a bevérzés? És mikor történt nálad? Igyekszem most már kevesebbet felvenni Simont, de nagyon bújós lett. Mintha érezné, hogy már nemsokáig lesz egyke nekünk. De igyekszem sok időt vele foglalkozni!  Szerencsére mindent megért, így ha elmagyarázom neki, akkor szépen elmegy oda, ahová szeretném a lakásban. Márha éppen nem süketet játszik! ÉS z emelgetéstől meg is indulhat a szülés? Én még azon is parázok kicsit, nehogy valami miatt be kelljen akár egy napra is kerülnöm a kórházba, mert én a szülés időszakára sem szívesen hagyom itthon Simont, pedig tudom, hogy jó kezekben lesz!

    Nagyon ügyes volt a második babócád! 2,5 óra! Remélem mi is ilyen ügyesek leszünk. Szerintem férjem most sem tervezi, hogy bejön. Ott, a szülésnél nem is hiányzott. Inkább előtte, meg utána lett volna jó, de most megkérdezem, hogy esetleg utána nem jöhetne-e be!? Én is bízom benne, hogy jó dokit fogok ki, de azért van egy-kettő, akinél nem szeretnék szülni. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. július 6. 08:063578.

    Sziasztok!

     

    Köszi aranyosak vagytok! még enm jött meg...szóval nem tudom mi van hoyg felszívodott (egyátalán fel tud?) vgay mi v na

     

    Bea: ha kérdezhetek...nálad a missed ab hány hetesen volt? mármint elképzelhetőnek tartod hogy esetleg ha van baba de nem él hogy akkor nálam is ezt csináljanak? mert ugye még igen picike....szerinted?

     

    és mizujs mindenkievel? pocakosok hogy bírjátok ezt a szörnyű időt??

    Bea: kitartasz ugye? hány hetes vagy ? mikorra várod pontosan?

    Zsemóka? te mikorra?

     

    Lyukas az agyam nézzétek el

    előzmény:
    ihászné (1)
    2008-06-06  20:26
  25. 2009. július 5. 10:583577.

    Ihászné!

     

    remélem csak a teszt rossz,és ott a babuci...szorítok neked/nektek!!!!

     

    nálunk van kenguru is,meg tolóka is,de még igy nem probáltuk a sétát,főleg ebben a melegben...

     

    Kriszti! ne nagyon emelgess,főleg a végén neee,nekem ott minden bevérzett akkor,pont az emelgetéss miatt....itt se lehet fogadott dokinál szülni,csak ha éppen ő van az osztályra beosztva...de így legalább sporolsz,és sokszor az ügyeletes sokkal normálisabb,nekem szerencsém volt mind a kétszer,jó dokit kaptunk ki.Mindkettő apás szülés volt, de a másodiknál az volt a párom kérése,h gyorsabb legyen és ne éjjel,sikerült is nappal szülnöm és 2,5 óra alatt meg is lett,nem lehet oka panaszra!meg második szülésnél,azt hittem a dokit is arébb löki,annyira leste mi történik....meg a másodiknál,egyből megfoghatta ő is,elsőnél nem engedték....

     

    van-e napirendünk?? hát nem igazán..mindkettő akkor eszik ha éhes,egyedül deles alvásukat sikerült összehoznom eddig...meg amikor a pici eszik,akkor a fiamnak is kell cumisüvegbe kaja,meg kiköveteli a több figyelmet,sokszor etetéskor mellettem ül és közben játszunk..de már egymás sírása nem zavarja őket,simán tovább alszanak,első pár éjjelen ezen is megszenvedtünk...egyedül vagyok velük,segítségem nincs,első pár nap volt anyukám,meg minden péntek du-n jön el,akkor segít ha van mit takarítani,meg a babasétáltatásban stb.-ben... 

    előzmény:
    ihászné (3573)
    2009-07-05  10:42

Címlap

top