Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vízöntők hol vagytok?

piper72
Létrehozva: 2003. december 23. 21:35
Végig olvastam a topikat és meglepődve láttam, hogy vízöntőkről szóló még nincs! Pedig azt írják, hogy mi vagyunk a legkevesebben a földön és az egyik legkülönlegesebb, és legjobb jegy a miénk. Én január 30-i vagyok, tehát egy hónap múlva ünneplem a szülinapomat. Kíváncsi vagyok ti hogy viszonyultok a rákokhoz?
  1. 2004. január 5. 09:0751.
    Hagyd csak. Hadd játsza a durcásat.

    Sőt, segíts neki küzdeni. Éleszd, tápláld benne a tüzet! A gyémántot is nagy nyomás és nagy hő alakítja tökéletessé.
    előzmény:
    AnyaLeóka (47)
     
  2. 2004. január 5. 09:0250.
    Mi a szerencse?
    Mit értesz alatta?
    előzmény:
    Lanix (44)
     
  3. JQJ
    JQJ
    2004. január 5. 00:1649.
    Szia Viksi!
    Milyen egy rák pasi? vagy én milyen vagyok?
    Én hasonlóan a legtöbb rákhoz, hűséges, szeretni tudó és szeretetre méltó, néha nagyon érzékeny, de ez olyannyira jó, mint amennyire rossz is lehet, szitu függően.
    és OVATOS nagyon ovatos. . . egy ideig. . . . ha nincs "veszély" persze már nem, de a nőknél. . . mindig lehet veszély. . . . vagy mégse?

    előzmény:
    G.Viksi (48)
     
  4. 2004. január 4. 23:4748.
    Kedves Rák!!

    Én csak a Párom természetét tudnám Neked vázolni, de 2 rák is sokat külömbözhet!

    Pl. elég indulatos, nem lehet befolyásolni, határozott.
    elég nehezen barátkozik, szörnyű rendszerető, és nagyon féltékeny.
    Ezek belsőtulajdonságok, és ugyanúgy akár egy szűzre is jellemző lehet.

    És Te milyen vagy, szerinted???
    előzmény:
    JQJ (46)
     
  5. 2004. január 4. 22:0547.
    Kedves Lanix
    Lányom is február 1-én született, csak ő nem olyan"sok-sok évvel ezelőtt. "Csupán 1991-ben, úgyhogy tombol benne a serdülőkor. Nyűgös, kiállhatatlan és világfájdalom. Per pillanat szerinte a világ ( köztük főleg én( oroszlán ) és a fiam( ikrek ), vagyis a bátyja ) ellene esküdött. Apjával(bak) egész jól kijön, most úgy érzem, ők esküdtek össze a világ ellen.
    Remélem, csak átmeneti ez a harci állapot és 1-2 év, s megnyugodnak körülötte az indulatok.
    Amúgy nagyon intelligens, okos, tudja, mit akar. Pl. a tanulásban is:a sok fölösleges iskolai tananyagot már most szelektálja, tudatosan tanul, kineveti a magolós osztálytársait. Én hagyom, még olyan áron is , hogy nem színötös tanuló. Sajnos a mai iskolarendszer nem kedvez a vízöntőknek.
    Ő is nagyon maga alatt tud lenni, borzasztóan igényli a szeretetet, mindig ki kell iránta fejezni a szeretetemet, akkor jó érzi magát, de csak rövid ideig. Én meg ugye a büszke Oroszlán nem az érzelgősségemről vagyok híres, így állandóan harcolunk egymással. Én játszom a keményet, ő meg a durcásat.
    Viszont nagyon érzékeny mások gyengeségére és ezért nagyon segítőkész. Felnőtt korában szerintem valami jótékonykodó, önzetlenséget igénylő pályára megy. Szegényt már előre látom, mekkora pofonokat fog kapni, meg amilyen csökönyös, a segítségemet se fogja majd kérni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. JQJ
    JQJ
    2004. január 4. 21:2346.
    Kedves vizöntők!
    Keresem önmagamat, igy nagyon örülnék ha elmondaná valaki, hogy milyenek a rák pasik.
    Magamat persze ismerem, de mi a rákjegy jellemzője bennem?
    Elvileg a vizesjegyüek jól kijönnek egymással. . . tapasztalatatok?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. január 4. 19:1745.
    Időnként én is tehernek érzem, hogy vízöntő vagyok.
    Nagyon sokan furcsának gondolnak. Tudom magamról, hogy nagyon sok mindenről teljesen másképp gondolkozom, mint a többség.
    előzmény:
    Lanix (44)
     
  8. 2004. január 4. 17:1544.
    Boldog új évet minden vízöntőnek.
    Nem tudom ki hogy van vele, de a magam részéről nem tartom egy szerencsés jegybe tartozó egyénnek magam.
    Lehet ezt csak a valóban különös, egyéni, senkire és semmire nem hasonlító személyiségünkből fakad. Mint ahogy írtátok, túl érzékenyek vagyunk, de nem önzők.
    Sokszor előfordult, hogy magamnak ártottam, csak másokon segíteni tudjak.
    Nagyon magam alatt vagyok az utóbbi napokban, segítsetek megfejteni ennek okát.

    Sok-sok évvel ezelött február 1-én születtem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_851188
    Torolt_felhasznalo_851188
    2004. január 4. 13:5543.
    Ha igy van, akkor ennek nagyon örülök, ugyanis a kedvesem skorpió. . .
    előzmény:
    Silent_V (42)
     
  10. 2004. január 3. 01:1742.
    A vízöntő és skorpió, általában elég jól megértik egymást. Sőt, a skorpiót egyedül a vízöntő képes befolyásolni, vízöntőtől fogad el a skorpió leginkább tanácsot. Tiszteletem minden szakértőnek! :))
    előzmény:
    Lehoági (39)
     
  11. 2004. január 2. 21:0241.
    Halihó Vízöntők!

    Horoszkópomat tekintve én is e "családhoz" tartozom!:) (febr. 1. )
    Ami kapcsolatomat a többi jegy szülöttével illeti:
    édesanyám rák, azért kijövök vele, édesapám nyilas, vele inkább megvagyok. Életem Szerelme rák, és egy napom született édesanyámmal!:)
    A legjobb barátnőm meg halak. De úgy érzem mindenkivel ki jövök!
    BUÉK!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_115916
    Torolt_felhasznalo_115916
    2004. január 2. 19:2440.
    Sziasztok!
    En speciell skorpi vagyok, de erintett a temaban, ugyanis vizöntö baratom van, aki vizöntö es jol megertjük egymast, es együttelünk!Elfogadtuk egymast!Szerintem a horoszkop csak utmutatasokat ad. A fö, hogyha szeretsz valakit, azt fogadd el ugy szöröstül-böröstül!Ennyi a titok nyitja!PSuzi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. január 2. 19:1939.
    Sziasztok boldog Vizöntők és többiek
    persze én is Vizöntő lennék /jan. 29. /. az idén 35. még nem gondoltam bele, de jól érzem magam. Nem igazán követem a horoszkopokat, de annyit már tudok, hogy egy jeggyel ne kerüljön össze és ez a SKORPIÓ. Ezt minden ezotériában jártas barátnőm meg is erősiti. A lényeg, hogy mi bizony idén /éppen Szilveszter estéjén/ 12 éve vagyunk együtt, s ebből 5, 5 év házasság. Nem mondom, hogy zökkenőmentes volt, mert azért a horsozkóp lehet hogy elárul vmit. A lényeg, hogy elfogadtuk egymást, tehát működik. Ebben persze segit a közben született 4 éves kislányunk is, és hamarosan készülünk a 2. gyermekre. Na ebből is látszik, hogy azért nem kell mindent elhinni!
    Egyébként a családunkban MINDEN férfi fiú SKORPIÓ!!! Ez azért érdekes, nem!?!? Sőt a párom édesapjával egy napon született!!
    tehát rajta vizöntők. . . mi vagyunk a zsenik, kreativak és azok, akik akár a jég hátán is megélnek. Biztos van még sok jellemző ránk, én ennyit jegyeztem meg, és ez rám is illik!
    pusz mindenkinek és persze buék!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. január 2. 14:1638.
    Köszi a szívélyes üdvözlést :D
    Jó 28 évesnek lenni :) Tudjátok, melyik viselt meg nagyon a szülinapjaim közül? A 26. ! De hogy miért?
    Benneteket már viselt meg szülinap?
    előzmény:
    Silent_V (37)
     
  15. 2004. január 2. 13:0837.
    Üdv, a 28-asok klubjában! :)))
    előzmény:
    Polly76 (34)
     
  16. 2004. január 2. 13:0236.
    Nem mondom, hogy könnyű a természete, de az enyém se jobb.
    Mi kiegészítjük egymást!!
    A 9 év alatt rengeteg veszekedésen mentünk át, sőt volt hogy szakítottunk is. Szerintem nemigazán összeillő jegy, de mi már megtanultuk kezelni a bajos dolgokat.
    Egyszerűen tudni kell engedni a másiknak!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. január 2. 12:5435.
    Sziasztok!!

    Én is vízöntő vagyok, jan. 22, és a gyermekem is vízöntő lesz, csak fiu. Febr. 6-ra van kiírva a szülésem, úgyhogy tuti vízöntő poronty.
    Ja és a Párom akivel lassan 9 éve együtt vagyok egy igazi Rák! (júli. 11)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. január 1. 22:5634.
    Sziasztok!
    Én is vízöntő vagyok (jan. 28).
    A jegy jó és rossz tulajdonságai egyaránt megvannak bennem, időnként kicsit nyers a modorom. Nem szeretem, ha uralkodni akarnak felettem. A párom már egész jól tud kezelni :) Egyébként ő bika.
    Apukám rák, és soha nem volt felhőtlen a kapcsolatunk. Hogy ebben mennyire van szerepe a horoszkópnak??? Csak a jó isten a megmondhatója.
    Volt egy szerelmem, aki oroszlán. . . Nem bírtam sokáig az uralkodó-hajlamát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. wsp
    wsp
    2003. december 28. 18:1833.
    Szia Frankieboy!
    Szerettem volna tőled kérdezni néhány dolgot, írtam is neked az első hozzászólásoddal kapcsolatban, de te sajna nem válaszoltál. Pedig tényleg érdekelne a válaszod. Lehet, hogy mindketten okosabbak lettünk volna a Vízöntőkkel kapcsolatban. Valahogy az az érzésem, hasonló tapasztalataink vannak velük kapcsolatban. Nem tudom, hogy ennek örülnünk kellene-e, vagy inkább sjnálkozzunk miatta?
    előzmény:
    frankieboy (12)
     
  20. 2003. december 27. 18:0432.
    Én is vízöntő vagyok (Feb10) és szerintem nem szabad ennyire progresszívan venni a horoszkópot. Ikrekkel nekem nem volt szerencsém, mert nem jöttünk ki hosszútávon bár imádtuk egymást. Nagy szerelmeim mindig oroszlánok voltak :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. december 27. 14:0231.
    Lányom és én vizöntők, férjem és a kisebbik lányom szűz jegyüek. Nagyon egy lázadó természet a nagyobbik, mindig is az volt. Mondtam neki:TE csak a magad kárán fogsz tanulni. Nagyon sokszor mint két barátnő szépen elbeszélgetünk. Következő alkalommal a két vízöntő összecsap, összeveszik. Utálja ha időre kell menni valahova. Nem szereti a korlátokat. Szeret középpontban lenni. De, ha jól belegondolok rám is vonatkozik. Vizöntő-szűz??Nem a legtökéletesebb párosítás. Ha korlátozna a szabadságomban, már nem lennénk együtt.
    előzmény:
    anyaleó (7)
     
  22. 2003. december 27. 13:1730.
    Nem az a lényeg, mit látsz, hanem, hogy mit tudsz kezdeni a látottakkal.
    előzmény:
    Tyukanyó (28)
     
  23. 2003. december 27. 13:1629.
    Reményik Sándor

    ISTENARC

    Egy istenarc van eltemetve bennem,
    Tán lét-előtti létem emlék-képe!
    Fölibe ezer réteg tornyosul,
    De érzem ezer rétegen alul,
    Csak nem tudom, mikép került a mélybe.

    Egy istenarc van eltemetve bennem,
    Néha magamban látom, néha másban,
    Néha állok, mint fosztott ág, szegényen,
    Ha rossz órámban eltűnik egészen
    Alter-egóm az örök vándorlásban.

    Egy istenarc van eltemetve bennem,
    A rárakódott világ-szenny alatt.
    A rámrakódott világ-szenny alól,
    Kihült csillagok hamuja alól
    Akarom kibányászni magamat.

    Egy istenarc van eltemetve bennem,
    S most ásót, kapát, csákányt ragadok.
    Testvéreim, jertek, segítsetek,
    Egy kapavágást ti is tegyetek,
    Mert az az arc igazán én vagyok.

    Egy istenarc van eltemetve bennem:
    Antik szobor, tiszta, nyugodt erő:
    Nem nyugszom, amíg nem hívom elő.
    S bár világ-szennye rakódott reája,
    Nem nyugszom, amíg nem lesz reneszánsza.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_247938
    Torolt_felhasznalo_247938
    2003. december 26. 18:5728.
    Nekem, a nyilas jegyüek jönnek be, mint cimborék. Sajnos barátra nemigen tudtam még szert tenni, tudja a kánya, hogy miért nem. Talán azért mert elég hamar a dolgok mögé tudok látni, és amit ott látok elég kiábránditó szokott lenni sajnos.
    előzmény:
    Tyukanyó (27)
     
  25. Torolt_felhasznalo_247938
    Torolt_felhasznalo_247938
    2003. december 26. 18:5227.
    Sziasztok. Boldog új Évet mindenkinek!Énis vizöntő, február 5-én születtem. Gyermekeim, Bika, Kos, Halak. Párom, Oroszlán. Hát , zajlik az élet nállunk rendesen, gondolhatjátok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_851188 (26)
     

Címlap

top