Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szemüveg divat

Torolt_felhasznalo_368698
Torolt_felhasznalo_368698
Létrehozva: 2009. március 23. 20:29

sziasztok!

 

Ma melyek a divatos szemüvegek? mos fogok szemüveget csináltatni ovális arcom hosszú barna hajam van ,melyik állna jól?szinben formában..

ha tudtok képet is küldjetek 

 

köszi

 

 

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 8. 19:2527.

    Divatos szemüvegek? Elsősorban, ami az arcformádhoz, egyéniségedhez passzol. Utána a keretek, lencsék minőségén van a hangsúly.

    Én nagyon hiú vagyok, szenvedek is emiatt eleget. Új szemüveget csináltattam, ami keret nélküli, szuper lencsével. A formája a lencsének egyébként egyedi és különleges (téglalap-szerű, de az orrnál keskenyebb, kifelé haladva viszont szélesedik). A kontaktlencsével csak alkalomszerűen élek, de most a szemüveg szárai swarowski kristályokkal kirakottak. Egyszerűen nagyon szép. A fogorvosom két hete viccesen megjegyezte, hogy nem szívesen adja vissza, mert nagyon tetszik neki.

    Egyébként, ha ovális arcod van, viszonylag könnyű helyzetben vagy, mert szinte minden lencseforma jól áll.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_368698 (1)
    2009-03-23  20:29

Címlap

top