Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Igaz barátnő kereső

larbia
Létrehozva: 2009. augusztus 15. 17:10

Szívből kívánom mindenkinek, hogy itt igazi barátnőre leljen! Azok írjanak ebbe a topicba, akik elvesztették, vagy még nem találták meg.....Sok sikert!

  1. 2011. június 28. 14:45176.

    Sziasztok!!!

     

    Sajnos Nekem még nagyon friss a seb amit számomra egy nagyon jó barátnő okozott.Legalább is én őt nagyon jó barátnőnek tartottam.Mindig mindenben számíthatótt rám és amiben csak tudtam segítettem.Ennek ellenére pont ő szurt hátba és azzal a dologgal amiről tudta,hogy számomra nagyon fájó.Ha valaki minden szó nélkül hátat fordít Nekem és azt sem tudom,hogy miért.Ha hívom nem veszi fel és az smseimre is csak nagy ritkán válaszol és azok is botrányosak.

    Nagyon magam alá kerültem mert én sajnos egy naiv ember vagyok és szívesen segítek mindenkin.De sajnos ha én kerül ök bajba vagy ha Nekem van szükségem valakire akkor egyedül maradok!!!

    Én most regisztráltam be bízva,hogy találok végre egy vagy több olyan barátot aki tőlem is néha megkérdezi,hogy mi van velem?Segítheetek -e neked....vagy bármi ilyen!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. június 25. 08:26175.

    Sziasztok,

     

    Én is azért jöttem ide, mert reménykedek benne, hogy itt igaz barátnőre tudok találni:)

    25 éves Budapesti lány vagyok, ha gondolod írj és beszélgessünk / barátkozzunk!

    előzmény:
    larbia (1)
    2009-08-15  17:10
  3. 2011. június 24. 22:14174.

    Sziasztok!

     

    25 éves, bpi lány vagyok. Keresem korban hozzám illő nem bulimániás barátnőimet, akik vágynak a csajos programokra. 

    előzmény:
    larbia (1)
    2009-08-15  17:10
  4. Torolt_felhasznalo_858447
    Torolt_felhasznalo_858447
    2011. június 24. 20:34173.

    Sziasztok!

     

    27 éves lány vagyok, Budapesten élek, és barátnőket keresek. Ha gondolod írj!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. június 24. 14:18172.

    Sziasztok!

     

    Veszprém és környékéről keresek barátnőt, akivel közös programokat lehetne szervezni, beszélgetni.

    Sajnos, az élet úgy alakította, hogy igaz barátnőt eddig nem találtam , akiben pedig nem lehetett megbízni, úgy éreztem, hogy nincs rá szükségem.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. június 13. 15:52171.

    Sziasztok! Látom sokan pestiek vagytok, de élnék a lehetőséggel, hátha van valaki Gödöllőről vagy a környékéről. 39 vagyok, van egy tündéri párom.

    Üdv mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_226654
    Torolt_felhasznalo_226654
    2011. június 13. 08:31170.

    Csatlakozhatnék én is hozzátok?

    Hasonló cipőben járok én is...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. 2011. június 9. 11:10169.

    Sziasztok!

     

    Igen, nagyjából együtt éltünk.. 2,5év... Nehezen viselem a jelen helyzetet, nagyon jó lenne hinni még a jövőben, nem vagyok szinglinek való:-(

     

    Szeretem én is a csak úgy fűvön fekvést, kifejezetten diszkóba nem szeretek járni de fesztivál vagy ilyen nyílt helyszínű bulikat szeretem, vagy csak a közös teázásokat.

     

    Üzleti elemezőként dolgozom, szeretem, de a munkám is a volt páromhoz köt (itt ismerkedtünk meg) de Ő már elhagyta a céget.

     

    Sajnos a barátnőm már mind megtalálták a párjukat és nem annyira aktívak hogy eljöjjenek velem ide-oda, ezért is reménkyedtem ebben a fórumban.

     

    Sportolni imádok, és főleg sportmeccseket nézni és látogatni:-) Sajnos dohányzom, néha alig, de most például ebbe menekülök:-(

    előzmény:
    monycbaby (162)
    2011-06-03  18:12
  9. 2011. június 6. 20:13168.

    Sziasztok!

     

    Én egy 29 éves lány vagyok és igaz(!!) barátnőket keresek.

    Budapesttől 20 km-re lakom a párommal,de sokat járok Budapestre.

    Vidám természetű és őszinte ember vagyok.

    Szeretek sportolni,bulizni,strandra járni.

    Várom leveleiteket. :-)  

    Lindee

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. június 6. 12:37167.

    Szia!

     

    Igen, néha nehéz így együtt lenni ennyit, meg hogy magánéletben is munkáról beszélünk. Amit nehezebb elfogadni, az az, hogy a főnököd, ő mondja meg mit csinálj, kicsit sérti az önérzetemet, tudod. :)

     

    Milyen feje van a barátnődnek bikram jóga után? 

    Régóta vonz, most épp fel akarom magam húzni fizikailag és aztán belevágok. Max. ha nem bíom, akkor nem megyek többet, de legalább kielégítem a kiváncsiságom! Igen, alapból annyiba kerül, hogy túl sokszor nem járnék. Az Astorián levőt néztem, mert közel lakom, no ott 2000Ft egy alkalom! Gondolom, hogy marha jól méregtelenít és az alakot is gyorsabban formálja.

     

    És messze jársz dolgozni?

     

    Wow, ilyen emberekkel is ritkán találkozom (sajnos), akik nem dohányoznak. A párom minden ismerőse is láncdohányos. Én nem értem, hogy miért menekül ebbe mindenki. Annyira egészségtelen, büdös és még irtó drága is. 

    Én kisebb koromban kipróbáltam a cigit, jó murinak tűnt, tudod tiltott dolog milyen édes. De semmi extrát nem éreztem tőle, így nem láttam értelmét eme mókának sem.  

     

    Alkoholt nem szoktál inni? Én alkalmakkor igen, pl. legutóbb a barátnőmmel lazítottunk, de annyira nem bírom jól, 2-3 deci bor bőven elég, azt sem magában iszom. Az a baj, hogy elálmosodom tőle, régen jobban bírtam. 

     

    Pároddal jártok el közösen valamerre?  

    előzmény:
    monycbaby (166)
    2011-06-05  21:30
  11. 2011. június 5. 21:30166.

    0-24ben nyomjátok, az kemény lehet

    Most az egyik mtársam jár bikram jógára. az egyik kuponos oldalon vett akciósan bérletet, azt mondja brutál, de nagyon jó méregtelenítő. Igaz utána 1-2 napig elég furcsa feje lesz, de ez csak a jóga hatása Te kipróbáltad már? Szívesen kipróbálnám én is egyszer, lehet, még meg is szeretném. Bár állítólag alapáron elég húzós...

     

    11. kerben lakom a párommal. Épp talán holnap lesz, hogy 3 éve együtt lakunk, és hogy Budapesten élek.

     

    húú, cigit ne is emlegesd, én is nagy antidohányos és ráadásul kb antialkoholista is vok Szerencsére sem párom sem én nem dohányzunk. Bár nehéz volt nemdohányzó pasit találnisőőt én még sosem próbáltam, de nem bánom és valószínű, hogy már nem is fogom kipróbálni...

     

     

    előzmény:
    responsible (165)
    2011-06-05  16:05
  12. 2011. június 5. 16:05165.

    Konkrétan szórakozóhelyekre én sem járok, így jó időben szeretek csak úgy a szabadban ülni, akár füvön vagy padon, venni üdítőt (alkoholt néha:D) és nasit, aztán indul a dumaparty.  

     

    Hm, grillezni én is imádok, sajnos mostanság nincs sok ilyenre esélyem. 

     

    A zárt szórakozóhelyekkel a marha nagy problémám az, hogy füstösek, amit én nem bírok, másrészt nagy dohányellenes vagyok. Sajnos a párom is nagy nikotinfüggő. :( 

     

    Ti dohányoztok?

     

    Móni, igen van párom, kb. egy éve. Együtt is élünk, együtt is dolgozunk. Szóval 0-24-ben nyomjuk. 

     

    Nekem is van egy enyhe gerincferdülésem (ill. régen azt mondták), de az ugri-bugri órák nem jönnek be, ezért tetszik pl. a pilates.

     

    A bikram jógával szemezek már ezer éve, hallottál róla?

    40 fokos teremben végzik, nagyon brutál. Még nem volt hozzá bátorságom. De majd egyszer.  

     

    Merre laksz?  

     

     

    előzmény:
    monycbaby (164)
    2011-06-05  11:11
  13. 2011. június 5. 11:11164.

    háát, a sporttal kissé hadilábon állok:( egy időben jártam kick-box aerobicra meg Pilatesre, de a gyógytorna tanárom azt mondta, hogy ezekből is sok gyakorlatot ki kell hagynom a gerincferdülésem miatt, így egyelőre nem járok semmi konkrét órára:(
    Néha bicózás, futás...egyelőre ennyi telik tőlem:) sportban nem vagyok túl kitartó:(

     

    A párom kishazánkat járja egész héten, csak hétvégén van itthon, így emiatt a hétvégéket igyekszünk együtt tölteni.

    szórakozóhelyekre nem sűrűn járok:( néha 1-1 buli, de már inkább jobb szeretem a társas összejöveteleket, iszogatás, grillezés...ilyesmi.
    Viszont nyáron nagyon jók a beülős helyek, szívesen csatlakoznék valamikor!

     

    Responsible: Neked van párod?

     

     

     

    előzmény:
    responsible (163)
    2011-06-04  22:33
  14. 2011. június 4. 22:33163.

    Sziasztok

     

    Én munkaerő szervezéssel foglalkozom, a belvárosban élek és dolgozom, pilatesre és body artra járok izmosodni. Van több nagyon jó barátnőm, de még szívesen ismerkednék. Amúgy kettőt innen ismertem meg. :)

     

    Móni, párod vidéken/külföldön dolgozik?

     

    Jártok tornázni? Strandra? :)

     

    Tegnap este a Deákon voltam barátnőimmel, a Gödörnél. Akkora élet volt ott, hogy valami hihetetlen. Sok-sok fiatal, mindenki nagyon közvetlen, szóba is elegyedtünk jó pár kedves emberrel, ettünk-ittunk, jaj, iszonyúan élveztem.  Ti ilyesmiben benne vagytok, vagy inkább egy-egy helyre beülősek vagytok? (Nekem a párom ez utóbbi, én meg szeretek néha így össze-vissza lenni, elindulni valahol, aztán kikötni máshol.)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2011. június 3. 18:12162.

    Sziasztok!

     

     

    Dorka: üdv köztünk! egyelőre nem vagyunk túl aktívak, de bízom benne, hogy sikerül összehoznunk egy jó kis csapatot!
    Sajnálom, hogy véget ért a kapcsolatod. Sokáig voltatok együtt? A jelek szerint együtt is éltetek...kitartást kívánok az előtted álló megpróbáltatásokhoz, amint átbillensz a másik oldalra, már a szingliséget fogok élvezni:)

     

    Én 27 leszek a nyáron, amit egyáltalán nem várok:) szívem szerint lennék újra 21 v 22...mert így nem érezném, hogy már egyre közelebb vagyok a 30hoz:)
    Nekem van párom, bár sajnos csak heti 2 és fél nap, hétvégén. Hétköznap mindig egyedül vagyok és már egyre nehezebben bírom:( Jó lenne, ha zsúfolva lennének a hétköznapjaim programokkal.

     

    Ti mivel foglalkoztok?

     

    én ügyfélszolgálat-logisztika területén dolgozom.

     

     

    üdv,

    Móni

     

    előzmény:
    Dorka27 (161)
    2011-06-03  15:05
  16. 2011. június 3. 15:05161.

    Sziasztok!

     

    27 éves vagyok, épp egy nagy szerelmi szakítás után. Vannak nagyon jó barátaim, jó munkám, most mégis változatosság kell, valami új. Én új barátokra gondoltam.

     

    Tudom, hogy egy szakítás után idő kell, hogy újra legyen életkeddvem, de remélem így könnyebb:-) imádok sportolni, meccsrejárni, beülni egy kávéra, vagy moziba, bármit, igazi "ember-imádó" vagyok:-)

     

    Budaörsre költözök most vissza, de amúgy Budán élem életem, szóval ha lehet, szívesen csatlakoznék.

     

    Üdv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. május 31. 17:24160.

    Sziasztok

     

    Igazán hiányoznak az életemből a kedves pillanatok amit egy normális,kedves,nyitott barátnővel lehetne kiteljesíteni.

    Nagyon szeretek csavizni,bulizni,shoppingolni,sportolni,beszélgetni és mindent ami érdekes, érdemes  kipróbálni.

    Sajnos sokat csalódtam az emberekben így egy kicsit bizalmatlan vagyok :(

    Remélem sikerül valakivel összebarátkozni itt

    Budapesttől 10 km re lakom. 29 éves  nő vagyok és párkapcsolatban élek.

    Szóval ha valaki szeretne megismerni szívesen beszélgetek

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2011. május 31. 11:54159.

    sziasztok.igaz barátnőket keresek akikel lehet programokat szervezni plvásárolni,mozizni,sétálni,kirándulni,bulizni,beszélgetni, hülyülni stbstb.mert a régi barátnőim idővel eltüntek melölem. 20éves vagyok pesten és velencei ton is lakom. lezbik és bik ne irjanak kor mindegy.azok írjanak akik élöben is akarnak találkozni.elérhetőségem: msn:kissjudy@hotmail.com további vidám mosolygos napot kívánok mindenkinek;):)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2011. május 30. 15:32158.

    Sziasztok, 

     

    én is benne vagyok minden jóban. 

    22 éves budapesti lány vagyok (diák és dolgozó is). 

     

    Ha valaki csatlakozna, várom a privit. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2011. május 28. 03:16157.

    Sziasztok!

    Bár én nem a XI. kerületeben lakom :-), de szívesen csatlakoznék egy-egy csajos programhoz, mozi, kirándulás, buli, vagy amihez kedvünk támad. :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. május 23. 08:35156.
    Ok! Én benne vagyok!:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_352308 (154)
    2011-05-12  22:03
  22. Torolt_felhasznalo_551029
    Torolt_felhasznalo_551029
    2011. május 19. 10:30155.

    “Nagyra becsülöm azt a barátom, aki időt talál számomra a naptárában, de még jobban szeretem azt, aki elő sem veszi a naptárát, ha rólam van szó.”

     

    Szóval én egy ilyen barátnőt keresek, akivel nem kel felesleges köröket futni, nem kelle csak e-mailen beszélgetni, hanem szívesen találkozik velem, akit ha felhívok éjszaka, nem szól egy rossz szót sem, csak meghallgat:)

     

    Aki nem egy egyoldalú barátságot szerrtne, hanem egyszer én egyszer ő hív, sajnos sok ilyenben volt részem:(

     

    Akivel nemcsak 1 hónapban találkozom, úgyhogy szinte kérlelni kell erre:)

     

    Akivel ha kell mindennap beszélgethtek, akár az időjárásról is, ha már másról nem......

     

    Aki szívesen eljön velem ide-oda, hozzám én hozzá.

     

    Akihez fordulhatok bánatommal örömömmel, aki ha kell megkritizál, de ha kell dícsér is:)))))

     

    Ha te is erre vágysz, ha engem keresel írj:)

     

    csillagvirag82@citromail.hu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_352308
    Torolt_felhasznalo_352308
    2011. május 12. 22:03154.
    Na gyerekek, vagyunk páran a 11. kerületből,hozzunk össze egy jó kis csapatpot!
    előzmény:
    csipkerozsika (148)
    2011-03-25  13:20
  24. Torolt_felhasznalo_352308
    Torolt_felhasznalo_352308
    2011. május 12. 22:00153.

    Szia,

    Én is a 11. ker.-ben lakom, szívesen megismernélek, ha van kedved irj!:)

    előzmény:
    monycbaby (151)
    2011-03-26  20:35
  25. 2011. május 3. 22:13152.
    Sziasztok!
    Keresem leendő barátnő(i)met, akivel el lehet beszélgetni akár könyvekről, filmekről, ezoterikáról stb, de panaszkodhatnuk is egymásnak olykor úgy, hogy a másik nem bagatelizálja el a problémánkat.
    Kalkuláld bele, ha írsz, hogy 1 éves kisgyerekkel vagyok itthon, így éppen nem az a bulizós fajta vagyok. Dél- Pesten lakom, jó lenne azért találkozgatni is (persze gyerekkel én is tudok jönni-menni).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top