Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyerek modell ügynökség

pocakmacin
Létrehozva: 2009. szeptember 16. 14:50

Sziasztok!

Most szeretném gyermekemet,egy gyerek modell  ügynökséghez vinni.

Egy bemutatkozó behivást kaptunk Bp Rákoczi utra.Igazából a segítségeteket szeretném kérni,ha valaki tud nekem bármi tanácsot vagy bármi  pozitiv-negativ élmény,tapasztalatot mondani azt nagyon meg köszönném!Tudtok esetleg tényleg korrekt és megbizható ügynökséget.

Mindenkinek köszönöm a hozzá szólást előre is.

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. november 6. 15:1528.
    http://www.mickeynews.com/Columns/Images/Mezuzah.jpg   
    Igen, minden ajtón ilyen van, csak a vécéajtón nem, mert oda nem raknak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_132114
    Torolt_felhasznalo_132114
    2009. október 21. 21:2227.
    Most, hogy így végigolvasgattam a hozzászólásokat, azért még annyit hozzáfűznék, hogy természetesen vannak jó ügyneksökségek is, akik nem a pénzlehúzásra mennek rá, de természetesen nem dolgoznak ingyen. Sajnos az az általános tapasztalat, hogy az ingyen működő ügynökségeknél a több ezer gyerekből egyet ha beválogatnak, mivel nincs nagy érdeklődés a megrendelők felől hiszen nem profi a fotó, ami az adott gyereket vagy modellt ábrázolja. Ezt azért merem ilyen, biztosan kimondani, mert név nálkül, de én is egy ilyen megrendelő cégnél dolgozom és tudom, hogy mennek ezek a dolgok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top